Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sabr

Sabr

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 69945
  • Znaleziska 33042
  • Mikroblog 36903
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 100
LewCyzud
LewCyzud
wczoraj, 23:02:07
  • 15
Niesamowite jak media głównego ścieku zlały doniesienia tego lekarza sygnalisty co był dzisiaj u Staniewskiego. WP pusto gazeta pusto onet - informacja że Trzaskowski reaguje i zawiadamia prokuraturę(no jaki bohater XD).
#kanalzero #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr 15 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
Niesamowite jak media głównego ścieku zlały doniesienia tego lekarza sygnalisty co był dzisiaj u Staniewskiego. WP pusto gazeta pusto onet - informacja że Trzaskowski reaguje i zawiadamia prokuraturę(no jaki bohater XD).


@LewCyzud: To jest zlanie?! Artykuł z wczoraj:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dr-emil-jedrzejewski-o-szpitalu-poludniowym-przez-dawida-kacprzyka-gineli-ludzie/e378xr0?utm_source=wykop.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2
Sabr - >Niesamowite jak media głównego ścieku zlały doniesienia tego lekarza sygnalis...

źródło: Onet_Zero

Pobierz
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
21.06.2026, 19:16:05
  • 612
Jak czytam te wasze wysrywy tutaj, to zaczynam zauważać, że do części z was zupełnie nie dociera, że

TO NIE POLSKA JEST KLIENTEM UKRAINY, TYLKO UKRAINA - POLSKI.

Ukraina jest fantomowym państwem istniejącym wyłącznie dzięki zachodniej (europejskiej) kroplówce z gospodarką wielkości polskiego miasta wojewódzkiego.

Tymczasem
czerwonykomuch - Jak czytam te wasze wysrywy tutaj, to zaczynam zauważać, że do częśc...

źródło: IMG_2597

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr przedwczoraj, 07:22:05 via Wykop
  • 0
Są to boty partyjne które klepią przekaz partii rządzącej bo im się wydaję że ktoś uwierzy w wysrywy że Nawrocki popełnił błąd. Nie popełnij i każdy kto uważa inaczej znaczy że niema pojęcia co ludzie o tym myślą i nie ważne jakie mają poglądy.


@SuperZenek: To był błąd Nawrockiego. Co na tym zyskaliśmy? Nic.
Zaszkodziliśmy Zełeńskiemu? Nie, on na odebraniu orderu tylko zyskał w oczach banderowców. Więc był to błąd. Dzięki
  • Odpowiedz

565

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
Sabr
Sabr przedwczoraj, 05:36:24 via Wykop
  • 4
Ruskie wspierają UE. Każda wroga agentura woli antydemokratyczną i scentralizowaną władzę.


@Kopacz_Rowow: Tę Unię co wprowadziła specjalne dyrektywy gazowe, przez co Gazprom nie mógł korzystać z własnych gazociągów? Tę Unię, co idzie w OZE i elektryki, by nie musieć kupować rosyjskiej ropy? I Rosja wspiera organizację, która za cel postawiła sobie pozbawienie Rosji kasy? XD

642

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

Celem jest kształcenie podyplomowe 1500 lekarzy i dentystów. Lekarze mogą zgłosić się na kursy Medycyna cyfrowa, Orzecznictwo lekarskiej, Organizacja Ochrony Zdrowia Wojsk, Flebologia, Całościowa ocena geriatryczna czy szkolenie rzeczników odpowiedzialności zawodowej i sądów lekarskich.

tomasztomasz1234
z
nil.org.pl
dodany: 21.06.2026, 19:59:05
  • 51
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    edukacja
Sabr
Sabr przedwczoraj, 05:20:11 via Wykop
  • 7
No ale w czym problem? Lekarze się kształcą, ja jak chcę jechać na jakiś sensowny kurs USG to jest to koszt co najmniej kilku tysięcy


@Levetiracetam: A dlaczego my mamy za te szkolenia płacić, skoro lekarze zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie?
Sabr
Sabr przedwczoraj, 05:21:49 via Wykop
  • -1
To wychodzi jakieś 8500 na lekarza. Jebnijcie się w łeb z tą nagonką bo bijecie nie w ten dzwon w który trzeba. A bić trzeba. Teraz każdy komunikat z lekarzami i milionem w nazwie jest zły? Za 8500 to nawet bootcampu z programowania nie kupicie gdzie nie potrzeba chociażby rekwizytów


@auto-bot: A dlaczego my mamy płacić za szkolenia lekarzy? To jest 13 mln zł z naszej kieszeni, na szkolenie ludzi,

33

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Czy drogie paliwo wywołało w Polsce nagły wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi? Nie. Udział elektryków mocno spada a wśród używanych aut sprowadzanych do naszego kraju królują klasyczne napędy. Polacy kochają benzynę i diesla

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 21.06.2026, 03:07:51
  • 34
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    benzyna
  • #
    diesel
Sabr
Sabr 21.06.2026, 14:42:37 via Wykop
  • 7
W osobówkach zależy od tego czy ktoś ma panele.

@7502-6038: I bez paneli elektryk wychodzi lepiej niż spalinowe. A jak ktoś zmieni taryfę na G12 to ładuje auto za ok. 0,60 zł/1 kWh. Wtedy koszt na 100 km to jakieś 10 zł (15 kWh/100 km).
Sabr
Sabr przedwczoraj, 05:00:37 via Wykop
  • 1
Ładowanie HPC (stacje ultaszybkie, powyżej 150 kW): Cena za kilowatogodzinę wynosi najczęściej od 2,50 zł do ponad 3,50 zł/kWh bez wykupionych pakietów.

@Chris_Karczynski: Od 2,50? W Polsce nie ma operatora który bierze 2,50 za kWh, wszyscy biorą mniej albo więcej.

No i to „Od” to też ściema - Tesla 1,60 zł w dzień, 1 zł w nocy. ChargeIn 2,39, Eleport 2,39, Ekoen od 1 zł.

927

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Afera dotycząca zarobków części lekarzy ilustruje znacznie głębszy problem: obciążenia podatkowe są w Polsce luźno związ

starnak
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 05:17:47
  • 166
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    samozatrudnienie
Sabr
Sabr 21.06.2026, 14:22:28 via Wykop
  • 4
Tymczasem kluczem do dobrobytu są niskie podatki dla wszystkich, bo wtedy więcej zarobisz, więc masz większą motywację do pracy.


@Jah00: Nikomu się to w historii ludzkości nie udało. Niskie podatki kończą się tak, że ci którzy zarabiają bardzo dużo, mają sporą nadwyżkę gotówki i przejmują za nią wszystkie aktywa (np. ziemię, mieszkania). A jak już ta mała grupa je przejmie to pozostałe 90% społeczeństwa jest ugotowana.

Tak, opodatkujcie bogatych, tym razem
melquiades
melquiades
21.06.2026, 10:45:29
  • 89
W sumie ta sprawa z odebraniem orderu poza tym że jest słusznym ruchem wobec Ukrainy to ma też jedną potężną zaletę w polityce krajowej. Mianowicie przypomniała wszystkim jakimi żałosnymi, zakompleksionymi i antypolskimi szkodnikami są politycy PO i ich najemna sekta internetowa, z tą wykopową odnogą na czele. Obojętnie kto by nas nie atakował te sprzedawczyki zawsze ustawiają się w kolejce do oplucia własnego kraju, tak jak to było z granicą białoruską, izraelskimi
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr 21.06.2026, 12:36:29 via Wykop
  • 2
W sumie ta sprawa z odebraniem orderu poza tym że jest słusznym ruchem wobec Ukrainy

@melquiades: Jest pokazem głupoty i gówniarstwa Nawrockiego.
Co na tym zyskaliśmy? Nic. Zaszkodziliśmy Zełeńskiemu? Nie, on na odebraniu orderu tylko zyskał w oczach banderowców. Więc był to błąd. Dzięki Nawrockiemu Zełeński zyskał dodatkowe punkty w wyborach, a jak wygra to w rządzie Ukrainy będą kolejni banderowcy.

Co należało zrobić? Wzmacniać przeciwników politycznych Zełeńskiego w wyborach
  • Odpowiedz
orzech552
orzech552
21.06.2026, 09:19:40
  • 136
W tej całej aferze, mieszkańcy Ukrainy chyba zapomnieli w jakiej p-----e są i będą, a w--------e ich jedynego adwokata, czyli nas, to już wręcz strzelenie sobie w głowę.

Prawda jest taka, że konflikt będzie dalej trwał, gospodarka i infrastruktura ukraińska będzie tylko niszczona, a rozkład społeczeństwa będzie postępować. Nawet jak za kilka lat nastąpi zamrożenie konfliktu (bo o odbiciu terenów można zapomnieć), to będzie tam jedna wielka chujnia, z milionem mężczyzn z
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr 21.06.2026, 10:47:25 via Wykop
  • 1
Odebranie OOB przez PKN to owszem błąd, ale dyplomatyczny

@orzech552: To błąd polityczny ze skutkami na lata jak nie dekady. Zełeński mocno skręca na prawo, do nacjonalistów, w tym nazistów Ukraińskich. Nawrocki zamiast go osłabić przed wyborami tylko wzmocnił. Za Zełeńskim murem stanął Kuczma i Juszczenko. Nawrocki wywołał efekt flagi, na którym my nic nie zyskujemy za to zwiększa on szansę na wygranie Zełeńskiego w następnych wyborach z poparciem nazioli
  • Odpowiedz
Sabr
Sabr 21.06.2026, 11:32:05 via Wykop
  • 7
@djtartini1: Co na tym zyskaliśmy? Nic. Zaszkodziliśmy Zełeńskiemu? Nie, on na odebraniu orderu tylko zyskał w oczach banderowców. Więc był to błąd.
Co należało zrobić? Wzmacniać przeciwników politycznych Zełeńskiego w wyborach prezydenckich i zakulisowo przekazać mu, że zrobimy wszystko by przegrał wybory i został pariasem. Włącznie z zakazem wjazdu do Polski po oddaniu władzy, a jak się uda to do Schengen.
To jest coś co by go zabolało.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
20.06.2026, 05:50:38
  • 589
Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie naszego Ryczącego Kibola?

#bekazpisu #rosja #ukraina #wojna #polityka
Jabby - Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie nasze...

źródło: 176d38585ab444cbba5aab1c6e2afd38

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr 20.06.2026, 06:39:46 via Wykop
  • 14
To nie bedzie decyzja Polski,

@KIaudik: Przyjęcie nowego kraju do UE wymaga zgody wszystkich państw. Także to będzie decyzja Polski.
  • Odpowiedz
Sabr
Sabr 20.06.2026, 06:55:43 via Wykop
  • 12
Nie bedzie zadnej polskiej decyzji, UE to unia 27 panstw, a polska to nawet nie jest 1/3 pkb wloch

@KIaudik: Polskie PKB to 38% PKB Włoch, 1/3 to w przybliżeniu 33% także argument ci nie siadł.

Polska musi ratyfikować akcesję Ukrainy, inaczej do niej nie dojdzie. A jak myślisz, że się nie da to poczytaj jak Hiszpania blokowała powstanie UE i ile kasy dostała za zmianę decyzji.
  • Odpowiedz
youmimicanski
youmimicanski
19.06.2026, 13:07:35
  • 2
Jak to jest do jasnej cholery, że na polskich portalach mogę przeczytać, że gospodarka w #rosja jest w opłakanym stanie, a deficyt budżetowy wynosi 300 mld zł w przeliczeniu na nasze?
I za cholerę nie mogę znaleźć informacji o złym stanie gospodarki Polski, gdzie mamy deficyt, uwaga, taki sam jak Rosja.
Przecież oni się odkują w 2 lata po zakończeniu wojny, jak im handel wróci do normy.
My samym lekarzom
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr 19.06.2026, 15:07:05 via Wykop
  • 3
Jak to jest do jasnej cholery, że na polskich portalach mogę przeczytać, że gospodarka w #rosja jest w opłakanym stanie, a deficyt budżetowy wynosi 300 mld zł w przeliczeniu na nasze?

I za cholerę nie mogę znaleźć informacji o złym stanie gospodarki Polski, gdzie mamy deficyt, uwaga, taki sam jak Rosja.

Przecież oni się odkują w 2 lata po zakończeniu wojny, jak im handel wróci do normy.


@youmimicanski: My płacimy za
  • Odpowiedz

457

Nie ma odwrotu. Nowy 15% podatek w ryczałcie uderzy w przedsiębiorców w 2027

Nie ma odwrotu. Nowy 15% podatek w ryczałcie uderzy w przedsiębiorców w 2027

Od 2027 roku część przedsiębiorców i wynajmujących zapłaci nowy 15-proc. podatku. To więcej niż biedni lekarze

FlyinCat
z
ksiegowosc.infor.pl
dodany: 18.06.2026, 11:00:55
  • 134
  • #
    przedsiebiorczosc
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
Sabr
Sabr 19.06.2026, 07:31:54 via Wykop
  • 2
@Parmenides69: Pan przedsiembiorca płaci 8,5% podatku a człowiek na etacie 32% + 9% zdrowotnej czyli 41%. Ale dalej chrońmy milionerów…

948

Lekarz zarobił 2,4 mln zł w pół roku. Tak wyglądają rekordowe kontrakty w Polsce

Jak to się mówi: było się uczyć. 2,4 mln zł w pół roku, 316 tys. zł za miesiąc, ponad 200 tys. zł za dyżury...

john-kalesoon
z
gazetaprawna.pl
dodany: 18.06.2026, 22:14:15
  • 68
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
Sabr
Sabr 19.06.2026, 07:15:43 via Wykop
  • 12
oczywiście że tak ale wykorzystują możliwości, winien jest w pierwszej kolejności minister zdrowia!!!!


@bugi38: A Ministrem Zdrowia w ostatnich 30 latach byli praktycznie sami lekarze. Czyli to lekarze, lekarzom zbudowali system pozwalający na patologię.

Wniosek? Ministrem oraz w kadrze zarządzającej (wiceministrowie, dyrektorzy, prezesi szpitali itd.) nie mogą pracować lekarze bo ustawią system pod siebie a nie pod nas.

39

Bank musi zwrócić ponad 100 tys. zł za nieautoryzowane transakcje

Bank musi zwrócić ponad 100 tys. zł za nieautoryzowane transakcje

Przez pięć miesięcy złodzieje, którzy zhakowali kartę, wykonali prawie 160 transakcji, okradając klienta banku na sumę blisko 100 tys. zł. Mimo że płatności dokonywano w nocy, na rzecz podmiotów w egzotycznych krajach, bank nie zidentyfikował tych transakcji jako podejrzane. Nie zablokował też karty

Sabr
z
rp.pl
dodany: 18.06.2026, 11:18:09
  • 9
  • #
    banki
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    prawo

797

Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]

Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]

Pamiętaj, miejsce jest dla ludzi z PiSu. Nie dla ciebie i twoich bliskich. "Jak twierdziła, za każdym razem, gdy placówka, gdzie była hospitalizowana jej matka, pytała legnicki szpital o miejsce, dowiadywała się, że miejsca na OIOM-ie nie ma." Prokuratora Ziobry nie chciała zająć się sprawą...

Sabr
z
tvn24.pl
dodany: 17.06.2026, 17:32:47
  • 127
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    pis
Sabr
Sabr
Autor
17.06.2026, 18:02:19 via Wykop
  • -3
Córka jednej z pacjentek Jaworskiego Centrum Medycznego poinformowała, że jej mama zmarła po przeszło tygodniu oczekiwania na miejsce na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej szpitala w Legnicy.

- Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca - mówiła kobieta w rozmowie z Radiem Zet. Jak twierdziła, za każdym razem, gdy placówka, gdzie była hospitalizowana jej matka, pytała legnicki szpital o miejsce, dowiadywała się, że miejsca na OIOM-ie nie ma.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jacek_his
Jacek_his
Jacek_his
17.06.2026, 15:21:08
  • 51
Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć myślałem, że nie dojdzie do tego aż tak szybko. Ten VIPowski salonik to doskonała widokówka patologii władzy, gdzie kasta nawet nie chce przebywać w jednym pomieszczeniu z pospólstwem, nie mówiąc już o tym, po co tam przychodzili. To nie jest jednostkowy przypadek, a systemowe działanie w mniejszym lub większym natężeniu, w różnych częściach kraju. Teraz wyobraźcie sobie, że mamy tylko media
Jacek_his - Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć...

źródło: HLBYKVbW0AA14bV

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr 17.06.2026, 17:24:26 via Wykop
  • 5
Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć myślałem, że nie dojdzie do tego aż tak szybko.

Nie potrafię sobie przypomnieć podobnego świństwa ze strony PiS i chyba najbliżej jest Jarosław Kaczyński, który odwiedził grób brata, a innym PiS tego zabronił w czasie tzw. pandemii,


@Jacek_his: Witek trzymającą męża 2 lata na OIOMie zamiast w hospicjum. To co zrobiła jest tak grubego kalibru, że słowo świństwo to za
  • Odpowiedz

5

Szybkie pociągi z Polski od PESY - 400 km/h

Szybkie pociągi z Polski od PESY - 400 km/h

Miał być z Niemiec a będzie z Polski. Pesa podpisała z Hitachi Rail list intencyjny zakładający wspólny start w przetargu PKP Intercity na pociągi wysokich prędkości (co najmniej 320 km/h)

Sabr
z
logistyka.rp.pl
dodany: 17.06.2026, 13:25:55
  • 0
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    transport
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 10:57:26
  • 2142
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sabr
Sabr 16.06.2026, 16:14:08 via Wykop
  • 1
I ku*wa nikt się tym przez kilkanaście miesięcy nie zainteresował dopóki ktoś nie zwęszył jego oświadczenia jako radnego?


Jakby tym radnym nie był to nikt by się nigdy nie dowiedział o tym wałku? Czy może mamy w Polsce 50 innych lekarzy jak on tylko się nie wychylają i sobie zyja od lat jak pączki?


Ciężko mi ogarnąć ten absurd

@ATAT-2: A skąd ktoś miałby to wiedzieć? Twój szef wie, że masz firmę albo
  • Odpowiedz

331

11 lat walki ze skarbówką o VAT. NSA zniszczył nadzieję polskiego przedsiębiorcy

11 lat walki ze skarbówką o VAT. NSA zniszczył nadzieję polskiego przedsiębiorcy

Stwierdzenie, że ze skarbówką nie wygrasz często używane jest w kontekście spraw, w których przedsiębiorcy próbują dowieść swoich racji w walce z fiskusem. W tej sytuacji to stwierdzenie - które pewnie nie jest regułą - się potwierdziło. Po trzynastoletniej batalii sprawę zakończył wyrok Naczelneg

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 11:16:51
  • 13
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
Sabr
Sabr 16.06.2026, 16:05:26 via Wykop
  • 10
Naczelny Sąd Administracyjny po rozpoznaniu sprawy i ponownym przeanalizowaniu dokumentów przedstawionych przez obie strony sporu uchylił w całości wyrok warszawskiego WSA, który wcześniej przyznał rację przedsiębiorcy. Tym razem było inaczej. NSA stwierdził, że w tej sprawie rację ma fiskus. To oznacza, że decyzja dotycząca rozliczenia podatku VAT za lata 2013-2015 pozostaje w mocy. 

Wyrok NSA, który zapadł 11 czerwca jest ostatecznym rozstrzygnięciem sporu, który trwał ponad dekadę. 


@FXMAG Jak niby taki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

421

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 153
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
Sabr
Sabr 13.06.2026, 11:17:39 via Wykop
  • 4
Czy to hospicjum może powodować jakiekolwiek niedogodności albo spadek cen mieszkań? Może karetki jeżdżące na sygnale?

@MistrzCiezkiejRiposty: Karetki na sygnale, poranne dostawy, ogólnie dużo większy ruch samochodów w okolicy. Do tego zaparkowane na ulicach i chodnikach auta lekarzy, pielęgniarek i odwiedzających.
Hałas z awaryjnych agregatów prądotwórczych (wymagane jak są tam pacjenci pod respiratorem), hałas z wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.
Lista uciążliwości otwartego 24/7 obiektu medycznego jest długa.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.03.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.04.2016

    Gadżeciarz
  • Kałasznikow
    od 25.05.2026

    Kałasznikow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking