Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ilmari
ilmari

ilmari

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 557
  • Znaleziska 244
  • Mikroblog 313
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18

2148

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski w Pobierowie, 5 000 zł za noc, klimatyzacja kaput, infolinia kaput, zielona woda. Nic tylko współczuć hotelowym gościom w takim piekle.

danoneek
z
x.com
dodany: 18 godz. i 35 min temu
  • 518
  • #
    ksiazulo
  • #
    hotel
  • #
    golebiewski
  • #
    morze
  • #
    morzebaltyckie
  • #
    pobierowo
ilmari
ilmari
ilmari 16 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 3
@wykoppltakastronazobrazkami: jest tyle pięknych socjalistycznych/komunistycznych krajów o bardzo przyjemnym klimacie, oblanych ciepłymi morzami z atrakcyjnymi i chętnymi dziewczynami. Dlaczego tam nie wyemigrujesz? Przyślesz nam kartkę z baraków z dykty na urlopie z funduszu wczasów pracowniczych, albo z kolejki po mąkę albo srajtasme. Pozdrawiam

462

71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]

71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]

Został surowo potraktowany. Mężczyzna był trzeźwy i przyznał się do popełnionych wykroczeń. Funkcjonariusze ukarali go mandatami na łączną kwotę 3100 zł, a do jego konta dopisano również 22 punkty karne.

Szoszonszyl
z
miastowo.pl
dodany: przedwczoraj, 13:09:26
  • 113
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
ilmari
ilmari
ilmari wczoraj, 13:03:57 via Wykop
  • 7
@blargotron: bo jeśli kiedykolwiek przechodziłeś jakiekolwiek tego typu badanie to powinieneś wiedzieć że to nic innego jak wyciąganie kasy. Jakie badanie stwierdzi że nie dostaniesz udaru za kółkiem jutro czy za miesiąc, pierwszego ataku jakiejś choroby itd. ? Piloci są badani często a z wiekiem jeszcze częściej a i tak nawet zgony za sterami się zdarzają. Kolejne trucie d--y i nabijanie kabzy konowalom i psycholoszkom.
ilmari
ilmari
ilmari 23 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@fonderal: być może jakoś to by się w idealnym świecie dało pożenić ale ma to sporo wad. Myślę że jest duuuuzo innych rzeczy do zrobienia żeby poprawić bezpieczeństwo bo są inne przyczyny wypadków co występują znacznie częściej.
deni28s
deni28s
19.06.2026, 06:25:11
  • 679
#pokemon #lewica
LOL
to nie fejk
deni28s - #pokemon  #lewica
LOL
to nie fejk

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 19.06.2026, 13:52:47 via Wykop
  • 3
@deni28s: Skąd u nas taka debilna moda żeby imiona ruskich/ukraincow zapisywać w transkrypcji angielskiej? Przecież to też słowiańskie języki i elegancko się spolszcza.
  • Odpowiedz

527

Zawsze musi być mandat

Zawsze musi być mandat

Urzędniczka skarbówki zdradza, jak rząd oczekuje teraz linczu na przedsiębiorcach

nickjuzmam
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:03
  • 115
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
ilmari
ilmari
ilmari 02.06.2026, 16:53:50 via Wykop
  • 17
@JoBackManhorse: pamiętam, tak samo było za pierwszej platformy

689

Koniec betonowego złota. Fala pustostanów zakończy dyktat deweloperów

Koniec betonowego złota. Fala pustostanów zakończy dyktat deweloperów

Dogmat o braku dwóch milionów mieszkań w Polsce właśnie upada. Zamiast nieskończonego popytu na horyzoncie widać gigantyczną falę pustostanów wywołaną wymieraniem powojennego wyżu demograficznego. Kurczący się deficyt lokalowy wywróci rynkowe zasady, kończąc erę mieszkań jako lokaty kapitału.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 05:25:22
  • 253
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    demografia
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
ilmari
ilmari
ilmari 22.05.2026, 11:34:55 via Wykop
  • 7
@brah76: może tak być, zakładam że strzał przyjdzie ze strony ekofiko wydajności energetycznej w stylu możesz sobie kupić dom nie spełniający najnowszych norm ale za gotówkę bo bank nie udzieli kredytu bez świadectwa klasy X. I nie mówię tu o barkach z lat .50 ale o domach z lat .90/.00

249

"Każda kobieta powinna trochę popracować seksualnie"

Pokaż treści 18+

"Każda kobieta powinna trochę popracować seksualnie"

"Każda kobieta powinna trochę popracować seksualnie" -można było usłyszeć 21. kwietnia w Bibliotece Jagiellońskiej.

ZielonaOna
z
facebook.com
dodany: 13.05.2026, 10:25:49
  • 68
  • #
    zyd
  • #
    uniwersytetj
  • #
    karie
  • #
    p0lka
  • #
    prac
  • #
    pros
ilmari
ilmari
ilmari 13.05.2026, 15:37:15 via Wykop
  • 1
@WMPP:
[…] Nam pokazują tę najgorszą twarz i jest to przykre. Wynika to chyba z tego, że nie traktują nas jak ludzi” – twierdzi prelegentka.

Takie stwierdzenie może chyba wygłosić każdy kto pracuje w usługach dla ludności - dowolnego typu. To chyba tylko oznacza że gratyfikacja ze sposobu w jaki ta osoba zarabia przekracza i rekompensuje jej przykrości i wady tego zawodu. W innym razie powinna pomyśleć o zmianie pracy.
ilmari
ilmari
ilmari 11.11.2025, 19:10:54
  • 0
Potrzebuje AutoCADa na wyłącznie prywatny użytek (mam dość FreeCADa). Czy zakup z olx czy tam innej strony za 199PLN/49€ jest legalny? Wygląda podejrzanie ale kompletnie się nie znam na tym. Na jakiejś stronie która tym handluje odwołują się do jakiegoś wyroku TSUE itd.

Oprogramowanie jest przeznaczone do użytku po wycofaniu przez poprzedniego właściciela i ponownie wprowadzony na rynek w ramach C.E. C-128/2011. Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie to pochodzi od firm, które zmieniły
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari
Autor
11.11.2025, 19:30:25 via Wykop
  • 0
@Kryspin013: dzięki za konkretne info. Dużo tego na olx i się zastanawiam że nie może być całkiem lewe i tak otwarcie tym handlują. A do hobbystycznych zastosowań potrzebuje. Z ciekawości zapytam czy mi dadzą takie paragon i potwierdzenie.
  • Odpowiedz
ilmari
ilmari
ilmari
Autor
11.11.2025, 19:38:22 via Wykop
  • 0
@przemd11: niby wiem ale ten freeCAD tak mnie wk…wia, jakoś mi te klony nie leżą…
  • Odpowiedz
ilmari
ilmari
ilmari
Autor
11.11.2025, 19:44:44 via Wykop
  • 0
@Kryspin013: dzięki, sprawdzę to
  • Odpowiedz
ilmari
ilmari
ilmari
Autor
12.11.2025, 13:09:50 via Wykop
  • 0
@Philosohero: zdarza się 3D, chyba spróbuję tego fusion. Dzięki
  • Odpowiedz
wiadomix
wiadomix
wiadomix
11.11.2025, 16:52:52
  • 0
Dzień dobry dzień dobry.

Szukam imadła (130-150 mm) do warsztatu, które wytrzyma trochę dłużej, więc chińskie żeliwo odpada :D.
Czy polskie żeliwo jest lepsze? Z nowych imadeł często polecane są polskie Bisony, ale widzę że te "tańsze" serie też są wykonane ze zwykłego żeliwa.

Wiadomo, że najlepiej byłoby kupić imadło kute, ale to inna półka cenowa, no chyba że mówimy o imadłach używanych.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 11.11.2025, 17:05:58 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ilmari
ilmari
ilmari 11.11.2025, 20:28:35 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Megalogin
Megalogin
09.10.2025, 12:43:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 09.10.2025, 12:53:53 via Wykop
  • 1
@Megalogin: Żagań, Świętoszów pewnie poligony tam są.
  • Odpowiedz
bor123
bor123
04.10.2025, 06:06:02
  • 0
Grafik płakał jak projektował
A mema robił debil analfabeta 😆
#reklama #grafika #grafikplakaljakprojektowal #wtf
bor123 - Grafik płakał jak projektował
A mema robił debil analfabeta 😆 
#reklama #gr...

źródło: 1000007184

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 04.10.2025, 06:11:16 via Wykop
  • 3
@bor123: dobra cena za wałek rozrządu do Zetora
  • Odpowiedz
Ulic_Qel_Droma
Ulic_Qel_Droma
11.09.2025, 15:18:12
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 11.09.2025, 15:21:12 via Wykop
  • 7
@Ulic_Qel_Droma: tak jak np. W Japonii? Żyłby tak jak były premier Shinzo Abe?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
11.09.2025, 09:37:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 11.09.2025, 09:42:55 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: weź leki, żebyś nie skończył jak ten Decarlos Jr. Brown. Zresztą sam masz świadomość kocopolow które piszesz i przytomnie anonima używasz.
  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
05.09.2025, 06:41:59
  • 1
Coli oryginal nie da się pić. Wydaje mi się że jakimś cudem smakuje gorzej niż rok temu. Próbując wypić butelkę 2 razy prawie się zespawałem, trzeba poszukać innego budżetowego zamiennika. #przegrywa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 05.09.2025, 06:57:00 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
git_commit
git_commit
04.09.2025, 11:18:01
  • 26
#pracait #pracbaza #korposwiat #linkedin
git_commit - #pracait #pracbaza #korposwiat #linkedin

źródło: temp_file1461903943255537075

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 04.09.2025, 12:06:55 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ilmari
ilmari
ilmari 04.09.2025, 17:59:25 via Wykop
  • 0
@Lasiuk: oo dzięki sprawdzę, nie jestem za dobry w socialach, nie mam nic poza LI żadnych fejsbukow itp.
  • Odpowiedz
totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
29.08.2025, 11:27:07
  • 0
#pracbaza #kolchoz #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow spotkaliście kiedyś kogoś, kto bał się pisać czarnym długopisem? Bo ja w robocie miałem taką sytuację, w której dałem typkowi czarny długopis do jednego dokumentu a on go nie chciał tylko specjalnie zaczął szukać niebieskiego. Pytam się po co i czy się boi czarnych długopisów a ten, że "nie będzie wyjaśniał" xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilmari
ilmari
ilmari 29.08.2025, 12:09:54 via Wykop
  • 2
@totem_lesnych_ludzi: raz gdzieś, nie pamiętam, chyba na kopalni, ktoś chciał żeby dokumenty podpisywać niebieskim/ innym niż czarny. Niby że podpis czarnym wygląda jakby dokument był kserowany a nie oryginał. Tak jakby nie istnialy kolorowe ksero…
  • Odpowiedz

760

Dzieci z socjalnych osiedli, z nożami i siekierami napadły parę z Bułgarii. UK

W Dundee, Szkocja - dzieci z patologicznych osiedli napadły z użyciem siekiery i maczety, parę z Bułgarii, a internet okrzyknął ich bohaterkami walczącymi z najazdem migrantów. Gdy zaczęły być filmowane zaczęły wykrzykiwać oskarżenia o rzekomym molestowaniu w kierunku swoich ofiar.

ijones
z
bbc.co.uk
dodany: 27.08.2025, 19:25:24
  • 290
  • #
    pelikany
  • #
    szkocja
  • #
    uk
  • #
    swiat
  • #
    fakenews
  • #
    sprostowanie
ilmari
ilmari
ilmari 28.08.2025, 08:38:44 via Wykop
  • 1
@variat: to chyba taka nowomowa prawniczo/policyjna jak u nas „ostra amunicja”
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.03.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking