Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grim1234

grim1234

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2855
  • Znaleziska 2370
  • Mikroblog 485
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

41

Szła w zaparte, że to wina rowerzysty. Policja sprawdziła kamery i zabrała jej p

Szła w zaparte, że to wina rowerzysty. Policja sprawdziła kamery i zabrała jej p

W Zielonej Górze doszło do sytuacji, która jest niestety idealnym przykładem tego, jak niektórzy kierowcy traktują innyc

harryrama
z
msn.com
dodany: przedwczoraj, 19:01:13
  • 39
  • #
    rower
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
grim1234
grim1234 wczoraj, 07:48:06 via Wykop
  • 7
Szła w zaparte, że to wina rowerzysty. Policja sprawdziła kamery i zabrała jej p


Sroga kara, ja sobie nie wyobrażam żyć bez możliwości wypowiedzenia litery 'p'.

Swoją drogą rowerzysta bez mózgu, jak można mieć takie bezgraniczne zaufanie do kierowców - przecież nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć. I nie rozumiem, czy na serio wg prawa rowerzysta może wjechać na przejazd bez jakiegokolwiek upewnienia się, że jest on bezpieczny?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grim1234
grim1234 wczoraj, 07:52:42 via Wykop
  • 3
@bialytaboret: Ja nawet nie wchodzę na przejście dla pieszych bez absolutnego upewnienia się, że nie ma samochodu albo że samochody zwalniają. A co tu mówić o przejeździe dla rowerów.
grim1234
grim1234 wczoraj, 10:49:12 via Wykop
  • 0
@Michasz1991: Jadąc? Oczywiście, że się bym rozglądał, tym bardziej na rowerze. Miałem już akcję, że idąc na zielonym i nie patrząc na bok przeleciał mi dosłownie przed nosem jakiś debil, aż inni za nim pojechali, ale s--------ł. Wystarczyła sekunda, a by mnie potrącił.
grim1234
grim1234 wczoraj, 13:50:52 via Wykop
  • 0
@Michasz1991: Nie stawiam żadnych warunków. Rowerzysta nie zawinił, ale jest bezmózgiem niezważającym na własne bezpieczeństwo.

Wróć: bo być może zawinił. Nie chce naprawdę mi się w to wgłębiać, ale szybkie google powiedziało mi, że na przejeździe rowerowym należy zachować szczególną ostrożność. Zakładając, że tak jest: rowerzysta coś tam zawinił. Zakładając, że tak nie jest: rowerzysta nie zawinił, ale nie posiada mózgu, bo nie zważa na własne bezpieczeństwo.

685

Psiara w akcji. Szczuje psa na ludzi i bije ochroniarza

Kiedy w końcu ktoś zrobi z nimi porządek?

arcx
z
vm.tiktok.com
dodany: wczoraj, 10:14:43
  • 143
  • #
    psiarze
  • #
    polska
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    podludzie
grim1234
grim1234 wczoraj, 13:00:36 via Wykop
  • 17
Uśpić, a psu nadać karę pieniężną.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grim1234
grim1234 wczoraj, 13:48:37 via Wykop
  • 2
@Kudlaty777: Naruszył nietykalność cielesną, ale w sumie może dostać pouczenie za dobre zachowanie.

151

Polskie studio przesuwa premierę gry z ze strachu przed GTA VI

Polskie studio przesuwa premierę gry z ze strachu przed GTA VI

CI Games oficjalnie ucieka przed premierą GTA VI i przekłada Lords of the Fallen II na początek 2027 roku. Choć zarząd tłumaczy to szansą na uniknięcie przedświątecznego ścisku i dopracowaniem mechaniki, ulica na GPW nie uwierzyła w zapewnienia kurs akcji spółki runął dziś o ponad 8%. Czy pols

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.06.2026, 13:11:32
  • 45
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
grim1234
grim1234 wczoraj, 12:13:16 via Wykop
  • 0
@Shadowmoses33: GTA od czwórki nie jest jakimś niesamowitym tworem. Jest po prostu duży - i tyle. Nasz Wiedźmin 3, którego nawet nie jestem fanem, zjada GTA na śniadanie.

347

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Zamówienia przedpremierowe GTA 6 wystartowały, ale gracze i inwestorzy mają zdecydowanie mieszane uczucia. Rockstar Games, zamiast tradycyjnego święta dla fanów, wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi, które uderzyło rykoszetem w rynki finansowe. Decyzja o dystrybucji fizycznych wydań Grand Theft Auto 6

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 09:11:12
  • 194
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gta
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 13:30:52 via Wykop
  • 0
@StartMujek: To był dobry, dobry bait.
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 13:31:47 via Wykop
  • 3
@dzejson: Ale tu chodzi o wersje pudełkowe na konsole.
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 13:32:05 via Wykop
  • 3
@Antorus: A czy ten instalator można potem sprzedać/pożyczyć czy nie można?
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 13:32:56 via Wykop
  • 12
@Ranger: Po to, żebyś mógł grę kiedyś sprzedać lub komuś pożyczyć?
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 13:33:16 via Wykop
  • 0
@prukfiarz: Prawie nikt na konsolach tak nie robi.
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 13:33:55 via Wykop
  • 0
@zabbii: Ja p------ę - czy wy ludzie rozróżniacie w ogóle czym jest kod a czym jest płyta? Czy kod będziesz mógł odsprzedać?
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 13:35:17 via Wykop
  • 0
"A po co komu płyta"

Po g---o. Po to, żebyś mógł ją sprzedać/pożyczyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grim1234
grim1234 wczoraj, 06:44:23 via Wykop
  • 0
@zabbii: Ten gówniany argument jest tak oklepany i tak oderwany od rzeczywistości. Idziesz do głodującego miasta w Afryce - to oni ci powiedzą, że to co ty uważasz za niezbędne to dla nich wyimaginowany problem.

Prawda jest taka, że kupując GTA6 wielu ludzi bezpowrotnie straci pieniądze - bo wielu ludzi sprzedaje potem dwoje gry np. na OLX. To czy to dla nich problem czy nie nie ma znaczenia, fakt jest
grim1234
grim1234 wczoraj, 06:52:15 via Wykop
  • 0
@prukfiarz: Wiem. Wtedy po prostu przestanę grać (ale game key cardy to jeszcze nie kody, zobaczymy ile to wytrzyma).
grim1234
grim1234 wczoraj, 06:58:57 via Wykop
  • 0
@dzejson: Jakieś 50% graczy?
grim1234
grim1234 wczoraj, 09:21:09 via Wykop
  • 0
@prukfiarz: Liczy się kasa. 300 zł na grę bez możliwości odzyskania części pieniędzy? Nie, dzięki. Wolę nie wyrzucać kasy w błoto. Nie kolekcjonuję gier - a nawet jeśli coś zostawię, to zawsze kiedyś będzie to coś warte. A kod jest nic niewarty.

387

Atak na Gubałówce. Film ku przestrodze. Trzy kubki 2022

Atak na Gubałówce. Film ku przestrodze. Trzy kubki 2022

Coś co się nie kończy

Relax-Video-24
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 09:06:35
  • 67
  • #
    trzy
  • #
    kubki
  • #
    zwiedzanie
  • #
    oszusci
  • #
    atak
  • #
    agresja
grim1234
grim1234 wczoraj, 07:56:08 via Wykop
  • 0
@Ligniperdus: Lepiej zabić kogoś w mieszkaniu albo na komendzie, większa frajda.

18

Cały zespół Luna Abyss zwolniony miesiąc po premierze

Cały zespół Luna Abyss zwolniony miesiąc po premierze

Studio odpowiedzialne za strzelankę Luna Abyss zwolniło cały zespół miesiąc po premierze gry. Brutalna prawda o gamedevie.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 24.06.2026, 12:26:46
  • 10
  • #
    gamepass
  • #
    lunaabyss
  • #
    xboxgamepass
grim1234
grim1234 wczoraj, 07:00:41 via Wykop
  • 2
Nigdy o tej grze nie słyszałem, a interesuję się branżą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

21

Ulubiony hentai?

Pokaż treści 18+

Ulubiony hentai?

Pochwalcie się. Mój all time fave to Takane no Hana wa Midaresa 

Yandx
z
wykop.pl
dodany: 23.06.2026, 20:55:15
  • 11
  • #
    chinskiebajki
  • #
    mangowpis
  • #
    hentai
  • #
    animeboners
  • #
    manga
grim1234
grim1234 przedwczoraj, 08:56:21 via Wykop
  • 0
Ciężko wybrać, ale nadal czekam na tłumaczenie "Say hello to SURREY" (Surrey Ni Yoroshiku). Zajebista kreska. Poza tym seria "Pandra" jest mega dobra.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

633

Pracownik firmy Norma ul. Estrady 8, Warszawa-Klaudyn atakuje przechodnia

Pracownik firmy Norma ul. Estrady 8, Warszawa-Klaudyn atakuje przechodnia

Zniszczone drzewa, niezabezpieczone prace, a do tego atak na osobę zwracającą uwagę - dla policji to nadal za mało, aby trzymać stronę praworządnych obywateli. Skandaliczne zachowanie operatora ciężkiego sprzętu i równie skandaliczna postawa funkcjonariuszy policji utwierdza nieuczciwe osoby w przek

Vraagno
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 13:24:28
  • 155
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    nikogo
  • #
    prawo
  • #
    norma
grim1234
grim1234 16.06.2026, 08:57:09 via Wykop
  • 0
@bolekone: Pełna zgoda, ale proszę zwrócić uwagę na zachowanie małpy. Jakbym ja jako pracownik na kogoś z łapami poleciał, bo mnie denerwował, to bym wyleciał od razu xD

3317

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
grim1234
grim1234 28.05.2026, 06:35:58 via Wykop
  • 8
@dzien_dobry_22: Siema, a ty masz koreański paszport koreańcu? Skąd wiem, żeś koreaniec? A bo na osiedlu gadali, to musi być prawda.
grim1234
grim1234 28.05.2026, 06:42:13 via Wykop
  • -1
@Paayor: Każdy wie, że jest polakiem, co zostało udowodnione.
grim1234
grim1234 28.05.2026, 06:43:29 via Wykop
  • 0
@adenrno: A to sorry, myślałem, że policjanci są od pilnowania przestrzegania prawa, ale widocznie mają robić za przedszkolanki.
grim1234
grim1234 28.05.2026, 09:02:09 via Wykop
  • 2
@dzien_dobry_22: O gównie, k---a. Powszechnie wiadomo, że Maksym jest polakiem. Tylko wy koreańcy (na pewno to wiem, pani Wiola mówiła i wierzę jej bezwzględnie we wszystko) w tej Korei Północnej jesteście odcięci od informacji.
grim1234
grim1234 28.05.2026, 09:03:28 via Wykop
  • -1
@wpt1: Tu akurat byś się zdziwił. Mam znajomego, który gdyby nie powiedział, to nikt by nie zgadł, że jest ukraińcem.
grim1234
grim1234 29.05.2026, 07:26:18 via Wykop
  • 1
@dzien_dobry_22: A skąd wziąłeś ukraińca, downie? Jak do tej pory nie zrozumiałeś, do czego nawiązuję z tym koreańczykiem to już wiem dlaczego wierzysz, że Maksym jest ukraińcem. I przy okazji nie zesraj się przypadkiem, żałosny stalkerku.
grim1234
grim1234 29.05.2026, 07:52:11 via Wykop
  • 1
@dzien_dobry_22: Tak się zesrałeś, że aż poleciałeś minusować mi każdy komentarz? xD Ooooj, koreańska krew się mocno zagotowała widzę.
ibleedforyou
ibleedforyou
28.05.2026, 06:19:33
  • 546
braci sie nie traci kmwtw pdw lpg
ibleedforyou - braci sie nie traci kmwtw pdw lpg

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grim1234
grim1234 28.05.2026, 13:53:34 via Wykop
  • 1
@ibleedforyou:
grim1234 - @ibleedforyou:

źródło: fdddd

Pobierz
  • Odpowiedz
grim1234
grim1234 29.05.2026, 07:26:39 via Wykop
  • 0
@dzien_dobry_22:
grim1234 - @dziendobry22:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

583

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Jeden komunikat wystarczył, by popularny japoński rysownik mangi stracił dostęp do całego cyfrowego życia. Masahiro Itosugi poinformował, że jego konto Google zostało automatycznie zawieszone po tym, jak system moderacji AI oznaczył stare szkice i prywatne pliki. Odwołanie nie działa.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 18:42:27
  • 242
  • #
    ciekawostki
  • #
    manga
  • #
    japonia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
grim1234
grim1234 27.05.2026, 06:39:50 via Wykop
  • 5
@BohunChleba: Mi też po kilku latach usunął playlistę, do której wsadzałem ulubione, bo debilny Youtube ma LIMIT na domyślnej playliście ulubionych - i nawet nie raczył mnie poinformować, że się skończył, a ja wesoło "dodawałem" sobie rzeczy do ulubionych. Ale myślałem, że usunęli dlatego, że playlista nazywała się "C--j w dupe YT" - bo mnie zdenerwował tak ten niedorozwinięty limit :P
grim1234
grim1234 27.05.2026, 06:44:17 via Wykop
  • 1
@Zamanosuke: Incest? ....I to jest niby jakieś dziwne w pornografii dzisiaj?
grim1234
grim1234 27.05.2026, 07:24:56 via Wykop
  • -1
@Zamanosuke: A nie no to masz rację. Ostatnim miejscem do przechowywania ważnych plików powinno być Google. Tutaj akurat XD dla autora. W ogóle to czy ja miałem jakieś n----------e mózgowe, czy edytowałeś komentarz? Mam wrażenie, że wydźwięk był zupełnie inny jak komentowałem.
grim1234
grim1234 27.05.2026, 07:59:09 via Wykop
  • -1
@Zamanosuke: No Mega chyba rzeczywiście jest dobre. Twórcy wrzucają tam wszystko.

417

Białuchy to kolejny gatunek, który posiada samoświadomość. Przeszły test lustra

Białuchy to kolejny gatunek, który posiada samoświadomość. Przeszły test lustra

Białuchy wykazują zdolność do samoświadomości, co potwierdzają najnowsze badania opublikowane w PLOS One. Naukowcy przeprowadzili test lustra w New York Aquarium, obserwując cztery osobniki tego gatunku. PS. Ciekawe, jaka byłaby nazwa tego ssaka w czarnym odcieniu. Jakieś propozycje?

klocus
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 26.05.2026, 13:28:34
  • 85
  • #
    zwierzaczki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwierzeta
  • #
    nauka
  • #
    biologia
grim1234
grim1234 27.05.2026, 06:53:14 via Wykop
  • -1
Nie bardzo rozumiem. Psy, koty - też wiedzą, że to one, wiadomo, że nie od razu, ale załapują i już nie reagują wcale.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

792

Poznań. Nie żyje 21-latka potrącona na pasach przez Porsche

Poznań. Nie żyje 21-latka potrącona na pasach przez Porsche

Pochodziła z Jarocina. Została potrącona w nocy z piątku na sobotę przez 36-letniego mieszkańca Poznania. W stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala, niestety, jej życia nie udało się uratować. Przejście było oświetlone i prawidłowo oznakowane. Kierowca był trzeźwy.

Poludnik20
z
informacje.wp.pl
dodany: 26.05.2026, 14:29:28
  • 182
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    jarocin
  • #
    carboners
grim1234
grim1234 27.05.2026, 06:47:16 via Wykop
  • -1
Może kierowca był w emocjach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

582

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Bagażnik doświadczeń (Wileński - Odc. 2)

Wyjątkowe święto, wyjątkowa noc i wyjątkowa sytuacja. Nagromadzenie drogowej patologii jest w tym odcinku niesamowite. Mimo wolnych miejsc postojowych oddalonych o 100 metrów, dla wielu kierowców wjechanie pod samo wejście cerkwi jest najwyższym honorem.

o__0
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 07:01:25
  • 180
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
grim1234
grim1234 25.05.2026, 06:14:46 via Wykop
  • 0
@panpegin: Pytasz się o to cały czas. Oczywiście, że nie ma. Ale wytłumacz mi proszę: jak udowodnisz, że dane przestępstwo było popełnione ze względu na emocje, a nie przez głupotę/brak uważności?
grim1234
grim1234 25.05.2026, 07:30:25 via Wykop
  • -1
@panpegin: Ja przez chwilę myślałem, że możesz być właśnie tym typem :)

446

Kompilacja najlepszych klasyków polskiego Internetu - same klasyki

Kompilacja najlepszych klasyków polskiego Internetu - same klasyki

Kompilacja największych hitów z polskiego podwórka, które wzruszały, bawiły nas wszystkich. To klasyki, których każdy z Was pamięta, i które na zawsze zapisały się w historii polskiego Internetu.

camerapolska
z
youtube.com
dodany: 23.05.2026, 08:30:09
  • 41
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    polskiyoutube
grim1234
grim1234 25.05.2026, 06:40:53 via Wykop
  • -1
@czerstwy_swierszcz:

"A to ***** dykty ciężkie."

"DLACZEGO? *********! DLACZEGO?"

734

Prawnik po filmie Konfitury: taki kierowca bez prawa jazdy

Prawnik po filmie Konfitury: taki kierowca bez prawa jazdy

Oskar Możdżyń stwierdził, że samochód na chodniku łamie przepisy, a pieszy nie ma obowiązku znikać mu z drogi. Kierowca, który z emocji potrąca człowieka na chodniku, nie powinien prowadzić auta. Kto nocą przez celowo przyciemnione szyby potrąci pieszego, powinien stracić prawo jazdy i dowód rejestr

Pan_od_Internetu
z
moto.pl
dodany: 24.05.2026, 01:55:35
  • 76
  • #
    konfitura
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
grim1234
grim1234 25.05.2026, 06:11:44 via Wykop
  • 0
@sprobujemy: Tylko takie przyzwalanie sprawia, że nawet ci co nie potrzebują tak parkują. Zrozum to.

831

Kierowca Audi w Niemodlinie potrąca człowieka na hulajnodze i brutalnie go bije.

Pokaż treści 18+

Kierowca Audi w Niemodlinie potrąca człowieka na hulajnodze i brutalnie go bije.

Świadkowie nie reagują, ludzie w komentarzach na Facebooku uważają, że pewnie sobie zasłużył.

krzysztof-ryzumowski
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 15:01:05
  • 118
  • #
    przemoc
  • #
    kierowca
  • #
    pobicie
  • #
    niemodlin
  • #
    opolskie
grim1234
grim1234 21.05.2026, 07:48:26 via Wykop
  • 0
Dezintegracja wskazana.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

660

Potrącił na chodniku

Potrącił na chodniku

Gdy nocne święcenie paschy połączymy ze składaniem ofiary z pieszych, dzieją się rzeczy niestworzone. Na szczęście są świadkowie, którzy powiedzą, że człowiek potrącony na chodniku tylko udaje i do żadnego zdarzenia nie doszło.

panDocent
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:49:30
  • 211
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    warszawa
grim1234
grim1234 21.05.2026, 07:43:08 via Wykop
  • 0
@Mariusz_z_Brighton: Pani srającej a nie zabezpieczającej.
grim1234
grim1234 21.05.2026, 07:44:23 via Wykop
  • -1
@Mariusz_z_Brighton: Naucz się angielskiego albo chociaż czytać po polsku. Ten anglojęzyczny debil myślał, bo sam to powiedział, że ten koleś co stał i został potrącony sam uderzył ten samochód.
grim1234
grim1234 21.05.2026, 07:46:21 via Wykop
  • -1
@PanieAreczku: Tak, mówi jak jest: że koleś, który stał w miejscu zaatakował samochód. Czy wy jesteście jacyś niepełnosprytni? A może schizofrenia?

1407

Wolnosć slowa wg. Przemysława Talkowskiego

Wolnosć slowa wg. Przemysława Talkowskiego

Przemysław Talkowski prowadzacy Państwo w Państwie. Zablokował mnie na FB po tym jak w kulturalny sposób zwróciłem mu uwagę ze mówienie prawdy nie jest hejtem. Moje komentarze zostaly usunięte. Sprawdźcie czy was tez nie poblokował. Cenzura jak za komuny - Stop cenzurze w sieci.

Walldi
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 10:40:50
  • 197
  • #
    polsat
  • #
    konfitura
  • #
    panstwowpanstwie
grim1234
grim1234 19.05.2026, 07:53:49 via Wykop
  • 1
@outdust: Ja nawet nie czytałem tego co on wstawił, dla mnie sama jego wypowiedź jest po prostu żałosna, powinien stulić pysk, a nie zachowywać się tak nieprofesjonalnie.
grim1234
grim1234 19.05.2026, 07:58:00 via Wykop
  • 1
@motylbezskrzydel: Mało mnie obchodzi czy go informowałeś czy nie. Znaczy, jest to troszkę dziwne, że się z nim spoufalasz (znasz mem z "Leave multibillion corporation alone?"), no ale ja nawet nie czytałem tego screena, który ten żałośny i nieprofesjonalny dziennikarz wstawił w tym komentarzu. Generalnie gościo mało się nie popłacze i zachowuje się nieprofesjonalnie. To jest żenada.
grim1234
grim1234 19.05.2026, 08:00:45 via Wykop
  • 0
@motvik: Jasne. Tak samo papież może wrzucać sobie laski w bikini - jego konto przecież.

To osoba publiczna znana jako podobno profesjonalny dziennikarz. Wypadałoby się tak zachowywać.
grim1234
grim1234 19.05.2026, 08:04:40 via Wykop
  • 4
@motylbezskrzydel: To jest DZIENNIKARZ. Podobno. Wypadałoby się zachowywać profesjonalnie. Widocznie gość wcale nie jest profesjonalnym dziennikarzem i to jest clu problemu.

Edit: Chciałbym jeszcze dodać, że on sra takimi komentarzami ciągle. To jest po prostu żałosny poziom z jego strony. Na takich dziennikarzy mówi się "dziennikarzyna".
grim1234
grim1234 19.05.2026, 08:39:06 via Wykop
  • 3
@motylbezskrzydel: To pytanie to, jak sam pisałeś, wpychanie kija w mrowisko. Albo płacz. Albo coś innego. W każdym razie, takie wysrywy nie są profesjonalne.

A ty widzę też jakiś p----------y, wysrywy dziennikarzyny (które, powtarzam, robi ciągle) - ok i bez drugiego dna. Podejrzenia co do tych wysrywów wśród obserwujących - uuu, jakiś problem z nimi tu widzę, uuu, projekcja.

Nic dziwnego, że się z nim spoufalasz.
grim1234
grim1234 19.05.2026, 09:11:53 via Wykop
  • 3
@motylbezskrzydel: Już te wysrywy nazwałem innymi słowami. I co ty bredzisz, że nieuzasadnionym xD Ten dziennikarzyna jest stronniczy i zachowuje się nieprofesjonalnie na facebooku. Widzę, że nie mam co z tobą gadać, bo jesteś jakiś nie do końca kumaty.
grim1234
grim1234 19.05.2026, 11:58:23 via Wykop
  • 1
@cookie96: Nie nie, on tylko pokazywał dwie strony medalu. Jedna złożona z 4 osób, w tym jednego "poszkodowanego", a druga z dwóch osób, liczba poszkodowanych: zero. Dla takich ludzi jak motylbezskrzydel jest do rzetelne i profesjonalne dziennikarstwo, a jakieś zbędne komentarze robione przez pana dziennikarza to wysoki poziom.

523

Szokujące sceny we Wrocławiu. Rowerzysta przewrócił 80-latkę na betonowy chodnik

Rowerzysta przewraca starszą kobietę i odjeżdża. Kobieta trafia do szpitala. Patusa szukają już w społecznościówkach.

chilon
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 17.05.2026, 18:42:33
  • 191
  • #
    rower
  • #
    wroclaw
  • #
    pedalarze
grim1234
grim1234 18.05.2026, 06:08:52 via Wykop
  • 7
Gdyby nie to, że jest duuuuuuuże ryzyko kolizji z takimi debilami i z hulajnogowcami p--------------i szybko po chodnikach (cha tfu wam debile), to chciałbym, żeby Konfitura lub ktoś inny się zajął takimi sprawami. Rowerzyści też nagminnie łamią prawo i nie raz mnie jakiś ledwo wyminął, bo jechał za mną na chodniku, a ja akurat odbiłem na bok bo coś.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grim1234
grim1234 18.05.2026, 06:53:31 via Wykop
  • 1
@bart-ka: Widziałem filmik, stała na trawniku, a co było przedtem... no zgaduję, że była na ścieżce, co nie usprawiedliwia debila.

W sumie to trochę nie na temat mój komentarz, ale i tak powiem: debili jeżdżących po chodnikach jakby to była ścieżka jest pełno i też trzeba im wlepiać minimum 500 złotowe mandaty.
grim1234
grim1234 18.05.2026, 07:03:54 via Wykop
  • -1
@mvmxks: O, nie widziałem, poszukam. Dzięki.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Nikt nie spodziewa się hiszpańskich płetwonurków!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking