Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
justBrowsin
justBrowsin

justBrowsin

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5027
  • Znaleziska 3338
  • Mikroblog 1689
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
przedwczoraj, 12:00:04
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin przedwczoraj, 14:48:23 via Wykop
  • 2
problem popracować i odłożyć pieniędzy


@MecenasMarcinNajman: bo nie musi odkładać pieniędzy na dom i utrzymanie całej rodziny?
Zreszta to jest zabawne że nadal siegloryfikuje CELOWE i SWIADOME marnotrawienie ogromnych ilosci cennych zasobów i surowców oraz energii i czasu na najbardziej próżniaczą i bezwartościową dla społeeczeństwa rzecz, którą są "podróże"
  • Odpowiedz

72

Lekarz milioner zwrócił pół miliona a teraz dostanie 70 tys. zł zwrotu

Lekarz milioner zwrócił pół miliona a teraz dostanie 70 tys. zł zwrotu

Jeśli lekarz rozlicza się ryczałtem (usługi medyczne to 14 proc.), obniżenie przychodu o 500 tys. zł oznacza 70 tys. zł niższego podatku mówi "Faktowi" Piotr Juszczyk ekspert podatkowy inFaktu. Dawid Kacprzyk, 29-letni lekarz pracujący w Szpitalu Południowym, oddał szpitalowi pół miliona złotych p

airaG
z
o2.pl
dodany: 22.06.2026, 17:07:46
  • 11
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    skarbowka
  • #
    polityka
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin przedwczoraj, 14:33:26 via Wykop
  • 0
@pkusmierczyk: ludzka uczciwość zabrania? nie każdy jest chciwą i pazerną hieną która by tylko chciała korzystać z infrastruktury ufundowanej przez innych ale nigdy nie chce się do tego proporcjonalnie dołożyć

55

Polacy nie chcą elektryków. Największy spadek rejestracji w Europie

Polacy nie chcą elektryków. Największy spadek rejestracji w Europie

Samochody elektryczne w Polsce zaliczyły mocny spadek rejestracji. W maju ich udział w rynku wyniósł tylko 4,1%, a w porównaniu do poprzedniego roku spadł o 28,5%. Dla kontekstu liczba rejestracji wszystkich aut wzrosła o 6,3%.

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 24.06.2026, 08:09:55
  • 99
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    finanse
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 24.06.2026, 20:16:09 via Wykop
  • -2
@mimmo: leasingi to generalnie powinny byc do prowadzenia dzialalnosci a nie do tego, żeby koszta swoich zachcianek przenosic na wszystkich innych podatników wiec niezrozumiałe dla mnie jest dlaczego można leasingować burżyjskie zabawki kiedy powinno się ciężarówki i ciągniki siodłowe co najwyżej

53

Unia chce zabrać Polakom leasing, a europosłowie mają to w nosie!

UE chce zakazać leasingu aut spalinowych. Poprosiliśmy polskich Europarlamentarzystów o odpowiedź na nasze pytania. Na 53 Europosłów odpowiedział JEDEN. Pozostali obudzą się gdy Polacy dowiedzą się w salonach samochodowych, że muszą leasingować elektryka. Wtedy politycy zaczną gardłować.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 24.06.2026, 11:31:46
  • 8
  • #
    polska
  • #
    polityka
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 24.06.2026, 19:53:35 via Wykop
  • -5
@daniel-c: to jest głupie bo przede wszystkim powinno obejmować najpierw dorobkiewiczów, którzy biorą leasingi "na firmę" kiedy ich "firma" nie ma nic wspólnego z transportem czy przewozem osó, więc zachodzi ewidentna defraudacja.
Co do samego zakazu spalinówek to bez sensu biorąc pod uwagę, że pojazd zasilany baterią nie ma żadnych cech któe czyniłyby go bardziej zrównoważonym czy "przyjaznym środowisku" niż normalne auto małolitrażowe. Bateria sie degraduje zbyt szybko, żywotność pojazdu

435

Efekt Streisand - Chcą USUNĄĆ nasz film! *patowynajem*

Efekt Streisand - Chcą USUNĄĆ nasz film! *patowynajem*

Po publikacji mojego filmu o patokawalerce otrzymałem przedsądowe wezwanie do usunięcia materiału. W tym odcinku pokazuję, co dokładnie mi zarzucono i dlaczego postanowiłem odpowiedzieć. Uważam, że rzetelna krytyka warunków mieszkaniowych nie powinna być uciszana pismami od prawników. Jeżeli chcemy

DriveSpace
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 15:34:53
  • 23
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    mieszkanie
  • #
    wykopefekt
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 24.06.2026, 19:48:30 via Wykop
  • 65
co to za troglodycki thumbnail rowde z mr beasta? Co ma dokladnie przedsądowe wezwanie do osoby z kratkami? Nie wspominając o idiotycznej minie nastawionej na kliki? Czy to jest poważny kanał?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2104

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 422
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 23.06.2026, 14:42:46 via Wykop
  • -2
Co za tępi dorobkiewicze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

395

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

"Jeżeli bohaterami narodowymi czynione są osoby odpowiedzialne za masowe zbrodnie na ludności cywilnej, Polska ma [...] obowiązek reagować" tak wyjaśnił swoją decyzję.

Drzepetto
z
onet.pl
dodany: 22.06.2026, 20:46:14
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 23.06.2026, 14:39:48 via Wykop
  • 3
@GhostDragonL32: czyli nie dość że burag to jeszcze wygodnicki tchórz bez żadnych pozytywnych cech

692

Świat dowiedział się o zbrodniach UPA

Zadziałał efekt Streisand

nickjuzmam
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:21:44
  • 85
  • #
    polityka
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 23.06.2026, 06:35:55 via Wykop
  • 3
@LoginZajetyPrzezKomornika: typie naucz się trollowac, bo zakładam że takie brednie można tylko pisać dla satyry
szejas
szejas
20.06.2026, 07:25:46
  • 412
Chorwacki nurek swobodny Vitomir Maričić dokonał jednego z najbardziej niezwykłych wyczynów w historii ludzkości, wstrzymując oddech pod wodą przez 29 minut i 3 sekundy – co stanowi nowy rekord Guinnessa.

Eksperci od dawna uważali, że tak długi czas trwania jest niemożliwy do osiągnięcia. O ile wytresowany delfin potrafi zazwyczaj wstrzymać oddech na 8–10 minut, a większość ludzi z trudem wytrzymuje minutę lub dwie, Maričić pozostawał pod wodą w całkowitym bezruchu przez blisko pół
szejas - Chorwacki nurek swobodny Vitomir Maričić dokonał jednego z najbardziej niezw...

źródło: u1sl2j8yg68h1

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 23.06.2026, 06:31:14 via Wykop
  • 1
Nie zrobił tego dla sławy czy osobistego splendoru

Dlatego pierwsze co zrobił to poszedł się pochwalić na mediach społecznościowych dla sławy u osobistego splendoru? Kto jeszcze kupuje te brednie o bezinteresownosci influencerow?
  • Odpowiedz

324

Polska bez imigrantów? Liczby pokazują skalę nadchodzącego problemu

Polska bez imigrantów? Liczby pokazują skalę nadchodzącego problemu

Zamykanie granic to dziś polityczny gambit, ale dla gospodarek stanowi ostry hamulec. Choć antyimigrancka retoryka wygrywa wybory od Stanów Zjednoczonych po Europę, ekonomiści ostrzegają, że bez rąk do pracy z zewnątrz bogaty świat czeka bolesne lądowanie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 13:01:18
  • 201
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 16:41:16 via Wykop
  • 14
Obywatele zmadrzeli i nie chcą pracować za Bóg zapłać


@Ajdi: to zaczną być gośćmi, a potem wrogami w swoim własnym kraju. Nie zrobiono nic z dorobkiewiczami którzy tych ludzi ściagają, to teraz będzie można patrzyć, jak panom "przedsiębiorcom" majątek rośnie (oczywiście na zamkniętych, strzeżonych osiedlach)

318

Śledztwo The Guardian. Marki tworzą fałszywe influencerki AI udające klientki

Śledztwo The Guardian. Marki tworzą fałszywe influencerki AI udające klientki

Nie jest klientką. Nie jest influencerką. Nie jest nawet człowiekiem. Śledztwo The Guardian opisuje przypadki marek wykorzystujących postaci AI w reklamach udających spontaniczne opinie użytkowników. Płacząca panna młoda, kobieta zachwycona projektem, recenzje z życia wzięte to dopiero początek.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: 22.06.2026, 12:05:58
  • 40
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 16:22:26 via Wykop
  • 3
@osetnik: tak jakby influencerka nie była oszustką - generalnei to softporn, pokazywanie d--y w jak najciaśniejszych legginsach na jakie pozwalają przepisy spolecznosci, i wciskanie tandety od "sponsorów" ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wspominając o świadomym i celowym marnowniu ogromnych ilości cennych surowców i energii na bezwartościowe "podróże"

600

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 10:08:25
  • 133
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:47:16 via Wykop
  • 17
@RomanKarburator: niestety bardzo łatwo zmierzyć stopień troglodyctwa w danej miejscowości patrząc ile jest kebabów - u mnie w mieście co pojawiła się jakaś porządna restauracja to zaraz siezamykała i pojawiał się kebab - a tam już całe chmury nawet nie typowych sebiksów- najpodlejsi troglodyci zjezdzali się z sąsiednich wsi żeby zjeść kebaba jakby to był jakiś superfood xD no i dzieki takim elementom trudno po zmroku juz spokojnie sie poruszać
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:51:03 via Wykop
  • 1
.Turek to maks od kogo bym moze jeszcze zjadł kebab.


@ContraventoFiero: okno overtona już przesunięte więc ktokolwiek steruje tym całym rakiem ESG, osiągnął zamierzony efekt

36

Jak MANIPULANT Ściągnął Hejt Na Kawiarnię (100% NIELEGALNIE)

Jak MANIPULANT Ściągnął Hejt Na Kawiarnię (100% NIELEGALNIE)

Warszawska kawiarnia Coffee Karma stała się ofiarą manipulacji Maksia Szafrana i zbiorowej nagonki. Wszystko przez krótką, odpowiednio zmanipulowaną rolkę, którą opublikował ten "twórca". Jakie grożą mu za to konsekwencje i czy je poniesie?

konkarne
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 19:59:23
  • 7
  • #
    patostreamy
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    prawo
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:41:18 via Wykop
  • 0
gnojkowi zabrac telefon i poblokować wszystkie media spolecznościowe a troglodytom, którzy nieironicznie korzystają z tiktoka czy instagrama odesłać z powrotem do podstawówki. Nie istniało chyba nigdy pookolenie tak absurdalnie podatne na manipulacje jak zoomerzy i cokolwiek idzie po nich
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

866

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

#patologia

PiersiowkaPelnaZiol
z
boop.pl
dodany: 22.06.2026, 12:43:38
  • 165
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    imigranci
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:39:13 via Wykop
  • 3
Dlaczego gnojki w wieku poborowym siedzą w innym kraju niż ukraina, robią burdy i zajmują przestrzenie między innymi w siłowniach, zamiast bronić swojego kraju?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4150

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 21:58:50
  • 189
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:22:30 via Wykop
  • 1
w dużej części to zwykłe buce przekonane o swojej nadludzkości, a tak naprawdę to psy yebiące system


@forfiterex: nie, to po prostu typowi "zardni" wolnorynkowi dorobkiewicze, którzy już sobie wylobbowali swoją oligarchię - coś do czego dąży każdy ustrój nieuregulowany przez państw w wystarczający sposób
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:31:22 via Wykop
  • 0
by zajmowac sie dowolan dziedzina, oraz jako podgrupa uczniowie piatkowi ale ograniczeni do chemi i biologi, Ci ludzi sa zrodlem stereotypu o wybitnym talecie/inteligecji, Ci ludzie co maja wewnatrza potrzebe pmocy innym i w ramach naukach medycznych widza realizacja tej potrzeby, wiec je grinduja, Ci ludzie tworza archetyp misji i powołani


@topikPajak: zapomniałeś dodać pazernych i chciwych "zaradnych" dorobkiewiczów, któzy tylko chcą sienachapać, kupić dziesięć mieszkań i żerować na ludzkiej
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:32:39 via Wykop
  • 0
@kastrator2: tylk ojedno dorbkiewiczowskie auto któe leczy kompleksy? A gdzie AMG, gdzie Audi i BMW?
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 15:34:26 via Wykop
  • 2
@mch0588:


Architekci to zarabiaja psie pieniadze wiec chyba cos slabo o nich dba ta izba


@Czoso: poczekamy na jakiegoś radnego architekta to się dowiemy, bo lekarze też p--------i takie brednie

342

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.06.2026, 18:25:04
  • 152
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 09:31:14 via Wykop
  • 7
@misk4cy: Co w ogóle trzeba mieć w głowie, żeby chodzić w takie miejsca?


@Altar: zwyczajnie FOMO? Wszystko co siezepsuło w ostatnich latach, zepsuło sięprzez to że większość populacji nie umie walczyć z fomo
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 09:37:26 via Wykop
  • -1
@ICameTwiceOnYourMumsBack: chciałeś byćedgy i zabawny ale cały trick w tym scenariuszu polega na tym, że to było pod presją w momencie kiedy cieżko sie wykręcić, i żeby było jeszcze lepiej, tą zgodę może wycofać w każdym momencie - co prawda najlepiej by nie było pozwalać na materiały na tiktoka czy isntagrama, chyba że samemu jest się troglodytą, któy z takich portali korzysta
miejscownikpl
miejscownikpl
miejscownikpl
21.06.2026, 19:33:49
  • 389
Temat opłat serwisowych w restauracjach robi się coraz gorętszy, więc postanowiłem pochwalić się swoim projektem, który działa już od kilku miesięcy

Przykład z dziś: Książulo w filmiku pokazał warszawski Flaming, gdzie 12,5% serwisu leci od KAŻDEGO stolika, nawet jednoosobowego. Z rachunku ~1950 zł sam "serwis" wyszedł ok 200zł.

Dlatego przedstawiam wam "Miejscownik": mapa restauracji w Polsce doliczających obowiązkową opłatę serwisową. Od ostatniego razu urosła - jest już 285 lokali z 46 miast, wszystko ze
miejscownikpl - Temat opłat serwisowych w restauracjach robi się coraz gorętszy, więc...

źródło: miejscownik.pl_oplata_serwisowa

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 07:41:17 via Wykop
  • 2
skoro naraz przychodzi duże zamówienie


@pepedros: niby tak, ale niektore restauracje p------a się w specjalną logistyke gdzie przetrzymuja dania żeby wszystkei wydać całemu stolikowi naraz tylko po to, żeby za to właśnie policzyć specjalną opłatę serwisową dla dużych grup
  • Odpowiedz

544

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Dlaczego prezes dużej firmy, którego każda godzina pracy wiąże się z zarządzaniem milionami złotych, ma czekać w tej samej kolejce co osoba, która tego samego dnia nie ma nic innego do roboty pyta w swoim tekście na portalu medexpress.pl prof. Wiesław W. Jędrzejczak

freedomseeker
z
tinyurl.com
dodany: 21.06.2026, 09:03:35
  • 146
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 06:39:48 via Wykop
  • 0
@chmiels: zdefiniuj jakie dwa auta - bo dwa absurdalnie i nieadekwatnie drogie samochody leasingowane "na firmę" to kompletnie inna kategoria niż dwa gruzy z 2004 roku bo dwójka młodych małżonków musi pojechać do pracy za psie pieniądze w przeciwnych kierunkach, a transport publiczny wyrżnżeli busiarze prywaciarze
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 06:41:45 via Wykop
  • 0
@wredny_bombelek: za mało „xD” troglodyto. Jakbyś się zainteresował tematem, to byś wiedział, że mówię prawdę


@das-sdadas: odważne słowa jak na korwinistę troglodytę wolnorynkowca

389

5-6 tysięcy lekarzy zarabia ponad 100 tys. zł. Ekspert ocenia propozycje rządu

Ustawa o jawności zarobków lekarzy, którą szykuje koalicja, jest dziurawa i niczego nie zmieni - ocenia ekspert od finansowania ochrony zdrowia. Jego zdaniem 5-6 tys. lekarzy-milionerów to nie patologia, lecz legalny efekt systemu. A dziura w finansach sięga już 16,8 mld zł.

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:20:58
  • 50
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    szpital
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 06:29:28 via Wykop
  • -6
y 5000 lekarzy po 10 mieszkan to jedynie 50000, 1/4 tego co wchodzi rocznie na rynek.( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak zawsze popieram i polecam memcenowsko-wykopową walke z katastralnym, zeby lekarz mial takie same warunki


@paczajki: podatek katastralny powinien obowiązywać wszystkich, zastępować obecne podatki od nieruchomości i byćprogresywny. To naprawdę nie jest takei trudne do zrozumienia. Stac cie na kilka mieszkan to stac cie zeby zaplacic od

939

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Dawid Kacprzyk, lekarz-radny-milioner, zrezygnował z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej. To było zapewne wyjście "honorowe", żeby partia nie musiała go wyrzucać siłą. Działania podjęła Naczelna Izba Lekarska, rząd. Ale Polacy zdają się mieć jasne zdanie, że to wszystko za mało.

Akinori456
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 08:08:54
  • 112
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 06:09:35 via Wykop
  • 0
Gosc powinien być sądzony karnie i oskarżony, trzeba tylko tego dopilnować żeby sprawa nie ucichła.


@aiwprton: niee, żeby to miało sens i nauczyło wszystkich że krętactwo i "zaradność" nie popłaca, to powinno sięustalić urealnioną średnią stawkę godzinową i dowalić każdemu z tych pazernyc i chciwych ekarzy regres na przynajmniej trzy lata wstecz - albo przynajmniej powinno sięprzejrzeć wszystkie rejestry aktywności , ustalic czy są jakieś zduplikowane godziny któe były pokrywane
justBrowsin
justBrowsin
justBrowsin 22.06.2026, 06:10:51 via Wykop
  • 1
@fiaslnfilrangve: Miliardy ;) Proponuje od razu karę śmierci, lub co najmniej dożywocie :D


@johny-bravooo: dożywocie za buractwo, cwaniactwo i dorobkiewiczostwo nie jest złym pomysłem mimo że próbujesz to ubrać jako jakieś tryhardowe i prześmiewcze ad absurdum
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.11.2023

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 19.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking