Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stewan

Stewan

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5465
  • Znaleziska 2447
  • Mikroblog 3018
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 132
JackVifon
JackVifon
16.05.2026, 18:57:30
  • 0
O co chodzi z #kleszcze ?
Nigdy tego tyle nie było, a mówi to koleś który przez lata leżał w trawie na rybach. Dziś patrzę a skurczybyk na kłódce siedział xD Nie mówcie że to od nie wypalania traw bo ja od 30 lat nie pamiętam żeby ktoś trawy wypalał u mnie. Chyba trzeba oprysk zrobić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 07.06.2026, 00:40:24 via Wykop
  • 0
@JackVifon: ludzie wypuszczają gazy cieplarniane do atmosfery -> klimat się ociepla -> zimy są łagodniejsze - więcej kleszczy przeżywa zimę, a nawet stają się aktywne podczas niej -> populacja kleszczy zwiększa się
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
03.06.2026, 09:04:26
  • 5
Jak to zawsze mówią prawaczki "play stupid games win stupid prizes".

Największym skandalem w sprawie tego zamordowanego Nowaka jest to, że ten hindus dostał dożywocie za obronę przed n-------m rasistowskim p0lakiem.

#wielkabrytania #uk #henrynowak #konfederacja #bekazprawakow #neuropa
Clefairy - Jak to zawsze mówią prawaczki "play stupid games win stupid prizes". 

Naj...

źródło: nowak

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 03.06.2026, 09:09:02 via Wykop
  • 5
@Clefairy: od jak dawna jesteś upośledzony umysłowo?
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
29.05.2026, 14:40:47
  • 6
Skąd się bierze ten dziwnie wysoki wskaźnik bezrobocia wśród młodych w Polsce?
Bezrobocie w Polsce ogólnie wynosi 6%.
Wśród młodych to już jest 12%.

Czyżby to miało związek ze zwolnieniem młodych z podatku do 26 roku życia?

Janusze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 29.05.2026, 16:45:41 via Wykop
  • 0
@NaczelnyWoody: Stąd, że prywaciarze nienawidzą młodych Polaków i nie ufają im. Kołchoz w mojej miejscowości wolał wziąć do najprostszej roboty żula niż mnie.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
28.05.2026, 19:54:59
  • 93
Właśnie pojawiły się dane demograficzne za ubiegły rok.

Jest BARDZO DOBRZE, dzieje się tzw. CUD DEMOGRAFICZNY.

Dzietność niestety wciąż znajdowała się powyżej 1.0, ale myślę, że w bieżącym roku zdołamy zejść poniżej tej psychologicznej granicy.

Czekaj,
czerwonykomuch - Właśnie pojawiły się dane demograficzne za ubiegły rok. 

Jest BARDZ...

źródło: IMG_2447

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 28.05.2026, 21:24:43 via Wykop
  • 75
@czerwonykomuch: Miałbyś rację gdyby nie to, że kapitaluchy już przebierają nogami, żeby zalać naszą Polskę milionami Afrykańczyków i Hindusów. W kwestii bezrobocia i cen mieszkań nic się nie zmieni na lepsze.
  • Odpowiedz
Dkaab
Dkaab
23.05.2026, 10:39:18
  • 3
Trasa była wcześniej publikowana?
Skąd ta cała atencyjna szarańcza po każdym postoju zbiera się w rój.
Nie jestem w stanie uwierzyć ze oni cały czas za nim tam jeżdżą. #latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 23.05.2026, 10:41:48 via Wykop
  • 0
@Dkaab: przecież ludzie mogą oszacować kiedy mniej więcej będzie przejeżdżał przez ich miejscowość
  • Odpowiedz
Stewan
Stewan 19.05.2026, 15:17:27
  • 0
#pytanie #zagadka
Stewan - #pytanie #zagadka

źródło: 1000010400

Pobierz

Jaka jest według Ciebie poprawna odpowiedź?

  • A 4.8% (1)
  • B 19.0% (4)
  • C 9.5% (2)
  • D 0% (0)
  • E 14.3% (3)
  • F 52.4% (11)

Oddanych głosów: 21

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

liz_mi_piety
liz_mi_piety
19.05.2026, 15:29:15 via Wykop
  • 0
@Stewan: kiedyś byłem dobry w te klocki
  • Odpowiedz
Norskee
Norskee
19.05.2026, 15:34:50 via Android
  • 1
Wydaje mi się że chodzi o wzór odbity po przekątnej
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
25.04.2026, 20:49:05
  • 62
#latwogang
Rok Pański 1378, błazen zabawia panny dworskie
wiktor-wkpl - #latwogang 
Rok Pański 1378, błazen zabawia panny dworskie

źródło: 6671

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 25.04.2026, 20:52:54 via Wykop
  • 16
@wiktor-wkpl: O co chodzi z tym lajwem? Czemu to ma tyle wyświetleń i kim są te błazny? To są jacyś idole polskiej gówniażeri?
  • Odpowiedz
Stewan
Stewan 25.04.2026, 21:33:24 via Wykop
  • 4
@sparrow3kk: naprawdę pytam
  • Odpowiedz

49

Bezrobocie 6,2% i upadek transportu: 180 tys. nowych bezrobotnych ARMAGEDON

Bezrobocie 6,2% i upadek transportu: 180 tys. nowych bezrobotnych ARMAGEDON

To będzie Armagedon. Tak o prognozach dla gospodarki mówi prof. Mariusz Miąsko. Od dziesięciu miesięcy rośnie bezrobocie. Taka sytuacja ostatnio miała miejsce...24 lata temu. To tak jakby co dziesięć miesięcy 2/3 mieszkańców Katowic traciło pracę. A będzie jeszcze gorzej

Biznesowy
z
youtube.com
dodany: 05.04.2026, 17:58:23
  • 29
  • #
    gospodarka
  • #
    bezrobocie
  • #
    polska
Stewan
Stewan 10.04.2026, 15:25:40 via Wykop
  • -1
gospodarka nakazowo rozdzielcza w wersji MON chętnie cię zagospodaruje


@neo78: c---a wiesz w tym temacie, w większości kraju nie ma już wolnych etatów na żołnierzy zawodowych
Stewan
Stewan 10.04.2026, 14:23:34
  • 4
Czy to prawda, że robotnicy na 4 brygadówce co tydzień zmieniają się godzinami pracy? Jaki jest sens r------------a sobie ciągle rytmu dobowego? Czemu się oni na to godzą zamiast uzgodnić stałe godziny? Czy można pracować w takim systemie tylko na zmiany nocne, żeby nie musieć się ciągle przestawiać ze spaniem?
#pytanie #praca #kolchoz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan
Autor
10.04.2026, 14:46:03 via Wykop
  • 2
nie ma nic gorszego dla organizmu niż praca na nocki


@Zjadacz_Mysli: To zależy od człowieka. Niektórzy chodzą spać rano, wstają o 15:00 i zdrowo funkcjonują.
  • Odpowiedz

1700

Mężczyzna oskarżony o zabójstwo Iryny Zaruckiej w pociągu uznany za niezdolnego

Pokaż treści 18+

Mężczyzna oskarżony o zabójstwo Iryny Zaruckiej w pociągu uznany za niezdolnego

...do stawienia się przed sądem. Bezdomny mężczyzna oskarżony o bestialskie zamordowanie Iryny Zarutskiej , 23-letniej Ukrainki, w pociągu kolei miejskiej w Charlotte, został uznany za niezdolnego do kontynuowania postępowania w sprawie zarzutów morderstwa. Według wniosku złożonego...

robert-kuzba
z
nypost.com
dodany: 09.04.2026, 18:42:35
  • 159
  • #
    irynazarutska
  • #
    usa
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    prawo
Stewan
Stewan 10.04.2026, 08:55:21 via Wykop
  • 0
@Niesondzem: Większość schizofreników nie zabija ludzi, nawet jeśli nie biorą leków. Tutaj mamy do czynienia ze schizofrenikiem, który nosi w sobie czarny gen mordercy. Jak dla mnie powinna być czapa. Choroby psychiczne nie powinny być taryfą ulgową dla sprawców morderstw.
thorgoth
thorgoth
09.04.2026, 12:39:06
  • 275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 10.04.2026, 03:23:06 via Wykop
  • 0
@thorgoth: W idealnym świecie ten mężczyzna zostałby wykorzystany w eksperymentach medycznych.
  • Odpowiedz

177

Pensje rosną, etaty znikają. Problemy w PL się dopiero zaczynają

Pensje rosną, etaty znikają. Problemy w PL się dopiero zaczynają

Polacy w dużej mierze wciąż narzekają na wysokość pensji. Czy te słowa są uzasadnione? Według danych przedstawionych przez GUS średnia pensja w lutym w naszym kraju wyniosła 9 135,69 zł brutto. Warto zaznaczyć, że chodzi o sektor przedsiębiorstw, czyli firm zatrudniających przynajmniej 10 pracownikó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.03.2026, 13:53:51
  • 43
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
Stewan
Stewan 20.03.2026, 05:21:39 via Wykop
  • 0
Jak był rynek pracownika to się pluło na januszy.


@Notes: W Polsce nigdy nie było rynku pracownika.
Yoney
Yoney
Yoney
18.02.2026, 23:06:00
  • 0
Rozważam emigrację po studiach #lekarski, studia kończę w następnym roku. Mam certyfikaty C2 z niem i ang. Na oku mam Niemcy, ZEA, Szwajcarię, Austrię, Australię i Nową Zelandię. Wiem, że są osoby tutaj co pracują w tych rejonach w zawodzie. Pytanie mam następujące. Czy staż i specjalizację lepiej robić na miejscu? Czy można w miarę łatwo zacząć w którymś z tych krajów. I jak w waszej perspektywy wygląda praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 21.02.2026, 02:37:18 via Wykop
  • 0
Mowie po francusku, niemiecku, angielsku, wlosku, ucze sie portugalskiego. Na komunikatywnym poziomie mowie w serbsko-chorwackim, albanskim i tureckim oraz farsi


@lorafenus: coś średnio w to wierzę, że potrafisz płynnie mówić w tak wielu językach i na dodatek studiowałeś bardzo wymagający kierunek
  • Odpowiedz
Malala77
Malala77
28.12.2025, 18:16:02
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 28.12.2025, 23:58:50 via Wykop
  • 1
Więc według tej pierwszej definicji kobiety nie mogą być przegrywami, bo faktycznie zawsze znajdzie się jakiś obrzydliwy spermiarz, dla którego liczy się tylko to, że jest "dziura", ale czy to czyni kobiety wygrywami?


@choochoomotherfucker: Mnóstwo przeciętnych chłopów nie było nigdy podrywanych nawet przez te mniej atrakcyjne kobiety. One są same na własne życzenie, bo oprócz obrzydliwych spermiarzy mają również do wyboru zwyczajnych, szarych mireczków.
  • Odpowiedz
ForestDruid
ForestDruid
ForestDruid
27.12.2025, 07:59:17
  • 1988
Na drodze black ice i to konkretny. Jadę wolno - 50 tam gdzie można 70. Za mną idiota siada na zderzaku. Jak tylko zaczyna się odcinek z dodatkowym pasem od razu wpada na lewy i przyspiesza na maksa - oczywiście traci przyczepność i wypada z pasa. Czy serio w mózgu polskiego kierowcy nie zachodzi taki proces że skoro ktoś jedzie wolniej niż można to jest jakiś powód? #polskiedrogi #polska
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 28.12.2025, 00:35:15 via Wykop
  • 0
@ForestDruid:

black ice

tak trudno napisać po polsku gołoledź?
  • Odpowiedz
chalwaklb
chalwaklb
25.11.2025, 07:42:51
  • 161
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 25.11.2025, 22:14:54 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

606

Prawie 5 miesięcy na znalezienie pracy. Tak źle nie było od dawna

Prawie 5 miesięcy na znalezienie pracy. Tak źle nie było od dawna

W 2025 r. średni czas poszukiwania nowego zatrudnienia w Polsce wynosi 4,5 miesiąca. To najwyższy wynik od początku badania prowadzonego przez Instytut Badawczy Randstad w ramach raportu Monitor Rynku Pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
mycompanypolska.pl
dodany: 16.11.2025, 11:50:41
  • 294
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    pracait
Stewan
Stewan 18.11.2025, 06:00:00 via Wykop
  • 1
@Kapsztyn_real: Przestań kłamać. Wysłałem dziesiątki aplikacji do różnych kołchozów i nie dostałem żadnego odzewu. Podejrzewam, że na każde ich ogłoszenie wlatuje po kilkanaście CV.
Rąk do pracy nie brakuje, tylko miejsc pracy.
B.....p
konto usunięte 07.11.2025, 23:39:37
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 15.11.2025, 21:23:12 via Wykop
  • 2
@mirage50: teraz nawet na produkcję trudno jest się dostać bez doświadczenia albo znajomości
  • Odpowiedz
wqeqwfsafasdfasd
wqeqwfsafasdfasd
11.11.2025, 06:09:51
  • 573
Kto najwięcej zyska na AI?

Oczywiście, że gigakorporscje. Kilka milionów dolarów na reklamie oszczędzone, można więc jeszcze bardziej podnieść cenę tych czarnych szczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Co kilka sekund zmienia się typ ciężarówek w reklamie)

wqeqwfsafasdfasd - Kto najwięcej zyska na AI?

Oczywiście, że gigakorporscje. Kilka m...

źródło: 1000048961

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stewan
Stewan 12.11.2025, 05:50:55 via Wykop
  • 0
@wqeqwfsafasdfasd: coca colę pije głównie bieda umysłowa, więc im to wszystko jedno czy reklama jest wygenerowana przez AI
  • Odpowiedz

779

Brownie nie żyje, jego właściciel został pogryziony.

Brownie nie żyje, jego właściciel został pogryziony.

Skomplikowana operacja i kilka reanimacji nie przyniosły skutku. Brownie, ukochany pies pana Karola z Białegostoku, nie żyje. Na spacerze zaatakował go inny czworonóg. Był bez smyczy i kagańca.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
bialystok.wyborcza.pl
dodany: 07.11.2025, 08:18:49
  • 131
  • #
    psy
  • #
    bialystok
Stewan
Stewan 08.11.2025, 04:58:42 via Wykop
  • 0
@projektant_doktorant: ty też kiedyś zdechniesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking