Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lorafenus
lorafenus

lorafenus

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1615
  • Znaleziska 645
  • Mikroblog 970
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 5
zarobkilekarzy
zarobkilekarzy
przedwczoraj, 19:08:11
  • 0
W tem sposób Naczelna Izna Lekarska kłamie, że kształci dużo lekarzy. To powoduje że lekarzy brakuje, a stawki rzędu 100k miesięcznie będziemy niedługo wspominać z utęsknieniem...

#lekarz #medycyna #afera #polska
zarobkilekarzy - W tem sposób Naczelna Izna Lekarska kłamie, że kształci dużo lekarzy...

źródło: x-eksport-lekarzy

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 19:15:17 via Wykop
  • 1
@zarobkilekarzy: ale jak to. zarabiaja 5 milionow w PL nic nie robiac i wyjezdzaja, no jak to.

cos sie nie zgadza.
  • Odpowiedz

604

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Samorząd lekarski nie zamierza ustąpić w sprawie zbierania danych o zarobkach łączonych z PESEL

Mirasthrope
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 11:33:27
  • 66
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 18:51:11 via Wykop
  • 1
@Mumbaj: w Szwajcarii mialby 5 sal rownoczesnie. Ale pielegniarki siedza i pilnuja i same robia.
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
przedwczoraj, 15:28:50
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 15:37:25 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: nic. Normalnosc popislamu. Jedni lub drudzy.
Robisz swoje
  • Odpowiedz

1111

Zarobki lekarzy powinny być jawne? Nie zgadzamy się

Zarobki lekarzy powinny być jawne? Nie zgadzamy się

Nie chcemy, by w imię transparentności poświęcane były dane wrażliwe. Uważamy, że dzisiaj zaczyna się od lekarzy, a za chwilę rząd będzie chciał sięgnąć po dane dotyczące innych zawodów. Lekarz na etacie powinien zarabiać 3 średnie krajowe. Lekarzy jest za dużo dlatego mają pracować ponad 300 go

airaG
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 07:30:23
  • 181
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:01:23 via Wykop
  • 4
NIL kompletnie nie umie w public relations, samozaoranie. Zamiast siedziec cicho,

Uwaga - zeby nie bylo- jestem za publikacja tych danych. Nagle okazalobny sie czemu tam gdzie niby caly czas szukaja lekarzy do pracy - a nikogo nie przyjmuja i nadal szukaja - co jest nie tak i gdzie towarzysze kombinuja.

Bo obecnie w Polsce brak anestezjologow chociazby. Taka jest wersja prawdy ekranu. No to sprobuj gdzies znalezc prace jako anestezjolog. No
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:13:55 via Wykop
  • 1
@theximon: bzdury i legendy ludowe. Pierwszy przyklad z brzegu. der Belegarzt.
lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:27:13 via Wykop
  • 2
@theximon: bzdury i muchomorki. Sprawdz kto to jest der Belegarzt.
lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 12:53:57 via Wykop
  • 0
@MichuB: ale po pierwsze wszyscy ontym wiedzą.
A praca planowana w stałym miejscu i tak dalej ma znamiona stosunku pracy.

Tylko że biurwa z PIP udaje że nie widzi bo takie jest zamówienie polityczne.

Szpitale nie przezylyby konwersji tych umów na b2b a
type_boolean_is_false
type_boolean_is_false
type_boolean_is_false
przedwczoraj, 06:33:29
  • 5
Lekarz 100k : 14% ryczaltu
Ja od czerwca 32%
Ech

#zalesie #lekarz #praca #podatki #uop #b2b
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:57:03 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: ale akurat te lekarskie b2b to spelniaja warunki umowy o prace i tylko biurwa od lat oczy zamyka na to.
  • Odpowiedz

27

PGE, Orlen, Enea i Tauron pomogą odbudować ukraińską energetykę

PGE, Orlen, Enea i Tauron pomogą odbudować ukraińską energetykę

Ciekawe co może pójść nie tak? ( ʖ ) https://wykop.pl/link/7967363/prawo-po-naszej-stronie-a-nic-nie-mozemy-polska-firma-walczy-o-miliony-w-ukr

scottkar
z
rmf24.pl
dodany: 25.06.2026, 17:35:59
  • 11
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:47:11 via Wykop
  • 1
@slec22: bo maja prowizje pod stolem a Areczek podatnik zaplaci. Czego nie rozumiesz?

Wy rabajet Paljaki, tu my sie fifty fifty prowizja dzielimy. Wy paniali, my podumali. Projekt na 10 miliadow na papierze, bedzie w realu na 4, wy 3 kasujecie i my 3 kasujemy i harosze. Djekuju Paljaki,
byaQya
byaQya
byaQya
przedwczoraj, 09:02:41
  • 2
Byłem w przychodni, ciekawie tam. Jeden facet robi zdjęcie tabliczki z godzinami pracy lekarza, a potem wchodzi do zupełnie innego gabinetu bez kolejki, wygląda jak handlowiec - siedzi z tabletem i notesem. Przede mną ubrana w zwiewną sukienkę Pani z dużą białą torbą która wygląda jak korporacyjny prezent prosi o to aby wejść poza kolejką bo "musi dać coś lekarzowi". Mówię jej aby zostawiła na recepcji, pielęgniarki z pewnością przekażą lekarzowi jej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:43:19 via Wykop
  • 0
@fizzly: suplementy sa bez recepty
targetem farmy nie sa od dawna szeregowi lekarze (dostajacy dlugiopis z Temu czy Aliexpress) czy kubek z porcelitu.

Targetem farmy sa profesorowie szefowie europejskich towarzystw typu kardiologia endokrynologia etc. To oni maja decyzje i tam jest korupcja
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
przedwczoraj, 10:31:28
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:34:16 via Wykop
  • 1
@Rad-X: dobrze ze poza Toba w domu wszyscy zdrowi.
  • Odpowiedz
TheThunderLord
TheThunderLord
przedwczoraj, 10:15:09
  • 11
Pomijając już wszystkie polityczne aspekty tej afery szpitalnej, to chyba nie ma lepszego dowodu na twierdzenie, że jak urodziłeś się w odpowiedniej rodzinie, to w tym kraju możesz zrobić wszystko. Kacprzyk jest synem dewelopera i prokuratorki. Został lekarzem i radnym stolicy w młodym wieku. Zarabiał miliony, a nie musiał tak naprawdę przychodzić do pracy. Udowodniono mu przekręty, a według NILu i tego ordynatora jest odpowiedzialny za śmierć pacjentów. I nadal nie spędził
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 10:25:22 via Wykop
  • 1
@TheThunderLord: ale cel osiagnieto. Cel jest polityczny. Lekarze wrogiem ludu, krwipijcy i winni kryzysowi ochrony zdrowia.
To ze niekoniecznie to nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
przedwczoraj, 08:25:02
  • 7
#lekarz #lekarz100k
ZielonaOna - #lekarz #lekarz100k

źródło: 4589

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus przedwczoraj, 08:26:32 via Wykop
  • 2
sprzed 25 lat - wtedy bylo jeszcze na wsi aktualne.
Teraz jest dawaj co chce konowale ebany.
  • Odpowiedz
CukryNyskie
CukryNyskie
25.06.2026, 09:31:17
  • 343
Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
CukryNyskie - Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polski...

źródło: 38

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus 25.06.2026, 12:39:12 via Wykop
  • 0
@CukryNyskie: czy mieliscie problemy z powodzią?
Macie sklep fabryczny?
W Szwajcarii wielu producentów jak na przykład Kägi czy https://www.kaegi.com/ czy Kambly https://kambly.com/de/ maja w sprzedaży swoje partie słodyczy czy to z błędami na opakowaniu czy częściowo połamaną za około 25% ceny detalicznej. Takie partie są oznaczane odpowiednio i sprzedawane.

Pomyślcie o czymś takim może.
  • Odpowiedz
lorafenus
lorafenus
lorafenus 25.06.2026, 13:15:38 via Wykop
  • 0
@Blaskun: sa normalnie na sklepie ale oznaczone ze nie do dalszej sprzedazy.
Strona padla wczesniej od ruchu pewnie
  • Odpowiedz

1240

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:03:37
  • 202
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
lorafenus
lorafenus
lorafenus 22.06.2026, 21:53:31 via Wykop
  • 4
@Stulejman_Beznadziejny: a murzarz przez 20 lat pryzmus murowania na zadupiu, informatycy tez na urzedzie gminy w mysichpiczkach malych

jak komunizm wojenny to dla wszystkich.
lorafenus
lorafenus
lorafenus 22.06.2026, 21:57:24 via Wykop
  • 4
@58megaton: to nie takie proste,
w rozdaniu jesiennym i wiosennym zostaly tysiace wolnych miejsc specjalizacyjnych.

Ludzie maja w dupioe meczyc sie na internach anestezjologiach geriatriach. Wola nie robic specjalizacji jesli nie moga zrobic tej ktora sobie wymarzyli- co jest logiczne.

W dermatologii zarabia sie pieniasdze 8-16 i idzie do domu. A nie krew mocz kal zatrrzymania krazenia pretensje
lorafenus
lorafenus
lorafenus 22.06.2026, 22:02:08 via Wykop
  • 2
@Stulejman_Beznadziejny: kazdy niech placi. Uwaga. Studia artystyczne s ao wiele drozsze.

jak kazdy to kazdy a jak nikt to nikt. Na medycyne latwiej sie dostac dzisiaj niz na informatyke., Czemu niby tylko lekarze ?
lorafenus
lorafenus
lorafenus 22.06.2026, 22:05:03 via Wykop
  • 1
@Pshybysz: Niemcy tak chcieli w 2000 i Grecy to przerabiali. No i miales managerow stacji bnenzynowej Avia oraz McDonalds po medycynie. Ludzie mieli to w dupie bo bez nocnych dyzurow zarabiali lepiej niz w szpitalach.

To wcale nie musi sie udac. Czesc pojdzie do klinik medycyny estetycznej robic usta glonojada szonom i nie bedzie musiala robic tego, czego oczekuje rzad.
lorafenus
lorafenus
lorafenus 22.06.2026, 22:10:13 via Wykop
  • 19
@Seserese: no ale w czym problem?
4210 godzin rocznie. Rok ma 12 miesiecy w przyblizeniu po 4 tygodnie.
Dyzur na pediatrii w prowincjonalnym miasteczku - pewnie o 18:00 szla spac bo nic sie nie dzieje.

Sa tego samego typu porodowki z 1 porodem na 2 tygodnie, ktore dla bezpieczenstwa rodzacych nalezy zamykac.
Tam byly dobre pieniadze za spanie non stop i czytanie ksiazek
lorafenus
lorafenus
lorafenus 22.06.2026, 22:28:12 via Wykop
  • -4
@puto: dlatego wiadomo kasta ogranicza kasta

w cos wykopki wierzyc musza. A niedlugo indeks medycyny bedzie w chipsach. Nie mam nic przeciwko- niech otworza medycyne w kazdym powiatowym i niech bedzie 50.000 miejsc, kto bogatemu zabroni ?
lorafenus
lorafenus
lorafenus 22.06.2026, 22:36:13 via Wykop
  • 2
@zibizz1: https://spzozlosice.pl/ogloszenia/oferty-pracy/
aktualnie pediatry nie szukają.
lorafenus
lorafenus
lorafenus 23.06.2026, 05:11:08 via Wykop
  • 2
@Mikemed: pediatria pediatrii nierowna.

Na jednej masz spokój na drugiej zespół waterhousea friedrichsena.

Mnie w ogóle zastanawia jak to jest organizacyjnie że taki maleńki ośrodek ma stacjonarna pediatrię
lorafenus
lorafenus
lorafenus 23.06.2026, 06:03:00 via Wykop
  • -1
@qstosh: zdecydujcie się wykopki. Oddawać za studia maja tylko absolwenci medycyny bo studia drogie.

Czy jednak takie same jak każde inne. Uważam że takie same.jak każde inne i ich problem.
lorafenus
lorafenus
lorafenus 23.06.2026, 06:06:47 via Wykop
  • 3
@Mikemed: widzisz, ja na zachodzie mitycznym i tego nie wiedzialem.

Na polskim stażu pediatria to był lajcik, jedne z normalniejszych lekarek.

Pediatrię wszędzie się tnie zamyka a ambulatoryjnie cóż...jest na zachodzie tak słabo wyceniana że wymiera.

Waterhouse Friedrichsenow widziałem od marca 2024 4sztuki. Było po wszystkim
lorafenus
lorafenus
lorafenus 23.06.2026, 07:59:01 via Wykop
  • 1
@Mikemed: 2 byly ze strepto. Ale co innego bylo problemem. Wbijam na miejsce zdarzenia z policja i prokuratorem - patrze i widze - i mowie -nie dotykac niczego. Rece dezynfekowac.

Dzwonie na sadowke i mowie im ze beda mieli W-F a oni ze mnie chyba p------o i to solidnie bo takie rzeczy w Szwajcarii to nie wystepuja tylko moze w moim j-----m kraju pochodzenia rosji gdzie sie w norach mieszka
lorafenus
lorafenus
lorafenus 23.06.2026, 08:19:52 via Wykop
  • 3
@Mikemed: co do wymierania pediatrii - nikt nie chce tego robic bo po pierwsze ciezko jest z rodzicami. Nasstapila zmina pokoleniowa. Pediatrow traktuja rodzice jak podludzi to slyszalem od wielu. No i jak jest dziecko chore to ktos musi byc winny a jest coraz wiecej rodzicow majacych pierwsze dziecko w wieku poznym ze sie tak wyraze, a mentalnosc rodzicow jes ttaka ze McDonalds - place wymagam.

90% problemow pediatra moich
lorafenus
lorafenus
lorafenus 23.06.2026, 19:46:56 via Wykop
  • 0
@jan_ush: jak to i na zachodzie bywa do maka i poza zawod pojda Ci bez plecow i znajomosci.

Co nalezy zrobic - zreformowac system, zeby chcieli isc tam, gdzie nie chca dzis. Poprawisz warunki reszta zrobi sie sama. Uwaga, pieniadze to nie wszystko.

Zachod to przerabia. Na zuachodzie brakuje bo ja np. nie mam ochoty na 10 zmian 12 godzinnych 19-7 rano pod rzad, gdzie zamiast 120 godzin pracy licza
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 08:34:21 via Wykop
  • 1
@Mikemed: Szwajcarzy nie uważają nas za ludzi .
Polak to nie Niemiec czY Francuz.
Eh friedrichsen jest alarmem żeby przyjęli .
Ps widziałem około 25 kaposi w CH
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 08:51:46 via Wykop
  • 1
@Mikemed: jeszcze jedno . Przede wszystkim każdy z moich rozpoznanych Waterhouse Friedrichsen byl post mortem.

Żywych pacjentów widzę tylko w stanach psychotycznych etc.
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 10:15:29 via Wykop
  • 0
@Mikemed: no pracuje w zawodzie bo jako podludz zawsze jestem w randze psa. Anestezjologia oraz interna. Mam dwie specki* ( z interny brakuje mi roku aby dokończyć ,egzamin zdałem 4 lata temu)
Wyobraź sobie że kiedyś pielegniarka poszła do szefa mówiąc że ja przed podaniem leków pacjentowi sprawdzam je wstrzykując sobie na język próbki tychże i mnie bez pytania o zdanie w------i jak stałem .

Pracuje w roli lekarza urzędowego. Mam 7.50
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 19:02:32 via Wykop
  • 2
@Mikemed: nie ejst tak marnie platna, bo jak juz jest wezwanie, to rozliczam sie po stawkach ambulatoryjnych.

Jest fajnie bo widze rzeczy, ktorych nie widzisz normalnie. A to wieczor panienski sobie zrobia dziewczyny i do ayahuasca (wywar z lin poludniowoamerykanskich)- zeby zabawa byla przednia - kazda wezmie sobie jeszcze zabe kambo dopochwowo dla lepszych wrazen.

No i decursus
lorafenus
lorafenus
lorafenus 25.06.2026, 07:18:53 via Wykop
  • 0
@Mikemed: Tu mam tak, ze nikt nie chce brac odpowiedzialnosci. Jest zgon staruszka we snie, lekarz karetkowy przyjezdza, pol godziny dla rodziny po czym zglasza systemowo AGT - aussergewöhnlicher Todesfall - nadzwyczajny przypadek smiertelny.

To ze to nie ma sensu najmniejszego wiedza wszyscy ale po pierwsze spada z niego odpowiedzialönosc prawna - ceduje ja na mnie.

Bo to jest zwyklym dupochronem. To robia najczesciej ci, co w szupitaliku wielkie ego co to
mirko_anonim
mirko_anonim
25.06.2026, 06:37:38
  • 0
✨️ Kuriozalne doświadczenia w szpitalu: Co się dzieje z tomografem? Ⓘ
Kuriozalny pobyt w szpitalu.
1) Długo na SOR ale sprawa ogarnięta. Potem na oddziale potrzebna tomografia. Tomograf się zepsuł. W innym budynku jest tomograf, ale nie wolno go używać bo budynek świeżo rok temu oddany i można tylko marmury podziwiać.
2) Tomografia po 4 dniach wykonana. Pacjenci wniebowzięci że naprawiono tomograf. Niestety radiolog poszedł w tango (inne miasto) i jak w końcu zadzwonili
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus 25.06.2026, 06:39:44 via Wykop
  • 0
bogaty kraj. Kto bogatemu zabroni. Karetka wiezc plyte dvd...hmmm
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
25.06.2026, 05:29:43
  • 0
A tak calkiem serio ciekawe co teraz myśli moja eks ktorej matka zabroniła jej sie ze mną spotykać bo programiści są lepszym wyborem, a ja bede biedakiem i nie mam perspektyw xdddd
Stara mnie nienawidziła chociaż nigdy sie nie poznaliśmy.

#wykop #lekarz #lekarze #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus 25.06.2026, 05:44:38 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: eks jest eks .
Nie warto się zajmować historian
  • Odpowiedz

1116

Tusk: chciałbym, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów

Ale co on może? W końcu jest tylko premierem z większością w parlamencie.

Pandamix
z
300polityka.pl
dodany: 24.06.2026, 16:35:40
  • 140
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 17:55:09 via Wykop
  • 47
Dobry car i źli bojarzy /lekarze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eehomonto
eehomonto
24.06.2026, 09:13:27
  • 617
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 14:52:54 via Wykop
  • 0
@CheSlaw: marskosc watroy pewnie plus aromataza z tkanki tluszczowej
  • Odpowiedz

1

Praca w trakcie studiów medycznych

Jest tu ktoś kto pracuje będąc na studiach lekarskich? Da się to ogarnąć? Praca w tygodniu czy weekendy i jaka? 

carlofalkossi
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 14:30:07
  • 7
  • #
    studia
  • #
    praca
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    studiamedyczne
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 14:46:15 via Wykop
  • -2
bez najmniejszego problemu call centre albo inna praca.
pracujac na studiach zarabialem 4x wiecej co lekarz stazysta
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

397

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

O pensjach lekarzy w Polsce dyskutuje się od dawna. O temacie znów zrobiło się głośno za sprawą młodego lekarza z Warszawskiego Szpitala Południowego, który w rok zarobił niemal 1,6 mln zł. Nie wszyscy medycy otrzymują jednak tak pokaźne pensje, choć powodów do narzekania raczej mieć nie powinni. Po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.06.2026, 11:44:49
  • 99
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 14:44:19 via Wykop
  • 0
@spokobabka: bzdura. Belegarzt 1 przyklad
mirko_anonim
mirko_anonim
24.06.2026, 13:41:04
  • 11
✨️ Czy Polska to Europa Wschodnia czy Centralna? Ⓘ
Tak patrząc na te wszystkie afery w Polsce i to w różnych sektorach ale też samo podejście do życia, kult cwaniactwa, kult siły, januszexy, pijaństwo, życie na pokaz, ogólnie mentalność to nam jest bliżej do wschodu.. Nie jesteśmy żadna Europa Centralna tylko Europa Wschodnia bo mentalnie i kulturowo nadal jesteśmy wschodnimi ludami dosłownie i w przenośni. My chcielibyśmy być zachodem, a w zasadzie chcielibyśmy
mirko_anonim - ✨️ Czy Polska to Europa Wschodnia czy Centralna? Ⓘ
Tak patrząc na te w...

źródło: comment_o0TD9gnmvCUKXHtBcS8eNxUaoptWKsiq

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 14:32:50 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: brak cyrylicy i dywanow na scianach. Reszta podobnie
  • Odpowiedz

14

Dr Emil Jędrzejewski przesłuchany. "Zaprotokołowano jedno zdanie"

Dr Emil Jędrzejewski przesłuchany. "Zaprotokołowano jedno zdanie"

- Zostało zaprotokołowane jedno zdanie: świadek milczy Odmówił zeznań bez pełnomocnika i wnosił o odroczenie terminu przesłuchania.

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 14:09:01
  • 13
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
  • #
    lekarze
  • #
    szpital
lorafenus
lorafenus
lorafenus 24.06.2026, 14:13:18 via Wykop
  • 2
Fajne to. Uwaga publiki skupiona na czym innym, za 5 dni nikt nie bedzie pamietal o co chodzilo....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • formalnie Anestezjolog.
  • Zurich

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.08.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 28.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking