Polecam zamiast aplikacji Wykop na #android wejść na wykop.pl przez przeglądarkę #firefox lub Firefox Beta, i dodać stronę Wykop jako Web-App, z menu Firefoxa. Dodatkami można sobie ukryć sekcję AI, oraz "Hity" na samej górze. Co tam chcecie.

Ta sekcja AI to nieporozumienie. Widzę te same nagłówki kilka razy na stronie głównej.

#aplikacjazakop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z cyklu - społeczność rusta kolejny raz udowadnia że jest toksyczna, stare znałem.

https://github.com/oven-sh/bun/issues/30719

w nawiązaniu do https://wykop.pl/wpis/85999445 - o dziwo, dalej jest to wałkowane, w temacie SI i oraz przez niedoinformowanych ludzi i błędne wpisy na mastodonie, "bun zmergował rewrite rusta", "bun rewrite is unmitigated disaster" i tym podobne. Żenada; jeśli ludzie z przestrzeni "poza-linuksowej" postrzegają tak samo linuksiarzy (nie sądzę, ale w sumie rzadko o tym czytam) - to rozumiem teraz jakie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Media trabi o tym ze Anthropic Mythos znalazl 271 bledow w Firefoxie.

Zrobilem to czego dziennikarze nie zrobili - przeczytalem raporty bledow.

🦊 Podatnosc dotyczy color pickera
🔍 Poprawka to podstawowa ochrona callbacka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomaszs

chwała Ci za przeczytsnie i podanie info.

Niestety media mają jedynie podtrzymywać hype na ai, inaczej inwestorzy nie dadzą pieniążków, banieczka pęknie i, podobno, ( po ilości kasy włożonej w ai w stanach i fakcie że tylko spółki powiązane z tą technologią rosną) - będzie spory krach. A sporego krachu absolutnie nikt teraz nie chce. Amerykanie rozbili skarbonkę żeby zbudować olbrzymie centra danych i zaoferować ai dla użytkowników końcowych, podobno
  • Odpowiedz
wróciłam na łono firefoksa, wybacz mi że zgrzeszyłam, uwiodła mnie ta chromowa prędkość ale antyludzkie decyzje projektowe nawet w najbardziej błahych sprawach stawiające bezpieczeństwo nad konfigurowalność dla zaawansowanych userów skreślają dla mnie #komputery #firefox #niepopularnaopinia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: Chrome to może i był szybki i wydajny kilka lat temu. Teraz Google ładuje tam gównofunkcje i AI, przez co przeglądarka działa coraz bardziej ociężale. Sam używałem Chrome wiele lat, ale teraz również zacząłem używać Firefoksa i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
Media trabi o tym ze Anthropic Mythos znalazl 271 bledow w Firefoxie.

Zrobilem to czego dziennikarze nie zrobili - przeczytalem raporty bledow.

🦊 Podatnosc dotyczy color pickera
🔍 Poprawka to podstawowa ochrona callbacka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykop
Ej, jak to działa, że będąc zalogowany na wielu urządzeniach, to po zmianie hasła wykop odpalony na desktopowym #firefox staje się nieużywalny, trzeba usunąć ciasteczka i wtedy się zalogować? Czy ktoś nie wpadł na pomysł, żeby po takiej operacji wylogować automatycznie albo dać jakiś komunikat? I tak btw, jak weryfikujecie userów, bo mi tu śmierdzi przechowywaniem haseł w ciastaczkach xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lycaon_pictus: przecież to banda debili.
Wejdź w ustawienia konta i zrób kontakt z administracja.
Debile wpierw powiedzą ze musisz podać nazwę konta i maila na które konto jest zarejestrowane aby móc podjąć ticket xd
  • Odpowiedz