Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kamiloslav
kamiloslav

kamiloslav

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8523
  • Znaleziska 802
  • Mikroblog 7721
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
NanuszJowak91
NanuszJowak91
2 godz. i 59 min temu
  • 3
Messi z hattrickie to wieczorem beda cyrki. Ronaldo bedzie żulił o kazdą piłke kosztem dobra drużyny byle tylko zdobyc choc jednego farfocla #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@NanuszJowak91: rekord Klose kurdupelek wyrównał.
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
16 godz. i 1 min temu
  • 1
#mecz

Mbappe uwielbia grać na mistrzostwach świata. To jest jego turniej.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 15 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@mr-dawid: 2 gole i wyrówna rekord Klose.
  • Odpowiedz
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 15 godz. i 59 min temu
  • 1
To Mbappe pobije rekord Klose.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

521

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Legenda głosi, że tylko jeden, rodzący się raz na tysiąc lat Saiyanin może osiągnąć stadium tzw. legendarnego Super Saiyanina, tak naprawdę każdy saiyański wojownik trenując ciało i doprowadzając umysł do furii może poddać się transformacji.

real_scoria
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 14:01:49
  • 114
  • #
    rocznicanadzisiaj
  • #
    anime
  • #
    dragonball
  • #
    manga
  • #
    nostalgia
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav wczoraj, 10:05:15 via Wykop
  • -1
@MaranX: ale to bzdura
fornson23
fornson23
10.03.2026, 00:45:49
  • 6
Pamiętam jak pierwszy raz przechodziłem #rdr2 (na szczęście bez spoilerów i świadomości czym był #rdr ). Kiedy po raz pierwszy poczuliście się zdradzeni przez Dutcha, tak naprawdę w-------i na niego? Że aż wam się nie chciało grać. Ja podczas, gdy wróciłem z Guarmy. Ale byłem w-------y na niego. W ogóle na tej Guarmie wyglądał jak Łukaszenka (no popatrzcie na niego xddd)
fornson23 - Pamiętam jak pierwszy raz przechodziłem #rdr2 (na szczęście bez spoilerów...

źródło: 3fac41b00b476582f706e7d59b02cdfcdb13048d

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav przedwczoraj, 22:08:46 via Wykop
  • 0
@bylemtam: jemu od samego początku o----------o.
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
13.06.2026, 19:07:45
  • 388
#mecz W drugiej połowie wchodzi Shaqiri
okradzione - #mecz W drugiej połowie wchodzi Shaqiri

źródło:

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 18:26:01 via Wykop
  • 0
@okradzione: przecież to Messi.
  • Odpowiedz
MagdaM_ale_to_2024
MagdaM_ale_to_2024
14.06.2026, 17:50:43
  • 0
#mecz po co takie g---o kraje na mistrzostwach to ja nie wiem…
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 17:51:43 via Wykop
  • 4
@MagdaM_ale_to_2024: ale d--a piecze, że są lepsi od naszych.
  • Odpowiedz
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 17:35:09
  • 0
Miroslav Klose strzeli gola?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
14.06.2026, 17:35:59 via Android
  • 0
@kamiloslav: nie ale może mario gece
  • Odpowiedz
szklarskaporeba
szklarskaporeba
14.06.2026, 17:36:14 via Wykop
  • 0
@kamiloslav: tak, gdy Michael Ballack dośrodkuje
  • Odpowiedz
ReggieNoble
ReggieNoble
14.06.2026, 17:31:47
  • 5
Ostatnio co turniej to beka z Niemców XD

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 17:33:31 via Wykop
  • 1
@ReggieNoble: 3 turnieje z rzędu z grupy nie wyszli
  • Odpowiedz
utorek987
utorek987
utorek987
14.06.2026, 17:26:28
  • 1
Hmm. Faworyci do MŚ tracą gola.. ale spokojnie jeszcze to wygra ten drink xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 17:29:47 via Wykop
  • 0
@utorek987: jak można z Niemców robić faworytów jak ostatnie 3 turnieje z grupy nie wyszli.
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
14.06.2026, 17:25:24
  • 3
To to miało być to San Marino co to się na mundial nie łapie bez poszerzenia xD

#mecz #mundial
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 17:27:09 via Wykop
  • 0
@loginnawykoppl: po prostu niemcy są c-----e i tyle.
  • Odpowiedz
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 17:23:21
  • 0
xDDDDD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek944
krzysiek944
14.06.2026, 17:16:50
  • 1
Niemcy będą tak cisnąc, c---a strzela i straca z jakiejś kontry ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 17:17:31 via Wykop
  • 0
@krzysiek944: przecież wygrywają
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
13.06.2026, 12:29:18
  • 7
Chillujemy gdzieś w barze 200km od #bangkok

Wasze zdrówko.
Jutro napisze dłuższy post.
#podroze
lubie-sernik - Chillujemy gdzieś w barze 200km od #bangkok

Wasze zdrówko.
Jutro napi...

źródło: 1000058948

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 08:19:54 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: czemu nie tagujesz autorskim tagiem?
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
13.06.2026, 22:13:31
  • 70
I cyk d--a do prania , jej też się należy
Bonus w komentarzu
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - I cyk d--a do prania , jej też się należy
Bonus w komentarzu 
#z...

źródło: image_picker_D3502CA2-CBDF-4CF2-B5F3-FD84CD9E5C06-73911-000006C821084E97

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 14.06.2026, 02:42:51 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: ile ci jeszcze mil zostało do przejścia?
  • Odpowiedz
spucha
spucha
spucha
12.06.2026, 05:05:48
  • 192
brązowych nawet tak nie ścigają jak ukrów xD
spucha - brązowych nawet tak nie ścigają jak ukrów xD

źródło: obraz

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 12.06.2026, 21:00:21 via Wykop
  • 0
@MistrzKowalski: minimalna to niecałe 32 brutto za godzinę.
  • Odpowiedz
isoversomuch
isoversomuch
isoversomuch
12.06.2026, 07:59:51
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 12.06.2026, 20:07:38 via Wykop
  • 1
@dobry-informatyg: też jest Sandra, co ma profilowe jakieś niebieskie spodnie. Chyba najbardziej jebnięta. Co chwila coś o facecikach wypisuje.
  • Odpowiedz

722

Korowódka dębówka dotarła na płd. Polski. Lokalne władze ostrzegają mieszkańców

Korowódka dębówka dotarła na płd. Polski. Lokalne władze ostrzegają mieszkańców

Najnowszy komunikat o pojawieniu się gąsienic korowódki dębówki pochodzi z gminy Kłaj w województwie małopolskim. Władze gminy podkreślają, że owad może stanowić zagrożenie dla ludzi i zwierząt. Przestrzegają mieszkańców przed konsekwencjami, jakie może wywołać kontakt z owadem

Carnage666
z
rp.pl
dodany: 10.06.2026, 21:54:38
  • 95
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    krakow
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    ciekawostki
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 12.06.2026, 00:24:43 via Wykop
  • 1
Że takie chore g---o istnieje. Na 100% jakiś p---b do europy przewlekłe, bo hoduje takie rzeczy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
10.06.2026, 07:24:53
  • 314
Poprawiona wersja mema znalezionego na iksie

#bekazpodludzi #polityka #rosja #bekazkonfederacji #ruskapropaganda #memy
uwielbiamnalesniki - Poprawiona wersja mema znalezionego na iksie

#bekazpodludzi #po...

źródło: IMG_9345

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 10.06.2026, 23:41:09 via Wykop
  • 0
@uwielbiamnalesniki: kolejne urojenia tuskobotów.
  • Odpowiedz
world
world
10.06.2026, 08:33:31
  • 236
Deprecjonowanie zarówna wojska jak i służby wobec kraju. Praktycznie jakby odpalono z dnia na dzień akcję. Dzieje się już to co przewidywałem - dokładnie ten sam mechanizm był przed wybuchem wojny na Ukrainie. ABW powinna siedzieć na takich polskich kacapach i mam ogromną nadzieję, że wkrótce i Ciebie odwiedzą. @Famine - u ciebie jest bardzo długi ciąg zdarzeń i aktywności
#polska #przemyslenia #ukraina #wojna
world - Deprecjonowanie zarówna wojska jak i służby wobec kraju. Praktycznie jakby od...

źródło: abw

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav 10.06.2026, 23:38:27 via Wykop
  • 1
@world: tuskoboty to mają nasrane we łbach.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking