Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
revoolution

revoolution

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33279
  • Znaleziska 6898
  • Mikroblog 26381
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 14

436

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Andrzej Witek obronił tytuł Mistrza Polski w biegu Ultra, bijąc rekord trasy o 44 minuty. Na scenie, przy setkach widzów, przedstawicielka Starostwa Powiatowego wręczyła mu "nagrodę specjalną" na 10 000 zł. Po 24h organizatorzy zadzwonili, że... to pomyłka i ma oddać kasę.

mariancb
z
facebook.com
dodany: 4 godz. i 36 min temu
  • 85
  • #
    bieganie
  • #
    zakopane
  • #
    sport
  • #
    tatry
  • #
    polska
revoolution
revoolution 13 min temu via Wykop
  • -2
Ja bym po prostu oddał te 5k Agnieszce i nie robił burdy, no ale co kto woli, tu raczej chodzi o rozgłos nt samego "sportowca", bo kto normalny by robił aferę o takie grosze

mieli dać po 5k ale się pomylili i całą "specjalną" dali temu typowi, równie dobrze ta laska może kręcić aferę, ale chyba dała sobie spokój
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

392

Algorytm odmówił jej OIOM-u. Pięć dni później była martwa

Pokaż treści 18+

Algorytm odmówił jej OIOM-u. Pięć dni później była martwa

32-letnia pacjentka trafiła na ostry dyżur z kamicą żółciową, jej stan gwałtownie się pogorszył. System AI Core-MG przydzielił jej za niski priorytet, blokując transfer na OIOM. Rodzina: o ciężkości stanu decyduje teraz komputer, nie lekarz. Kobieta zmarła z powodu wstrząsu septycznego.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 15.06.2026, 14:05:46
  • 33
  • #
    ai
  • #
    medycyna
  • #
    technologia
  • #
    kontrowersje
revoolution
revoolution wczoraj, 08:50:03 via Wykop
  • 0
@ryjek201: ciekawe ile tobie płacą i czy na tyle wystarczająco że w końcu zmieniłeś tego gruza z 97 roku
revoolution
revoolution 12 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@ryjek201: xddd
cr_7
cr_7
12 godz. i 21 min temu
  • 1
#mecz
Czemu ten z Pirlo na avatarze już nie daje gifów?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution 12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@cr_7: może ma drugą zmianę na stacji
  • Odpowiedz
revoolution
revoolution 12 godz. i 21 min temu
  • 5
Ale proszę państwa, jaka Chorwacja, ja dzwoniłem do znajomych Chorwatów i oni mówią, że wymawia się Hrvatska.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Realizm123
Realizm123
17 godz. i 19 min temu
  • 5
Przenieśli go do innej parafii?

#lekarz #konowalposting #heheszki #medycyna
Realizm123 - Przenieśli go do innej parafii?

#lekarz #konowalposting #heheszki #medy...

źródło: 9761

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution 17 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 4
@Realizm123: teraz pracuje w Północnym
  • Odpowiedz
dlugijohn
dlugijohn
wczoraj, 08:29:48
  • 0
Zastanawiam sie nad kupnem ekspresu do kawy do zastosowan domowych, pewnie max 5/6 kaw dziennie.

Nigdy takiego sprzetu nie posiadalem dlatego ciezko jest mi sprecyzowac swoje wymagania, to czego na pewno bym chcial to przede wszystkim wygoda uzytkowania. Latwe i szybkie czyszczenie.

Budzet jaki mam 5/6k moglbym dac jezeli widzialbym w tym sens.

Z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution wczoraj, 08:44:03 via Wykop
  • 2
@dlugijohn: philipsy do 2k są wystarczające, u mnie służy już 8 lat, ważne by był młynek ceramiczny i tak skończysz tylko na podstawowych kawach a mleko będziesz dolewać z kartonu bo odechce ci się mycia tych wszystkich części ekspresu od mleka ^^
  • Odpowiedz
revoolution
revoolution 23 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 2
@dlugijohn: być może, ja swój kupowałem 8 lat temu to był taki pojemnik z rurka który się chowalo do lodówki ale i tak dość często trzeba o to dbać, ja wolę po prostu dolać mleka z kartonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale serio jak nie planujesz bankietów to zastanów się czy ten ekspres za 4/5k jest ci potrzebny bo za 2/3 na bank kupisz coś wystarczającego
  • Odpowiedz
PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
wczoraj, 08:48:22
  • 0
Jak montujecie radar, kiedy używacie małej torby podsiodlowej? Trzymam tam dętkę itp, ale słabo wtedy z montażem sr mini albo garmina varia.

#rower #gravel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution wczoraj, 08:51:06 via Wykop
  • 0
@PanLodowegoOgrodu: hehe pedalarz
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski
wczoraj, 08:09:55
  • 102
#mecz Cristiano Ronaldo po obejrzeniu meczu Argentyny, Houston 3 w nocy, koloryzowane
Bielawski - #mecz Cristiano Ronaldo po obejrzeniu meczu Argentyny, Houston 3 w nocy, ...

źródło: 1000008133

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution wczoraj, 08:27:13 via Wykop
  • 0
@Bielawski: to samo dziś rano pomyślałem xd
  • Odpowiedz
monky
monky
wczoraj, 08:21:20
  • 11
KO: Dawid Kacprzyk? Nie znamy gościa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

monky - KO: Dawid Kacprzyk? Nie znamy gościa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

źródło: 112014

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution wczoraj, 08:24:36 via Wykop
  • 4
@monky: ja mam dwa zdjęcia z Tysonem, pewnie też mnie nie zna
  • Odpowiedz

1141

Lekarz z Nacz. Izb. Lek. nie wie ile zarabia, bo nie czytał swojej umowy o pracę

-iIe pan zarabia? -Oj chyba nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. -Pan zarabia godnie? ile pan zarabia? -Nie jestem pewien jak wygląda moja umowa, bo jej nie czytałem.

Hirch
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 09:58:03
  • 65
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
revoolution
revoolution przedwczoraj, 18:34:36 via Wykop
  • -3
@AdomasMickevicius: nie oczekuj od opa rigczu, taki tytuł lepiej brzmi co nie

1248

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Od 1 lipca wchodzą kolejne podwyżki dla kadry, a dyrektorzy placówek dostają w niektórych specjalizacjach żądania renegocjowania stawki na 320-340 zł za godzinę. Prowadzi to do sytuacji, gdy szpitale konkurują o lekarzy ofertą finansową. Zdaniem wiceprezydent, tworzą się często "koalicje" na rzecz w

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 08:07:42
  • 168
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
revoolution
revoolution przedwczoraj, 12:38:51 via Wykop
  • 0
w mojej miejscowości, miasto powiatowe, szpital zadłużony, likwidują kolejne oddziały a lekarz SOR zarabia 500zł na godzinę, mało tego, nigdy nie widziałem innego lekarza na SOR niż on, śmiem twierdzić że jest tam 24/7
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

revoolution
revoolution przedwczoraj, 12:39:47 via Wykop
  • 1
@repoo: tss to ten kardiolog jakiś niszowy, ja ostatnio z ekg usg i zwykłą kontrolę zapłaciłem 650 za 30 min
revoolution
revoolution przedwczoraj, 18:27:51 via Wykop
  • -3
@ryjek201: chłopie od kilku dni 24/7 piszesz tylko te swoje wypociny, daj sobie na wstrzymanie bo ci żyłka pęknie
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
przedwczoraj, 16:50:14
  • 734
Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza w Niemczech: xddddd

https://streamable.com/f00vvn

#ruchobronygranic #bakiewicz #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza ...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution przedwczoraj, 16:52:17 via Wykop
  • 314
@Mariuszzuk: O K---A XD
  • Odpowiedz

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: przedwczoraj, 10:57:18
  • 156
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
revoolution
revoolution przedwczoraj, 14:18:10 via Wykop
  • 1
@WesolyRomek3: że co xd
revoolution
revoolution przedwczoraj, 14:20:10 via Wykop
  • 1
Ale on nie powiedział że nie wie ile zarabia, tylko nie wie czy w umowie ma zapis o jawności zarobków, więc nie wie czy może powiedzieć ile zarabia, skad tu takie oburzenie xd chyba jesteście w miarę inteligentni he ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
przedwczoraj, 14:08:11
  • 17
uwaszajcie na swoje bidety
JaNieGejJaPapiesz - uwaszajcie na swoje bidety

źródło: 1000005564

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution przedwczoraj, 14:10:23 via Wykop
  • 4
@JaNieGejJaPapiesz: ale co to jest
  • Odpowiedz
revoolution
revoolution przedwczoraj, 12:46:56
  • 0
#mecz hehe finał w środę o 4:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution
Autor
przedwczoraj, 14:09:58 via Wykop
  • 0
@KiedysBedzieLepiej: no w końcu ktoś napisał kiedy bo mi się sprawdzać nie chciało, dzięki
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
przedwczoraj, 13:30:53
  • 111
tak właśnie uważa jakieś 95% kobiet tylko większości brak odwagi powiedzieć to na głos. jeszcze z 50 lat i faceci poniżej 180 cm przestaną istnieć
natura
#przegryw #blackpill #wzrost #zwiazki
GoldenJanusz - tak właśnie uważa jakieś 95% kobiet tylko większości brak odwagi powie...

źródło: 1000034882

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution przedwczoraj, 13:33:20 via Wykop
  • 3
@GoldenJanusz: no ale taki facet 150 160 jak stanie przy takim 180 to babie wstyd trochę że ma takiego karłowatego, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
przedwczoraj, 12:42:30
  • 1
#nieruchomosci #wroclaw #polska #wynajem #patodeweloperka #januszebiznesu
ukojenie - #nieruchomosci #wroclaw #polska #wynajem #patodeweloperka #januszebiznesu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution przedwczoraj, 12:44:36 via Wykop
  • 3
@ukojenie: to jest mieszkanie podzielone na dwa tak? xd
  • Odpowiedz

235

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: 15.06.2026, 11:08:50
  • 173
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
revoolution
revoolution 15.06.2026, 23:00:42 via Wykop
  • 8
Ciekawe czy Krystian Kosowski znajdzie jeszcze pracę w IT
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

revoolution
revoolution przedwczoraj, 09:11:13 via Wykop
  • -1
@SzymonSays: @bossssob bo gdyby wrócił to SSI musiałoby mu zapłacić zaległe wynagrodzenia
revoolution
revoolution 15.06.2026, 22:50:32
  • 5
Forlan na boisko i pozamiata saudyjczyków

jezu on ma już 47 lat

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution 15.06.2026, 22:45:53
  • 22
zaorać ten mundial, po co takie reprezentacje z Europy i Am Płd tam potrzebne? Wiecej miejsc dla afryki i azji

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
15.06.2026, 22:51:30 via Wykop
  • 0
@revoolution: w końcu mądry komentarz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.08.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking