Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
junx

junx

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11140
  • Znaleziska 9099
  • Mikroblog 2041
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 35

1683

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 628
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
junx
junx przedwczoraj, 10:00:28 via Wykop
  • 1
@vfr__: Yop, pod kreską jesteśmy też w naszym korpo i najlepszy sposób by odbić się w excelu na zielone pole to w-----ć ludzi...

796

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!

viaxe
z
uodo.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 06:50:54
  • 152
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    pornografia
junx
junx 12.06.2026, 09:58:03 via Wykop
  • 0
Analiza oficjalnych komunikatów Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) z czerwca 2026 roku potwierdza to, co wynika z samego pisma procesowego: tożsamość konkretnego prokuratora (referenta sprawy) nie została podana do publicznej wiadomości.

Sprawa ta ma status postępowania przygotowawczego na etapie zażaleniowym, a dane osobowe szeregowych prokuratorów prowadzących sprawy – w przeciwieństwie do osób pełniących funkcje publiczne i organów nadrzędnych – podlegają ochronie i nie są ujawniane w komunikatów prasowych ani w publicznej debacie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1440

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 411
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
junx
junx 12.06.2026, 09:38:10 via Wykop
  • -2
Halo UOKIK
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

junx
junx 12.06.2026, 09:39:31 via Wykop
  • 58
@Paczek_w_masle: dokładnie taki sam case miałem, raz do tego zielonego gówna zamówiłem w czwartek rano i oczywiście następnego dnia mi przesunęli date odbioru z piątku na poniedziałek. Gdzie w inpoście nigdy nie miałem takiej czkawki.

580

Wpadł na chodnik i zabił pieszych. Zginęli ojciec i 9

Wpadł na chodnik i zabił pieszych. Zginęli ojciec i 9

Wczoraj w Bardzie kierowca wypadł z drogi na chodnik i wjechał w ojca i jego 9-letniego syna przygniatając ich do ściany

Menelowe_plus
z
brd24.pl
dodany: 11.06.2026, 11:20:55
  • 111
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
junx
junx 12.06.2026, 09:36:38 via Wykop
  • 2
@Edonik: jak można w taki miejscu jechać z prędkością, która takie zniszczenia robi...chore

19

Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu? Na papierze tak.

Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu? Na papierze tak.

Na wyłączonej sygnalizacji trzeba je sobie wywalczyć.

dwaplusdwatocztery
z
facebook.com
dodany: 11.06.2026, 20:07:05
  • 8
  • #
    polskiedrogi
  • #
    piesi
  • #
    kierowcy
  • #
    chodnik
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
junx
junx 12.06.2026, 09:34:32 via Wykop
  • 3
Zakop za ten ściek.


@werfogd: czemu za ściek? Człowiek ma tam stać 30 lat bo nikt nie wpadnie by ustąpić? Dawaj merytorycznie zamiast agresji.

1200

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 11.06.2026, 10:04:06
  • 259
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
junx
junx 12.06.2026, 08:40:36 via Wykop
  • 3
"35-letni mężczyzna napisał wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich, w którym skarży się m.in. na brak światła słonecznego w celi"

Taki to zasraniec z niego. Rodzina się spaliła a ta szmata niewinna...niech tam zdechnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
08.06.2026, 14:30:24
  • 460
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

junx
junx 09.06.2026, 09:21:48 via Wykop
  • 0
Jeśli migrena przechodzi po 2 tabletkach przeciwbólowych to to nie migrena, just saying. To mówię ja, sponsor producentów tryptanów bez których mogę zjeść 10 ibupromów i tylko się zrzygam po tym zamiast odpocząć...
  • Odpowiedz

68

12-latka jechała na rowerze, potrąciła ją ciężarówka. Tragiczny poranek w Płocku

12-latka jechała na rowerze, potrąciła ją ciężarówka. Tragiczny poranek w Płocku

Zginęła 12-latka, która przejeżdżała przez przejazd rowerowy - potwierdziła podkom. Monika Jakubowska z Komendy Policji w Płocku. Dziewczynka prawdopodobnie jechała rowerem do szkoły. Została potrącona przez samochód ciężarowy. Będzie 100 zł grzywny dla kierowcy zawodowego po dwóch latach śledztwa?

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 28.05.2026, 15:00:36
  • 18
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    samochodoza
  • #
    motoryzacja
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
junx
junx 03.06.2026, 12:17:52 via Wykop
  • 0
"Będzie 100 zł grzywny dla kierowcy zawodowego po dwóch latach śledztwa?" autor widzę nawołuje do linczu. A gdzie standardowe zrzucanie winy na rowerzystę/motocyklistę? xD Pewnie WTARGNEŁA albo miałą telefon w ręku albo bezstresowe wychowanie...tak jaja sobie robię bo k---a mi przykro mocno ;/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

24

Obowiązek posiadania apteczki w osobówce nie wszedł w życie. Komunikat ministers

Obowiązek posiadania apteczki w osobówce nie wszedł w życie. Komunikat ministers

"Od 1 czerwca 2026 r. nie wchodzi w życie obowiązek wyposażenia samochodów osobowych w apteczki pierwszej pomocy"

darino
z
rmf24.pl
dodany: 01.06.2026, 12:08:39
  • 41
  • #
    apteczka
  • #
    pierwszapomoc
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
junx
junx 03.06.2026, 11:08:41 via Wykop
  • 0
Chore, że ludzie potrzebują nakazu by takie coś ze sobą wozić. Może jestem wariat ale mam 2 apteczki w aucie, jedną "cywilną" z plasterkami a drugą na strzelnicę ze stazą i innymi bajerami, które w razie w warto mieć. Jak kogoś z urwaną nogą na ulicy zobczę to nie chcę myślęć: kuuuurde fajnie by było go uratować...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
junx
junx 28.05.2026, 10:01:28 via Wykop
  • -6
W kraju stabilnie, zawsze potrafimy nasrać na kogoś. Może zamiast glamrapy pisać dla zasięgów by coś mądrzejszego zasugerowały? Nie wiem może eksperta jakiegoś podesłać do dyskusji...? No ale wtedy lajków nie będzie a wszyscy wiedzą, ze aferki lubią lajki...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

junx
junx 11.05.2026, 11:59:20 via Wykop
  • 2
Brawo, Peretti łamiąca przepisy tak samo jak jej syn, który zapitala po mieście jak rakieta vs. Konfitura, który pokazuje patologię. Co wybiera polsat? Oczywiście c---i.
  • Odpowiedz

989

Służby chcą zniszczyć Twoją anonimowość? Ale Ty stawiasz opór!

Służby chcą zniszczyć Twoją anonimowość? Ale Ty stawiasz opór!

Gdy ktoś żąda od Ciebie Twoich danych, ale Ty nic nie zrobiłeś i przebywasz sobie legalnie w danym miejscu, to ten ktoś po prostu łamie prawo. Twoje prawo do pozostania anonimowym.

PieknyWojciech
z
youtube.com
dodany: 06.04.2026, 09:32:00
  • 137
  • #
    audytobywatelski
  • #
    audyt
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
junx
junx 07.04.2026, 07:40:05 via Wykop
  • 3
zarabiającymi na uprzykrzaniu życia losowym osobom.


@hunteriarz: edit: zarabiającymi na uprzykrzaniu życia osobom łamiącym prawo. A Twoja ignorancja nt. jego narodowości jest słodka :) Ch#j, że tym się w PL urodził i ma starych z Polski...ale nic, ukrainiec xDD

2299

Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek

Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek

Autorzy analizy wskazują, że przy najbardziej karygodnych przypadkach drogowego bandytyzmu nie trzeba zmieniać prawa, by mówić o kwalifikacji, za którą grozi nawet dożywocie.

Pan_od_Internetu
z
brd24.pl
dodany: 24.03.2026, 12:18:44
  • 269
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    informacje
junx
junx 25.03.2026, 12:41:45 via Wykop
  • 0
Wyobraźmy sobie, że ktoś jest łucznikiem hobbystą i stwierdza, że centrum galerii handlowej jest idealne do ćwiczenia celności. Zabija kilka osób. Działał umyślnie czy nie? Zamordował czy nie?


@Grzesiok: Gdyby przyszli na zakupy w niedzielę nie handlową to nic by się nie stało. Taką przyjmuję linię obrony, biorę po 100zł od każdej drużyny i słucham....xD

700

Skandal. Gizela Jagielska, aborterka została superbohaterką Wysokich Obcasów.

Skandal. Gizela Jagielska, aborterka została superbohaterką Wysokich Obcasów.

Superbohaterka odbiera życie, czy je ratuje?

Sekumbomoboko
z
youtube.com
dodany: 21.03.2026, 22:43:26
  • 168
  • #
    aborcja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
junx
junx 23.03.2026, 08:28:53 via Wykop
  • 0
Ale wiesz, że to jest puszka Pandory? Zobacz jak w ubiegłym tygodniu zliberalizowano przepisy w UK, aborcja do 9miesiąca na życzenie. To jest normalne?


@po-ziomka: Nie to nie jest normalne. Jednocześnie nie jest normlane decudowanie przez księdza albo polityka o Twoim ciele. PIękny przykład z laską, która zmarła bo lekarze mieli w dupie i kazali rodzić martwe dziecko. Super sprawa. Ja bym nie chciał by polityk/lekarz decydował czy mam być

2607

Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"

Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"

W trakcie procesu bliscy Sebastiana M. próbowali ponownie wyciągnąć oskarżonego o spowodowanie wypadku na A1 na wolność. Reporter Uwagi! dotarł do szokującego dokumentu w tej sprawie.

jaktos9
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 18.03.2026, 19:12:04
  • 287
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    majtczak
  • #
    sebastianmajtczak
junx
junx 19.03.2026, 14:45:54 via Wykop
  • 17
I w tym nagraniu TVN końcówka piękna: NIECH PAN NAS NIE NĘKA...k#rwa nóż się otwiera...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D.....m
D.....m
konto usunięte 17.03.2026, 15:29:22
  • 22
Co w sytuacji, kiedy kobieta zarabia więcej w związku? Jak się z tym czujecie?
W ankiecie uwzględniamy tylko sytuację, w której #rozowepaski zarabiają więcej od #niebieskiepaski
#ankieta #pracbaza #zwiazki

Jaka różnica zarobków między kobietą a mężczyzną może doprowadzić do rozpadu związku:

  • 1-2 k 24.5% (1133)
  • 3-4 k 13.4% (621)
  • 5-7 k 13.9% (644)
  • 8-10 k 7.2% (332)
  • powyżej 10 k 41.0% (1898)

Oddanych głosów: 4628

  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

junx
junx 18.03.2026, 09:02:01 via Wykop
  • 0
Jak ma się nierówno pod sufitem to 1 grosik sprawi, że znajdziecie powód do rozstania. Miałem moment kiedy moja różowa zarabiała 5k więcej i byłem zachwycony, teraz ja zarabiam a ona nie pracuje. Też jest git. Wystarczy być dojrzałym i rozmawiać a nie patrzeć sobie w portfel. O wspólnym koncie nie wspomnę bo to już w ogóle pewnie nie przemawia do ludzi :) Again, fajnei rozmawiać i np. ustalić, ze XX% jest
  • Odpowiedz

2407

Zrzucamy się na powrót celebrytów i influ z Dubaju!

Zrzucamy się na powrót celebrytów i influ z Dubaju!

Jeśli mówimy o kwestiach dotyczących powrotu Polaków z Bliskiego Wschodu organizowanych przez rząd - czyli podjęcie decyzji o tym, aby była to akcja humanitarna - wtedy płaci państwo - stwierdził na antenie RMF FM wiceminister MSWiA Wiesław Szczepański.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 05.03.2026, 13:09:51
  • 210
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
junx
junx 06.03.2026, 07:37:36 via Wykop
  • 0
A tak serio to chodzi tylko i wyłącznie o PR Tuska. W telewizji grzany temat Polaków w Dubaju to Tusku na białym koniu ich ratuje. Zbawca świata.


@inflacja_biedaku: Tu chodzi o naszą wojenkę. Jak jedni nie wyślą samolotu to drudzy ich będą je#ać przed 10 lat, że zdradzili biednych polaczków. Powinni autostopem wracać skoro olali ostrzeżenia ale nie, nie mogą bo potem będzie ping pong oskarżeń.

281

Groźny wypadek w siłowni, za który nikt nie czuje się odpowiedzialny.

Groźny wypadek w siłowni, za który nikt nie czuje się odpowiedzialny.

Ćwiczenia, które miały być dla pana Daniela formą rehabilitacji, stały się początkiem koszmaru. Dlaczego nikt nie czuje się odpowiedzialny za wypadek na siłowni?

HardWax
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 03.03.2026, 08:31:16
  • 110
  • #
    mirkokoksy
  • #
    ciekawostki
junx
junx 03.03.2026, 16:34:05 via Wykop
  • -1
Jak jakaś linka pękła to wiadomo, że to wina siłowni.


@danob99: ty popatrz, a jednak ani siłownia ani ubezpieczyciel tak nie uważają. Głupi mogli by do Ciebie zadzwonić :)

2235

18-latek w Maserati śmiertelnie staranował małżeństwo. Sąd zadziwia wyrokiem

18-latek w Maserati śmiertelnie staranował małżeństwo. Sąd zadziwia wyrokiem

Sąd Okręgowy w Ostrołęce (woj. mazowieckie) właśnie zmniejszył karę dla kierowcy sportowego Maserati, 18-letniego Piotra R., za wypadek, jaki spowodował on w 2023 roku w Rzekuniu. Zginął w nim 42-letni mężczyzna, a jego żona została ranna. Jak podaje tvn24.pl, wyrok pierwszej instancji zapadł w maju

sub_zero_1
z
o2.pl
dodany: 23.02.2026, 18:15:32
  • 291
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
junx
junx 24.02.2026, 13:25:46 via Wykop
  • 2
"Jak informuje tvn24.pl, 23 lutego br., Sąd Okręgowy w Ostrołęce zmienił orzeczenie dla sprawcy. Według komunikatu Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, sąd wymierzył Piotrowi R. karę dwóch lat pozbawienia wolności (a więc zredukował ją o sześć miesięcy). W pozostałym zakresie utrzymał w mocy decyzję pierwszej instancji.

Obrona w apelacji - zgodnie z relacją tvn24.pl - domagała się znacznie łagodniejszego wyroku dla 18-latka: pół roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata, skrócenia zakazu prowadzenia
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1321

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla posiadaczy psów? Zdania są podzielone

Pokaż treści 18+

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla posiadaczy psów? Zdania są podzielone

Więcej osób rocznie zostaje ugryzionych przez psa niż doznaje urazu w wypadku drogowym. W 2024 roku w Polsce odnotowano 26 588 pogryzień. To średnio 73 osoby dziennie. Mimo to, tylko 35 proc. Polaków uważa, że opiekunowie psów powinni posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC.

WroTaMar
z
trojmiasto.pl
dodany: 21.02.2026, 17:14:47
  • 528
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    ubezpieczenieoc
  • #
    pieniadze
  • #
    psiegryw
junx
junx 22.02.2026, 16:06:46 via Wykop
  • 0
Jako posiadacz psa 100% za tym. Sam mam takie w kredycie hipotecznym bo to chyba dzikie 30zł rocznie kosztuje. ALE CHCIAŁBYM BY KAŻDY ROWERZYSTA RÓWNIEŻ TO MIAŁ.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

junx
junx 23.02.2026, 10:51:36 via Wykop
  • 0
w ubezpieczeniu na mieszkanie, każdy ma :) OC w życiu prywatnym


@P_i_o_t_R: No to o tym samym mówimy. Ale jeśli ktoś nie ma kredytu bo mieszka ze starymi to nawet ćwierć sekundy nie pomyśli o tym. A jak Ci dzieciak rowerem p-------e w auto to wtedy droga do sprawiedliwości jest długa i wyboista :)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking