Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ProfesorP1ZDAN

ProfesorP1ZDAN

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1904
  • Znaleziska 31
  • Mikroblog 1873
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN przed chwilą
  • 0
#gielda jak jebnie to jebnie, na ch*j drążyć temat (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
1 godz. i 50 min temu
  • 9
#gielda

Sprzedałem Microna jednak psycha nie daje rady, najwyżej zarobię mniej. Jako kolejny ruch planuje wejście 50/50 Mircon, SK Hynix jak już się sytuacja ustabilizuje. Ten ADR short term może ciążyć na Micronie.
Przynajmniej będę miał spokojną noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 1 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
Sprzedałem Microna jednak psycha nie daje rady


@perfumowyswir: uuu, ciepło się zrobiło pod dupą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 1 godz. i 32 min temu
  • 6
#gielda miałem dzisiaj sprzedawać SEC0.DE, ale jednak
ProfesorP1ZDAN - #gielda miałem dzisiaj sprzedawać SEC0.DE, ale jednak

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rakaniszu
rakaniszu
1 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: też trzymam
rakaniszu - @ProfesorP1ZDAN: też trzymam

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Vender
Vender
1 godz. i 20 min temu via Android
  • 1
@ProfesorP1ZDAN a tam sprzedawać, ja wczoraj dokupowałem. Dopóki hyperskalerzy nie będą ciąć capexu to semi nie padnie, co najwyżej boczniak i korekty.
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
1 godz. i 51 min temu
  • 19
Ej ale tak na serio:
Myslicie, ze np taki Micron dzwoni sobie do Nvidii i mowi cos w stylu „siema musicie kupic u nas dwie europalety ramu, bo jak nie to nasdaq sie bedzie k----c ale ja tego nie chce”?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 1 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@kreeker: gdzie jest #inwestokot hmm?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 1 godz. i 59 min temu
  • 26
#gielda właśnie wróciłem z przyszłości, micron pobił konsensus o 200%, ale i tak był kibel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
1 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 4
@ProfesorP1ZDAN: nie dziwne syn koleżanki jego starej pobił o 300%, wstyd
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
1 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 3
@ProfesorP1ZDAN: a moja córka studiuje pamięć
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x
2 godz. i 19 min temu
  • 1
drodzy koledzy, dajcie jakieś fajne spółki wg was niedowartościowane z potencjałem wzrostu, najlepiej coś co nie jest smieciuchem. Ja aktualnie załadowany w YMM, Sentinela i KHC. #gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 2 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
pkp cargo, dino


@AgencyjnaAgencjaAgencji: ale to żart prawda?
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
2 godz. i 21 min temu
  • 1
#gielda
Jaki jest powód żeby trzymać NVidia?
Przecież to się kręci jak gowno w przeręblu 180-220 od roku
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 2 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@dudekk602: kupować, obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 2 godz. i 31 min temu
  • 22
#gielda
ProfesorP1ZDAN - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
2 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 2
@ProfesorP1ZDAN: trzeba było zielonego dolara dać
  • Odpowiedz
EdwardKruk
EdwardKruk
2 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: przepraszam, to moja wina bo wleciałem wczoraj na grubo poza kebabowe horyzonty :/
  • Odpowiedz
Siech
Siech
2 godz. i 40 min temu
  • 9
#gielda Dzisiaj w------l na kazdym froncie. Obawiam sie, ze dzisiejsze wyniki Microna otworza kibel pandory.
Siech - #gielda Dzisiaj w------l na kazdym froncie. Obawiam sie, ze dzisiejsze wyniki...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 2 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 8
@Siech: wig kibel, ameryka prawie kibel, ropa kibel, surowce kibel, krypto kibel, takiego czegoś w jednym dniu żem jeszcze nie widział xd
  • Odpowiedz
Odki
Odki
3 godz. i 9 min temu
  • 6
Pamietajcie ze #microm pociągnie za sobą wszystko

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 3 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 2
@Odki: w górę oczywiście pociągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 3 godz. i 30 min temu
  • 6
#gielda ropa kibel, surowce kibel, wig kibel co tu się dzieje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spinor
spinor
5 godz. i 5 min temu
  • 7
#ttwo #gielda ogłosili cenę, 79$ standard, 99$ ultimate. Brak płyty w pudełku, więc pożyczania gierki nie bedzie. Znaczna częśc weźmie wersje ultimate bo w standardowej masz w zasadzie zablokowane elementy fabularne. TakeTwo będzie wyciskał graczy jak cytrynki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 4 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
masz w zasadzie zablokowane elementy fabularne


@spinor: że co xD
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 4 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@spinor: @curiousboi No, czyli elementy wizualne nie majace nic wspolnego z fabula xD


@vladi_putin: dobra już myślałem że trzeba płacić żeby pełną fabułę odblokować typu jakieś side-misje xD ale nie zdziwiłbym się jakby tak zaczęli robić XD
  • Odpowiedz
202492
202492
7 godz. i 11 min temu
  • 3
jakiekolwiek nie będą te wyniki, micron spadnie i to srogo ¯\(ツ)/¯

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 7 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 9
@202492: źródło: szklana kula
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 6 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 3
@202492: nie jestem huraoptymistą, ale patrząc na ostatnie earningsy AMD mimo tego że było napompowane, historycznie 3/4 earningsy to kibel, wyniki były poniżej konsensusu - wbrew temu co każdy myślał zrobiło pompę sięgającą na afterze do +20%. Także wszystko się może zdarzyć. Zwłaszcza że każdy wokół wieszczy kibel, to grubas może właśnie tej większości pokazać środkowy palec. Dużo też raczej zależy od tego co powiedzą o przyszłości i szacunkach, a
  • Odpowiedz
ethize
ethize
8 godz. i 18 min temu
  • 9
#gielda większy lewar dajcie na te pamięciorze
ethize - #gielda większy lewar dajcie na te pamięciorze

źródło: 1000018184

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 8 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 4
@ethize:
ProfesorP1ZDAN - @ethize:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 8 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@ossprime: po co się bawić w jakieś 3x, jak można CFD u szczura x10 z-----ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
8 godz. i 24 min temu
  • 3
#gielda
Analitycy DM BOŚ, w raporcie miesięcznym z 16 czerwca, dodali na listę długich pozycji na nadchodzący miesiąc Handlowy, Modivo, Toya, Cloud Technologies, Grupę Pracuj i Vercom, a wycofali z niej akcje Inter Cars, Unibepu i CD Projekt .

Do krótkich pozycji nie dołączono żadnej spółki, a usunięto z tej listy Alior Bank.

Spółki, które w nadchodzącym miesiącu mogą - zdaniem analityków DM BOŚ - zachować się lepiej od rynku to: AB,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 8 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
Modivo


@widmo82:
ProfesorP1ZDAN - >Modivo

@widmo82:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
sheevik1
sheevik1
sheevik1
9 godz. i 28 min temu
  • 0
#gielda o co chodzi z usd/pln?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 9 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@sheevik1: odpływ kapitału z rynków wschodzących w dużym skrócie
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 9 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@let_it_be: brzmisz jak mój dyrektor finansowy w fimie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kmicic90
Kmicic90
Kmicic90
9 godz. i 30 min temu
  • 4
#gielda #xtb żegnaj biedo, piękna kusicielko
Kmicic90 - #gielda #xtb żegnaj biedo, piękna kusicielko

źródło: żegnaj biedo

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 9 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Kmicic90: ale grubas, pożycz trochę
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
9 godz. i 48 min temu
  • 1
Nagońcie misiaczki na coś ciekawego z GPW na longterm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Budżet: 5k PLN

#gielda
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 9 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 15
@breakdown1: etf wig20+40, albo sam mwig40
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 9 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@NimooZysku: trochę ciepły jestem
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 9 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@breakdown1: też ostatnio o tym myślałem, bo już troche mi etf wig20+40 napuchł
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN 9 godz. i 53 min temu
  • 2
#gielda mam wolne 7k i już mnie rączki świerzbią, myślę czy by nie dokupić cyber_folks albo wjechać wkońcu w digineta. A może jednak trzymać na jutrzejszą zwałę pokoleniową?

Nie, nie dokupię szczura, kruczyska, cdp ani robotów XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
Autor
9 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: pomysł ciekawy, ale cohones u mnie na takie ruchy brak (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking