Cześć #nieruchomosci :) w poniedziałek organizuję w Łodzi spotkanie otwarte.
Porozmawiamy między innymi o mieszkaniówce, CPK i o tym, jak zapobiec wyludnianiu się miast.
To już kolejne z takich spotkań - z częścią z Was widziałam się w Warszawie i Katowicach. Prosiliście też o Łódź - więc przyjeżdżam:)
Wstęp wolny, będzie czas na swobodne zadawanie pytań.
Zapraszam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Porozmawiamy między innymi o mieszkaniówce, CPK i o tym, jak zapobiec wyludnianiu się miast.
To już kolejne z takich spotkań - z częścią z Was widziałam się w Warszawie i Katowicach. Prosiliście też o Łódź - więc przyjeżdżam:)
Wstęp wolny, będzie czas na swobodne zadawanie pytań.
Zapraszam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie tylko o mieszkaniach, demografii i rozwoju średnich miast. Chciałabym porozmawiać z Wami również o podatku bankowym oraz o jawności danych w KPO.
Jutro o 18:00 w Lublinie, restauracja Stół i Wół (ul. Bramowa 2). Wstęp wolny:) #polityka
źródło: bbb
Pobierznas to Kasiu bardziej interesuje czy wy tam umicie racjonalnie te środki wydawać, a nie żebyśmy po raz kolejny słuchali o JAWNOŚCI (co w ogóle powinno być domyślną opcją i w ogóle fakt, że to musi być nadmienione sugeruje jakby wcale nie było)
źródło: kradnie-pan-z-budzetu-tak-a-co-nie-boi-sie-pan-ze-ktos-sie-dowie-no-wlasnie-sie-pan-dowiedzial-i-co
Pobierz