Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Quassar

Quassar

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12883
  • Znaleziska 5841
  • Mikroblog 7042
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 13
Damntrain
Damntrain
Damntrain
2 godz. i 11 min temu
  • 0
#torrenty

czemu na prywatnych torrentach są zakazy używania vpn'ów i generalnie anonimizacji? żeby właściciele w razie wjazdu na chatę mogli sprzedać wszystkich użytkowników służbom? xDDDDD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quassar
Quassar 2 godz. temu via Wykop
  • 0
nie są zakasy używania vpna ale nie na wszystkich i to też zależy w jaki sposób chcesz vpna użwać

bo np spora cześć zezwala vpna ale nie przy rejestracji a potem możesz siedzieć 24/7

inne zezwalają na vpna ale tylko podpiętego pod clienta trackera czyli qbittorent i tak dalej a strone musisz bez vpna

ale
  • Odpowiedz

223

17 latek z 19 letnim kolegą pobili 41 latka z powodu koszulki piłkarskiej

17 latek z 19 letnim kolegą pobili 41 latka z powodu koszulki piłkarskiej

Z serii w Polsce kibolstwa już nie ma: w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymano dwóch nastolatków odpowiedzialnych za pobicie 41 latka. Powodem miała być koszulka piłkarska którą pokrzywdzony miał na sobie, i którą z niego zerwano. Policja podkreśla że poszkodowany nie prowokował agresorów w żaden sposób.

michalxd21
z
bp24.pl
dodany: wczoraj, 15:49:49
  • 43
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bialapodlaska
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mecz
Quassar
Quassar 6 godz. temu via Wykop
  • 3
@Mario7400: to ci słynni patrioci co mówią że w jedności sila i pro polscy bojownicy co mówią że trzeba trzymać sie razem i wogóle.
niestety zaraz przed jak i po 11 listopada trwa całoroczna amnezja i potrafi jeden drugiego nawet zabić za inny kolor koszulki :P

nawet na sadisticu kibolami ludzie gardzą...
https://www.sadol.pl/frajerska-agresja-hoolsa-vt558932.htm
Quassar
Quassar 3 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@stefekb: dokładnie też miałem połowe klasy tych patoli -,-

240

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: wczoraj, 11:42:59
  • 134
  • #
    linux
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
Quassar
Quassar 13 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 3
@cacum3: ta nobara jest spok o używałem to takie cachyos tylko na silniku fedory.. fajna sprawa
https://distrowatch.com/table.php?distribution=nobara
Quassar
Quassar 13 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@cacum3: ja pamiętam czasy jeszcze pierwszych edycji slackware... potem mandrake a potem inna formia przejela ten projekt i zrobili MANDRIVE koncept któy miał łączyć zalety Windowsa i linuxa taka jedna z pierwszych hybryd systemowych..

... oczywiście tak to zje.. po całość że łączyła ale wady obu systemów xD

394

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

O pensjach lekarzy w Polsce dyskutuje się od dawna. O temacie znów zrobiło się głośno za sprawą młodego lekarza z Warszawskiego Szpitala Południowego, który w rok zarobił niemal 1,6 mln zł. Nie wszyscy medycy otrzymują jednak tak pokaźne pensje, choć powodów do narzekania raczej mieć nie powinni. Po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 11:44:49
  • 99
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Quassar
Quassar przedwczoraj, 19:17:03 via Wykop
  • 0
@ostatni_lantianin: dokładnie jak z tym wypowiedzniem o żydach dla polakow to śmierc jak śmierc ale dla żydów coś strasznego

a teraz wersja dla lekarzy smierć lekarza w pracy to czysta metafizyka.... a dla polaczka zgon z z--------u w fabryce smrodu to po portu zwykly zawał.. źle sie odrzywiał i wogóle bo nawet na dobre jedzenie nie bylo go stać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

63

Szef Vivaldi składa obietnicę: Nigdy nie wprowadzimy AI do przeglądarki

Szef Vivaldi składa obietnicę: Nigdy nie wprowadzimy AI do przeglądarki

Firma skupi się na prywatności, personalizacji interfejsu i klasycznych funkcjach.

matixrr
z
pcmag.com
dodany: przedwczoraj, 08:20:14
  • 22
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    internet
  • #
    informatyka
  • #
    programista15k
  • #
    komputery
Quassar
Quassar przedwczoraj, 08:50:18 via Wykop
  • 11
ciekawe kiedy przestanie obietnica być aktualna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale sam siedze na vivaldi spoko prrzeglądarka
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

36

Steam Machine - GIGANTYCZNA CENA OFICJALNIE!

Steam Machine - GIGANTYCZNA CENA OFICJALNIE!

4400zl za 512GB xD oraz 6000zl za 2TB xDˣᴰ

MrPawlo112
z
ppe.pl
dodany: 22.06.2026, 18:16:27
  • 35
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    valve
Quassar
Quassar przedwczoraj, 06:15:34 via Wykop
  • 4
@mocoloco: co było rok temu rok temu było nawet jeszcze gorzej..... od 5-6 lat ceny wywaliło w kosmos jak nie jedna bańka cenowa typu drogie grafiki od nvidio to druga świat ai gdzie ramy i dyski poszły też w górę..

16

Steam Workshop z malware. Tapety z Wallpaper Engine mogły kraść konta graczy

Steam Workshop z malware. Tapety z Wallpaper Engine mogły kraść konta graczy

Steam Workshop został wykorzystany do rozprowadzania malware przez Wallpaper Engine. Zainfekowane tapety mogły kraść konta Steam.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 22.06.2026, 06:42:32
  • 7
  • #
    steam
  • #
    valve
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    pc
  • #
    gaming
Quassar
Quassar 22.06.2026, 15:33:12 via Wykop
  • 0
A ja korzystałem od dawna ale miałem mega popularne te sprawdzone wiec raczej syfu nie było..

fajna sprawa z tym softem sporo osób używa tego programu.. ciekawe jaka jest skala infekcji ?!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Quassar
Quassar 22.06.2026, 16:04:24 via Wykop
  • 0
@Quassar:
Quassar - @Quassar:

źródło: image

Pobierz
Paradajek
Paradajek
21.06.2026, 21:08:41
  • 8
Ale ten czas leci to już 3 lata.
#torrent
Paradajek - Ale ten czas leci to już 3 lata.
#torrent

źródło: 2i5w961f0p8h1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quassar
Quassar 22.06.2026, 08:03:45 via Wykop
  • 1
a ja tam nie narzekam wystasrczy sie ciut bardziej postarać i masz prywatnego trackera a strony mają po 12-18 lat i dalej nic sie nie zmienia bangla cały czas aż miło <3

taki choćby fielist ma już 18lat
Quassar - a ja tam nie narzekam wystasrczy sie ciut bardziej postarać i masz prywatne...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Quassar
Quassar 22.06.2026, 08:33:25 via Wykop
  • 0
@Quassar: hd-t też ma 18 i sporo innych z topki ma co najmniej 15 lat zwyż
Quassar - @Quassar: hd-t też ma 18 i sporo innych z topki ma co najmniej 15 lat zwyż

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

28

HDMI 2.2 nadchodzi w 2027 i podwaja przepustowość

HDMI 2.2 nadchodzi w 2027 i podwaja przepustowość

Nowy standard HDMI 2.2 ma oferować do 96 Gbps przepustowości, czyli dwa razy więcej niż HDMI 2.1. Pierwsze urządzenia mają trafić na rynek w 2027 roku, a część funkcji pojawi się wcześniej. Standard celuje w wyższe rozdzielczości i odświeżanie.

Nick7C5
z
ithardware.pl
dodany: 19.06.2026, 08:02:05
  • 48
  • #
    hdmi
  • #
    hardware
  • #
    monitory
  • #
    tv
  • #
    pcmasterrace
  • #
    technologia
Quassar
Quassar 20.06.2026, 15:57:21 via Wykop
  • 0
@Suseuropejski: 30 fps to deklarowane a będzie jak w pewnych grach ich AAA gdzie dropy były ponizej 20 nawet a stabilnie to na 25 chodziło w porywach :D

1306

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
Quassar
Quassar 19.06.2026, 05:56:00 via Wykop
  • 3
@jagoslau: nie wiem ale skoro czeka sie pare lat na dostanie sie to jednak weryfikuje to że jest za mało... ostatecznie
Anonymous3344
Anonymous3344
18.06.2026, 09:05:03
  • 0
Witam,
Szukam stron z komiksami w dobrej jakości, zarówno zagranicznymi, jak i polskimi.
Oczywiście jest duża baza GetComics, ale niestety nie ma tam wszystkiego.
Z polskich to znalazłem tylko trochę na electro-torrent, które są w przyzwoitej jakości.
Ktoś zna coś oprócz tych wyżej wymienionych?
Dzięki.
#torrenty #torrent
Anonymous3344 - Witam,
Szukam stron z komiksami w dobrej jakości, zarówno zagraniczny...

źródło: 1000024348

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quassar
Quassar 18.06.2026, 19:10:02 via Wykop
  • 0
bakabt ma sporo fajnych staroci można sie łatwo dostać z interview :D
  • Odpowiedz

24

Własny asystent AI z wiedzą firmy bez kodowania: 4 sposoby dla nietechnicznych

Własny asystent AI z wiedzą firmy bez kodowania: 4 sposoby dla nietechnicznych

Stwórz własnego asystenta AI na swoich dokumentach bez ani jednej linii kodu. NotebookLM, Custom GPT, Claude Projects - krok po kroku dla początkujących.

javaman
z
blog.jsystems.pl
dodany: 16.06.2026, 15:16:12
  • 9
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
  • #
    technologia
  • #
    rag
Quassar
Quassar 18.06.2026, 07:09:59 via Wykop
  • 0
@Saturin: dokładnie tylko lokal ai w trybie offline to gwarancja .. a nie ślepe zaufanie..

11

Claude zablokowany dla nie-Amerykanów. Czy USA miały rację?

Claude zablokowany dla nie-Amerykanów. Czy USA miały rację?

Czy obywatelstwo powinno decydować o dostępie do najlepszych modeli AI? USA tłumaczą to bezpieczeństwem, krytycy mówią o cyfrowej segregacji. Analizujemy decyzję rządu USA o zablokowaniu cudzoziemcom dostępu do modeli AI Anthropic - Claude: Fable 5 i Mythos 5.

mariosek1
z
dwuglos.pl
dodany: 16.06.2026, 14:33:12
  • 5
  • #
    claude
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
Quassar
Quassar 18.06.2026, 06:19:51 via Wykop
  • 10
typowe nakraść dane z całego świata wysłużyć sie całym światem do auto nauczania ai w ramach darmowego dostępu, a gdy projekt będzie tip top zamknąć soft i zostawić tylko dla elity i wybranych, a reszcie nie dać dostępu lub sprzedawać mocno upośledzoną wersje względem oryginału po horrendalnych cenach.

ŻYDY !!!!!!!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

36

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Firma Juno Computers odświeżyła swoją ofertę tabletów z systemem Linux, wprowadzając dwa nowe modele.

PytanieZaPytaniem
z
notebookcheck.pl
dodany: 16.06.2026, 10:52:05
  • 32
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
  • #
    debian
  • #
    informatyka
Quassar
Quassar 17.06.2026, 14:17:34 via Wykop
  • 0
Fairphone


@fervi: mnie interesował BraX3 od tego azjaty ale narazie sie wstrzymuje może zmodowany google jeszcze na graphen os będzie działać git najwyżej bede 100% bez googla apek.
Quassar
Quassar 17.06.2026, 14:31:43 via Wykop
  • 0
@fervi: o dzięki widzę że to jakiś forg od graphena.. no myśle czy w tym roku kupic fona czy w następnym i mysle aby właśnie iśc w kierunku debloat :D
Quassar
Quassar 17.06.2026, 14:43:50 via Wykop
  • 0
@fervi: a ja właśnie nie, mam mało aplikacji na fonie, ale są to customowe bardziej i to mnie może zaboleć jak google ograniczy...

6

AI winna zwolnień w IT? Giganci technologiczni tną etaty mimo rekordowych inwest

AI winna zwolnień w IT? Giganci technologiczni tną etaty mimo rekordowych inwest

Od początku 2026 roku branża technologiczna zlikwidowała już blisko 150 tys. miejsc pracy. Wiele największych firm technologicznych wskazuje AI jako jeden z powodów redukcji zatrudnienia. Eksperci podważają jednak tę narrację, argumentując, że za zwolnieniami stoi nadmierne zatrudnienie.

capre
z
itwiz.pl
dodany: 17.06.2026, 12:14:26
  • 3
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    pracait
  • #
    gospodarka
  • #
    informatyka
Quassar
Quassar 17.06.2026, 13:30:39 via Wykop
  • 1
@giete: bu utrzymać bunt ludzi w ryzach w tym wypadku o krok wcześniej czyli zanim sie zacznie jeszcze .. i granie na czas potem będzie już za późno a tak puki ci najwięksi inżynierowie uczą ai swojej wiedzy która potem będzie wykorzystana przeciw nim samym i całej reszcie :D

jest jeszcze wartościowy to go trzymają ale jak już byle bot zrobi to samo albo lepiej za pare lat i będzie

378

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

W ostatnich miesiącach artysta miał stale otrzymywać groźby zwłaszcza po tym, jak zaczął aktywnie wyszydzać Ramzana Kadyrowa.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 16.06.2026, 14:01:36
  • 59
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
Quassar
Quassar 17.06.2026, 08:28:35 via Wykop
  • 21
hahaah jaki t-shrt
No sie nie dziwie czemu kacapy miały dość ładnie im cisnął w jego pracach :D
Quassar - hahaah jaki t-shrt
No sie nie dziwie czemu kacapy miały dość ładnie im cisn...

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
15.06.2026, 09:09:10
  • 0
Rutracker też nie działa #torrent
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quassar
Quassar 15.06.2026, 09:13:26 via Wykop
  • 0
tobie coś zablokowali :D
Quassar - tobie coś zablokowali :D

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Quassar
Quassar 15.06.2026, 09:35:13 via Wykop
  • 0
masz zalogowalem sie bo nie bylem zalogowany

dobra skoro was obu blokuje to zacznijmy od tego jakiego macie dostawce ?!
Quassar - masz zalogowalem sie bo nie bylem zalogowany

dobra skoro was obu blokuje t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Quassar
Quassar 15.06.2026, 09:43:12 via Wykop
  • 0
Quassar

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Quassar
Quassar 15.06.2026, 09:44:13 via Wykop
  • 1
o kurła, Vectra mnie blokuje, a na mobilnym śmiga

@Cesarz_Polski: no i widzisz....
  • Odpowiedz
Quassar
Quassar 15.06.2026, 12:09:01 via Wykop
  • 0
@x4rgon: to ty masz problem bo mi cały czas jak żyleta dziala problem jest po twojej stronie..
  • Odpowiedz
Quassar
Quassar 15.06.2026, 12:40:35 via Wykop
  • 0
@x4rgon: ty nie wiesz bo nawet nie potrafisz zweryfikować czy problem jest po twoej stronie lol
dla przypomnienia twoje kocopoly/wysryw.... kur.. ogarnij sie.. a nie sap jeszcze po wszystkim co za gościu....
Quassar - @x4rgon: ty nie wiesz bo nawet nie potrafisz zweryfikować czy problem jest ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Quassar
Quassar 16.06.2026, 17:12:08 via Wykop
  • 0
@Gremek: a wbij sie przez alternatywne proxy

https://rutracker.net/
https://ww7.rutracker.nl/
https://ww1.maintracker.org/
  • Odpowiedz

1624

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 216
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
Quassar
Quassar 14.06.2026, 06:07:38 via Wykop
  • 29
@kami888

Ahaahahhaha i odrazu na myśl zero czarnych co walczą o swoje prawa...

a za chwile o jest jeden co walczy o swoje prawa po stronie opozycji :D
Quassar - @kami888

Ahaahahhaha i odrazu na myśl zero czarnych co walczą o swoje praw...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukas-kowal
lukas-kowal
lukas-kowal
13.06.2026, 18:07:43
  • 0
#ai
#sztucznainteligencja

Nie mogę tu bezpośrednio przerobić tego zdjęcia, bo edycja obrazu jest w tej chwili niedostępna w tym regionie. Mogę za to przygotować dokładny prompt do edycji albo pomóc krok po kroku zrobić to w aplikacji typu Photoshop, Snapseed lub Canva.

Korzystam z Perplexity Pro i od 2-3 dni ciagle wyskakuje mi taki komunikat. Czy to ma związek z jakimiś limitami? Skorzystalem w ciągu tygodnia z ok.30
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quassar
Quassar 13.06.2026, 18:54:42 via Wykop
  • 0
@lukas-kowal: poerplexity to indyjski scam a nie ai
  • Odpowiedz

554

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!

schreder
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 05:45:27
  • 153
  • #
    xkom
  • #
    xbox
  • #
    gry
  • #
    zakupy
Quassar
Quassar 12.06.2026, 12:00:08 via Wykop
  • -8
@wojtekwu: Nie dość że wtedy cena najwyższa w peaku po 1 tygodniu spadnie a po 2 już całkiem za rok dwa będzie można kupić za psi grosz na przecenie 30-80%

to pomijajac fakt prezceny
otrzymasz produkt któy pewni i tak będzie w pośpiechu wydawany i będzie mieć pewnie w pi irytujących błedó ktore będą naprawianew pośpiechu w następnych dniach :D

ale on ma preorder musi sie pochwalic ziomalom na dzielnicy i spoilerowac fabuly
Quassar
Quassar 13.06.2026, 17:25:29 via Wykop
  • 1
@zukennuken: dobrze płać dalej za preordery xD
ja poczekam i kupie już poprawioną wersje za 1/3 ceny albo mniej
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Quassar

  • ...
  • https://www.safegroup.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.07.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 27.10.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 10.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking