Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lento01

lento01

Dołączył 15 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4401
  • Znaleziska 3405
  • Mikroblog 996
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 21

3066

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 10:38:31
  • 261
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
lento01
lento01 przedwczoraj, 15:49:29 via Wykop
  • -11
Powinniśmy skończyć z oświadczeniami majątkowymi. To ile dany lekarz zarobił to jego prywatna sprawa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

341

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Kardynał Stanisław Dziwisz od niemal dekady pozostaje na emeryturze, jednak jego codzienne życie niewiele przypomina spo

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 15.06.2026, 14:47:54
  • 47
  • #
    polska
  • #
    kler
lento01
lento01 16.06.2026, 12:00:35 via Wykop
  • 1
Trzeba było się uczyć i iść do seminarium
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

641

Próba normalizowania napiwków na przykładzie opłaty serwisowej

Sztuczny, nikomu niepotrzebny zwyczaj napiwków w i tak już przepłaconej gastronomii, wraca jak bumerang

MalyKrzys
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 19:19:02
  • 159
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    obyczaje
  • #
    patologiazmiasta
lento01
lento01 11.06.2026, 06:14:34 via Wykop
  • 1
@sebastian-podjadlo: wysłałem napiwek blikiem naganiaczowi, który dzwonił namówić mnie na fotowoltaikę

3

W restauracji w Nieporęcie, karawka lemoniady to koszt 72 zł.

W restauracji w Nieporęcie, karawka lemoniady to koszt 72 zł.

Wizyta w małej knajpie w Nieporęcie pod Warszawą miała być chwilą wytchnienia. Skończyła się jednak sporym rozczarowaniem. Youtuberowy twórca kanału motoryzacyjnego, pn; Hi_5 za lemoniade otrzymał paragon grozy.

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
onet.pl
dodany: 10.06.2026, 10:10:27
  • 4
  • #
    paragongrozy
  • #
    restauracja
  • #
    napoje
  • #
    zalewzegrzynski
  • #
    youtuberzy
lento01
lento01 10.06.2026, 13:39:10 via Wykop
  • -2
Karawka? Doprawdy nieporęte
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacas
jacas
08.06.2026, 19:11:31
  • 1
Kryptowaluciarze, ten komputerowy piniondz po 63k to uczciwa cena czy lecimy na 50 po spotkaniu FED?

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lento01
lento01 08.06.2026, 19:13:58 via Wykop
  • 1
@jacas: ja już powoli kulam babuna
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
07.06.2026, 14:16:51
  • 10
Illuminati specjalnie napompowali bańkę na #gielda żebyście wrzucili swoje oszczędności w microny i inne sandiski. Teraz wystarczy zacząć krach (który być może zaczął się już w piątek) i ludzie zostaną z niczym. Wtedy likwidacja pieniędzy i wprowadzenie Socjal Credit Points dystrybuowane przez Rząd Światowy będzie dla was wybawieniem żeby nie trafić pod most. Nie będziecie mieli nic ale przynajmniej będziecie szczęśliwi że na koniec miesiąca wpadną punkty na chleb i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lento01
lento01 07.06.2026, 15:34:06 via Wykop
  • 2
@przegrywam_przez_miasto: kara śmierci głodowej za podejrzenie posiadania krypto. Do końca tygodnia krypto należy zdeponować i odebrać punkty socjalne do realizacji w sklepach spożywczych w terminie 30 dni
  • Odpowiedz
skjmr
skjmr
skjmr
21.05.2026, 17:10:34
  • 0
Czy te daty mają w ogóle jakiś związek z rzeczywistością?
#swiatlowod
skjmr - Czy te daty mają w ogóle jakiś związek z rzeczywistością?
#swiatlowod

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lento01
lento01 05.06.2026, 21:40:41 via Wykop
  • 0
@skjmr: zadzwoń do gminy i zapytaj
  • Odpowiedz
Piho
Piho
Piho
05.06.2026, 16:05:24
  • 1
#btc po 60k usd, warto kupować czy czekać na spafek? #kryptowaluty #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lento01
lento01 05.06.2026, 16:56:20 via Wykop
  • 1
@Piho:gdy na rynku robi się kupa, to się kupa
  • Odpowiedz

350

Od dziś mandat dla rodzica za brak kasku u dziecka. Nawet na wrotkach i deskorol

Od dziś mandat dla rodzica za brak kasku u dziecka. Nawet na wrotkach i deskorol

3 czerwca 2026 roku - to dzień, który wprowadza wiele zmian w prawie o ruchu drogowym w Polsce. Te dotkną nie tylko kierowców, ale także nieletnich użytkowników jednośladów oraz ich rodziców. Mandat w niektórych sytuacjach może okazać się najniższym wymiarem kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 07:20:03
  • 207
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
lento01
lento01 03.06.2026, 10:32:10 via Wykop
  • 4
@jegertilbake: to zróbmy mandat 2500zl i postawmy kamery przy ścieżkach rowerowych do łapania wykroczeniowców... Jeśli ktoś sam nie dba o bezpieczeństwo swoje/swojego dziecka to jest jego sprawa, nie państwa. Człowiek bez kasku stwarza ryzyko wyłącznie dla siebie
lento01
lento01 03.06.2026, 10:34:05 via Wykop
  • -1
@hal0: mandat za korzystanie przez dziecko z urządzeń elektrycznych, których producent tego zakazuje(ʘ‿ʘ) marzymy o tym, proponuję 5000zl i uprawnienie policji do przeprowadzenia kontroli w każdym domu o każdej porze. Bezpieczeństwo przede wszystkim

1455

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Ludzie udający, że potrafią jeździć samochodami, mający wymówkę dla każdego swojego czynu, nieumiejący odróżnić chodnika od jezdni. Zdecydowana interwencja funkcjonariuszy policji w reakcji na potrącenie pieszego.

o__0
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 07:01:32
  • 187
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
lento01
lento01 31.05.2026, 09:56:34 via Wykop
  • -92
Kiedyś myślałem, że tacy ludzie liczą na 100-200zl za nie wezwanie policji. Teraz słychać, że zwyczajnie cieszą się z tego, że ktoś dostał mandat. Trochę nie czaję tych pozytywnych emocji
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1324

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

W odstępie 4 dni zgłosił to samo nieprawidłowo zaparkowane auto. Wezwany jako podejrzany przez Straż Miejską, dostał mandat za wprowadzenie w błąd i wywołanie niepotrzebnej czynności. 500 zł. Warszawa. Kurtyna. Nie wiem nawet jak to skomentować poza XD.

Rabe
z
x.com
dodany: 29.05.2026, 19:50:10
  • 251
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    prawo
  • #
    strazmiejska
  • #
    patologiazmiasta
lento01
lento01 30.05.2026, 12:55:51 via Wykop
  • -1
@jaksiepatrzy: ścieżki rowerowe powinny służyć jako miejsca parkingowe poza sezonem letnim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lento01
lento01 30.05.2026, 13:00:27 via Wykop
  • 2
@LudzieToDebile: ja bym jeszcze pozwolił parkować na ścieżkach rowerowych poza sezonem letnim dla kierowców powyżej 50 roku życia:) głosami Januszu zostałbym prezydentem

419

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

W 2025 r. codziennie paliło tylko 4,8% dorosłych Szwedów. Szwecja jako pierwsza w Europie stała się krajem wolnym od dymu, schodząc poniżej progu WHO (5%). To sukces wieloletniej polityki: wysokiej akcyzy, zakazu reklam, restrykcji w miejscach publicznych oraz wsparcia w rzucaniu nałogu.

matixrr
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 17:40:09
  • 148
  • #
    szwecja
  • #
    papierosy
  • #
    rzucampalenie
  • #
    zdrowie
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
lento01
lento01 27.05.2026, 21:10:29 via Wykop
  • 1
@nw1ndsu: w deszczu obok śmietnika. W chui upokarzające

950

Wydała 20 tys. zł na tanią stronę www. Posłanka KO od kilometrówek i ziemniaków

Kinga Gajewska, posłanka KO, kóra błysnęła wręczając ziemniaki w DPS, a potem rozliczając kilometrówki za przejazdy długości równika, znów podpadła. Internauci dopatrzyli się wydatków na kwotę 20 tys. zł za tanią stronę na Wordpress. Marnowania kasy podatników ciąg dalszy....

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.05.2026, 09:58:41
  • 155
  • #
    polityka
lento01
lento01 24.05.2026, 21:23:02 via Wykop
  • 0
@Krafti: podkreślmy, 4 w jednym mieście. Odległość między każdym z nich to pewnie mniej niż godzina
Grzesiok
Grzesiok
24.05.2026, 13:47:01
  • 15
Ruska propaganda uwielbia wspominać o ukraińskich „łapankach”. Co prawda nie wiadomo kto i za co na filmach jest łapany ale propagandowo im to pasuje.

Rosja za to jest potężna. Zero łapanek. Oni zwyczajnie obiecują więźniom nierealną amnestię, ściągają siłą wcielonych Koreańczyków i oszukują ludy Afryki że będą pracować „w ochronie”. Rosja ma tylu ochotników że jeszcze w 2022 roku poborowi „na ćwiczeniach” budzili się w okopach. Tylu ochotników, że ludzi ze studiów
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lento01
lento01 24.05.2026, 18:18:45 via Wykop
  • 0
w rzeczywistości chwytaniem dezerterów lub ludzi, których złamali prawo w inny sposób uchylając się od służby wojskowej, obowiązku rejestracji etc


@SoplicaTadeusz: czyli popełnili zyciozbrodnię za którą zostaną ukarani śmiercią
  • Odpowiedz

1891

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Pracują krócej, ale za to bardziej efektywniej? 4-dniowy tydzień pracy jest możliwy, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować - uważa rzecznik prasowy wodociągów z Siemianowic Śląski, które uczestniczą w rządowym pilotażu. Czy wkrótce 4 dni pracy w tygodniu stanie się polską normą?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 08:37:37
  • 305
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
lento01
lento01 19.05.2026, 09:17:01 via Wykop
  • 190
@spydersky: no tyle to nie. Poniedziałek - dzień wewnętrzny, wtorek-czwartek - 9-15, piątek - wolne

4493

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

W sobotę walczyła o prawa zwierząt i równe traktowanie, dziś jest twarzą kampanii dla firmy robiącej rzeczy ze skory tych samych zwierząt których tak zaciekle broni. Pieniądz nie śmierdzi, prawda?

Edonik
z
facebook.com
dodany: 13.05.2026, 12:34:16
  • 309
  • #
    ostaszewska
  • #
    polska
lento01
lento01 13.05.2026, 13:52:44 via Wykop
  • 3
@jagoslau: kurdej, nie pamiętam

854

PIS chce całkowitej delegalizacji obrotu kryptoaktywami w Polsce xD

Projekt ustawy zgłoszony przez posłów Prawa i Sprawiedliwości ma na celu całkowitą delegalizację działalności w zakresie kryptowalut w Polsce. Ustawa przewiduje kary pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat... Czy można wyobrazić sobie większą finansową ignorancję?

kuzio
z
polsatnews.pl
dodany: 11.05.2026, 14:34:05
  • 127
  • #
    bitcoin
  • #
    pis
  • #
    kaczynski
  • #
    kryptowaluty
  • #
    polityka
lento01
lento01 11.05.2026, 20:41:14 via Wykop
  • 1
Słabe, wszystkie kryptoaktywa Polaków powinny przejąć operatorzy kaucyjni i wypłacać właścicielom jednorazowo po 50gr w bonach do sklepów wielkopowierzchniowych
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

409

Niemieckie drzewa Trzaskowskiego

Niemieckie drzewa Trzaskowskiego

Drzewa śpiewają po niemiecku...xD. Żenadometr wybił w kosmos (nie do odzobaczenia).

kotkameleon
z
youtube.com
dodany: 10.05.2026, 06:52:03
  • 109
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    heheszki
  • #
    warszawa
lento01
lento01 10.05.2026, 18:13:28 via Wykop
  • 1
@tomasz-aleksander-barania: da się, dużo sprowadza się z Czech z arboeko

2977

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Nasz wieszcz narodowy obchodzi dzisiaj 49 urodziny. Niech żyje ()

Chicoxxx66
z
pl.wikipedia.org
dodany: 06.05.2026, 06:56:22
  • 243
  • #
    kapitanbomba
  • #
    walaszek
  • #
    bartoszwalaszek
  • #
    blokekipa
  • #
    egzorcysta
lento01
lento01 07.05.2026, 06:41:57 via Wykop
  • 5
Twórczość średnia, wykształcenie średnie, wiek sredni
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Toruń

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking