Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Andrzej Witek obronił tytuł Mistrza Polski w biegu Ultra, bijąc rekord trasy o 44 minuty. Na scenie, przy setkach widzów, przedstawicielka Starostwa Powiatowego wręczyła mu "nagrodę specjalną" na 10 000 zł. Po 24h organizatorzy zadzwonili, że... to pomyłka i ma oddać kasę.
z- 85
- #
- #
- #
- #
- #
















mieli dać po 5k ale się pomylili i całą "specjalną" dali temu typowi, równie dobrze ta laska może kręcić aferę, ale chyba dała sobie spokój