Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Arthasss

Arthasss

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2534
  • Znaleziska 130
  • Mikroblog 2404
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 26
Arthasss
Arthasss przedwczoraj, 07:26:53
  • 205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss
Autor
przedwczoraj, 07:42:43 via Wykop
  • 4
@KSHMR: Żadne błędy. Codziennie się z gościem widzę. Codziennie gadamy na przeróżne tematy. Nie raz ja jemu pomagałem on mi. Jeżeli miałbym wskazać jednego przyjaciela w swoim życiu to wskazałbym Jego,
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
przedwczoraj, 08:20:56 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
przedwczoraj, 08:27:37 via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
przedwczoraj, 13:37:06 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
przedwczoraj, 13:39:25 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
przedwczoraj, 14:20:58 via Wykop
  • 5
@Mazowia: Jakbym napisał że kradłem z nim konie, to idąc twoim tokiem myślenia wyzwałbyś mnie od złodziei. Używając sformułowania "wypiłem morze wódki z nim" użyłem hiperboli czyli barwnego wyolbrzymienia, potocznie symbolizującą długą, burzliwą znajomość i zażyłą relację.

Jeżeli ty tego nie ogarnąłeś, dla mnie jesteś debilem.
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
przedwczoraj, 19:19:24 via Android
  • 0
@peoplearestrange: jakbym miał ciebie do wyboru albo jego to nie ma sprawy
  • Odpowiedz
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
przedwczoraj, 12:20:52
  • 6
#pogoda
Jak ja nienawidzę takiej pogody. Leje się z człowieka i z domu nawet nie da się wyjść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss przedwczoraj, 16:28:33 via Wykop
  • 0
@wypok_wypok: wystarczy nie być ulanym mordo
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
20.06.2026, 20:18:44
  • 337
#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - #wojna #rosja #ukraina

źródło: 1000013154

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss przedwczoraj, 07:33:03 via Wykop
  • 6
@GodEmperorWasRight: No to wymień te przeinaczenia. Bom ciekaw.
  • Odpowiedz
scottkar
scottkar
20.06.2026, 16:07:49
  • 60
Po tej akcji i wydarzeniach ją poprzedzających powiedzenie "bezczelny jak ukrainiec" powinno na trwałe zapisać się w języku polskim.

#ukraina #polityka #wydarzenia #polska #jezykpolski
scottkar - Po tej akcji i wydarzeniach ją poprzedzających powiedzenie "bezczelny jak ...

źródło: cf059b6192f2c34e2b6ebcfbc504c77fae35ae1a2d75af3bb5b2c72e9facf0a3

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 20.06.2026, 16:10:50 via Wykop
  • 52
@scottkar: No cóż Parafianowicz miał rację. Sowiecki sposób prowadzenia polityki dać w ryj, but na dupę i jeszcze splunąć. Tylko że nasze elity w stosunku do ukrów nie będą tak postępować. Bo nie wypada.
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss 20.06.2026, 16:19:40 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss 20.06.2026, 16:35:32 via Wykop
  • 7
@JPRW: Nie żaden majstersztyk Batyra i jego ekipy, tylko nie miał innego wyjścia. I tak nieźle to rozegrali bo dali Zelenskiem 3 tygodnie żeby odkręcić całe to zamieszanie. Zelensky olał temat. A to zdjęcie z wysyłaniem orderu Orła Białego to po prostu taki ich sposób prowadzenia polityki. D-----ć, opluć i kopnąć w dupę. Oni cały czas mają postsowiecki sposób myślenia jeśli chodzi o relacje państwowe. Tam szanuje się tylko silnego.
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss 20.06.2026, 17:03:05 via Wykop
  • 1
@Filipterka25: A dlaczego poczta dyplomatyczna odpada ?
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss 20.06.2026, 16:07:39
  • 1
Na miejscu kacapów zacząłbym kręcić film o rzezi Wołyńskiej, gdzie bohaterski oddział sowieckiej partyzantki broni polskiej wsi przed atakiem sotni UPA. Polityczne złoto dla nich.

#ukraina #rosja #polska #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss
Autor
20.06.2026, 16:38:33 via Wykop
  • 1
@sandal: A co ma piernik do wiatraka ? Na potrzeby dalszej degradacji stosunków polsko-ukraińskich taki film byłby politycznym złotem. I co najgorsze nie byłby przesadnie przekłamany.
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
19.06.2026, 19:20:52
  • 523
Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. odbudowy Ukrainy i dzień po atakach na Moskwę. No cóż, chyba zachód Europy się ucieszy z kontraktów na odbudowę. A my jak zwykle nie dostaniemy nic. Ciekawe czy temu też odbierze?

#wojna #ukraina #nawrocki #polityka
Davvs - Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. o...

źródło: 8cdd2157d40f1df72b8cba67bf54ac702769ae8ed3de10eb069a8ea859932a9c

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 19.06.2026, 19:37:45 via Android
  • 2
@Davvs: Ukraińcy tak samo jak i nas to i wydmają innych
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss 17.06.2026, 04:24:10
  • 0
Czy ktoś z Łodzi albo okolic zna kogoś, albo ktoś ma doświadczenie w kontroli jakosci? Ma pojęcie o narzędziach, pomiarach detalu itp. ?

#lodz #praca #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss
Autor
17.06.2026, 08:52:37 via Android
  • 0
@wrbll:detale spawane, wyfrezowane, kontrola urządzeń pomiarowych takich jak mikromierz, sprawdziany do gwintów, klucze dynamometryczn, dbanie o porządek w atestsch i wzorcowaniach.
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
17.06.2026, 08:53:27 via Android
  • 0
@Arthasss: po prostu rzucam hasło czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie, bo być może będziemy potrzebowali kogoś do pracy w tym zakresie
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
Autor
19.06.2026, 03:12:33 via Android
  • 0
@SynUbeka: firma nie długo będzie przechodziła robudowę i będziemy potrzebować kogoś do kontroli jakości.
Kontrola jakości dostaw towaru, czyli np. pomiary detalu ktury przyjechał zgodnie z rysunkiem technicznym. Pomiary detalu ktory został zrobiony na dziale mechanicznym, czyli musisz ogarniać rysunek techniczny, rzuty, suwmiarkę, sprawdziany do gwintów itp. Czasami będą Cię wołac abyś im kdetal sprawdzi i wypisał kartę braków bo coś jest nie tak. Oprócz tego dochodzi kwestia narzędzi i
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
09.06.2026, 05:34:38
  • 731
#heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #januszebiznesu
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #januszebiznesu

źródło: 1000004106

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 09.06.2026, 10:01:32 via Android
  • 2
@rrobot: Gurwa, u mnie nie ma dnia aby dyro nie zszedł i nie podał graby każdemu pracownikowi i nie zagadały z paroma randomami.
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
06.06.2026, 15:19:56
  • 46
Jaki podpis do tego obrazka proponujecie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tenis
adam128256 - Jaki podpis do tego obrazka proponujecie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tenis

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 06.06.2026, 15:22:08 via Wykop
  • 0
@adam128256: Hej Bobert ! Anka ma taką rozklapiochę, a ja lubię takie buzdyganiki
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss 03.06.2026, 12:27:35
  • 0
Miruny, macie może jakieś źródełko gdzie obejrzeć powtórkę meczu Chwalińskiej ?

#sport #tenis #streaming #mirkopomusz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

372

85 lat temu ORP Piorun stanął samotnie do walki z Bismarckiem

85 lat temu ORP Piorun stanął samotnie do walki z Bismarckiem

27 maja 1941 roku polski niszczyciel ORP Piorun przez godzinę samotnie wymienił ogień z najpotężniejszym pancernikiem Kriegsmarine. To pozwoliło Royal Navy okrążyć i zatopić Bismarcka. Kapitan Pławski nadał sygnał: Trzy salwy na cześć Polski! W 2026 mija 85. rocznica tej bitwy.

real_scoria
z
morze.org
dodany: 27.05.2026, 07:42:49
  • 115
  • #
    rocznica
  • #
    historia
  • #
    marynarka
  • #
    polska
  • #
    wwii
Arthasss
Arthasss 27.05.2026, 17:38:33 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Arthasss
Arthasss 21.05.2026, 06:01:01
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss
Autor
21.05.2026, 06:21:08 via Android
  • 4
@wypok_wypok: jak robiłem to zdjęcie wczoraj koło 20.45, to w parku ciapactwa było pełno. Skutecznie zniechęciło to do dalszego spacerowania.
  • Odpowiedz

447

Szwecja, brutalnie zgwałcili 15-letnią niepełnosprawną.

Pokaż treści 18+

Szwecja, brutalnie zgwałcili 15-letnią niepełnosprawną.

17-latek z obywatelstwem syryjsko-szwedzkim oraz 14-latek o pochodzeniu afgańskim oskarżeni o gwałt na 15-letniej niepełnosprawnej dziewczynce w 4 toaletach centrum handlowego w Uppsali (listopad 2025).

konto usunięte
z
sverigesradio.se
dodany: 07.05.2026, 09:09:47
  • 60
  • #
    szwecja
  • #
    imigracja
  • #
    polityka
Arthasss
Arthasss 07.05.2026, 14:24:57 via Android
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
molochpl
molochpl
23.04.2026, 04:28:40
  • 1092
Jestem dumny z Tuska. Będzie atomowy parasol Francuski nad Polską.
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Jesteśmy oczko bezpieczniejsi gdy Russcy muszą się martwić co zrobi Francja. #polityka
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 23.04.2026, 13:12:29 via Android
  • 1
Ludzie sobie nie zdają sprawy że jedynym tak naprawdę krajem przygotowanym do wojny były Niemcy. We wrześniu 1939 roku mieli przewagę absolutą praktycznie we wszystkim. I nie ważne co byśmy zrobili, nasza sytuacja przed 1 września była tragiczna. Niemcy po prostu po nas przejechali.

A druga rzeczą jest to że Anglia i Francja również nie były przygotowane do wojny. Przede wszystkim ich przemysł i potencjał dopiero się rozkręcał i musiało upłynąć przynajmniej
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
08.04.2026, 05:28:28
  • 1077
#wojna #iran #usa #bekazpisu #polityka
quaz2020 - #wojna #iran #usa #bekazpisu #polityka

źródło: temp_file1325618740846481658

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 08.04.2026, 08:32:05 via Android
  • 3
@Jabby: o chuju złoty jak kwikłem xd
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
06.04.2026, 11:31:45
  • 10
Ciekawe czy są osoby, które nie znają Znachora. Kiedyś znachor mi emitowany tylko we wszystkich świętych teraz 13 razy w jedne świata xD
#film #znachor #pytanie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 06.04.2026, 13:58:00 via Wykop
  • 0
@WARKUTONU: Ja p------e i z takimi tu siedzę. @WARKUTONU, @Festiwal_Panczy, @enron, @MateMizu
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss 01.04.2026, 09:42:52
  • 5
https://wykop.pl/wpis/85210713/wojna-z-iranem-przedluzy-sie-okaze-sie-ze-pomaranc

Gurwa, a nie mówiłem ?

#trump #usa #nato #rosja #polska #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge
01.04.2026, 09:48:13 via Wykop
  • 3
@Arthasss: bardzo dobrze mówiłeś Przy czym wartość Ameryki i tak jest bezwartościowe od czasu mango więc z----ł wszystko wyjście z NATO też z----e Przy takim mango debilu to i lepiej nie współpracować Więc w dupie nie jesteśmy bez mango
  • Odpowiedz
Micro-Jet
Micro-Jet
01.04.2026, 10:10:29 via Wykop
  • 6
@Arthasss: Pięknie się sprawdziło. Oznacza to, że nie jest prawdą, iż Trump jest nieprzewidywalny. On jest bardzo przewidywalny - załóż najgłupszą rzecz jaką można zrobić, a on się do tego posunie.
  • Odpowiedz
D.....q
konto usunięte 29.03.2026, 19:18:46
  • 736
Znalazłem piękną wiertarkę w piwnicy zakładowej, rocznik 80 coś.
Wygląda na zupełną nówkę, nie używaną dłużej niż ja żyję xD

#majsterkowanie #diy
D.....q - Znalazłem piękną wiertarkę w piwnicy zakładowej, rocznik 80 coś.
Wygląda na...

źródło: 1000001800

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arthasss
Arthasss 29.03.2026, 21:03:12 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

John Doe

  • Łódź

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking