Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
danoneek

danoneek

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6940
  • Znaleziska 151
  • Mikroblog 6789
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 1
kajelu
kajelu
wczoraj, 07:48:30
  • 1
Czy na Dino #iptv jest Kanał Zero? Jeśli tak to z jakim ID?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 22 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@kamil-kulis: Nie nadają 24/7
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 22 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@kajelu: Nie ma.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek przedwczoraj, 11:42:38
  • 5
Jak tam zbiórka? Było już rozliczenie? Czy jeszcze nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang #youtube #internet
danoneek - Jak tam zbiórka? Było już rozliczenie? Czy jeszcze nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latw...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek
Autor
przedwczoraj, 11:49:50 via Wykop
  • 1
@curiousboi: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xBARTEXx
xBARTEXx
24.06.2026, 15:55:57
  • 0
Ile płacicie za #iptv klasy premium? Mam na myśli np. 366, czołga, piranie, wioskę itp.. :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 24.06.2026, 23:15:10 via Wykop
  • 0
@xBARTEXx: Wszystkie te listy w zasadzie są w jednej cenie; ~ 40zł/msc., nie wiem tylko po ile jest Wioska, a jestem ciekaw, bo namiar na kogoś ogarnąć, to ciężka sprawa.

  • Odpowiedz

330

Historia jednej przesyłki - czyli jak Globkurier i GLS mają ludzi głęboko w...

Historia jednej przesyłki - czyli jak Globkurier i GLS mają ludzi głęboko w...

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest zapłacić krocie za kuriera, tylko po to, żeby paczka wróciła w to samo miejsce, a znajdujący się w niej sprzęt został totalnie zniszczony? Zapraszam do lektury. Opowiem Wam, jak GLS i Globkurier naciągnęli mnie na zakup przesyłce wycieczki po Europie...

Cvmx7
z
wykop.pl
dodany: 23.06.2026, 20:03:26
  • 92
  • #
    oszukujo
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    zalesie
  • #
    januszebiznesu
  • #
    kurier
danoneek
danoneek 24.06.2026, 10:51:07 via Wykop
  • -3
Okej, a gdzie jakieś dowody? Brzmi mało przekonująco tekst pisany bez żadnych dowodów.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

danoneek
danoneek 24.06.2026, 11:31:04 via Wykop
  • 1
@baal80: Przecież widać, że tekst był pisany w AI jakimś to jedno, a dwa nadal brak dowodów. Brzmi jak zmyślona historia. Do tego zielonka. Skoro historia prawdziwa to chyba nic nie stoi na pokazaniu dowodów żeby utwierdzić ludzi w tym, że to prawda? Czy się mylę?
danoneek
danoneek 24.06.2026, 11:35:16 via Wykop
  • 0
@StaryWedrowiec: Jeśli napisze do Ciebie, że żona Ci się puszcza to wierzysz że tak było bo ja Ci to napisałem? Bierz rozwód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
danoneek
danoneek 24.06.2026, 11:36:58 via Wykop
  • 0
@ramirezvaca: Klasyk, do tego bez dowodów jakichkolwiek XD
danoneek
danoneek 24.06.2026, 11:49:51 via Wykop
  • -2
@StaryWedrowiec: Taką szczegółowy tekst wypluje Ci każde AI, a widać, że tekst pisało AI. Pytanie tylko czy redagowało czy napisało całą ckliwą historię. Skoro zrobił z tego tematu taką rozprawkę to chyba nie problem załączyć do tego dowody, jeśli faktycznie autor chce aby to poszło z "hukiem". Bez tego będzie ciężko.

Poza tym jest sporo nieścisłości. Nie nadał paczki jako paleta (na stronie www bo nieintuicyjne (co on ma 80
danoneek
danoneek 24.06.2026, 13:28:17 via Wykop
  • 0
@Cvmx7: No i super!
Gragi
Gragi
Gragi
16.06.2026, 18:28:43
  • 0
#apple #iphone mieliwcie kiedyś miej niz 74% kondycji baterii ??
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 23.06.2026, 13:31:41 via Wykop
  • 0
@Gragi: Po 6 latach mój XS ma 75%, znaczy miał, bo już 17 wjechała.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 21.06.2026, 13:54:04
  • 5
. @marlod mam fajną apkę, ale odblokuj to Ci napisze tutaj w odpowiedzi

#iptv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek
Autor
21.06.2026, 17:46:36 via Wykop
  • 0
@addcited97: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 20.06.2026, 21:22:49
  • 0
Hej

Po 6 latach czas na przesiadkę z XS'a na 17. Potrzebuje kupić jakąś spoko kostkę, ta Baseusa się nada? Czy jest coś lepszego?

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-sieciowe/ladowarka-sieciowa-baseus-gan5-40w-bialy

#ios #iphone #iphone17
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek
Autor
20.06.2026, 21:43:43 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: A nie wiem miałem XS'a i śmigało bez problemów przez 6 lat, stąd moje przywiązanie do nich :D
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
20.06.2026, 21:43:51 via Wykop
  • 0
@ari2k5: @TSoprano Ok dzięki!
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
20.06.2026, 21:45:45 via Wykop
  • 0
@TSoprano: Styknie?

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-sieciowe/ladowarka-sieciowa-ugreen-x513-30w-kabel-usb-c-usb-c-bialy?gad_source=1&gad_campaignid=20500307913&gclid=CjwKCAjw9NjRBhATEiwA_p2J8YTaLXMJgHwfaLABiNPfmOCFeWARTDFhCUYn1Waxx4ha3TMQTJTNbBoCc48QAvD_BwE

Nawet na plus bo ma jeszcze kabel to do auta się przyda ;)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
20.06.2026, 22:09:28 via Wykop
  • 1
@TSoprano: Dzięki, ogarnę ;)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 17.06.2026, 23:33:51
  • 7
Jak zwykle, nie wyszło XD

#iptv
danoneek - Jak zwykle, nie wyszło XD

#iptv

źródło: marmolada-w-szoku

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amamoh
amamoh
18.06.2026, 04:53:33 via Wykop
  • 5
@danoneek: Ale przecież Strong to w 8K jest ;)
  • Odpowiedz
addcited97
addcited97
18.06.2026, 08:08:33 via iOS
  • 3
@danoneek: jak ten cep ledwo co po angielsku duka wiec na drugim telewizorze ma na pełen regulator polski komentarz odpalony zeby cokolwiek zrozumiec podczas oglądania tego meczu w 4K TrueHD 7.1 Dolby Atmos 59.99FPS HDMI 2.1 RPK ZDR
  • Odpowiedz
ak44
ak44
15.06.2026, 18:33:05
  • 3
#iptv

Zgłaszam ten wpis jako logo tego tagu XDDDD
ak44 - #iptv

Zgłaszam ten wpis jako logo tego tagu XDDDD

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 15.06.2026, 22:05:29 via Wykop
  • 1
@James2000: S--------j z tymi oskarżeniami, już dawno powinieneś polecieć z wykopu za pisanie takich bzdur. Dziwne, że moderacja za głupotę potrafi usuwać wpisy, a za szerzenie takich bzdur nie widzi problemu
  • Odpowiedz
DarkAlchemy
DarkAlchemy
15.06.2026, 09:23:10
  • 6
Ostatnio zaktualizowałem mój zestaw ikon do #iptv i tak się przypomnę, bo może komuś się przydadzą (。◕‿‿◕。)
Można je znaleźć na VPS tutaj (domena jest moja, więc jakby VPS się wywalił to mogę podmienić, linki zostaną takie same): https://tvicons.playgroundofkitku.xyz/countries/pol/

Rozdzielczość to od 128x128 do 2048x2048 (to już jest zdecydowanie za dużo dla kogokolwiek)

Są też wersje "bez tła",
DarkAlchemy - Ostatnio zaktualizowałem mój zestaw ikon do #iptv i tak się przypomnę, ...

źródło: mosaic

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 15.06.2026, 21:55:54 via Wykop
  • 0
@DarkAlchemy: Ty lepiej mi powiedz jak to wrzucić do TiViMate :D
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 13.06.2026, 20:22:52
  • 0
Jak Wam działa Mundial? Oczywiście chodzi o kanały TVP1 i TVP2, bo ja wiem, że marmolada będzie biegał do drugiego pokoju żeby mu na Strongu zaczął działać mecz, a jak mu padnie na Strongu to przerzuci na turecki i powie, że super.

Robiłem testy już na Plusx, 365tv i Sharku i gładko, a jak inni dostawcy np. tvteam, daje luźno radę?

#iptv
danoneek - Jak Wam działa Mundial? Oczywiście chodzi o kanały TVP1 i TVP2, bo ja wiem...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek
Autor
13.06.2026, 20:38:30 via Wykop
  • 0
@lukas-kowal: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
14.06.2026, 00:20:40 via Wykop
  • 0
@ak44: Te w nocy na pewno w jakimś stopniu, ale te o 21 coś tam oglądają
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
14.06.2026, 00:58:10 via Wykop
  • 0
@Miecz12: No na pewno za granicą są dostępne za darmo, chyba z VPN XD

Po co mam przełączać na naziemną gdzie nawet nie mogę zatrzymać ani cofnąć mając do wyboru dobre IPTV.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
14.06.2026, 18:23:46 via Wykop
  • 0
@addcited97: Co tam nowego powstało? ;)
  • Odpowiedz
susuke15
susuke15
07.06.2026, 12:07:54
  • 1
Napisze mi ktoś na PW gdzie mogę kupić listę pirhania #iptv
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 08.06.2026, 23:52:48 via Wykop
  • 1
@Zielonkazdr: Moja Pirania już któryś miesiąc ciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale gość wykupił na 2 urządzenia, może dlatego
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 14.06.2026, 18:23:00 via Wykop
  • 1
@tony: Działa, stara padła
  • Odpowiedz
RiverStar
RiverStar
11.06.2026, 16:41:11
  • 1
#famemma Nie oglądam tego Waszego c-------a, ale siora chce PPV. Jaka teraz ma być gala?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 11.06.2026, 16:45:41 via Wykop
  • 0
@RiverStar: Niech se sama kupi.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 11.06.2026, 16:56:00 via Wykop
  • 0
@RiverStar: Weź % od niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kawkanorbert
kawkanorbert
06.06.2026, 22:34:05
  • 0
Czy ja coś źle zrobiłem czy Rusek usunął EPG? #teleelevidenie #iptv
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 07.06.2026, 05:16:48 via Wykop
  • 0
@kawkanorbert: Jak nie działa to dopisz EPG ręcznie do kanału, https://epg.ovh
  • Odpowiedz
BrooKaMaS
BrooKaMaS
BrooKaMaS
06.06.2026, 15:26:34
  • 0
Cześć, jestem nowy w temacie, mam już wszystko działające na tv z aplką tivimate, kupiona lista strong global. Działa świetnie.

Głównie interesuje mnie VOD.

Mam problem z szukaniem czegoś z napisami PL/lektorem/dub w dobrej jakości. Niby są wydzielone listy, ale mam wrażenie, że "na kolanie", dźwiętk stereo albo w ogóle dźwięk jak z kina. W napisach często pojawiają się krzaczki na czcionce czy to przez tivimate czy vlc.

Jest
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 07.06.2026, 05:15:09 via Wykop
  • 1
@BrooKaMaS: Nic dziwnego, dlatego kupiłeś Stronga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adee86
adee86
adee86
06.06.2026, 22:04:51
  • 1
Witam. Potrzebuje namiary na jakieś solidne iptv. Interesuje mnie pełny sport piłka nożna. Czyli C+ Sport, Eleven, Polsat Sport. Archiwum jeśli będzie to fajnie. Jeśli nie to trudno. I na czym to oglądać najlepiej w telefonie Android i na Windows. Jeśli będzie coś zapłacic jednorazowo za apke czy program to nie ma problemu. Używam tvteam i tak średnio... Raz chodzi raz nie. Raz zacina raz nie. Będę wdzięczny za wszelakie namiary i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 07.06.2026, 05:14:16 via Wykop
  • 0
@adee86: Jak się zdecydujesz na dostawcę to napisz wpis na jakiego szukasz, na tagu masz co jest polecane, a co nie. Będzie prościej.
  • Odpowiedz
ArekWladcaDziurekiSzparek69
ArekWladcaDziurekiSzparek69
30.05.2026, 15:57:39
  • 0
Jakie teraz najlepsze cenowo i z najlepszą jakością połączenia iptv polecacie?
Dodam że te które wcześniej testowałem zacinały. Nie zależy mi na vod itp.
#iptv
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 30.05.2026, 23:03:24 via Wykop
  • 0
@addcited97: A jak zacina to idzie na drugiego TiVika i wrzuca Stronga.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 30.05.2026, 23:04:12 via Wykop
  • 0
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: Bez zmian PlusX - 20 zł/msc.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 01.06.2026, 09:43:32 via Wykop
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: Z całym szacunkiem, ale 1k filmów to nie jest spora biblioteka, a VOD zawieszone.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 01.06.2026, 11:35:37 via Wykop
  • 0
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: Nie kupisz. Rejestracja od dawna zamknięta.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 03.06.2026, 10:55:55 via Wykop
  • 0
@bomba4: Zapytał jaki jest najlepszy cenowo i jakościowo więc mu odpowiedziałem zgodnie z prawdą. Skąd mam wiedzieć czy ma Plusa czy nie? Pytanie mogło być czysto informacyjne.
  • Odpowiedz
student987
student987
student987
01.06.2026, 15:12:57
  • 0
Od 5 czerwca będę miał dostępny jeden slot w rodzince Disneyplus 4k. Cena za slot 14 zł.

#disneyplus #disney #disneyrodzina #netflix #netflixrodzina #iptv
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 01.06.2026, 21:07:08 via Wykop
  • 0
@sberatel: Jeden wspólny mail, każdy ma dostęp do niego i po problemie ;)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 02.06.2026, 08:10:56 via Wykop
  • 0
@sberatel: Nigdy nie miałem tego problemu ze znajomymi
  • Odpowiedz
don-wasyl
don-wasyl
29.05.2026, 21:57:04
  • 0
Witam, który dostawca działa na hoście http://cf.8k-ottcenter.xyz:80 ??
#iptv
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 30.05.2026, 23:05:15 via Wykop
  • 0
@don-wasyl: Chińczyk, a każdy chińczyk ma tą samą przypadłość, zrobiłem kiedyś test 3 czy 4 takich dostawców i było jako tako, chodzi bo chodzi. Do oglądania TVP wystarczy, do oglądania sportu/wydarzeń jakichkolwiek - zapomnij. Ale spróbować możesz miesiąc kosztuje mniej niż butelka 1,5l Pepsi, więc żaden pieniądz.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.12.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 11.10.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking