Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blargotron

blargotron

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 45413
  • Znaleziska 36343
  • Mikroblog 9070
  • Obserwujący 55
  • Obserwowane 17

485

"Samotny wilk" polskiego dziennikarstwa śledczego aresztowany. Ktoś go wrabia?

"Samotny wilk" polskiego dziennikarstwa śledczego aresztowany. Ktoś go wrabia?

Niewiele jest redakcji, które nie pisałyby o tej historii. Chodzi w niej o dziennikarza, o sprawiedliwość, o tajemnicę

maciupki5d
z
deon.pl
dodany: wczoraj, 06:37:29
  • 80
  • #
    dziennikarstwo
  • #
    afera
  • #
    polska
blargotron
blargotron 15 godz. i 27 min temu via Wykop
  • -2
Kraskowski jest podejrzany o posiadanie broni palnej - pistoletu gazowego i 54 sztuk amunicji - bez wymaganego zezwolenia oraz o grożenie śmiercią komendantowi powiatowemu policji w Piasecznie w celu zmuszenia go do podjęcia interwencji w konkretnej sprawie - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Antoni Skiba.

Wow, twarde zarzuty. Ale są jakieś dowody?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blargotron
blargotron 11 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@janikomuniewierzeacozdopieroniemcom: Przeciwko czemu?
blargotron
blargotron 10 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@dziedzicpruski: Odnoszę się do znaleziska, nie mam perfekcyjnej wiedzy o wszystkich publikacjach w prasie.
Lukardio
Lukardio
wczoraj, 04:23:12
  • 7
#pis #polityka #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #wojna #rosja #gownowpis #polityka #konfederacja #polska #depresja #ukraina #wojna #wojsko
Lukardio - #pis #polityka #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #woj...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
Lukardio - #pis #polityka #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #woj...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blargotron
blargotron 20 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Prawdziwy_Oponiarz: To co dla mężczyzn w zamian za nadawanie się do maszynki do mielenia?
  • Odpowiedz
blargotron
blargotron 19 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@Prawdziwy_Oponiarz: Y... co? W jaki sposób to jest odpowiedź na moje pytanie? Napisałeś do nie tej osoby?
  • Odpowiedz
blargotron
blargotron 11 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
@Prawdziwy_Oponiarz: Ale odpowiesz na pytanie, czy jesteś ograniczony?

To co dla mężczyzn w zamian za nadawanie się do maszynki do mielenia?


Zreformułuję: co w zamian dla mężczyzn, za to, że się ich wysyła na front a kobiety co najwyżej mają wygodne posadki. No dawaj. Bo musi być coś w zamian, inaczej to zwykłe niewolnictwo.
  • Odpowiedz
blargotron
blargotron 11 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@Prawdziwy_Oponiarz: Sprawiedliwość nie istnieje w próżni z niczego. Ludzie tworzą sprawiedliwe traktowanie innych ludzi. Over and out, kolejny kuk na czarno.
  • Odpowiedz

34

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Firma Juno Computers odświeżyła swoją ofertę tabletów z systemem Linux, wprowadzając dwa nowe modele.

PytanieZaPytaniem
z
notebookcheck.pl
dodany: przedwczoraj, 10:52:05
  • 32
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
  • #
    debian
  • #
    informatyka
blargotron
blargotron 19 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
Zgodnie z informacjami zawartymi na stronach produktów dotyczących dwóch tabletów Juno 4, przed sfinalizowaniem zamówienia klienci będą mogli wybrać jedną z poniższych dystrybucji systemu Linux do zainstalowania:


Debian Forky (Posh)

Debian Forky (Plasma Mobile)

Debian Testing/Forky (Gnome)

Kubuntu 26.04 LTS (KDE Plasma)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blargotron
blargotron 19 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@noHuman: Bo to nie serwer i ludzie nie chcą mieć paczek z przed paru lat.
blargotron
blargotron 16 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@noHuman: Możesz zainstalować na tym jakie chcesz distro pewnie. To x86-64.
blargotron
blargotron 15 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@noHuman: Nie muszą blokować, może być tak, że sterowniki to jakieś g---o działające tylko z jakimś custom kernelem.

430

Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Mirki, często w dyskusjach o zarobkach zapominamy o drugiej stronie medalu, czyli o tym, ile faktycznie kosztuje zatrudnienie pracownika w 2026 roku. Przyjrzyjmy się twardym liczbom, bez zbędnych emocji, żeby zobaczyć, jak zmieniły się realia prowadzenia biznesu w ostatnich latach. Od stycznia 2026

snorli12
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 15:46:53
  • 118
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    finanse
blargotron
blargotron 15 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@UznanyEkspert: 2/5 zarobków, jak policzysz ZUS, "składkę" zdrowotną i podatek.

994

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 20 godz. i 20 min temu
  • 206
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
blargotron
blargotron 15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 4
Car dobry, tylko bojarzy źli.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

488

Zakopane płody w Lutoryżu. W tle długi, arabski gah oraz fajnopolactwo

Zakopane płody w Lutoryżu. W tle długi, arabski gah oraz fajnopolactwo

"Była barwną postacią, ubierała się w specyficzny sposób, miała kolorowe włosy, była bardzo dowcipna. Nigdy bym nie przypuszczał, że coś takiego mogłoby się zdarzyć" - opisuje znajomy zatrzymanej. Na takie farbowane feminazistki trzeba uważać najbardziej.

Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
z
o2.pl
dodany: wczoraj, 06:23:41
  • 99
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    aborcja
  • #
    pieklokobiet
  • #
    p0lka
  • #
    rozowepaski
blargotron
blargotron 19 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
RAL1013


@nintendo89: Chyba któryś z RAL8XXX.
blargotron
blargotron 16 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@KobKob: Araby nie są aż tak opalone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

266

Hakerzy zatruili 1500 pakietów Arch Linux. Rootkit, który przeżyje reinstalację

Hakerzy zatruili 1500 pakietów Arch Linux. Rootkit, który przeżyje reinstalację

Kampania Atomic Arch: hakerzy przejęli porzucone pakiety AUR i zainfekowali je programem kradnącym dane oraz rootkitem eBPF. Rootkit ukrywa procesy i przeżywa standardowe czyszczenie systemu. Cel: klucze SSH, tokeny GitHub, dane chmurowe. Systemy wymagają pełnej reinstalacji OS.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 15.06.2026, 14:18:49
  • 81
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    linux
  • #
    programowanie
  • #
    cyberbezpieczenstwo
blargotron
blargotron przedwczoraj, 22:36:41 via Wykop
  • 0
@PepikPL: To jakaś bzdura.
blargotron
blargotron przedwczoraj, 22:43:43 via Wykop
  • 0
@MedianCass: Nie masz chyba pojęcia o co tu chodzi.
blargotron
blargotron 20 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: To jest rootkit, jak zaorasz rootfs (ew. inne partycje zależnie jaką masz organizację) to się go pozbędziesz. Musiałby być hardware level instalujący się w FW, ale AFAIK to nie taki. Natomiast odinstalowanie paczek nic nie da (to nawet nie jest problem z softem w tych paczkach, tylko instalacja rootkita jest w install hook).
blargotron
blargotron 16 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: Tzn. możesz odinstalować po prostu te "prezenty" które składają się na rootkit (filtry eBPF, usługi systemd). To jest instalowane m. in.: https://safedep.io/ti/packages/npm/atomic-lockfile/

2506

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 22 godz. i 49 min temu
  • 388
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
blargotron
blargotron 19 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 11
Zgodnie z ustaleniami RMF FM przedstawiciele NRL chcą poruszyć kwestię przyczyn bardzo wysokich wynagrodzeń medyków.

Przyczyną jest NRL i rząd. XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blargotron
blargotron 19 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 12
@JanuszBizneswoman: Mają zdolność do bilokacji.

378

Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po 40 latach AI i DNA wskazały innego sprawcę

Pokaż treści 18+

Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po 40 latach AI i DNA wskazały innego sprawcę

Roy Criner miał 21 lat i żadnej kryminalnej przeszłości, gdy został oskarżony o zabójstwo 16-letniej Deanny Ogg. Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po latach DNA wykazało, że był niewinny. Teraz, 40 lat później, analiza danych, DNA i genealogia genetyczna doprowadziły śledczych do innego mężczyzny.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: 15.06.2026, 14:37:21
  • 77
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
blargotron
blargotron przedwczoraj, 23:51:37 via Wykop
  • 0
@JaktologinniepoprawnyWTF:

DNA i odciski palców można podłożyć a nagrania z CCTV zmanipulować.

A świadkowie mogą kłamać.
blargotron
blargotron 19 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@JaktologinniepoprawnyWTF: XD co? Nie. Jeżeli mówimy o konkretnym prawdopodobieństwie, to daj dane jakieś, że bardziej prawdopodobne jest, że ktoś zmanipulował DNA niż że świadek kłamał.

379

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 16:44:18
  • 94
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    nfz
blargotron
blargotron przedwczoraj, 23:26:47 via Wykop
  • 5
@elo345: Tak.
blargotron
blargotron przedwczoraj, 23:29:24 via Wykop
  • 0
@ebblack: Jakich nie płaci?
blargotron
blargotron 20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 2
@elo345: OK, cały film nie jest o tym, tylko jakaś 1/3.

297

8 miesięcy od obietnic Tuska. JSW na skraju bankructwa

8 miesięcy od obietnic Tuska. JSW na skraju bankructwa

Jesienią ubiegłego roku premier Donald Tusk zapowiadał "systemowe rozwiązania" i sugerował, że w ratowanie Jastrzębskiej Spółki Węglowej zaangażuje się... przemysł zbrojeniowy. Od tamtych deklaracji minęło 8 miesięcy, a w kasie spółki według szacunków pieniądze skończą się już w sierpniu. Zamias

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 09:57:18
  • 78
  • #
    polska
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
blargotron
blargotron przedwczoraj, 23:36:08 via Wykop
  • 0
To niech w końcu zbankrutuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

285

Linux 7.1 już dostępny. Ogromne zmiany dla NTFS, procesorów Intela i kart gfx

Linux 7.1 już dostępny. Ogromne zmiany dla NTFS, procesorów Intela i kart gfx

Linux 7.1 wprowadza przebudowany sterownik NTFS, szereg usprawnień dla nowoczesnych procesorów Intela oraz poprawki, które mają przełożyć się na lepszą wydajność kart graficznych AMD i Intel.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 15.06.2026, 13:55:32
  • 85
  • #
    linux
  • #
    komputery
  • #
    opensource
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
blargotron
blargotron przedwczoraj, 22:50:45 via Wykop
  • 0
@UczesanyPedryl: Jak ci się chce to możesz pokonfigurować sobie zarządzanie energią.
blargotron
blargotron przedwczoraj, 22:52:14 via Wykop
  • 2
@niko444: To jest tym zabawniejsze, że instalacja softu z managerem pakietów jest prostsza.

1390

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

Jastrzębska Spółka Węglowa dryfuje w stronę bankructwa, a rynkowe turbulencje obnażają głębokie wady zarządzania gigantem. Państwo rzuca koło ratunkowe warte miliardy PLN, ale pod dywanem kryją się kontrowersje. Aż 170 000 PLN odprawy trafia nie tylko do górników przodkowych, ale także do pracownikó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:05:48
  • 76
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
blargotron
blargotron przedwczoraj, 22:48:35 via Wykop
  • 0
Jest jakaś partia co chce to zaorać?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

394

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Polska szykuje jeden z największych projektów przemysłowych ostatnich lat. Premier Donald Tusk ogłosił, że po wakacjach mają zostać sfinalizowane rozmowy z tajwańskim gigantem Foxconn dotyczące budowy fabryki półprzewodników w miejsce Intela oraz wielkiego hubu elektromobilności w Jaworznie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: przedwczoraj, 09:27:57
  • 141
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
blargotron
blargotron przedwczoraj, 21:17:07 via Wykop
  • 0
A będą siatki na samobójców?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1166

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

Około 9 mld zł - taką kwotę podwyżek dla medyków rekomenduje Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacjin(...) Tymczasem dziura w budżecie Funduszu wynosi ok. 16 mld zł. Nie ma informacji skąd miałyby pochodzić brakujące pieniądze.

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 15:02:18
  • 138
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
blargotron
blargotron przedwczoraj, 00:16:24 via Wykop
  • 7
@BiznesJanusz: Mogą zarabiać ile chcą, byle na wolnym rynku.
blargotron
blargotron przedwczoraj, 12:35:03 via Wykop
  • 0
@BiznesJanusz: AFAIK ubezpieczenie w NFZ jest niestety obowiązkowe. Nawet jak masz JDG. Co z resztą nie ma nawet znaczenia bo to i tak leci do jednego wora z podatkami i potem idzie do NFZ.

Na wolnym rynku jeżeli prywatny podmiot uzna, że to dobry pomysł płacić za fikcyjne godziny to niech tak robi i powodzenia.
blargotron
blargotron przedwczoraj, 12:55:11 via Wykop
  • 0
@BiznesJanusz: Ale z czym ty do mnie? Ja jestem jak najbardziej za wolnym rynkiem (hint: w USA nie ma wolnego rynku). Weź się chłopie zdecyduj, czy ty jesteś wolnorynkowy czy nie. Ty chyba nie masz żadnych realnych poglądów, tylko jesteś trollem. Spadaj na czarno, szkoda na ciebie czasu.

295

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Przemoc w szkole zamiatana pod dywan prowadzi do takich sytuacji.

jacek-derek
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 14.06.2026, 17:24:24
  • 58
  • #
    hejt
  • #
    przemoc
  • #
    szkola
  • #
    uczniowie
  • #
    rodzice
  • #
    nauczyciele
blargotron
blargotron przedwczoraj, 12:29:17 via Wykop
  • 0
— Nawet jak niektóre nauczycielki próbowały z tym walczyć, to ostatecznie w tej walce poległy — mówi Zofia, mama jednej z uczennic w szkole. — Ciche to mała miejscowość, która ma swoje układy i pewien niepisany "porządek". Agresorzy, prześmiewcy to najczęściej dzieci z bogatszych domów, albo takich, gdzie mama lub tata jest urzędnikiem lub kimś innym "ważnym". My, rodzice tych prześladowanych dzieci, chodzimy na skargi, prosimy, by tym tematem hejtu się jakoś
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

228

Alarm od UOKiK! Klienci mogli przepłacać przez ukryte odsetki kart kredytowych

Alarm od UOKiK! Klienci mogli przepłacać przez ukryte odsetki kart kredytowych

Świat finansów napędzany jest dziś technologią i algorytmami. W tym cyfrowym gąszczu bardzo łatwo ze ścieżki innowacji zejść na ścieżkę naciągactwa. Prezes UOKiK przyjrzał się platformom fintechowym i doszedł do wniosku, że niektóre z nich mogą ukrywać realne koszty pod płaszczykiem cyfrowych innowa

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 12:26:35
  • 30
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    technologia
blargotron
blargotron przedwczoraj, 00:14:40 via Wykop
  • 0
W jaki sposób bank zarabia na kartach kredytowych?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

483

Wyrok mordercy Henry'ego Nowaka zostanie ponownie rozpatrzony

Długość wyroku w sprawie morderstwa Henry'ego Novaka została formalnie zgłoszona do ponownego rozpatrzenia w ramach programu nieadekwatnie łagodnych wyroków.

kemot-iksworkal
z
dailymail.com
dodany: 15.06.2026, 17:26:09
  • 39
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    prawo
  • #
    mordercy
  • #
    swiat
blargotron
blargotron 15.06.2026, 23:10:00 via Wykop
  • 15
Psyop aby ludzie zapomnieli o policji? Kiedy oni poniosą konsekwencje?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

119

Egzekucja w Białej Podlaskiej. Zabito rosyjskiego opozycjonistę i malarza

Egzekucja w Białej Podlaskiej. Zabito rosyjskiego opozycjonistę i malarza

W Białej Podlaskiej zabito rosyjskiego opozycjonistę malarza, który ostro krytykował Putina. Podobne przypadki miały miejsce wcześniej w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Polski_Partyzant
z
podlaski.info
dodany: 15.06.2026, 17:57:53
  • 21
  • #
    rosja
  • #
    kryminalne
blargotron
blargotron 15.06.2026, 22:49:26 via Wykop
  • 0
@Zbychu222: A placówki dyplomatyczne zamknięte.

542

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD

rail_man
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 15.06.2026, 13:52:45
  • 140
  • #
    wroclaw
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
blargotron
blargotron 15.06.2026, 17:47:51 via Wykop
  • 15
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: W Polsce z jakiegoś powodu jak istnieją związki to jest to często patologia jak w górnictwie.
blargotron
blargotron 15.06.2026, 22:36:02 via Wykop
  • 0
@sebasan: Ja pracuję w IT to się z tym zjawiskiem jeszcze nie spotkałem. Problem ze związkami jest taki, że to są po prostu ciepłe posadki dla związkowców brzydzących się prawdziwej pracy.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Demiseksualny grey-romantyczny genderqueer furry brony MAAB

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.07.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • VIP
    od 09.06.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia