Na podstawie stażu oraz wysokości wynagrodzeń. A te rosną m.in. w wyniku inflancji. Nie ma tu chyba nic skomplikowanego.
Audi uderzyło w rowerzystkę. Sąd uznał, że to ona jest winna. "Smutne i żenujące

To już druga instancja sądu: Nie ma znaczenia, kto w kogo wjechał. Sprawę rozstrzygamy na podstawie tego, kto miał pierwszeństwo i czy przestrzegał
z- 61
- #
- #
- #
- #
- #


















Przeczytanie powiązanego artykułu oraz sprawdzenie street view raczej rozwiewa wątpliwości. To jest zupełnie zwyczajne skrzyżowanie, samochód miał pierwszeństwo, a rowerzystka go nie ustąpiła. Główny żal rowerzystki jest o to, że czemu ona jest winna, jeśli to samochód w nią wjechał. Jeśli tego nie rozumie, to chyba powinna sobie przypomnieć/poznać przepisy.