[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów
![[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów](https://wykop.pl/cdn/c3397993/945694e99ce5e6cb048da37cd23ecba58b59781f7f9bd41cf669d6c50f4f82b3,w220h142.jpg)
Dotyczy: Pilnego uruchomienia Rządowego Programu Interwencyjnego Skupu Niesprzedanych Linijek Kodu (RPISNLK) oraz dopłat do licencji JetBrains dla programistów w trudnej sytuacji życiowej. My, zrzeszeni w Polskim Związku Klepaczy Kodu (PZKK) oraz Wolnym Związku Zawodowym Copy-Paste ze StackOverflow,
z- 110
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















a te 10k to jakieś z awarią silnika, albo po zderzeniu i bok skasowany xd
ten na zdjeciu to sedan, ale widziałem w kombi za 11k
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e91-2-0-benzyna-gaz-2006-CID5-ID1a3lTk.html?search_reason=search%7Corganic
#olx #motoryzacja #samotnosc
źródło: image
Pobierz