#ukraina Pamiętacie jak w rosyjskiej tv udwali dźwięk syreny, a polskie polaki i inne przyglupy na wykopie straszyli anihilacją atomową za oblanie kacpaskiego ambasadora barszczem ? ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) a tak swoją drogą co się stało z naszymi przyglupami jakoś cicho ostatnio są w sprawie potęgi drugiej armii świata na
Moja rodzina jest tak prymitywna, że aż mi przykro.
Najgorsze jest to, że ta prymitywność przeszła też i na mnie, aż dostaje z tego wszystkiego #nerwica i #depresja Byłem takim przygłupem przez większość życia co się nauczył późno pisać i czytać. Jeszcze nie miałbym im tego aż tak za złe, gdyby chociaż jako tako byli empatyczni ale oni wszyscy się ze sobą żrą i wyzywają NON STOP.
@Lexi20: bo pełczyńska niby serce ma po prawidłowej stronie, ale jednak wszystko co robi pl2050 to jest debilizm jak się dłużej zastanowisz. Ot chociażby projekt podniesienia kwoty wolnej od podatku. Dlaczego oni tak cisną na stałą kwotę zamiast powiązać kwotę wolną procentowo w stosunku do pensji minimalnej? No debilizm po prostu. Jeszcze ten super rebranding Polska 2050 Rzeczypospolitej Polskiej XDDDDD
Jak @allegro_pl do spółki ze sprzedającym, robią kupującego w ch*ja. Zamówiłem kiedyś 100 sztuk tych kul za 59,99 zł, i jak zwykle wszedłem z ostatnich zakupów by zamówić ponownie. A tu niespodzianka, już nie 100, ale 50 w tej samej cenie... #allegro #zakupy #polska
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡°͜ʖ͡°)
@andbatros: od razu 1000 za jedną paczkę po co się ograniczać. W ogóle to paczki do paczkomatu są tansze od kuriera raptem o 3 zł, a jednym kursem w jedno miejsce taki kurier obsłuży minimum kilkanascie przesyłek. Ale oczywiście inpost by zbankrutował jakby zatrudnił normalnie kurierów xD
@4e68a9f9a671: ale nie dla każdego jest opłacalne. A jeśli masz IQ wyższe niż dwucyfrowe to łatwo się domyślić, że opłacalne jest tylko dla bogatych, którzy chcą omijać podatki
Człowiek pokryty zbliznowaconą skorupą po rozległych oparzeniach najwyższego możliwego stopnia (III) od lat szapie się z ZUS-em o ochłap, jakim jest renta socjalna.
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.
Super samochód. Foczka U DM-i Design. Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).
Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Nowelizacja kodeksu karnego z 2026 roku wprowadziła jedne z najbardziej rygorystycznych przepisów dotyczących przestępstw drogowych. Ustawodawca zdecydował się nie tylko na karanie organizowania i udziału w nielegalnych wyścigach, ale również samego przygotowania do takich czynów.
#alkoholizm człowiek poczuł się za pewnie po ponad 2 miesiąca niepicia, dostałem łyche na urodziny (część rodziny nie wie że się lecze) i zamiast to w p---u gdzieś schować, oddać komuś czy nawet wylać to przywiozlem na chatę i już myśli sobie krążyły wokół niej, oczywiście sam siebie przekonałem że no 2 driny jeszcze nikogo nie zabily i c--j o------m 0.5 litra ( ͡°ʖ̯͡°)
✨️ P-----c w filmach Konfitury – co się dzieje za kulisami?Ⓘ Ogladając ostatnie filmy Konfitury rzuca się w oczy, że głównie biją kobiety, często pod wpływem nagłego impulsu. Ostatnie nagranie z parą Audi, czy pod słynnym przedszkolem "nie patologii z wyższych sfer" i inne przypadki. Co musi dziać się w domach tych ludzi, poza kamerą? IMO opieka społeczna powinna sprawdzić, jeśli ci ludzie mają dzieci, czy nie dochodzi tam do przemocy.
znęcają się nad gekonem #f1