No i padło na mnie - lider zaprosił na szybkie spotkanie, po wejściu na meeta okazało się, że czeka na mnie z HRówą ( ͡°͜ʖ͡°) niestety przez dużą ławkę w niedalekiej perspektywie czasowej firma podjęła decyzję o redukcji kilkunastu etatów. Przykra sprawa, zwlaszcza, że byłam zadowolona z roboty, a w robocie byli zadowoleni ze mnie. Pozostaje mieć nadzieję na szybkie zadokowanie gdzieś indziej, znajomości uruchomione i
5-10 minut maks, 6 pacjentów na godzinę, ze 40 jednego dnia. Matematykę zostawiam wam i pamiętajcie, że musicie j---ć na zusy i inne chojostwa w kolchozach, a do konowała to i tak tylko prywatnie #przegryw
Dobija mnie świadomość, że nie mam dokąd pójść, nie mam do kogo napisać, nie mam z kim gdzie pojechać. Wróciłem z roboty, trochę posiedziałem na słońcu żeby się opalić, potem chwilę komputer i postanowiłem, że trzeba coś zrobić, wykorzystać tę ładną pogodę. No i poszedłem na krótki spacer z psem po polach. Wow, niesamowite. Wróciłem i jak zwykle jest ta próżnia, pustka. Znajomych brak, dziewczyny brak więc co tu robić innego niż
Elo, Dokładnie dwa lata temu pokazały się u mnie pierwsze objawy guza mózgu - pierwszy atak padaczki (wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to było). Było to na totalnym wypizdziewie na Islandi, ale o tym już pisałem na tagu. Żyje dalej, n---------m i nawet sobie włosy zapuszczam (całe życie były na krótko) ( ͡°͜ʖ͡°)
W zeszłym tygodniu byłem na konsultacji u dr Furtaka w #bydgoszcz
@6poziomprokrastynacji: no weź się zastanów, jeździsz do jakichś lekarzy nie wiadomo jakich, procedury za dziesiątki tysięcy po to żeby przedłużyć sobie życie może o rok
@Linnior88: po pierwsze, nie interesuje mnie jak do grzmocenia doszło; po drugie Pan Lindemann by czegoś takiego nigdy nie zrobił i był ofiarą pomówień
I taką konsekwencję się chwali. Skoro i tak nie mają paliwa ani internetu to po co im pieniądze? Uwielbiam kacapków, tak rozkosznie, sami, rozpieprzają swój g---o warty kraj ( ͡°͜ʖ͡°)
✨️ Moje hobby: Robienie zdjęć kobietomⒾ Moim hobby jest robienie zdjęć kobietom tzw. #dupeczkizprzypadku zauważyłem, że już robię to odruchowo np w sklepie. Wcześniej głownie na siłowni czy czasem na mieście a teraz w sumie wszędzie. O dziwo stałem się w tym bardzo dobry bo przez 4 lata nikt nie zwrócił mi nigdy uwagi. #przemyslenia
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰 ▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim 〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryf oszawała, ze ponad 5,5 tys lekarzy zarabia powyżej 100 tys. zł, jezeli każdy z nich ma 1 mil rocznie to jest 5,5 miliarda na nasz koszt. Ciekawe skad te deficyty NFZ. ( ͡°͜ʖ͡°) #konowalposting #nfz #lekarz #k-------------e
Problem solved, można się rozejść xD
#ukraina #polskieonuce #rosja
źródło: obraz
Pobierz