Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fanatykwedkarstwa2

fanatykwedkarstwa2

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6898
  • Znaleziska 1214
  • Mikroblog 5684
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 5
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 4 godz. i 10 min temu
  • 6
https://x.com/MercedesAMGF1/status/2063278125929140695

znęcają się nad gekonem #f1
fanatykwedkarstwa2 - https://x.com/MercedesAMGF1/status/2063278125929140695

znęcają ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neto
Neto
3 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 2
@fanatykwedkarstwa2: Pole = Polak
  • Odpowiedz
silesianist
silesianist
wczoraj, 14:10:36
  • 346
Wreszcie jakąś kobieta która nie ma zbyt wysokich wymagań.

#tinder #rozowepaski
silesianist - Wreszcie jakąś kobieta która nie ma zbyt wysokich wymagań. 

#tinder #r...

źródło: 8288

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 wczoraj, 20:07:26 via Wykop
  • 5
@silesianist: laska sobie śmieszkuje, a przegrywom leci piana z pyska XDDD
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
wczoraj, 15:39:10
  • 177
#ukraina Pamiętacie jak w rosyjskiej tv udwali dźwięk syreny, a polskie polaki i inne przyglupy na wykopie straszyli anihilacją atomową za oblanie kacpaskiego ambasadora barszczem ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a tak swoją drogą co się stało z naszymi przyglupami jakoś cicho ostatnio są w sprawie potęgi drugiej armii świata na
Atryu - #ukraina Pamiętacie jak w rosyjskiej tv udwali dźwięk syreny, a polskie polak...

źródło: IMG_6826

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 wczoraj, 17:14:34 via Wykop
  • 78
@szarley: czerwone to drony, a zielone też drony tylko na zielono
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
wczoraj, 09:57:41
  • 96
przysięgam, wrócę do dom zaraz i odcinam się od bodźców zewnętrznych i odpoczywam, odpoczywam do niedzieli.
baemaj - przysięgam, wrócę do dom zaraz i odcinam się od bodźców zewnętrznych i odpoc...

źródło: IMG_0373

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 wczoraj, 11:14:26 via Wykop
  • 1
@baemaj: ale taguj #qew12
  • Odpowiedz
PrzegrywZeWsi
PrzegrywZeWsi
03.06.2026, 20:19:30
  • 21
Moja rodzina jest tak prymitywna, że aż mi przykro.

Najgorsze jest to, że ta prymitywność przeszła też i na mnie, aż dostaje z tego wszystkiego #nerwica i #depresja
Byłem takim przygłupem przez większość życia co się nauczył późno pisać i czytać.
Jeszcze nie miałbym im tego aż tak za złe, gdyby chociaż jako tako byli empatyczni ale oni wszyscy się ze sobą żrą i wyzywają NON STOP.

Najlepszy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 03.06.2026, 21:30:28 via Wykop
  • 5
@PrzegrywZeWsi: wymion se usmaż, bez wymion sie nie najesz
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
03.06.2026, 14:02:14
  • 615
Pełczyńska 60% nieufności XDDDD gdzie ja żyję

#polityka #nieruchomosci
Lexi20 - Pełczyńska 60% nieufności XDDDD gdzie ja żyję 

#polityka #nieruchomosci

źródło: 1000012814

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 03.06.2026, 15:15:53 via Wykop
  • 86
@Lexi20: bo pełczyńska niby serce ma po prawidłowej stronie, ale jednak wszystko co robi pl2050 to jest debilizm jak się dłużej zastanowisz. Ot chociażby projekt podniesienia kwoty wolnej od podatku. Dlaczego oni tak cisną na stałą kwotę zamiast powiązać kwotę wolną procentowo w stosunku do pensji minimalnej? No debilizm po prostu. Jeszcze ten super rebranding Polska 2050 Rzeczypospolitej Polskiej XDDDDD
  • Odpowiedz
klawiszs
klawiszs
01.06.2026, 12:27:02
  • 5
Jak @allegro_pl do spółki ze sprzedającym, robią kupującego w ch*ja.
Zamówiłem kiedyś 100 sztuk tych kul za 59,99 zł, i jak zwykle wszedłem z ostatnich zakupów by zamówić ponownie. A tu niespodzianka, już nie 100, ale 50 w tej samej cenie...
#allegro #zakupy #polska
klawiszs - Jak @allegro_pl do spółki ze sprzedającym, robią kupującego w ch*ja.
Zamów...

źródło: ezgif-2ff5c2c783188ea6

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 01.06.2026, 14:20:21 via Wykop
  • 1
@klawiszs: kupujesz, wysylasz do sprzedawcy zrzut ekranu z parametrów i czekasz na dostawę brakujących sztuk. J---ć januszostwo
fanatykwedkarstwa2 - @klawiszs: kupujesz, wysylasz do sprzedawcy zrzut ekranu z param...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97
01.06.2026, 12:19:43
  • 1148
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
Rainmaker97 - To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działa...

źródło: IMG_7825

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 01.06.2026, 13:45:22 via Wykop
  • 72
@andbatros: od razu 1000 za jedną paczkę po co się ograniczać. W ogóle to paczki do paczkomatu są tansze od kuriera raptem o 3 zł, a jednym kursem w jedno miejsce taki kurier obsłuży minimum kilkanascie przesyłek. Ale oczywiście inpost by zbankrutował jakby zatrudnił normalnie kurierów xD
fanatykwedkarstwa2 - @andbatros: od razu 1000 za jedną paczkę po co się ograniczać. W...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz

598

Skarbówka potwierdza że prawo jest dla bogatych

Skarbówka potwierdza że prawo jest dla bogatych

Fundacja rodzinna sposobem na uniknięcie podatków? Skarbówka daje zielone światło

PIAN--A_A--KTYWNA
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 07:07:27
  • 108
  • #
    prawo
  • #
    polska
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 01.06.2026, 13:30:33 via Wykop
  • 9
@4e68a9f9a671: ale nie dla każdego jest opłacalne. A jeśli masz IQ wyższe niż dwucyfrowe to łatwo się domyślić, że opłacalne jest tylko dla bogatych, którzy chcą omijać podatki
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 339
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 30.05.2026, 16:38:31 via Wykop
  • 1
fanatykwedkarstwa2

źródło: comment_1660641062UCT0r1COY2jiSKMlSp3VZ3

Pobierz
  • Odpowiedz

1293

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Pokaż treści 18+

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Człowiek pokryty zbliznowaconą skorupą po rozległych oparzeniach najwyższego możliwego stopnia (III) od lat szapie się z ZUS-em o ochłap, jakim jest renta socjalna.

fiziaa
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 15:18:21
  • 96
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    zus
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 30.05.2026, 16:33:10 via Wykop
  • 20
A taki @qew12 za lenistwo dostał od ręki xD
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
30.05.2026, 05:54:35
  • 135
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.

Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).

Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Krzewiciel_prawdy - Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia...

źródło: 829

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 30.05.2026, 16:17:09 via Wykop
  • 0
@kobiaszu: europejski przemysł motoryzacyjny rozjebowują kolejne normy euro i producenci, którzy za g---o yarisa w hybrydzie chcą 120k xD
  • Odpowiedz
Jim825
Jim825
27.05.2026, 12:22:28
  • 17
Takie rzeczy mi zdiagnozowano po latach leczenia psykiatrycznego i tak mi normiki powiedzą, że zmyślam.
#przegryw
Jim825 - Takie rzeczy mi zdiagnozowano po latach leczenia psykiatrycznego i tak mi no...

źródło: 1000027114

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 27.05.2026, 13:39:14 via Wykop
  • 0
@Jim825: nie przeszkadza ci to jednak p-------ć głupoty na tagu dla agresywnych przegrywów
  • Odpowiedz

216

Przygotowanie do nielegalnego wyścigu czy grozi za to więzienie?

Przygotowanie do nielegalnego wyścigu czy grozi za to więzienie?

Nowelizacja kodeksu karnego z 2026 roku wprowadziła jedne z najbardziej rygorystycznych przepisów dotyczących przestępstw drogowych. Ustawodawca zdecydował się nie tylko na karanie organizowania i udziału w nielegalnych wyścigach, ale również samego przygotowania do takich czynów.

Legalniewsieci
z
serwisadwokacki.pl
dodany: 27.05.2026, 11:31:58
  • 146
  • #
    prawo
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    prawnik
  • #
    policja
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 27.05.2026, 13:31:53 via Wykop
  • -10
@hellfirehe: proszę państwa, tak wygląda chłopski rozum
ExtraIntrowertyk
ExtraIntrowertyk
26.05.2026, 11:10:01
  • 6
#alkoholizm człowiek poczuł się za pewnie po ponad 2 miesiąca niepicia, dostałem łyche na urodziny (część rodziny nie wie że się lecze) i zamiast to w p---u gdzieś schować, oddać komuś czy nawet wylać to przywiozlem na chatę i już myśli sobie krążyły wokół niej, oczywiście sam siebie przekonałem że no 2 driny jeszcze nikogo nie zabily i c--j o------m 0.5 litra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 26.05.2026, 12:29:28 via Wykop
  • 0
@ExtraIntrowertyk: na kaca najlepsze piwko
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 06:34:48
  • 63
✨️ P-----c w filmach Konfitury – co się dzieje za kulisami? Ⓘ
Ogladając ostatnie filmy Konfitury rzuca się w oczy, że głównie biją kobiety, często pod wpływem nagłego impulsu. Ostatnie nagranie z parą Audi, czy pod słynnym przedszkolem "nie patologii z wyższych sfer" i inne przypadki.
Co musi dziać się w domach tych ludzi, poza kamerą?
IMO opieka społeczna powinna sprawdzić, jeśli ci ludzie mają dzieci, czy nie dochodzi tam do przemocy.

#konfitura #
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 26.05.2026, 07:48:54 via Wykop
  • 33
@emasele: XD
  • Odpowiedz
waro
waro
24.05.2026, 21:08:45
  • 5
Super. Największy zarzut na ostatnim miejscu, a największa pierdoła na pierwszym xD

W sumie potwierdza się stara polska reguła, że można cwaniakować dowoli, dopóki kiełbasa w sklepie będzie tania.

#krakow
waro - Super. Największy zarzut na ostatnim miejscu, a największa pierdoła na pierwsz...

źródło: bf5b9584b71434617c93d2cf807aff68c4e42e91273315c3598234f366ac3ef0

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2 24.05.2026, 21:21:19 via Wykop
  • 1
@waro: https://pl.wiktionary.org/wiki/kropla,_kt%C3%B3ra_przepe%C5%82nia_czar%C4%99
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.02.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 24.02.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking