Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
subyello

subyello

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2806
  • Znaleziska 2720
  • Mikroblog 86
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

386

Ukraina pon. chowa szczątki przywódcy z II wojny współpracującego z nazistami!

Ukraina pon. chowa szczątki przywódcy z II wojny współpracującego z nazistami!

Dziś wszyscy widzimy, że idea ukraińska potrafi pokonać to, co kiedyś wydawało się absolutnie nie do przezwyciężenia powiedział Zełenski podczas poniedziałkowej ceremonii. Prochy jednego z głównych przywódców Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i jego żony w ubiegłym tygodniu ekshumowano

ZionOfel
z
pl.euronews.com
dodany: 31.05.2026, 13:29:57
  • 106
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    4konserwy
  • #
    nazizm
  • #
    wydarzenia
subyello
subyello 01.06.2026, 06:50:32 via Android
  • 34
Uuuuu wyjdzie ze Putin mial racje I Ukry to faszysci a on jeden sie postawil. Hitlera to juz tez nie jeden nazwal wizjonerem ze chcial zrobic pozadek z wjadomo kim
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

subyello
subyello 01.06.2026, 06:54:42 via Android
  • 14
@Wellmen: ja tez bylem zdania ze za duzo pomocy od razu dla nich. Cala Polska domu otwierala itd, no I mamy jak mamy ludzie sie przejechali I to mocno.

462

Najpierw Ukrainiec, teraz Australijczyk. Kolejny wybryk turysty w Tatrach

Najpierw Ukrainiec, teraz Australijczyk. Kolejny wybryk turysty w Tatrach

Policjanci z Zakopanego zatrzymali turystę z Australii, który jechał quadem bez wymaganych uprawnień.

Victor_Manzon
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:10:36
  • 68
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
subyello
subyello 30.05.2026, 22:21:00 via Android
  • -4
subyello

źródło: 36706

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

249

Leśne rzeki - bogate piękno naturalnych biotopów

Leśne rzeki - bogate piękno naturalnych biotopów

Film ukazuje bogate piękno naturalnych biotopów. Tematem przewodnim są małe i większe rzeki, przepływające przez nasze lasy. Doskonałe, podwodne ujęcia pozwolą spojrzeć nam na las z innej perspektywy, zapoznając nas jednocześnie z tajemniczym światem niezgłębionych leśnych zakamarków.

CzytamBomoge
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 18:04:12
  • 7
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    liganauki
  • #
    qualitycontent
  • #
    nauka
  • #
    przyroda
subyello
subyello 30.05.2026, 21:37:55 via Android
  • 4
Super 👌 fajny film, ciekawy, obejrzalwm caly. Swietna robota. Dziekuje Mieku !!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

47

Ocean Arktyczny przekroczył punkt bez powrotu. Łańcuch pokarmowy się wali

Ocean Arktyczny przekroczył punkt bez powrotu. Łańcuch pokarmowy się wali

Topnienie lodu odsłoniło dno szelfu, gdzie bakterie pochłaniają azotany niezbędne dla planktonu. Od 2009 roku poziom azotanów spada, choć światła przybywa. Brak pożywienia niszczy cały łańcuch pokarmowy. Naukowcy mówią o trwałej, nieodwracalnej zmianie środowiska.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 29.05.2026, 08:53:47
  • 27
  • #
    nauka
  • #
    klimat
  • #
    ekologia
  • #
    oceany
  • #
    srodowisko
  • #
    arktyka
subyello
subyello 30.05.2026, 07:14:56 via Android
  • 2
@Pluto2022: to jeszcze moze butelki do nakretki przymocujemy... ehhh ah wait ✋️
subyello
subyello 30.05.2026, 07:15:37 via Android
  • 2
@Blaskun: juz od razu podatek, oplata I bedzie git
subyello
subyello 30.05.2026, 07:16:49 via Android
  • 3
@R187: uuu to trza mieszkania na wynajem szykowac

73

Kupiłem drukarkę w x-komie za 2199 zł. Dostawa FedEx.

Kupiłem drukarkę w x-komie za 2199 zł. Dostawa FedEx.

I teraz zaczyna się kabaret. Najpierw dostaję od FedEx maila, że przesyłka została doręczona. Problem w tym, że nikt jej u mnie nie widział. Żadnego kuriera, żadnej paczki, nic. Po kontakcie z x-komem okazuje się, że przesyłkę rzekomo odebrała jakaś konkretna osoba.

sebka2026
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 10:57:51
  • 83
  • #
    xkom
  • #
    fedex
  • #
    kurier
  • #
    kurierzy
  • #
    zakupy
  • #
    logistyka
subyello
subyello 28.05.2026, 17:41:15 via Android
  • 5
@Peter_Sinclair: co ty? Rozumiem ze ty sie zgadzasz by firma kurierska randomowo twe paczki zostawiala gdzie popadnie...
subyello
subyello 28.05.2026, 17:46:05 via Android
  • 0
@Griev: mi kurier DPD chcial zostawic paczke od sasiada z ktorym mam konflikt, jak powiedzialem ze nie wezme to byl caly oburzony i pytal dlaczego zyje w niezgodzie z ujem za plotu. Drugim razem oburzony ze paczka za pobraniem a mnie w domu nie ma o godz 13:30, po tym jak uswiadomilem go ze jestem w pracy zaczal mi kazanie o tym ze nie powinnienem zamawiac za pobraniem
subyello
subyello 28.05.2026, 21:23:24 via Android
  • 4
@Peter_Sinclair: sasiad lub sklep to nie random, tu gostka drukarke zostawili gdzies tam, I tylko uczciwosc tej osoby uratowala ze drukarka nie przepadla
subyello
subyello 29.05.2026, 15:21:48 via Android
  • 0
@paliwoda: ty nauczyciel z piwnicy, wracaj do ciemnosci... nie wychylaj sie
subyello
subyello 29.05.2026, 15:23:39 via Android
  • 1
@Griev: dokladnie nie mam problemu odebrac paczke z punktu DPD, a dodam ze pracuje z biura 2 razy w tygodniu takze 60% czasu jestem w domu.

520

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Ministerstwo chce, żeby operatorzy mogli m.in. odłączać produkcję. Nowe przepisy mają zapewnić operatorom sieci przejmowanie kontroli nad falownikami instalacji fotowoltaicznych i magazynami energii.

kotas_przesmiewca
z
gramwzielone.pl
dodany: 27.05.2026, 11:48:17
  • 245
  • #
    pv
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    energia
  • #
    magazynenergii
  • #
    prad
subyello
subyello 27.05.2026, 15:18:46 via Android
  • 54
@kotas_przesmiewca: 10kw to za malo, sam mam tyle i musze rozbudowac
subyello
subyello 27.05.2026, 15:19:53 via Android
  • 0
@mvmxks: tak duze ME tak jak teraz by pobudowany okolie Opola...
subyello
subyello 27.05.2026, 20:51:25 via Android
  • 2
@idiotanumer9999: na noc I z pol dnia... zalezy co robimy z ranka. Jak slonko jest to magazyn sie od rana laduje takzesa dni ze praktycznie nic nie pobieramy. Ale jak z slonkiem slabo to tak jak pisalem. Agregat pewnie by pomogl, trzeba by rozpracowac jak ladowac nim magazyn
subyello
subyello 27.05.2026, 20:54:22 via Android
  • 2
@pietryna123: u nas skacze od 9 do 18 kw dziennie. Poza c.o. I c.w.u. reszta jest na prad. Takze jak zonka robi pranie i gotowanie to blizej 18kw nam, w tygodniu jak malo kto w domu to ponizej 10kw. Srednio mamy 12kw

506

Agresywny Ukrainiec w Oławie zaczepiał przypadkowe osoby i groził im nożem

Pojedzie teraz do domu na nasz koszt. Ciekawe czy niebawem wróci jak tylko odwiedzi jedną manufaktur nowych tożsamości.

trach
z
tuolawa.pl
dodany: 26.05.2026, 13:13:54
  • 63
  • #
    imigracja
  • #
    przestepczosc
  • #
    ukraina
subyello
subyello 26.05.2026, 18:31:12 via Android
  • 7
I cyk na export go, niech lata z nozem po froncie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

371

Rosjanie próbowali zestrzelić bociana dronem FPV

Pokaż treści 18+

Rosjanie próbowali zestrzelić bociana dronem FPV

Ptak okazał się mądrzejszy od rosyjskich operatorów i w ostatniej chwili zdołał wykonać gwałtowny manewr, dzięki czemu udało mu się uratować.

Dymitrov
z
x.com
dodany: 26.05.2026, 08:25:16
  • 92
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    wojna
  • #
    zwierzaczki
subyello
subyello 26.05.2026, 18:27:03 via Android
  • 2
Szkoda ze nie zjeb@l I'm tego na ich glupi leb. A tak poza tym skad wiadomo ze to Ruski a nie Ukry?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

833

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

32-procentową stawkę podatku płaci już co dziesiąty podatnik PIT wynika z danych Ministerstwa Finansów. To efekt zamrożenia progu podatkowego, o co trwa już spór w koalicji rządowej.

matelusz
z
pb.pl
dodany: 26.05.2026, 10:31:22
  • 202
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    podatki
subyello
subyello 26.05.2026, 18:21:04 via Android
  • 3
@plastus82: I zerro wroci z delegacji 😀
subyello
subyello 26.05.2026, 18:22:59 via Android
  • 14
@Kartoffelpanzerkampfwagen: jak ktos jest Kulczykiem to takich specy maja ze zakreca i 0zl placa... tak to wyglada

447

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

Młodzi dorośli wchodzący na rynek pracy zderzają się ze ścianą. CEO preferują zatrudnianie doświadczonych pracowników, żeby ci nadzorowali AI odpowiadające za najprostsze zadania.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 25.05.2026, 17:15:24
  • 213
  • #
    programista15k
  • #
    programista
  • #
    pracait
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    korposwiat
subyello
subyello 26.05.2026, 18:18:26 via Android
  • 0
Wcale sie nie dziwie jak im sie robic nie chce a wymagania kosmos
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

321

Polak, który został posłem chińskiego cesarza

Polak, który został posłem chińskiego cesarza

Michał Boym żył w XVII wieku, był polskim jezuitą i uczonym, który działał na terenie Chin. Wspierał tam dynastię Ming.

Histmag
z
histmag.org
dodany: 24.05.2026, 07:29:20
  • 23
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    chiny
subyello
subyello 25.05.2026, 20:20:08 via Android
  • 0
@smgs: ale takim ostatnim ostatnim, czy amerykanskim ostatnim?

411

Koniec multikulti

Koniec multikulti
ntxg
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 06:11:05
  • 106
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    geopolityka
  • #
    polska
  • #
    imigracja
subyello
subyello 24.05.2026, 18:36:07 via Android
  • 45
@mocten: no ciekaw jestem czy glupszy, on jedzie na zachod, bierze zasilki i zycie sie toczy bez stresowo, my pracujemy, placimy podatki, raty kredytu i sporo zycia stracone... hmmm cos mi sie mysli ze moze nie sa az tacy glupi, moze to my sie dalismy zapedzic... takie moje spostrzezenie, co o tym myslicie?
subyello
subyello 25.05.2026, 07:01:14 via Android
  • 1
@paliwoda: oh jest I nauczyciel z piwinicy ... 😀

553

Pędził Porsche 118 km/h w zabudowanym. Policja zatrzymała Ukraińca

Pędził Porsche 118 km/h w zabudowanym. Policja zatrzymała Ukraińca

Funkcjonariusze ruchu drogowego lubaczowskiej komendy w miejscowości Zalesie zatrzymali wczoraj dwóch kierowców, którzy w obszarze zabudowanym jechali z prędkością przekraczającą dozwoloną normę o ponad 50 km/h.

Kolekcjoner_dusz
z
zlubaczowa.pl
dodany: 22.05.2026, 13:18:53
  • 59
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    bekazpodludzi
subyello
subyello 23.05.2026, 10:21:44 via Android
  • 0
@szewskagreg: ja oczekuje szybkiego transportu na front 😀

385

Podatek od nieruchomości pogrąży bogaczy. Branża biznesowa jest na NIE

Podatek od nieruchomości pogrąży bogaczy. Branża biznesowa jest na NIE

Branża podnosi, że opłaty obciążające właścicieli wielu mieszkań oraz inwestorów lokujących kapitał w nieruchomościach mogą osłabić atrakcyjność miasta jako globalnego centrum finansów. Czy słusznie?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 21.05.2026, 08:04:30
  • 170
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
subyello
subyello 21.05.2026, 22:33:51 via Android
  • -1
Zgadzam sie, duze NIE dla dodatkowych podatkow dla bogaczy, nie po to jestem bogaty by placic podatki, niech biedni placa i tak sa juz biedni to nie odczuja roznicy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

subyello
subyello 21.05.2026, 22:38:23 via Android
  • -2
@MiKeyCo: kazda dodatkowa oplate przezycam na najemcow.... babka sie zbulwersowala zexw zeszlym roku tez byla podwyzka... mohe stanowisko, nie podoba sie to idz gdzies indziej... no coz placi chodz nie jest zadowlona

280

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że Stany Zjednoczone wyślą do Polski dodatkowe pięć tysięcy żołnierzy.

staryjednaknowy
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 20:39:40
  • 229
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    trump
  • #
    polityka
subyello
subyello 21.05.2026, 22:26:40 via Android
  • -3
@RetorykaPisowska: zerro pojechal3tam pilnie z wegier by to zalatwic.... zerro to the rescue!!!
subyello
subyello 21.05.2026, 22:27:27 via Android
  • 0
@LeastWantd80: moze zydy i cyganie...
subyello
subyello 21.05.2026, 22:27:58 via Android
  • 0
@przeciwko78: chyba sla do nas demokracje... 😀
subyello
subyello 21.05.2026, 22:29:29 via Android
  • 6
@drMuras: Tusk trzaska Trzaskowskim

880

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Pokaż treści 18+

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Dziewczyny przychodziły na strima, piły alkohol. O wszystkim wiedziały. Dopóki nie trafiła się bardzo odważna, rozbierająca się przed kamerką córka prawnika. Tatuś się wkurzył i się wziął za youtubera.

okoboji
z
krakow.eska.pl
dodany: 21.05.2026, 20:52:40
  • 196
  • #
    ajemge1
  • #
    patostreamy
  • #
    primemma
  • #
    p0lka
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
subyello
subyello 21.05.2026, 22:23:09 via Android
  • -1
@Nick7C5: co kurła ty bierzesz???

966

Sławosz Uznański-Wiśniewski z zakazem publicznych wypowiedzi

Sławosz Uznański-Wiśniewski z zakazem publicznych wypowiedzi

Polska Agencja Kosmiczna domaga się od rządu zablokowania publicznej aktywności polskiego astronauty.

Czulnia
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 19:42:09
  • 254
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    polska
subyello
subyello 21.05.2026, 22:20:39 via Android
  • 0
@zyneks: kosmos jest NASZ !!!!!

11

Prezes Cinkciarz.pl zatrzymany w USA

Prezes Cinkciarz.pl zatrzymany w USA

Prezes firmy Marcin P. był poszukiwany czerwoną notą Interpolu od lipca 2025 r.

Jarusek
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.05.2026, 11:00:22
  • 4
  • #
    afera
  • #
    waluty
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    kryminalne
subyello
subyello 21.05.2026, 11:35:12 via Android
  • 1
A kiedy Zerro???
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

241

Naukowcy badali w antarktycznym lodzie pęcherzyki powietrza z ostatnich 3 m. lat

Naukowcy badali w antarktycznym lodzie pęcherzyki powietrza z ostatnich 3 m. lat

Poziom CO przez cały okres utrzymywał się poniżej 300 ppm, wynosząc około 250 ppm przed 2.7 miliona lat i spadając o około 20 ppm w ciągu następnego miliona lat. Metan zachowywał się stabilnie - na poziomie około 500 ppb. Dzisiejsze stężenie CO wynosi 425 ppm, a metanu aż 1935 ppb. To rekord.

Adampek
z
nature.com
dodany: 19.05.2026, 08:12:37
  • 170
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
subyello
subyello 19.05.2026, 13:52:28 via Android
  • 8
O kurde to dobrze ze nakretka jest przymocowana do butelki, z kazdym napojem wypitym ratuje planete przed zaglada....
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

subyello
subyello 19.05.2026, 13:55:13 via Android
  • -3
Za kilkaset lat nastanie era lodowcowa ponownie i bedzie trzeba grzac na potege by przetrwac
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

subyello
subyello 19.05.2026, 16:00:36 via Android
  • -3
@dlugi-gr:????? Kurde chyba napisalem to samo co ty...
subyello
subyello 19.05.2026, 16:01:40 via Android
  • -1
@dlugi-gr: pijmy wiecej by sie ratowac
subyello
subyello 19.05.2026, 17:36:20 via Android
  • -3
@pyzdek: ano umknelo mi... eeee tam kilka tysiecy lat w te czy w te... co tam za roznica
subyello
subyello 20.05.2026, 04:17:00 via Android
  • -3
@mareksa666: nie, to jest brak infrastruktury, edukacji i uslugi wywozenia smieci. Wziales random fotke rzeki z Azji lub Ameryki Poludniowej I machasz, ktora z Europejskich rzek tak wygladala? A druga sprawa czy oni maja ta nakretke przytwierdzona czy tylko my? Takze jak chcesz ratowac swiat zaczynaj od rejonu gdzie problem istnieje
subyello
subyello 20.05.2026, 04:21:31 via Android
  • -2
@nieco: a ja pamietam ze nakretki byly zbierane i przekazywane na zbiorki gdzie mogli kase zebrac za nie, nie pamietam aby to byl az tak ogromny problem na plazach. Jak ktos nie dba to cala butelke wyrzuci/zostawi na plazy
subyello
subyello 20.05.2026, 07:16:49 via Android
  • -3
@mareksa666: klasyczny zamordyzm kommunistyczny w UE. Zamiast wesprzec stworzwnia infrastruktury w krajach gdzie jest potrzeba, by ci ludzie nie musieli wyrzucic swych smieci do pierwszej lepszej rzeki bo nie ma uslugi wywozu. To nie w UE trzeba umocowac nakretke do butelki

552

Polowanie na dziecko nad jeziorem. 13-letni Mikołaj nie żyje.

Polowanie na dziecko nad jeziorem. 13-letni Mikołaj nie żyje.

Nad jeziorem w gminie Barciany doszło do śmierci 13-latka w wyniku osaczenia i pobicia przez czterech dorosłych mężczyzn. Wcześniej dziecko było świadkiem awantury grupy mężczyzn. Jak przekazała Polsat News kętrzyńska policja, w sprawie zatrzymano cztery osoby.

spere
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 16:11:45
  • 205
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologiazewsi
  • #
    dzieci
subyello
subyello 20.05.2026, 06:10:48 via Android
  • 2
@DarknaYolo: a skad qiesz ze to nie bylo 4 hindusow lub tez gruzinow???
subyello
subyello 20.05.2026, 06:17:14 via Android
  • 7
@DarknaYolo: masz statystyki napasci na 13 latkow? To podaj
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 4 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.02.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 14.01.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia