Aktywne Wpisy

Shaun_x_Boswell +42

mirko_anonim +12
✨️ Polacy na giełdzie - czy to mądry ruch? Ⓘ
Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie
Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie





źródło: FB_IMG_1778474329940
PobierzCzyli oni podaja areal jaki ma kosić i jak dobierzesz do 1000m2 to nie skosi 1200 bo to jej limit. A jak chcesz większa to musisz dać 17 tys. Niezle. Masz te kosiarkę? Ile metrów dziennie kosi do tego limitu?
To samo jest w nowych samochodach z klimą
Jakby konsument nie kupował to by się nikt w to nie bawił bo by się nie opłacało
@James2000: ta firma jest bardzo anty konsumencka. Produkty nierealnie drogie, a nie są lepsze, może kiedyś były, dziś konkurencja ogromna. Za to robią wszystko, żeby naprawy/konserwacja też była droga, bo są niekompatybilni ze standardami. Chcesz nową głowicę do podkaszarki, np, taką z łatwym nawijaniem? Fajnie, ale w husqvarnie mamy gwint w drugą stronę, w innym rozmiarze. I tak ze wszystkim.
Kupiłem dwa ich produkty na początku
Kupiła drukarkę, papier i tusz, a HP i tak zabroniło jej drukować. Internautka w
@Pioter_2020: Jak większego o 2 ary, co zjedzą? Nic nie rozumiem, k---a co to za bełkot