TO NIE POLSKA JEST KLIENTEM UKRAINY, TYLKO UKRAINA - POLSKI.
Ukraina jest fantomowym państwem istniejącym wyłącznie dzięki zachodniej (europejskiej) kroplówce z gospodarką wielkości polskiego miasta wojewódzkiego.
Tymczasem
źródło: IMG_2597
PobierzSą to boty partyjne które klepią przekaz partii rządzącej bo im się wydaję że ktoś uwierzy w wysrywy że Nawrocki popełnił błąd. Nie popełnij i każdy kto uważa inaczej znaczy że niema pojęcia co ludzie o tym myślą i nie ważne jakie mają poglądy.

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...
zRuskie wspierają UE. Każda wroga agentura woli antydemokratyczną i scentralizowaną władzę.

Celem jest kształcenie podyplomowe 1500 lekarzy i dentystów. Lekarze mogą zgłosić się na kursy Medycyna cyfrowa, Orzecznictwo lekarskiej, Organizacja Ochrony Zdrowia Wojsk, Flebologia, Całościowa ocena geriatryczna czy szkolenie rzeczników odpowiedzialności zawodowej i sądów lekarskich.
zNo ale w czym problem? Lekarze się kształcą, ja jak chcę jechać na jakiś sensowny kurs USG to jest to koszt co najmniej kilku tysięcy
To wychodzi jakieś 8500 na lekarza. Jebnijcie się w łeb z tą nagonką bo bijecie nie w ten dzwon w który trzeba. A bić trzeba. Teraz każdy komunikat z lekarzami i milionem w nazwie jest zły? Za 8500 to nawet bootcampu z programowania nie kupicie gdzie nie potrzeba chociażby rekwizytów

Czy drogie paliwo wywołało w Polsce nagły wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi? Nie. Udział elektryków mocno spada a wśród używanych aut sprowadzanych do naszego kraju królują klasyczne napędy. Polacy kochają benzynę i diesla
zW osobówkach zależy od tego czy ktoś ma panele.
Ładowanie HPC (stacje ultaszybkie, powyżej 150 kW): Cena za kilowatogodzinę wynosi najczęściej od 2,50 zł do ponad 3,50 zł/kWh bez wykupionych pakietów.
![Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/95c681aebc262228a4e5c2c8ae04577df7df903e416a7817194af6cb41731b30,w220h142.jpg)
Afera dotycząca zarobków części lekarzy ilustruje znacznie głębszy problem: obciążenia podatkowe są w Polsce luźno związ
zTymczasem kluczem do dobrobytu są niskie podatki dla wszystkich, bo wtedy więcej zarobisz, więc masz większą motywację do pracy.
Tak, opodatkujcie bogatych, tym razem
W sumie ta sprawa z odebraniem orderu poza tym że jest słusznym ruchem wobec Ukrainy
Odebranie OOB przez PKN to owszem błąd, ale dyplomatyczny
To nie bedzie decyzja Polski,
Nie bedzie zadnej polskiej decyzji, UE to unia 27 panstw, a polska to nawet nie jest 1/3 pkb wloch
Jak to jest do jasnej cholery, że na polskich portalach mogę przeczytać, że gospodarka w #rosja jest w opłakanym stanie, a deficyt budżetowy wynosi 300 mld zł w przeliczeniu na nasze?
I za cholerę nie mogę znaleźć informacji o złym stanie gospodarki Polski, gdzie mamy deficyt, uwaga, taki sam jak Rosja.
Przecież oni się odkują w 2 lata po zakończeniu wojny, jak im handel wróci do normy.

Od 2027 roku część przedsiębiorców i wynajmujących zapłaci nowy 15-proc. podatku. To więcej niż biedni lekarze
zJak to się mówi: było się uczyć. 2,4 mln zł w pół roku, 316 tys. zł za miesiąc, ponad 200 tys. zł za dyżury...
zoczywiście że tak ale wykorzystują możliwości, winien jest w pierwszej kolejności minister zdrowia!!!!

Przez pięć miesięcy złodzieje, którzy zhakowali kartę, wykonali prawie 160 transakcji, okradając klienta banku na sumę blisko 100 tys. zł. Mimo że płatności dokonywano w nocy, na rzecz podmiotów w egzotycznych krajach, bank nie zidentyfikował tych transakcji jako podejrzane. Nie zablokował też karty
z![Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d58140d2e77085c69d1acf192736e4f5aa8a2f3cd44b5a6317588b87f12d3322,w220h142.webp)
Pamiętaj, miejsce jest dla ludzi z PiSu. Nie dla ciebie i twoich bliskich. "Jak twierdziła, za każdym razem, gdy placówka, gdzie była hospitalizowana jej matka, pytała legnicki szpital o miejsce, dowiadywała się, że miejsca na OIOM-ie nie ma." Prokuratora Ziobry nie chciała zająć się sprawą...
zCórka jednej z pacjentek Jaworskiego Centrum Medycznego poinformowała, że jej mama zmarła po przeszło tygodniu oczekiwania na miejsce na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej szpitala w Legnicy.
- Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca - mówiła kobieta w rozmowie z Radiem Zet. Jak twierdziła, za każdym razem, gdy placówka, gdzie była hospitalizowana jej matka, pytała legnicki szpital o miejsce, dowiadywała się, że miejsca na OIOM-ie nie ma.
źródło: HLBYKVbW0AA14bV
PobierzWystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć myślałem, że nie dojdzie do tego aż tak szybko.
Nie potrafię sobie przypomnieć podobnego świństwa ze strony PiS i chyba najbliżej jest Jarosław Kaczyński, który odwiedził grób brata, a innym PiS tego zabronił w czasie tzw. pandemii,

Miał być z Niemiec a będzie z Polski. Pesa podpisała z Hitachi Rail list intencyjny zakładający wspólny start w przetargu PKP Intercity na pociągi wysokich prędkości (co najmniej 320 km/h)
zI ku*wa nikt się tym przez kilkanaście miesięcy nie zainteresował dopóki ktoś nie zwęszył jego oświadczenia jako radnego?
Jakby tym radnym nie był to nikt by się nigdy nie dowiedział o tym wałku? Czy może mamy w Polsce 50 innych lekarzy jak on tylko się nie wychylają i sobie zyja od lat jak pączki?
Ciężko mi ogarnąć ten absurd

Stwierdzenie, że ze skarbówką nie wygrasz często używane jest w kontekście spraw, w których przedsiębiorcy próbują dowieść swoich racji w walce z fiskusem. W tej sytuacji to stwierdzenie - które pewnie nie jest regułą - się potwierdziło. Po trzynastoletniej batalii sprawę zakończył wyrok Naczelneg
zNaczelny Sąd Administracyjny po rozpoznaniu sprawy i ponownym przeanalizowaniu dokumentów przedstawionych przez obie strony sporu uchylił w całości wyrok warszawskiego WSA, który wcześniej przyznał rację przedsiębiorcy. Tym razem było inaczej. NSA stwierdził, że w tej sprawie rację ma fiskus. To oznacza, że decyzja dotycząca rozliczenia podatku VAT za lata 2013-2015 pozostaje w mocy.
Wyrok NSA, który zapadł 11 czerwca jest ostatecznym rozstrzygnięciem sporu, który trwał ponad dekadę.

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,
zCzy to hospicjum może powodować jakiekolwiek niedogodności albo spadek cen mieszkań? Może karetki jeżdżące na sygnale?
Komentator
od 20.03.2024
Rocznica
od 23.03.2026
Gadżeciarz
od 13.04.2016
Kałasznikow
od 25.05.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#kanalzero #polityka
@LewCyzud: To jest zlanie?! Artykuł z wczoraj:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dr-emil-jedrzejewski-o-szpitalu-poludniowym-przez-dawida-kacprzyka-gineli-ludzie/e378xr0?utm_source=wykop.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2
źródło: Onet_Zero
Pobierz