Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
T0pi5
T0pi5

T0pi5

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4669
  • Znaleziska 85
  • Mikroblog 4584
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
TigrreGames
TigrreGames
TigrreGames
16 godz. i 8 min temu
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 14 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 6
@TigrreGames: no fajnie opisane, tylko pominales fakt, ze rockstara co robil poprzednie gta nie ma, a to co mamy obecnie dostarczane w gta online nie napawa optymizmem (zreszta tak jak historie ktore zostaly porzucone na rzecz tej).
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 4 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@stanley-fieldmaster: ale zmiany zaszly na najwazniejszych pozycjach. Sam pracuje w gamedevie i wiekszosc pracownikow to trybiki w maszynie, ktore na sama wizje gry nie maja wiekszego wplywu.
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
5 godz. i 9 min temu
  • 18
Jakie to były czasy. Człowiek jako gówniak miał jeden obowiązek, iść do szkoły, a po lekcjach lecieć do kiosku Ruchu po gazetę z demami na PS2. Kosztowała chyba z 40 zł, czyli wtedy praktycznie majątek, ale i tak człowiek brał bez zastanowienia. Potem tylko szybki powrót do domu, wkładanie płytki do konsoli i ogrywanie tych dem po kilkanaście razy. Niby kilka krótkich wersji gier, a frajdy było więcej niż dziś z niejednej
SystemHalted2_0 - Jakie to były czasy. Człowiek jako gówniak miał jeden obowiązek, iś...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 4 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 15
@SystemHalted2_0:
Jak sie mialo rodzicow to raczej byly prace domowe + limity na kompa. Po 30 mam wiecej czasu na gry niz za gowniaka xD
Ale yea, kiedys czlowiekowi mniej wystarczylo do frajdy z gier.
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
12 godz. i 10 min temu
  • 0
Cześć jestem Łukasz 30 lvl uległy. I sprzedam Opla.

Robię 24 godziny stream z #warframe kto chce może wpaść pogadać i posłuchać jak k----ę na wszystko.

https://twitch.tv/lukasz580

#gry #twitch
TiniMini - Cześć jestem Łukasz 30 lvl uległy. I sprzedam Opla.

Robię 24 godziny stre...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 10 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 2
@_TiniMini_: juz samo granie w warframe jest nudne, a co dopiero to ogladac xD
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
12 godz. i 7 min temu
  • 1
volvo zrobiło konsolę-plus dla niedzielnych 'graczy' którzy mają na tyle oleju w mózgu żeby chcieć by ta konsola była jednocześnie przenośnym kąkuterem (lub kąkutrem w ogóle), a widzę w internecie oczekiwanie jakoby miał to być produkt dla ludzi co kompilują kernela linuxa w wolnym czasie

Tech Jesus pokazał że sucha marża vs DYI to jakieś 7% więc skąd to poruszenie że drogo xD to jest kąkuter, nie można sprzedawać kąkutera poniżej kosztów,
tyrytyty - volvo zrobiło konsolę-plus dla niedzielnych 'graczy' którzy mają na tyle o...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 10 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@tyrytyty: przeciez za 5k pln to zlozysz kompa z 32 ramu i jakims 5050 xD
Moze z 5 lat temu to jeszcze jakis sens ten machine mialby xD
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 10 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@tyrytyty: koszt zlozenia. Lepsze gotowce sobie kupisz w media markcie xD

Ogolnie skladanie kompow to bylo oplacalne 20 lat temu (no chyba, ze faktycznie jakies ekstremalne setupy chcesz).
  • Odpowiedz
estrogenowy-drakul
estrogenowy-drakul
20 godz. i 2 min temu
  • 37
Nie no ale szczerze to pozytywny film, jest jakiś powiew świeżości po latach wegetowania. Mógłby sie tym zająć na stałe. Grać w gry i tak nie lubi, robi to jak za kare. A jak ma tylko kraść cudzy content i dodawać do niego po 2-3 minuty bezwartościowego komentarza to juz lepiej niech podróżuje i robi vlogi. Zdrowsze to będzie dla wszystkich zaangażowanych.

Niestety widać nadal te Polskie kompleksy które przez niego przemawiają, tą
estrogenowy-drakul - Nie no ale szczerze to pozytywny film, jest jakiś powiew świeżoś...

źródło: Putrefy czy juz Kiszak

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 18 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 2
@estrogenowy-drakul:

rozwoj i infrastrukture, a pod tym względem akurat większe miasta w Polsce niczym nie odstają w porównaniu z zachodnią


Polskie miasta to przegonily zachod juz nascie lat temu
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
20 godz. i 22 min temu
  • 4
#gta #gtav #gry #heheszki
anoysath - #gta #gtav #gry #heheszki

źródło: 10118

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 19 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 2
@anoysath: chipicao to byly modne jak ci co je jedli w 2013 byli od jakeigos czasu dorosli. Jakis gimbo zoomer robil mema
  • Odpowiedz
Beeercik
Beeercik
wczoraj, 07:23:10
  • 9
Przepyszne jest to zesrańsko nerdowych freethinkerów o preorderowanie GTA XD

rzadnych preorderów nigdy przenigdy
nigdy się nie nauczycie barany
kupujecie kota w worku beka z was
nabijacie kabze korpo lool
Beeercik - Przepyszne jest to zesrańsko nerdowych freethinkerów o preorderowanie GTA ...

źródło: 1000098742

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 07:41:29 via Wykop
  • 4
@Beeercik: dalej nawet zakladajac, ze to co piszesz jest prawda, to i tak mrozenie teraz pieniedzy nie ma zadnego logicznego sensu xD
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 09:18:11 via Wykop
  • 1
@asd2445: czyli wg ciebie jak ktos nie jest biedny to podejmuje debilne decyzje? bez sensu

@Beeercik a co do glownego tematu. GTA nie bedzie jak mindseye, ale jest spora szansa, ze faktycznie wyjdzie tak c-----e jak sie nieswiadomy odbiorca nie spodziewa. Zobacz sobie jak dev team sie zmienil xD
Zreszta wystarczy przesledzic jak c-----y content powstaje dla gta online od 2020.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 09:51:10 via Wykop
  • 1
@asd2445: p---------l sie do slowka xD
chodzi o bezsens i robienie z siebie frajera, o jakiekolwiek zasady, wspieranie deva w robieniu ludzi na hajs

Akurat jestem bananem to kase mam, w zyciu nie zrobilbym pre-ordera w ciemno.
Raz w zyciu kupilem gierke pol dnia przed premiera, dla preorder bonusu, bo to byla gierka online, ktora miala dosc sporo beta testow i bylo potwierdzone, ze bedzie git.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@Beeercik: ze caly dev/writing team sie zmienil. Caly content z gta online od 2020 to politically correct slop.

W sensie ja sie nie obawiam, bo mam w------e na gta 6, bo juz 5 byla mega overrated i w sumie nic ciekawego w niej nie zaprezentowali poza semi random encountermi. Ale mozna miec uzasadnione watpliwosci, ze moze wyjsc gorzej.
  • Odpowiedz
PancakeV
PancakeV
wczoraj, 09:28:32
  • 2
Pamiętam jak była premiera GTA IV i się okazało że gra wymaga konta założenia na platformie rockstar i dostępu do internetu. W 2008 roku nie każdy miał internet w domu szczególnie poza duży miastami a jak mieli to jakiś modem radiowy z kartą sim co wystarczał na gadu gadu, interie i skype. Ja sam pierwszy prawdziwy światłowodowy internet miałem jakoś w 2010 roku.
Była to pierwsza gra z takim wymaganiem, był z
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 09:56:58 via Wykop
  • 0
@PancakeV: @chillybilly Polska to w ogole byla top pod wzgledem internetu. Przeciez juz do jakiejs rekrutacji do liceum w tamtych czasach musiales to robic online.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 23 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@OldBull: nie no, net w 98 to bogol byles. Sam jestem z dobego domu i internet na stale to wlasnie ~2004 jakos mielismy.
  • Odpowiedz
Qwertyasdf123
Qwertyasdf123
Qwertyasdf123
wczoraj, 09:46:50
  • 0
hej, mam pytanie, na PC lepiej w takie gry zza plecow typu, gothic remake, nowy bond, crimson desert itp. grac chyba na padzie? zawsze fpsy kojarzyly mi sie z myszka i klawiatura? mozecie sie odniesc do tego? jestem ciekawy tego.
#gry
#komputery

W gry zza placow gracie na:

  • Myszka + klawiatura 66.0% (33)
  • Pad 34.0% (17)

Oddanych głosów: 50

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 09:55:07 via Wykop
  • 1
@Qwertyasdf123: zalezy od typu combatu. Ogolnie we wszystko na klawirce i myszce, chyba ze ma combat/sterowanie pod pada jak np. seria arkham.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
przedwczoraj, 22:54:56
  • 333
#heheszki #gry I tak od wczoraj
Piotrek7231 - #heheszki #gry I tak od wczoraj

źródło: HLq5BtNWQAACSBd

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 04:01:58 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: przeciez ludzie, ktorzy cos mowia o cenie gta na pewno nie kupuja coda czy fify xD

Mjasne, jak na aaa i ogolnie gta no to cena jest "ok". Tylko dla swiadomego steam usera ogolnie wiekszosc gier aaa to ma realna wartosc blizej max 40 pln.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 04:14:31 via Wykop
  • 5
@Cztero0404: tzn. Ja osobiscie mam w------e.
Juz gta 5 bylo mega overrated, zakladam ze 6 tez zadnych znaczacych zmian nie zrobi, wiec najprawdopodobniej ogram jak bedzie za darmo w epicu (oczywiscie bardzo chcialbym sie mylic i jak wyjdzie FAKTYCZNIE swieze to tez kupie).
Gta jak najbardziej mialo sens do SA gdzie 3 to byla rewolucja, a do SA ten koncept byl rozbudowany.
4 na tle tego co juz mielismy to byl generic open
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
przedwczoraj, 20:18:31
  • 1
#steam #pcmasterrace #gry
Kurła nic tutaj nie ma fajnego w tym roku.
ppooii - #steam #pcmasterrace #gry
Kurła nic tutaj nie ma fajnego w tym roku.

źródło: kosz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 22:11:53 via Wykop
  • 0
@ppooii: pare rzeczy jest. W sumie ten izak rekordowa promka.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 wczoraj, 04:03:54 via Wykop
  • 1
@ppooii: te deep discounty sobie zobacz, bo ok rzeczy (ja osobuscie 3/4 z tych juz mam xD).
Moze sobie kupie tego dragon ball xenoverse 2, bo zawsze mialem w ktoregos zagrac
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
przedwczoraj, 16:41:30
  • 2
Ech te Steam Summer Sale to już nie to samo co kiedyś. Pamiętam jak kupowałem giga hity za bardzo niskie ceny i serwery wywalało Steamowi, a dziś? Dziś pewnie zero problemów technicznych i zniżka -20% na pięcioletnią grę. #steam #pcmasterrace #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 22:23:45 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: ale p---------e xD
Ja juz z 5 bundli mam wrzuconych do koszyka i za 10 mocnych gier 6 ppn poki co.
No chyba ze jakis triple a czy inne soulsowe gowno przegladasz to ok xD
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 22:20:55
  • 0
#gry
Ale sie zesraliscie o ten summer sale. Sporo dobrych promek, lepiej niz kilka ostatnich wyprzedazy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JatuArmy
JatuArmy
przedwczoraj, 19:39:04
  • 9
#gry Trzeba grać
JatuArmy - #gry Trzeba grać

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 22:12:54 via Wykop
  • 1
@JatuArmy: d--y nie urywa, ale nie jest tak slaba jak gadaja. Platynka przyjemna.
To o pirackiej.
Infinite wealth top, fabula bez szalu, ale minigry top, gameplay tez. Jedynie jedna sekwencja do platyny w new game + mega nuzy.
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
przedwczoraj, 20:28:29
  • 1
Czy ktoś kojarzy jak w 2005 roku w Polsce przyjęty był World of Warcraft? To w sumie peak moich lat interesowania się grami, ale o WoWie to praktycznie nie słyszałem. Według GPT gra niby była bardzo popularna nawet u nas, ale ciężko jest mi uwierzyć aby w czasach powszechnego piractwa i braku jakiegokolwiek przyzwyczajenia ludzi do płacenia za cokolwiek wirtualnego znalazło się dużo osób, które najpierw zapłaciłyby pełna cenę za pudełko z
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 21:59:39 via Wykop
  • 0
@Clefairy: op troche przesadza z tym jaka byla bieda (zwlaszcza ze rodziny takich nerdzikow to raczej co najmniej "klasa srednia")
Ja osobiscie gralem w guild warsa, bo nie bylo abonamentu (a potem sie okazalo ze gw ma najlepsze PvP i nie bylo glupiego grindu).
Jasne wow nie byl top popularnosci, ale troche ludzi w niego gralo. Sam w szkole mialem x znajomych co grali.
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
przedwczoraj, 14:57:21
  • 1
Czemu właściwie taki tytuł wychodzi na początku tylko na konsole, jaki jest w tym sens?
#gta6 #gry #gta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 15:49:50 via Wykop
  • 1
@JanDzbanPL: core audience. Na pc mimo wszystko jest o wiele mniej casuali/masowego odbiorcy/zwal jak zwal, ktorych gta nie bedzie w ogole obchodzic.
  • Odpowiedz
Castellano
Castellano
przedwczoraj, 08:52:17
  • 1
brak wersji pudełkowej gry:
-znaczenie sklepów osiedlowych z grami zacznie spadać. trzeba będzie kupować bezpośrednio od twórcy
-nie będzie można odsprzedać gry. w sumie w ogóle jej nie masz, bo kupujesz kawałek kartki z kodem
-gry typu preorder- to chyba już było przerabiane z cyberpunkiem. wypuścić bubel na fali popularności, a później łatać bugi aktualizacjami
rynek gier upada przez bodaj najlepszą grę która wyjedzie ever
#gta6 #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 09:13:09 via Wykop
  • 0
@Castellano: xD
W sensie pretensje sluszne, ale to przeciez mialo miejsce dawno temu.
Ja jestem pecetowcem, wiec akurat w sprawe cyfra/pudelka mam w------e (zreszta czy sa pudelka czy nie, to jak firma zamknie serwery to i tak sobie nie pograsz niezaleznie od nosnika).
A ze coraz wiecej idiotow kupuje pre-ordery no to bedzie sie potegowac z kazdym rokiem.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
przedwczoraj, 06:03:21
  • 0
Dobra, ja mam takie pytanie do was bo może coś mnie ominęło i faktycznie żyłem pod kamieniem. W jakich sklepach sprzedają teraz fizyczne kopie gier takie pudełkowe Bo tak żeby pójść i sobie kupić to chyba w żadnym Empiku, Media Expert, Euro RTV, Nenonecie, Media Markt albo jakimś sklepie tak jak kiedyś Carrefure, Tesco nie ma #gry #gta
Cztero0404 - Dobra, ja mam takie pytanie do was bo może coś mnie ominęło i faktycznie...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-25_075240_wykop.pl

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 06:04:37 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: ??? przeciez sa normalnie gry w elektronicznych xD
  • Odpowiedz
Pan_Oski
Pan_Oski
24.06.2026, 22:24:35
  • 20
No i cyk, kupione, a hejterzy, ćpuny i alkoholicy d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#gta #gtavi #gry
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T0pi5
T0pi5
T0pi5 przedwczoraj, 04:22:40 via Wykop
  • 5
@Protectorx: ale trzeba byc brainletem, by pisac, ze ktos nie ma kasy na preordera xD

Takich preorderow to moglbym sobie kilkadziesiat tysiecy zamowic. Ludzie tego nie robia, bo to zla praktyka, robienie z siebie debila i wspieranie korpo w pogarszaniu jakosci gry.
Zreszta po prostu nie ma 1 logicznego powodu, by pre orderowac.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking