Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sruba_m3
sruba_m3

sruba_m3

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6167
  • Znaleziska 270
  • Mikroblog 5897
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 13
wshk
wshk
wshk
2 godz. i 10 min temu
  • 40
Nie pijcie kawusi do płonących kacapskich rafinerii bo w rzeczywistości z użyciem ukraińskich dronów putin rozgrywa oligarchów.

Problem solved, można się rozejść xD

#ukraina #polskieonuce #rosja
wshk - Nie pijcie kawusi do płonących kacapskich rafinerii bo w rzeczywistości z użyc...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 1 godz. i 45 min temu via Wypiek
  • 1
@wshk chłop coś tam się naprodukował, ale mam za wąski horyzont myślowy bo nie rozumiem tej argumentacji
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
22 godz. i 15 min temu
  • 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 8 godz. i 49 min temu via Wypiek
  • 0
@DziobakPepe dramat
  • Odpowiedz
kujukuju
kujukuju
kujukuju
przedwczoraj, 16:22:00
  • 11
No i padło na mnie - lider zaprosił na szybkie spotkanie, po wejściu na meeta okazało się, że czeka na mnie z HRówą ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety przez dużą ławkę w niedalekiej perspektywie czasowej firma podjęła decyzję o redukcji kilkunastu etatów. Przykra sprawa, zwlaszcza, że byłam zadowolona z roboty, a w robocie byli zadowoleni ze mnie. Pozostaje mieć nadzieję na szybkie zadokowanie gdzieś indziej, znajomości uruchomione i
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 21:10:32 via Wypiek
  • 0
@kujukuju

znajomości uruchomione i pierwszą rekrutację mam już jutro.

Ech takie życie w obrzydliwym świecie norników.
A przegryw rok się tuła bez pracy bo wstydzi się aplikować.
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 15 godz. i 54 min temu via Wypiek
  • 0
@kujukuju robię w kołchozie, ale gdyby mnie zwolnili to bym nie aktywował żadnych znajomości bo żadnych nie mam
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
16 godz. i 41 min temu
  • 236
XD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #wideozwojny #swiat #rosjaplonie #paliwo
Mikuuuus - XD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #wideozwojny #swiat #rosjaplonie #paliwo

źródło: 1000020325

Pobierz
Mikuuuus - XD
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #wideozwojny #swiat #rosjaplonie #paliwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 15 godz. i 59 min temu via Wypiek
  • 4
@Mikuuuus co to za jakieś z-----e okrągłe video
  • Odpowiedz
CloudNine
CloudNine
18 godz. i 58 min temu
  • 4
Niektórzy mają kody aby grać w tej symulacji
#przegryw
CloudNine - Niektórzy mają kody aby grać w tej symulacji
#przegryw

źródło: cr7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 16 godz. i 57 min temu via Wypiek
  • 0
@Polski_Polak_Z_Polski_PL każdy by tak skończył jakby umiał kopnąć balona
  • Odpowiedz
Vender
Vender
17 godz. i 32 min temu
  • 5
#gielda właśnie w 25 minut wyparowało mi 30 koła, chryste, siada mi trochę psycha.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 17 godz. i 6 min temu via Wypiek
  • 0
@Vender co było a nie jest nie pisze się w rejestr
  • Odpowiedz
WiecznySingielprzed30
WiecznySingielprzed30
przedwczoraj, 19:39:43
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 wczoraj, 05:46:36 via Wypiek
  • 1
@WiecznySingielprzed30 oski pozostaje gumcelem, śmiechu warte
  • Odpowiedz
Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
wczoraj, 05:11:26
  • 224
#humorobrazkowy
Janusz_Rekina - #humorobrazkowy

źródło: 6641

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 wczoraj, 05:43:18 via Wypiek
  • 76
@Janusz_Rekina jeszcze prezydent pasuje jak ta lala
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
przedwczoraj, 18:47:43
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 21:32:56 via Wypiek
  • 0
@Miguelos trzeba zacisnąć zęby i wybrać lepszą finansowo opcje
  • Odpowiedz
Defined
Defined
przedwczoraj, 18:16:09
  • 96
5-10 minut maks, 6 pacjentów na godzinę, ze 40 jednego dnia. Matematykę zostawiam wam i pamiętajcie, że musicie j---ć na zusy i inne chojostwa w kolchozach, a do konowała to i tak tylko prywatnie #przegryw
Defined - 5-10 minut maks, 6 pacjentów na godzinę, ze 40 jednego dnia. Matematykę zos...

źródło: 1000004664

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 19:46:19 via Wykop
  • 0
@Chupa__Chups: reklamuj
  • Odpowiedz
Huopski_Nieudacznik
Huopski_Nieudacznik
przedwczoraj, 17:56:18
  • 94
Dobija mnie świadomość, że nie mam dokąd pójść, nie mam do kogo napisać, nie mam z kim gdzie pojechać. Wróciłem z roboty, trochę posiedziałem na słońcu żeby się opalić, potem chwilę komputer i postanowiłem, że trzeba coś zrobić, wykorzystać tę ładną pogodę. No i poszedłem na krótki spacer z psem po polach. Wow, niesamowite. Wróciłem i jak zwykle jest ta próżnia, pustka. Znajomych brak, dziewczyny brak więc co tu robić innego niż
Huopski_Nieudacznik - Dobija mnie świadomość, że nie mam dokąd pójść, nie mam do kogo...

źródło: b0852709-19ef-48b4-b2b8-397984505239

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 19:44:58 via Wykop
  • 0
@Huopski_Nieudacznik: No tak to właśnie wygląda
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
przedwczoraj, 09:05:31
  • 399
#6poziomraka, cala historia.

Elo,
Dokładnie dwa lata temu pokazały się u mnie pierwsze objawy guza mózgu - pierwszy atak padaczki (wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to było). Było to na totalnym wypizdziewie na Islandi, ale o tym już pisałem na tagu. Żyje dalej, n---------m i nawet sobie włosy zapuszczam (całe życie były na krótko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zeszłym tygodniu byłem na konsultacji u dr Furtaka w #bydgoszcz
6poziomprokrastynacji - #6poziomraka, cala historia.

Elo,
Dokładnie dwa lata temu po...

źródło: PXL_20240628_123652042

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 14:07:38 via Wypiek
  • 0
@6poziomprokrastynacji i po co teraz tak dalej żyć, z ciągła wizją że w każdej chwili może wrócić
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 16:05:29 via Wykop
  • 0
@6poziomprokrastynacji: no weź się zastanów, jeździsz do jakichś lekarzy nie wiadomo jakich, procedury za dziesiątki tysięcy po to żeby przedłużyć sobie życie może o rok
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 17.06.2026, 19:01:35
  • 0
Ciekawe ile dziewczyn wyruchał w swoim życiu Till Lindemann
#s--s #rammstein
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
Autor
przedwczoraj, 16:03:44 via Wykop
  • 0
@Linnior88: po pierwsze, nie interesuje mnie jak do grzmocenia doszło; po drugie Pan Lindemann by czegoś takiego nigdy nie zrobił i był ofiarą pomówień
  • Odpowiedz
StanMarsh93
StanMarsh93
23.06.2026, 22:31:30
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 06:50:40 via Wypiek
  • 6
@StanMarsh93 taką mordę też zamówiłeś? xD
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
przedwczoraj, 01:40:54
  • 44
Krym

Elektrociepłownia oberwała własnie
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Krym
Elektrociepłownia oberwała własnie
#ukraina #wojna #rosja #wideozwo...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 przedwczoraj, 05:25:20 via Wypiek
  • 0
@Mikuuuus wyślijcie psiarzy na Krym to będą rękami wyłapywać pociski żeby się pieski nie stresowały
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
22.06.2026, 18:24:21
  • 35
#heheszki #lekarz #konowalposting #asbytom #smierc #zycieismierc
ukojenie - #heheszki #lekarz #konowalposting #asbytom #smierc #zycieismierc

źródło: 1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 22.06.2026, 21:58:03 via Wypiek
  • 0
@ukojenie echh no i jak tu pobrać kasę z NFZ jak pacjent zablokowany
  • Odpowiedz
banzi
banzi
22.06.2026, 12:22:16
  • 338
I taką konsekwencję się chwali. Skoro i tak nie mają paliwa ani internetu to po co im pieniądze?
Uwielbiam kacapków, tak rozkosznie, sami, rozpieprzają swój g---o warty kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rosja #wojna #ukraina #polityka
banzi - I taką konsekwencję się chwali. Skoro i tak nie mają paliwa ani internetu to ...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 22.06.2026, 14:12:43 via Wypiek
  • 0
@banzi bardzo dobrze dla kacapa, niech giną, ale myślicie, że u nas by było inaczej w kryzysowej sytuacji?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.06.2026, 12:32:24
  • 4
✨️ Moje hobby: Robienie zdjęć kobietom Ⓘ
Moim hobby jest robienie zdjęć kobietom tzw. #dupeczkizprzypadku zauważyłem, że już robię to odruchowo np w sklepie. Wcześniej głownie na siłowni czy czasem na mieście a teraz w sumie wszędzie. O dziwo stałem się w tym bardzo dobry bo przez 4 lata nikt nie zwrócił mi nigdy uwagi. #przemyslenia

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 22.06.2026, 13:13:31 via Wypiek
  • 7
@mirko_anonim to czemu się nie dzielisz dobrem
  • Odpowiedz
TheRahr
TheRahr
22.06.2026, 09:23:17
  • 12
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryf oszawała, ze ponad 5,5 tys lekarzy zarabia powyżej 100 tys. zł, jezeli każdy z nich ma 1 mil rocznie to jest 5,5 miliarda na nasz koszt. Ciekawe skad te deficyty NFZ. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #konowalposting #nfz #lekarz #k-------------e
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3 22.06.2026, 10:30:12 via Wypiek
  • 1
@ar2r0 panu doktorowi żałujesz?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 15.12.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 31.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking