Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały czas wracam, bodajże Sztywny Pal Azji śpiewa tam o filmach które będą pokazywane w najbliższych tygodniach, ale bardzo bolało mnie że jest w internecie dostępna tylko w jakimś śmiesznym 144p więc odtworzyłem ją shot for shot w wysokiej jakości dla przyszłych pokoleń xD
Jedyny problem jest taki że jedno ujęcie pochodzi z jakiegoś zupełnie innego filmu, więc po czterech
Jedyny problem jest taki że jedno ujęcie pochodzi z jakiegoś zupełnie innego filmu, więc po czterech










A więc: ciekawi mnie, czy Janek nie pojechał w maju do Szwecji, żeby sobie po cichutku poszukiwać, a potem elegancko wypuszczać filmy jak już go tam nie będzie i nikt go za rękę w Szwecji nie złapie ;)
#yanek