Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vfr__
vfr__

vfr__

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 65
  • Znaleziska 30
  • Mikroblog 35
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
debenek
debenek
18 godz. i 6 min temu
  • 895
od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus
z tej okazji szarpnę się na #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
debenek - od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus 
z tej okazji szarpnę się ...

źródło: 1000038039

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__ 7 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@debenek: elegancki chłopak, pozdro!
  • Odpowiedz

75

Bąkiewicz i działacze ROG brutalnie pobici i skuci kajdankami przez niemiecką po

Bąkiewicz i działacze ROG brutalnie pobici i skuci kajdankami przez niemiecką po

Robert Bąkiewicz i działacze ROG zostali brutalnie pobici i skuci kajdankami przez niemiecką policję - poinformował administrator profilu Roberta Bąkiewicza na Facebooku. Telewizja Republika wyemi

cogitos
z
tysol.pl
dodany: przedwczoraj, 17:33:22
  • 76
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
vfr__
vfr__
vfr__ przedwczoraj, 20:34:47 via Wykop
  • -2
@Jacek_his: swastyka jest w niemczech zakazana i wiele starych nazistów resztę życia za ten symbol spędziło w pierdlu. Także twój obrazek to obrzydliwa, paskudna i nie mająca żadnego związku z rzeczywistością propaganda i manipulacja. Obrzydliwe, że tak prostacka dezinformacja pojawia się w naszym internecie
vfr__
vfr__
vfr__ przedwczoraj, 20:39:35 via Wykop
  • 1
@Hodofca: według mnie powinno się szanować prawo kraju, do którego się przybywa. Skoro Niemcy na to nie wyrazili zgody, to tą decyzję powinno się uszanować. Oni tego nie zrobili, więc spotkały ich tego czynu konsekwencje.

1690

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 638
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
vfr__
vfr__
vfr__ 14.06.2026, 18:21:42 via Wykop
  • 344
w mojej branży IT są masowe zwolnienia, ale tego nie widać, bo wszyscy są "przedsiębiorcami B2B" albo "zasobami outsourcingowymi"
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vfr__
vfr__
vfr__ 14.06.2026, 19:16:38 via Wykop
  • 102
@ipkis123: nie mówię tego żeby się spłakać jak to jest źle. Napisałem to tylko czysto informacyjnie
vfr__
vfr__
vfr__ 15.06.2026, 18:39:47 via Wykop
  • 0
@xc-d: co do rzeczywistych danych i powodów to nie wiem, nie mam dostępu. Oficjalna narracja to restrukturyzacja i zmiana w procesach firmowych. Zawsze jest podkreślane, że sytuacja w firmie jest stabilna. Dodam też, że firma produktowa, nie kontraktornia. W praktyce w latach 2024, 2025 i teraz 2026 było 6 fal zwolnień, poszło ok. 40 osób co stanowi jakieś 30% załogi ze wszystkich działów (DEV, QA, PM, UX)

480

Prezes z Władysławowa przepędza mnie znad morza, gardzi naszymi prawami i wzywa

Prezes z Władysławowa przepędza mnie znad morza, gardzi naszymi prawami i wzywa

Przed kamerą sam prezes Energobaltic, który natychmiast nakazał mi opuścić plażę nad morzem we Władysławowie! Wezwano na mnie nawet policję. A ta co zrobi?

kubako
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 17:23:59
  • 53
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
  • #
    policja
vfr__
vfr__
vfr__ 12.06.2026, 21:13:14 via Wykop
  • -53
słabe, o co chodzi w tych filmikach? chyba tylko o sprowokowanie służb? w takim razie jest to szkodliwe społecznie i mam nadzieje, że Cię dojadą i nagrywanie z kamerki Cię nie uratuje. W rosji albo chinach gdzie czlowiek jest gownem byloby po tobie
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vfr__
vfr__
vfr__ 12.06.2026, 21:39:55 via Wykop
  • -12
@pan_alternator: za szkodliwość społeczną, uporczywe, złośliwe i celowe, w dodatku nastawione na zysk z wyświetleń z youtube - to tak, należy wyrwać chwasta
vfr__
vfr__
vfr__ 13.06.2026, 06:59:07 via Wykop
  • -7
@piekuo: znam i tym slowem autor tych filmików tylko wyciera sobie gębę. Nie ma to nic wspolnego z zadnym audytem. Tak na prawde chodzi o to zeby sprowokowac sluzby, nagrac kontrowersyjny material i nabic wyswietlenia
vfr__
vfr__
vfr__ 13.06.2026, 10:13:18 via Wykop
  • -9
@mrsev: nagrywal strategiczne z punktu widzenia polskiej gospodarki obiekty i robil to specjalnie zeby sprowokowac sluzby i krecic inbe. Widzisz roznice miedzy tym zachowaniem a chodzeniem sobie z kamera po plazy?

2034

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 212
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
vfr__
vfr__
vfr__ 11.06.2026, 20:23:26 via Wykop
  • 1
z tego co widziałem na tym nagraniu, to nie "powodując bardzo poważne obrażenia" tylko "próbując mu żywcem obciąć głowę"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykop
wykop
05.06.2026, 18:05:51
  • 85
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀

Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__ 09.06.2026, 20:00:18 via Wykop
  • 0
¯\(ツ)/¯
vfr__ - ¯\(ツ)/¯

źródło: wypok 2026-06-09 2156

Pobierz
  • Odpowiedz
Osz102
Osz102
Osz102
06.06.2026, 20:05:36
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__ 07.06.2026, 19:22:56 via Wykop
  • 0
@Osz102: postaram Ci się to wytłumaczyć, chociaż zapewne to bait

Jestem singlem, introwertykiem z pewnymi problemami zdrowotnymi dlatego mam duży problem z poznaniem dziewczyny

zaakceptuj ten fakt, nie szukaj nikogo na siłe. Wiem, że hormony każą Ci kogoś szukać ale to nie ma najmniejszego sensu w dzisiejszym świecie

Nie chciała wcale kasy tylko, żeby zapewnić jej pobyt i
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
07.06.2026, 04:40:31
  • 1023
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)

14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.

Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__ 07.06.2026, 19:11:28 via Wykop
  • 1
@chciejstwo: trzymaj się. Najlepsze zmiany jeszcze przed Tobą, regeneracja trwa nawet 6 miesięcy. Pozdro!
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
06.06.2026, 15:39:19
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__ 07.06.2026, 12:01:29 via Wykop
  • 1
@lubiesikacdozlewu: oczywiscie, przecież Roksana Węgiel zakochała by się w pierwszym lepszym mirku który ma 187 cm wzrostu i klikadziesiąt kilo nadwagi (btw. ponoć dużo schudł). Fakt, że posiada własną wytwórnię muzyczną na pewno nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia. To że jego matka ma galerię sztuki, a ojciec kilka firm to szczegół który na pewno mu w życiu w niczym nie pomógł
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__ 04.06.2026, 14:16:56
  • 0
¯\(ツ)/¯
#wykop
vfr__ - ¯\(ツ)/¯
#wykop

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

684

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

Unia chce wprowadzić nowe zasady dotyczące usług chmurowych wykorzystywanych przez administrację publiczną i strategiczne sektory gospodarki. Propozycje mogą znacząco utrudnić działalność największym amerykańskim dostawcom usług chmurowych, takim jak Amazon, Microsoft i Google.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 02.06.2026, 14:41:41
  • 78
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    technologia
  • #
    komputery
vfr__
vfr__
vfr__ 02.06.2026, 18:57:31 via Wykop
  • -1
I bardzo dobrze. Mamy w Europie bardzo dobrych dostawców rozwiązań chmurowych, nie widzę powodu dla którego mielibyśmy ich nie faworyzować
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vfr__
vfr__
vfr__ 02.06.2026, 20:02:24 via Wykop
  • -2
@Widelec_: na pewno nie takich jak azure albo aws, które gdy coś się spierdzieli plują w ryj firmom, które zostawiają im gruby hajs po to, żeby ich prezydent pluł w ryj całemu krajowi

865

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Imigracja z krajów afrykańskich zaczyna przynosić pierwsze efekty demograficzne. Już około 0,14% dzieci urodzonych w Polsce ma afrykańskie matki. Nie wiadomo natomiast ile dzieci Polek ma afrykańskich ojców, a patrząc na strukturę demograficzną imigrantów w której może to być jeszcze większa liczba.

nasz_czas
z
pbs.twimg.com
dodany: 01.06.2026, 13:45:44
  • 363
  • #
    demografia
  • #
    imigranci
  • #
    afryka
  • #
    murzynkiboners
  • #
    gospodarka
  • #
    statystyka
vfr__
vfr__
vfr__ 01.06.2026, 19:13:27 via Wykop
  • 103
Byłem w kilu afrykańskich krajach i mnie to nie dziwi. Standardowa afrykańska kobieta oczekuje od swojego mężczyzny żeby miał prace i jej nie bił, wtedy jest w stanie urodzić i wychować 4 dzieci. Polka chce się przeprowadzić do dużego miasta i chodzić na imprezy. Pytanie za ile pokoleń kobiety z Afryki przejmą wzorce naszych witaminek tak samo jak nasze przejęły je z zachodu.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

433

Armia Putina pod ścianą. Rosja ponosi gigantyczne straty

Armia Putina pod ścianą. Rosja ponosi gigantyczne straty

Na linii frontu na Ukrainie w wielu przypadkach czołgi zostały zastąpione przez bojowe wozy piechoty lub kołowe transportery opancerzone. A ich użycie i tak jest dość mocno ograniczone tylko do odcinków, gdzie Rosjanie posiadają dużą przewagę ogniową.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.05.2026, 09:48:01
  • 111
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
vfr__
vfr__
vfr__ 24.05.2026, 19:54:31 via Wykop
  • 0
@xxxCZARNY: np. Margarita Simonowna Simonjan ? bylo postowane tysiac razy, poszukaj, sprawdz sam, a nie udawaj debila
vfr__
vfr__
vfr__ 26.05.2026, 20:02:31 via Wykop
  • 0
@paliwoda: ale kto cie prosil zebys pisal tego typu rzeczy? daruj sobie, jestes niepotrzebny, nikogo nie interesuje co masz do powiedzienia. Nikt cie nie potrzebuje, jestes nam zbędny, nie ma miejsca dla ciebie

447

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

Młodzi dorośli wchodzący na rynek pracy zderzają się ze ścianą. CEO preferują zatrudnianie doświadczonych pracowników, żeby ci nadzorowali AI odpowiadające za najprostsze zadania.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 25.05.2026, 17:15:24
  • 213
  • #
    programista15k
  • #
    programista
  • #
    pracait
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    korposwiat
vfr__
vfr__
vfr__ 26.05.2026, 19:55:10 via Wykop
  • 3
i się nie dziwie. Sam jestem z branży IT i pracowałem z osobami urodzonymi po 2000r. Z luźnych rozmów, feedbacków, opowiadań ich dorastanie wyglądało tak:
- były wożone spod domu prosto do szkoły
- plecak te kilkanaście metrów z samochodu do wejścia niesli im rodzice
- jak dostali pałe z matmy to była wina nauczyciela, a nie ich
jakich wzorców to uczy? nie wiem, ale się domyślam. Efekt tego jest taki
- chcę od Ciebie wędki, a
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

508

Strona, która wyświetla wszystko, co ujawnia o Tobie przeglądarka

Strona, która wyświetla wszystko, co ujawnia o Tobie przeglądarka

Można zobaczyć, co ujawnia o nas każda przeglądarka: handlarzom danych, sieciom reklamowym itp. itd. -> jako ciekawostka.

chrzczonki
z
sinceyouarrived.world
dodany: 09.05.2026, 13:56:47
  • 106
  • #
    security
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    internet
  • #
    bezpieczenstwo
vfr__
vfr__
vfr__ 09.05.2026, 21:33:31 via Wykop
  • 5
to może aby się przed tym zabezpieczyć zróbmy prawo, że każda strona gdy ją się otwiera po raz pierwszy musi pokazać baner z informacją jakie dane zbiera, użytkownik nie będzie mógł przejść dalej dopóki tego nie zaakceptuje, na pewno ludzie nie będą tego klikać jak obecnych informacji o plikach cookie, prawda?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vfr__
vfr__
vfr__ 07.05.2026, 19:58:54
  • 0
jezeli Ukraina zaatakuje Moskwe 9 maja, to bedzie najglupsza rzecz jaka zrobią. Czemu?
- dadzą putinowi powod do zwiekszenia mobilizacji rosjan
- dadzą im powod do usprawiedliwienia cenzury internetu
- dadzą im powod do blokady internetu mobilnego
wiec taki atak bedzie korzystny w kontekscie zwiekszenia zamordyzmu w rosji i wykorzystaja to wewnetrznie.
Czego Ukraińcy nie osiagna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
07.05.2026, 20:00:40 via Wykop
  • 4
@vfr__:

-mobilizacja nic nie da bo brakuje sprzętu i nie bedzie rąk do pracy która daje pieniądze na ten sprzet
- niech sobie cenzurują internet
- niech sobie blokują internet
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
07.05.2026, 20:02:03 via Wykop
  • 4
dadzą im powod do usprawiedliwienia cenzury internetu

- dadzą im powod do blokady internetu mobilnego


@vfr__: przecież i tak to robią a kacapy nagrywają filmiki. Nepal zapłonął na samą zapowiedź tego co kacapstwo ma na codzień.
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
22.04.2026, 07:52:13
  • 370
Jako ze na tagu, wraz z wygasajaca nagonka na psy, jest zalew dezinformacji- chcialem podzielic sie z wami interesujacym badaniem Japonskich naukowcow.

POSIADANIE PSA W OKRESIE DOJRZEWANIA MA POZYTYWNY WPLYW NA MIKROBIOTĘ I ZDROWIE PSYCHICZNE.

Dodam, ze wlasciciele psow zyja dluzej, sa lepiej wyksztalceni i szczesliwsi :)

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2589004225022096
Casuel - Jako ze na tagu, wraz z wygasajaca nagonka na psy, jest zalew dezinformacji-...

źródło: 1000002114

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__ 22.04.2026, 20:05:01 via Wykop
  • 1
@Casuel: moze kiedys gdy razem pracowali i polowali to tak. Byl wspolny wysilek, praca. A dzisiaj? standardowy wlasciciel psa pojdzie z nim na najkrotszy mozliwy spacer, bo ma malo czasu i mu sie nie chce. Pies sie wysra na publiczny osiedlowy trawnik, dokladnie tam gdzie to samo zrobilo przed nim 20 innych psow. Potem sié nie umyje, brudny wskoczy do lozka, polize sie po brudnej dupie, a wlasciciel psiecka go
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__ 15.04.2026, 20:10:12
  • 8
czytając komentarze na mediach społecznościowych dochodzę do wniosku, że większość ludzi jest za prawem do posiadania broni ale tylko wtedy kiedy to oni strzelają, a nie kiedy strzela się właśnie do nich

#bystrzycaklodzka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__
Autor
15.04.2026, 20:24:23 via Wykop
  • 0
@AKFobia: to patologia nie bedzie mogla miec broni? dalej beda latac tylko z kastetami?
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
15.04.2026, 20:37:14 via Wykop
  • 1
@AKFobia ludzie którzy żyją w zgodzie z poszanowaniem praw i norm społecznych już teraz mogą dostać b--ń palną. Jeżeli poluźnimy to prawo, to każdy będzie mógl ją zgobyć włącznie z patusami, i ty zamiast słyszeć że Twoja mama puściła się z psem i że o dziwo nie szczekasz, to od jakiegos patusa dostaniesz seryjkę i następne znalezisko będzie o Tobie, że dobry chlopiec byleś i do kościoła chodziłes
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
15.04.2026, 20:43:29 via Wykop
  • 1
@gaz_wieprzowy: nie robie z nich honorowych ludzi, moj wpis mial na celu wypuntkowanie zwolennikow posiadania broni, ze to jest obusieczny miecz - skoro ty mozesz miec bron, to patus tez bedzie mial
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
15.04.2026, 20:50:28 via Wykop
  • 1
@gaz_wieprzowy: no ale chyba latwiej bedzie mu ją wtedy zdobyc? co go powstrzyma przed kupieniem broni na swojego wujka, ciotki, siostry, sąsiada dla siebie?
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
15.04.2026, 20:53:31 via Wykop
  • 1
@AKFobia: jak wyżej, patus dalej będzie mógl kupic bron dla siebie podając inną osobę. Wiem, ze to dla Ciebie za trudne.. no ale jesli patus ma 5 wyrokow i siostre, ktora ma 0 wyrokow, to moze ją poprosić żeby kupiła i dala mu tą bron?
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
15.04.2026, 21:08:15 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: bo wiem jak latwo to wszystko brzmi w teorii, a jak trudno to zrealizowac w zyciu. W internecie w komentarzach wszystko jest takie proste i oczywiste, proste hasla z tiktoka ktore łapie bezrozumna masa
@AKFobia : chyba małolatowi się skonczyly argumenty. No to slucham - czemu patus po 5 wyrokach nie bedzie mogl wyslac swojej siostry aby kupila mu ona na swoje dane bron i dala mu? i
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
17.04.2026, 20:30:35 via Wykop
  • 0
@AKFobia: @gaz_wieprzowy w sumie dużo napisałaś ale nie chce mi sie tego czytac. Także powiem ci, ze prawo do posiadania broni to iluzja jesli chodzi o zwiekszenie twojego bezpieczenstwa. Bo jesli ty zdobedziesz bron, to twoj oponent przed ktorym sie bedziesz musial bronic tez ją zdobędzie, legalnie lub nie. Tylko on nie bedzie mial nic do stracenia, wiec albo odstrzeli ciebie i pojdziesz do piachu, albo ty jego i
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
19.04.2026, 20:12:57 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: żyjesz w jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie, i ja jako patriota który kocha ten kraj, nie pozwolę aby więcej psychopatów jak ty urządzało sobie strzelaniny w środku miasta, bo arbitralnie uzna sobie, że "ma prawo się bronić" albo że "ja jestem praworządnym obywatelem" więc mi się należy do kogoś strzelić jeśli uznam. Jesli chcesz zyć w kraju w którym b--ń można mieć łatwo - zapraszam w---------j do USA
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__
Autor
20.04.2026, 19:34:20 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: nic z nim nie zrobie, bo nie ma po co. Mamy dobre prawo, ktore bardzo dobrze definiuje uzycie broni oraz obrone konieczna. Kazdy psychol wie, ze uzycie broni to bedzie ostatnia rzecz jaka zrobi jako wolny czlowiek. Takze nic zmieniac nie bedziemy, ewentualnie moge otworzyc popcorn i patrzec jak chwasty wyrywają się same - jeden patus, a drugi psychol jak w bystrzycy klodzkiej
  • Odpowiedz
vfr__
vfr__
vfr__ 08.11.2025, 21:57:37
  • 0
wkoncu dzban gpt do czegos sie przydal i poprawił jakość zdjęcia na tyle ze ustawilem sobie je na tapete :)

https://i.ibb.co/KjQC2wjt/lfadjfoaj1o4u23rjls.jpg

#ai
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vfr__
vfr__
vfr__ 06.11.2025, 20:23:01
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking