Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
calban

calban

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12682
  • Znaleziska 3360
  • Mikroblog 9322
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
Trismus
Trismus
przedwczoraj, 21:25:06
  • 267
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 20 godz. i 59 min temu via Android
  • 3
@Trismus: warto wspomnieć że krytykował też Ukraińców zwłaszcza banderowców i był na czarnej liście „Myrotworec” bo coś ten wątek jest pomijany.
"Siemion Skrepetski figurował w bazie ukraińskiego centrum „Myrotworec” (centrum badań przestępstw przeciwko bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy).
Na liście prowadzonej przez tę organizację znajdują się osoby uznawane za zagrażające bezpieczeństwu Ukrainy lub prowadzące działalność antyukraińską. Według części opinii, sam wpis w tej bazie mógł mieć podłoże sprzeciwu wobec niektórych jego dawnych
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
27.05.2026, 20:26:36
  • 255
Pompa na spacex trwa dalej. Musk zażądał od Pentagonu opłaty 25k$/miesiąc/drona za połączenia satelitarne z dronem kamikaze LUCAS zamiast dotychczasowej stawki 5k$. Drony były m.in. używane w Iranie. Pentagon się zgodził na pięciokrotnie wyższą stawkę, bo nie miał wyboru, gdyż Starlink ma monopol na łączność satelitarną.

Dron, który kosztuje 35k$ musi mieć jeszcze łączność za 25k$/miesiąc.

https://finance.yahoo.com/sectors/technology/articles/elon-musk-furious-starlink-being-185112282.html

#gielda
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 28.05.2026, 06:43:53 via Wykop
  • 0
@pepedros: z ciekawości Iran też tyle płaci za połączenie ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
calban
calban 28.05.2026, 07:03:26 via Wykop
  • 0
@pepedros: to Usa army nie może tak samo?
  • Odpowiedz

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
calban
calban 28.05.2026, 06:12:28 via Wykop
  • 27
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: a Ty nie miałeś konta usunąć?
uncle_freddie
uncle_freddie
23.05.2026, 17:31:21
  • 71
Pogoń Szczecin 1 - [1] GKS Katowice; Wędrychowski daje GKSowi Puchary w 98' ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・

MIRROR: https://streamin.link/v/3409a511

#mecz #golgif #ekstraklasa #pogonszczecin #gkskatowice
uncle_freddie - Pogoń Szczecin 1 - [1] GKS Katowice; Wędrychowski daje GKSowi Puchary...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 23.05.2026, 17:32:28 via Android
  • 27
@uncle_freddie: 0 radości widać że chłop chciał kopnąć obok bramki ale zeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
calban
calban 23.05.2026, 15:46:13
  • 0
Ma ktoś strima?

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
23.05.2026, 15:49:35 via Android
  • 0
@calban trzym
  • Odpowiedz
calban
calban 09.05.2026, 14:01:13
  • 3
Możecie krytykować ale mnie sie podoba to, co Putin robi...

likwiduje Rosję, powoli, ale skutecznie i nieodwracalnie. I nie ważne czy świadomie, czy nie. Cel bedzie osiagnięty

#polskieonuce
calban - Możecie krytykować ale mnie sie podoba to, co Putin robi... 

likwiduje Rosj...

źródło: 1000030151

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 09.05.2026, 09:02:53
  • 4
No I elegancko wytłumaczone co i jak...

#polskieonuce
calban - No I elegancko wytłumaczone co i jak...

#polskieonuce

źródło: 1000030147

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teluch
teluch
09.05.2026, 09:05:02 via Wykop
  • 2
@calban: dokładnie, a najlepiej rozbrajają NATO rafinerie
  • Odpowiedz
assninja
assninja
09.05.2026, 10:18:34 via Wykop
  • 1
@teluch: bohaterskie rafinerie rzucają się by zniszczyć rakiety wroga
  • Odpowiedz
calban
calban 08.05.2026, 20:37:32
  • 5
Pracowałem kiedyś z Pudzianem, a właściwie to pracowałem u niego. Nie, nie na Stadionie Dziesięciolecia bo to jakaś ściema. Było to w czasach gdy był właścicielem wielkiej fermy drobiu. W porywach w kurnikach było kilkanaście tysięcy niosek, po kilka tysięcy brojlerów, gęsi i kaczek. Dziennie produkowaliśmy kilka tysięcy jajek. Problemów w firmie za wielkich nie było poza tym, że ktoś permanentnie podkradał odżywki, antybiotyki i preparaty wzrostu stosowane w hodowli drobiu. Także
calban - Pracowałem kiedyś z Pudzianem, a właściwie to pracowałem u niego. Nie, nie n...

źródło: 1000030136

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krytyk1205
krytyk1205
08.05.2026, 21:13:49 via Wykop
  • 1
@calban: nowa złota #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
06.05.2026, 19:50:33
  • 237
Jak widze Kompanego, to zawsze mi się przypomina, jak nim Lewy rzucił jak workiem ziemniaków ;))

#mecz
pastaallacarbonara - Jak widze Kompanego, to zawsze mi się przypomina, jak nim Lewy r...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 07.05.2026, 05:14:42 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: dobrze że Beb Guardiola złapał Kompanego jak chciał ruszyć do naszego dzika, uratował mu życie.
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
28.04.2026, 04:20:33
  • 285
Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisała mi to co na screenie.

Myślę no dobra, to niech kliknie. Dziś otrzymuje fakturę a tam “Rozliczenie PIT 120 netto”.

I generalnie już tam c--j z tymi 150 zł (nie jestem vatowcem). Uważam, że to trochę nieładnie z jej strony, bo nie dostałem informacji, że płacę za to dodatkowo. To tak jakbym jej teraz wystawił fakturę, że zareklamowałem ją na wykop.
tojapaweu - Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisał...

źródło: image_picker_78EF39A7-28FA-4EA6-9D1F-99BD5061E328-10976-0000050F0F22F381

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 28.04.2026, 07:57:27 via Wykop
  • 0
@tojapaweu: moja różowa ma biuro i płaciłbyś połowę tego + rozliczenie roczne gratis. Plus wszystko 100% online żebyś nie tracił czasu na dojazdy pod Toruń ;)
  • Odpowiedz
calban
calban 26.04.2026, 09:47:57
  • 11
#latwogang #polska #polityka
calban - #latwogang #polska #polityka

źródło: 1000029567

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KitaxKita
KitaxKita
26.04.2026, 09:51:41 via Wykop
  • 0
@calban: A kto umożłiwił Frizowi załozenie fundacji rodzinnej do unikania podatków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

54

Nastolatek zaatakował kontrolera biletów

Nastolatek zaatakował kontrolera biletów

Nastolatek zaatakował kontrolera biletów

calban
z
facebook.com
dodany: 17.04.2026, 16:20:10
  • 46
  • #
    patologia
  • #
    podludzie
  • #
    polska
Neobychno
Neobychno
16.04.2026, 16:22:47
  • 472
List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów polskich mediów. Bo tylko tyle mogę.

Piszę ten list jako czytelnik, który z coraz większym niepokojem obserwuje to, co dzieje się pod waszymi postami w mediach społecznościowych. Za każdym razem, gdy temat dotyczy Ukraińców, migrantów lub jakiejkolwiek grupy, wobec której w Polsce łatwo wzniecić niechęć - sekcje komentarzy zamieniają się w ściek. Nienawiść, dehumanizacja, nawoływanie do przemocy, powielanie kłamstw. To nie są
Neobychno - List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów p...

źródło: ht

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 17.04.2026, 15:34:56 via Android
  • 1
@Neobychno: Izrael dokonuje ludobójstwa w Gazie! Na Wołyniu dokonano ludobójstwa na polakach.
Jak oceniasz te wypowiedzi? Należy wymoderować?
  • Odpowiedz
alljanuszx
alljanuszx
26.03.2026, 22:50:07
  • 117
Chyba ostatni mecz Roberta na Narodowym (╥﹏╥)

#mecz
alljanuszx - Chyba ostatni mecz Roberta na Narodowym (╥﹏╥)

#mecz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 27.03.2026, 06:48:37 via Wykop
  • 5
@alljanuszx: on wie co z tą naszą obroną zrobią Szwedzi... albańce mieli lekko 3 setki.
  • Odpowiedz
calban
calban 25.03.2026, 15:52:32
  • 94
Dziękujemy Kano i nie mówimy żegnaj ale do zobaczenia! Będziemy Cię wspierać w kolejnych projektach i kibicować w procesach. Dziękujemy za niezliczoną ilość kontentu, za te inteligentne pytania do tych przygłupów które oni próbowali rozkminiać, za uśmieszek przy ich odpiwiedziach ;) ahh wielką pustkę czynisz w naszych sercach, powodzenia!
#primemma
calban - Dziękujemy Kano i nie mówimy żegnaj ale do zobaczenia! Będziemy Cię wspierać...

źródło: 1000028894

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....m
D.....m
konto usunięte 17.03.2026, 15:29:22
  • 22
Co w sytuacji, kiedy kobieta zarabia więcej w związku? Jak się z tym czujecie?
W ankiecie uwzględniamy tylko sytuację, w której #rozowepaski zarabiają więcej od #niebieskiepaski
#ankieta #pracbaza #zwiazki

Jaka różnica zarobków między kobietą a mężczyzną może doprowadzić do rozpadu związku:

  • 1-2 k 24.5% (1133)
  • 3-4 k 13.4% (621)
  • 5-7 k 13.9% (644)
  • 8-10 k 7.2% (332)
  • powyżej 10 k 41.0% (1898)

Oddanych głosów: 4628

  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 18.03.2026, 08:53:04 via Wykop
  • 0
@Dama_z_Kurczakiem: moja różowa zarabia 25k więcej niż ja a leci nam 15 rok razem zaktualizuj ankietę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Davy27
Davy27
17.03.2026, 20:04:19
  • 0
#mecz
Jaki był kurs na awans sportingu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 17.03.2026, 20:08:14 via Android
  • 0
@Davy27: 7,5
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
16.03.2026, 14:36:05
  • 584
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

calban
calban 16.03.2026, 18:29:56 via Android
  • 1
@UberWygryw: prawactwo ma walczyć za Izrael to chyba bardziej lewactwo spuszcza się do żymian.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Ipponek

  • Ipponek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.01.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking