Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wycu91

Wycu91

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44565
  • Znaleziska 3685
  • Mikroblog 40880
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 130
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
20 godz. i 46 min temu
  • 719
Co to się ostatnio Najmanowi stało że przemawia ludzkim głosem xD?

#ukraina #heheszki #najman
NaczelnyWoody - Co to się ostatnio Najmanowi stało że przemawia ludzkim głosem xD?

#...

źródło: xd

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 18 godz. i 20 min temu via Android
  • 0
@NaczelnyWoody: skończył sie kontrakt we freakach i można przestac świrować pawiana?
  • Odpowiedz

559

Nieczytelnie wypełnione oświadczenia majątkowe niektórych lekarzy

Nieczytelnie wypełnione oświadczenia majątkowe niektórych lekarzy

Uwaga, protip dla radnych-lekarzy skłądających deklaracje majątkowe. przykłądy deklaracji pisanych pismem "lekarskim" poniżej #PokażLekarzuCoMaszWGarażu

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 09:47:51
  • 37
  • #
    polska
  • #
    pokazlekarzucomaszwgarazu
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
Wycu91
Wycu91 przedwczoraj, 13:03:06 via Wykop
  • 13
Chwalą się tą cyfryzacją na lewo i prawo, ksefy, płatniki do ZUS, podpisy kwalifikowane, spółkę założysz online.
Oświadczenia majątkowe? A proszę bardzo, można szlaczkiem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czoso
Czoso
24.06.2026, 09:31:15
  • 1824
Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

• Darmowe studia 🎓

• musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

•
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 24.06.2026, 11:29:34 via Wykop
  • 14
Areczekowi zostalo 3500zl, a nie zaczal jeszcze jesc XD


@Czoso: xDDDDDD


Potrzebuje dalszej rozpiski i informację ile finalnie Areczkowi zostanie na jedzenie xD
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91 24.06.2026, 11:41:19 via Wykop
  • 16
I zostaje potężne 1000zł. Można budować swoje bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Czoso: A to i tak lepiej z zarabiających Areczków w kraju.
  • Odpowiedz

704

Zbyt wcześnie na odebranie prawa wykonywania zawodu Kacprzykowi? Izba Lekarska z

Zbyt wcześnie na odebranie prawa wykonywania zawodu Kacprzykowi? Izba Lekarska z

Na obecnym etapie jest zbyt wcześnie na decyzje o odebraniu prawa wykonywania zawodu Dawidowi Kacprzykowi - poinformowała Naczelna Izba Lekarska (NIL). Dodała, że właściwe organy samorządu lekarskiego podjęły czynności wyjaśniające w związku z doniesieniami dotyczącymi lekarza.

MisterMinister
z
bankier.pl
dodany: 23.06.2026, 21:00:03
  • 105
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
  • #
    polska
Wycu91
Wycu91 24.06.2026, 10:16:10 via Wykop
  • 0
zawód zaufania publicznego.


@_komentator_: Zdewaluowało się to pojęcie niestety. Ale masz rację. Powinien polecieć imo.
To samo ten prawniczyna od "trumien na kółkach".

2404

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.

tomasztomasz1234
z
politykazdrowotna.com
dodany: 22.06.2026, 18:49:13
  • 170
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    inwestycje
  • #
    lekarski
  • #
    zdrowie
Wycu91
Wycu91 22.06.2026, 21:03:49 via Android
  • 160
@Schwarzfahrer: perpetuum s---------m xD

819

Nadciąga armagedon w służbie zdrowia! 35% wszystkich lekarzy jest >60 roku życia

Nadciąga armagedon w służbie zdrowia! 35% wszystkich lekarzy jest >60 roku życia

Kiedy 35% wszystkich lekarzy odejdzie na emerytury, co wydarzy się w ciągu kilku najbliższych lat, 1.6mln zł to będzie pensja początkowa lekarza po wyjściu z uczelni. NIL blokuje wszelkie próby kształcenia nowych medyków. Teraz mamy deficyt lekarzy? Poczekajcie kilka lat... Tyłki nasmarowane?

zarobkilekarzy
z
nil.org.pl
dodany: 22.06.2026, 14:56:16
  • 102
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
Wycu91
Wycu91 22.06.2026, 19:09:59 via Android
  • 4
Tak sie zabetonowali że aż spruchnieli #heheszki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
17.06.2026, 08:48:22
  • 0
Jak montujecie radar, kiedy używacie małej torby podsiodlowej? Trzymam tam dętkę itp, ale słabo wtedy z montażem sr mini albo garmina varia.

#rower #gravel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 09:37:53 via Wykop
  • 1
Jak montujecie radar, kiedy używacie małej torby podsiodlowej?


@PanLodowegoOgrodu: Mam to szczęście że na sztycy mieści mi się i podsiodłówka i radar.
W innym wypadku albo szukałbym jakiejś w miarę sztywnej podsiodłówki z możliwością mocowania radaru.
Ewentualnie torba w ramę
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 18:18:33 via Android
  • 0
@PanLodowegoOgrodu:
Wycu91 - @PanLodowegoOgrodu:

źródło: 1000018798

Pobierz
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 18:20:13 via Android
  • 0
@PanLodowegoOgrodu: jakoś tak to wisi. Nie przykładałem sie za bardzo. Ale jest sporo przestrzeni, no i radar nie chowa sie za kołem.
  • Odpowiedz

2535

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

W mniejszych miejscowościach też da się godnie zarobić. W Łosicach (6950 mieszkańców) można zarobić całkiem przyzwoicie, np. pediatra i dyrektor lokalnego szpitala wg. jej oświadczenia za 2024 rok zarobiła niemal 1.7 mln zł. Do tego ponad 100 tys. emerytury. Czy jako dyrektor sama ustalała stawki?

SynMichaua
z
samorzad.gov.pl
dodany: 17.06.2026, 13:03:16
  • 177
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    konowal100k
  • #
    polska
  • #
    rynekpracy
Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 14:33:16 via Wykop
  • 47
O najgrubszych wałach raczej nigdy się nie dowiemy.


@Velsey: chyba że te wały typu 4 umowy w różnych placówkach i 300 h miesięcznie są właśnie dzięki zapleczu politycznemu.
thorgoth
thorgoth
17.06.2026, 08:44:49
  • 247
Do nagonki na lekarzy starają się podłączyć pisiory waląc w ludzi z KO, ale wychodzi zabawnie.

Chłopak 26 lat zarabia 5800 miesięcznie brutto. Skandal, hańba. Olaboga. I jeszcze jeździ Hondą. Kto to widział?
#polityka #bekazpisu
thorgoth - Do nagonki na lekarzy starają się podłączyć pisiory waląc w ludzi z KO, al...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 10:30:34 via Wykop
  • 2
@thorgoth: tyle materiału można znaleźć, a tu strzał jak z gumy od majtek.
  • Odpowiedz

769

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Tak politycy marnotrawią pieniądze z NFZ.

Syn_Tracza
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 17.06.2026, 07:50:21
  • 85
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    bekazpisu
Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 10:14:34 via Wykop
  • 6
Przypomnienie

Pamiętamy, pamiętamy.
Politycy kradną.
Coś tam prokuratura ustaliła po 1,5 roku?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
17.06.2026, 09:40:01
  • 329
uśmiech obcokrajowca to najgorsza obelga dla p0laka
#polityka #bekazprawakow #ukraina #wojna
splinter96 - uśmiech obcokrajowca to najgorsza obelga dla p0laka
#polityka #bekazpraw...

źródło: 1000030379

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 10:10:10 via Wykop
  • 0
uśmiech obcokrajowca


@splinter96: *Polaka
poprawiłem.
  • Odpowiedz

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 192
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Wycu91
Wycu91 17.06.2026, 07:40:48 via Wykop
  • 5
Oesu, ale to są debile. Wiadomo, Warszawa się wybroni w wyborach samorządowych i będzie cieplutko dalej.
Ale strzelają sobie w kolana przy okazji parlamentarnych ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3849

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.06.2026, 19:43:49
  • 483
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
Wycu91
Wycu91 16.06.2026, 20:55:05 via Android
  • 104
Zamiast siedzieć grzecznie na oddziałach to zachciało sie polityki i oświadczeń majątkowych x kurde D
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
16.06.2026, 07:07:38
  • 984
Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Trzeba mieć IQ wyso...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 16.06.2026, 08:46:13 via Wykop
  • 25
@kondor_20_zglos_sie:

Nikt mnie przebierającej się za darmo oglądać nie będzie

Jakieś złote deszcze
Normalnie po pijaku bym tego do internetu nie wrzucił. No ale klika się.
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
15.06.2026, 08:17:34
  • 3
XDDDDD

#polskiedrogi #pedalarze #rower #heheszki #gdansk #bekazpodludzi #wtf #rowery #patologiazmiasta
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - XDDDDD 

#polskiedrogi #pedalarze #rower #heheszki #gd...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 15.06.2026, 09:01:34 via Wykop
  • 1
@khrop: @REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU całości bałaganu dopełnia znak droga dla pieszych i rowerów gdzie to pieszy możne poruszać się na całej szerokości i ma pierwszeństwo.
Wycu91 - @khrop: @REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU całości bałaganu dopełnia znak droga d...

źródło: jprdl

Pobierz
  • Odpowiedz
SynuZMagazynu
SynuZMagazynu
14.06.2026, 12:34:44
  • 0
nie wiedziałem, że ścieżki rowerowe mogą mieć jeden kierunek #wypadek #rowery
https://kick.com/700rafalski/clips/clip_01KV31K914VPB9QHRWT65PZY2Y
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 14.06.2026, 15:53:06 via Android
  • 0
@SynuZMagazynu: dlaczego rowerzyści nie korzystają ze "ścieżek towarowych" odcinek 2785.
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
12.06.2026, 13:31:02
  • 8
#gielda halo dziewica nie w te strone xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 12.06.2026, 13:31:45 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: A pisałem wczoraj że mi łapy urwie xD
  • Odpowiedz
pisiontgroszy
pisiontgroszy
12.06.2026, 12:17:30
  • 0
#gielda #spce sprzedaliście już Virginie Galaktyczną czy czekacie na pomyleńców po ipo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 12.06.2026, 12:34:09 via Wykop
  • 1
Będę pewnie musiał ręcznie sprzedać


@IlikeTrains: o ile szczur się wtedy nie wywali xD
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
12.06.2026, 10:08:23
  • 4
Jakieś pomysły co za to kupić? Może ten spejs sek?

#gielda
nabla-delta - Jakieś pomysły co za to kupić? Może ten spejs sek?

#gielda

źródło: 1000017746

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wycu91
Wycu91 12.06.2026, 10:16:00 via Wykop
  • 3
@nabla-delta: spce
  • Odpowiedz

799

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!

viaxe
z
uodo.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 06:50:54
  • 154
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    pornografia
Wycu91
Wycu91 12.06.2026, 09:55:47 via Wykop
  • 10
Jakby to było dziecko lekarza/prawnika/polityka czy innego kolegi to sprawca dostałby dożywocie. A tak to c--j.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Daniel

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.07.2021

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking