Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zoltafik

Zoltafik

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4798
  • Znaleziska 344
  • Mikroblog 4454
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 23
Zoltafik
Zoltafik 08.06.2026, 19:07:14
  • 4
Specjalnie tego nie pisałem wcześniej, bo nie chciałem spłoszyć Janeczka.

A więc: ciekawi mnie, czy Janek nie pojechał w maju do Szwecji, żeby sobie po cichutku poszukiwać, a potem elegancko wypuszczać filmy jak już go tam nie będzie i nikt go za rękę w Szwecji nie złapie ;)
#yanek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tom3kt
Tom3kt
09.06.2026, 06:51:23 via Wykop
  • 0
@Zoltafik: moim zdaniem robotę dorywczą załatwił mu łukasz zkordenąs, dlatego odpuścił nagrywanie, bo wiedział, ze byłby spory hejt, ze jest taki wolny a zycie zmusiło go dodatkowej roboty
  • Odpowiedz
fafikozoom
fafikozoom
07.06.2026, 17:54:04
  • 176
Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały czas wracam, bodajże Sztywny Pal Azji śpiewa tam o filmach które będą pokazywane w najbliższych tygodniach, ale bardzo bolało mnie że jest w internecie dostępna tylko w jakimś śmiesznym 144p więc odtworzyłem ją shot for shot w wysokiej jakości dla przyszłych pokoleń xD
Jedyny problem jest taki że jedno ujęcie pochodzi z jakiegoś zupełnie innego filmu, więc po czterech
fafikozoom - Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały cza...

źródło: remaster

Pobierz
fafikozoom - Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały cza...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 07.06.2026, 19:48:08 via Wykop
  • 16
@fafikozoom:

Brakujące ujęcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zoltafik - @fafikozoom: 
Brakujące ujęcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik 03.06.2026, 20:49:09
  • 15
To jest taka bramka jaką każdy z nas jako małe dziecko sobie wyobrażał

Moja drużyna przegrywa, a ja w ostatniej sekundzie meczu posyłam piękny strzał na wagę remisu...

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 29.05.2026, 06:36:50
  • 0
W jaki sposób zmienić ten widok "kuli" na płaską ziemię w google maps? Do tej pory była płaska mapa, która była dla mnie mega wygodniejsza. Ktoś to rozwiązał?

#google #mapa #nawigacja #googlemaps #komputery
Zoltafik - W jaki sposób zmienić ten widok "kuli" na płaską ziemię w google maps? Do ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik
Autor
29.05.2026, 06:42:33 via Wykop
  • 2
@fizzly: Dzięki! Najlepsze, że miałem to odznaczone... Musiałem to włączyć i wyłączyć i dopiero zaczęło być "normalnie". Pierwszy raz coś takiego mi się włączyło. Dzięki jeszcze raz ;)
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik 13.04.2026, 12:51:50
  • 7
#bystrzaktv #patostreamy
Zoltafik - #bystrzaktv #patostreamy

źródło: 1000008824

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stogies
Stogies
13.04.2026, 12:52:36 via Wykop
  • 2
@Zoltafik: Chciałbym, żeby to serio był Rachoń.
  • Odpowiedz
d.....n
d.....n
konto usunięte 13.04.2026, 06:40:52
  • 10
#bystrzaktv Zapis z pierwszych 30 godzin z ćpezetem: #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 13.04.2026, 12:30:50 via Android
  • 1
@dziurawen_dachen_zapisen_machen: czy będzie zapis z dzisiejszego popołudnia i wieczora? Dzięki za Twoja pracę
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik 12.04.2026, 16:44:20
  • 7
K--w@ jaki wstyd, nie mam słów. Naprawdę. To jest po prostu żenada.

Nie lubię Pezeta, ale mu współczuję. Przecież to głupio na jego miejscu się cokolwiek odezwać... masakra i musi teraz siedzieć i jeść to g---o
#bystrzaktv #patostreamy
Zoltafik - K--w@ jaki wstyd, nie mam słów. Naprawdę. To jest po prostu żenada. 

Nie ...

źródło: 1000008815

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larsberg
Larsberg
12.04.2026, 16:47:33 via Wykop
  • 1
@Zoltafik: Nic lepszego w Strzegomianach nie serwują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
12.04.2026, 22:44:34 via Wykop
  • 0
@Zoltafik: A jeszcze niedawno wpierda*lał krewetki na Malcie z talerza Popka
  • Odpowiedz
lagomorph
lagomorph
12.04.2026, 11:38:00
  • 4
Jeżeli na tym strimie nie pojawi się pijana helga (helgozaur) to będzie najbardziej zmarnowany potencjał ever. Widać, że pezet nie kalkuluje tylko szczeka co mu ślina na język przyniesie. #bystrzaktv #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 12.04.2026, 11:39:32 via Android
  • 15
@lagomorph: już Helga powiedziala przez telefon, że nie przyjdzie xD Prawiczek olany przez Madzię xDD
  • Odpowiedz
dam115
dam115
12.04.2026, 11:19:57
  • 14
Kaczor z tajfunem wreszcie szczęśliwi na strimie.

Zaraz przyjdzie pan z przyklejonymi włosami i atmosfera zrobi się gęsta.
Dobrze, że widz im dał pieniądze na picie bo prawiczek udaje, że śpi.

#bystrzaktv #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 12.04.2026, 11:29:23 via Android
  • 3
@dam115: serio ta niedorajda nadal im nie dała ani grosza i jakiś widz musiał zrobić blika Kaczorowi?
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik 12.04.2026, 07:49:36
  • 17
Gościa zaprosiłeś, ale żeby mu dać coś zjeść i żeby miał się co napić to już nie pamiętasz?

To są braki w wychowaniu? Kulturze? Czy w ilorazie inteligencji? A może wszystko razem?

Ssij
#bystrzaktv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 11.04.2026, 21:33:42
  • 2
I c--j Pezet nie wie co ma robić, bo nikt nie chce piwa pić xD Ahaha, jaki lamus. Pezet już na pewno żałuje, że przyejchał do tej meliny
#bystrzaktv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 11.04.2026, 19:48:04
  • 6
Nikt tego gówna nie będzie oglądał z samym pezetem xD Jemu pewnie też się nie będzie chciało siedzieć. Jesteś super mądry 130 IQ xD ssij
#bystrzaktv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 11.04.2026, 18:10:17
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 22.03.2026, 00:20:30
  • 2
Ustawka, teraz za kilka gal, potem rewanż i tak to się kręci

#famemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 15.03.2026, 07:18:46
  • 3
Coś wleciało z samego rana. W końcu niedziela xD

Gada sam ze sobą xD
#bystrzaktv #patostreamy
Zoltafik - Coś wleciało z samego rana. W końcu niedziela xD

Gada sam ze sobą xD
#bys...

źródło: 1000008329

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik
Autor
15.03.2026, 07:21:56 via Android
  • 5
@Zoltafik: będzie jeździł wyjaśniać hejterów xD Jeżu go będzie podwoził, bo jak wszyscy wiemy, ta oferma nie ma prawka
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik 14.03.2026, 13:13:03
  • 14
Przecież cała ta piosenka to jakieś tam przesłanie ma, a Ty zamiast coś wymyślić, jakieś sceny z ukrytym sensem, jakieś smaczki to nie.

W tekście jest dłoń to pokazujesz dłoń.
Jest odcisk to pokazujesz odcisk.
No kurde chłopie, piosenka kompletnie nie dla mnie, ale "płytszego" teledysku to już nie można było wymyślić

#yanek
Zoltafik - Przecież cała ta piosenka to jakieś tam przesłanie ma, a Ty zamiast coś wy...

źródło: 1000008317

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:13:37 via Android
  • 0
@Zoltafik: ślad to ślad
Zoltafik - @Zoltafik: ślad to ślad

źródło: 1000008318

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:13:54 via Android
  • 0
Stół to Stół
Zoltafik - Stół to Stół

źródło: 1000008316

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:14:14 via Android
  • 0
Chleb to chleb
Zoltafik - Chleb to chleb

źródło: 1000008315

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:15:24 via Android
  • 0
@Zoltafik: wstawanie to wstawanie

Przecież w piosence nawet nie chodzi o takie wstawanie, tyko o podniesie się itd. Ehhhhhhhhhhhhh
Zoltafik - @Zoltafik: wstawanie to wstawanie 

Przecież w piosence nawet nie chodzi o...

źródło: 1000008319

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:16:41 via Android
  • 0
@Zoltafik: głaz
Zoltafik - @Zoltafik: głaz

źródło: 1000008320

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:16:54 via Android
  • 0
Siła
Zoltafik - Siła

źródło: 1000008321

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:20:21 via Android
  • 1
@Zoltafik: i zagadka dla was, o co chodzi w tej scenie:
A) Maszyny Caterpillar
B) Odejście w cień
C) Rezygnacja
D) Krok
Zoltafik - @Zoltafik: i zagadka dla was, o co chodzi w tej scenie:
A) Maszyny Caterpi...

źródło: 1000008322

Pobierz
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
Autor
14.03.2026, 13:22:02 via Android
  • 1
@szkiribiri: nie znałem tego, fajne. Dzięki
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
14.03.2026, 09:45:00
  • 12
#yanek następną piosenkę poprosimy w stylu disco polo. Janek wiem że czytasz a disco polo idealnie do Ciebie pasuje. I będziesz miał kolejny viral. Zrób to dla fanów.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 14.03.2026, 10:09:41 via Android
  • 0
@rafiik: +1, disco polo mogłoby się udać xD
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik 14.03.2026, 09:13:52
  • 21
Janek, muszę być z Tobą szczery, ja naprawdę nie spodziewałem się AŻ takiej cienizny xD

Tyle było zapowiedzi jaka to będzie super piosenka i dopracowany teledysk, a niestety prawda jest taka, że ten teledysk to wygląda jakby 10 latek zrobił sobie filmik w Windows movie maker w 2010 roku, bo nie miał co robić w sobotę xD

Ty jak zawsze, byle co, byle jak, byle gdzie, byleby było cokolwiek

#yanek
Zoltafik - Janek, muszę być z Tobą szczery, ja naprawdę nie spodziewałem się AŻ takie...

źródło: 1000008301

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
14.03.2026, 09:25:05 via Wykop
  • 12
@Zoltafik: Kurde, chciałem ten sam obrazek wkleić xDDDD To rozwaliło internet, ale w drugą sronę. Janek, weź to skasuj, bo wstyd. To miałby być ten wielki PROJEKT? Nawet nie chciałeś zaśpiewać, podłożyłeś jakąś muzyczkę pod scenki i ruszanie ustami (które nie współgra z melodią xD). Tym teledyskiem udowodniłeś tylko, że zatrzymałeś się na gimbazie i jesteś dużym dzieckiem. Jakbyś był takim ekspertem na jakiego się kreujesz, to byś wiedział, by
Stachanowiec_yt - @Zoltafik: Kurde, chciałem ten sam obrazek wkleić xDDDD To rozwalił...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
14.03.2026, 09:25:11 via Wykop
  • 9
@Zoltafik: Czuję, że ten teledysk kiedyś zniknie z kanału i będzie świętym gralem tak jak "Wiadomość do świata". Paździerz jak uj, ale za to kopalnia głupich min i ujęć do memów jak znalazł.
  • Odpowiedz
streetlamp_le_moose
streetlamp_le_moose
07.03.2026, 15:34:48
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zoltafik
Zoltafik 07.03.2026, 17:00:18 via Android
  • 1
@streetlamp_le_moose: pierdyz to może się walić, taki sam debil
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking