Pompa na spacex trwa dalej. Musk zażądał od Pentagonu opłaty 25k$/miesiąc/drona za połączenia satelitarne z dronem kamikaze LUCAS zamiast dotychczasowej stawki 5k$. Drony były m.in. używane w Iranie. Pentagon się zgodził na pięciokrotnie wyższą stawkę, bo nie miał wyboru, gdyż Starlink ma monopol na łączność satelitarną.
Dron, który kosztuje 35k$ musi mieć jeszcze łączność za 25k$/miesiąc.
https://finance.yahoo.com/sectors/technology/articles/elon-musk-furious-starlink-being-185112282.html
#gielda
Dron, który kosztuje 35k$ musi mieć jeszcze łączność za 25k$/miesiąc.
https://finance.yahoo.com/sectors/technology/articles/elon-musk-furious-starlink-being-185112282.html
#gielda



![uncle_freddie - Pogoń Szczecin 1 - [1] GKS Katowice; Wędrychowski daje GKSowi Puchary...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/580a3d6de6b207c9a9973e524b99308241685190ed03f838d926f17036c2b037,w400.jpg)














"Siemion Skrepetski figurował w bazie ukraińskiego centrum „Myrotworec” (centrum badań przestępstw przeciwko bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy).
Na liście prowadzonej przez tę organizację znajdują się osoby uznawane za zagrażające bezpieczeństwu Ukrainy lub prowadzące działalność antyukraińską. Według części opinii, sam wpis w tej bazie mógł mieć podłoże sprzeciwu wobec niektórych jego dawnych