Powodzenia temu facetowi ale tutaj nie będzie tak różowo z transportem jak w jej przypadku.
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,w220h142.png)
W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.
z- 520
- #
- #
- #
- #
- #
- #




















@TrudnyMinus: Zdajesz sobie sprawę że służba zdrowia nie powstała za obecnego rządu tylko jej problemy ciągną się wcześniej ?
PIS rządził od 2015 roku przez 2 kadencje i nie naprawił tylko zaszkodził bardziej..
Ostatnie decyzje PISu podczas protestów lekarzy i mamy teraz w konsekwencji ich zarobki....
Słyszałem od księgowej że jakiś lekarz nie ma już do kupować w koszty bo wszystko ma..