Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
asfinfo
asfinfo

asfinfo

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 496
  • Znaleziska 466
  • Mikroblog 30
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

568

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 117
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
asfinfo
asfinfo
asfinfo przedwczoraj, 12:21:23 via Wykop
  • 1
@juda-goldbergstein: Rejestracja WG to Wieś Garwolin. Jak widzisz na drodze to uważaj. Kierowcy z tamtąd potrafią odwalać niezłe klocki.
asfinfo
asfinfo
asfinfo przedwczoraj, 12:21:47 via Wykop
  • -1
@Klosiak: Rejestracja WG to Wieś Garwolin.
asfinfo
asfinfo
asfinfo przedwczoraj, 13:44:34 via Wykop
  • -1
@juda-goldbergstein: Nie chodzi o buractwo czy chamówe tylko o dziwne zachowania które wymykają poza wyobraźnię normalnego kierowcy (ot choćby kucyk w bagażniku). Z samochodów z okolic wawy to właśnie WG, WOT i WPI.

67

Thorgal: Alinoe

Thorgal: Alinoe

Opis z You Tube. Zapraszam na podróż do świata Thorgala. Przedstawiam swój największy fanowski projekt - ekranizacje komiksu Alinoe. Jest to efekt mojej długiej pracy - tym razem poszedłem w stylistykę realistyczną. Zawsze chciałem zobaczyć ekranizacje Thorgala na dużym ekranie.

FrankDelgado
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:49
  • 24
  • #
    thorgal
  • #
    alinoe
  • #
    rosinski
  • #
    komiks
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    animacja
asfinfo
asfinfo
asfinfo 12.06.2026, 16:54:03 via Wykop
  • 0
ble..........ai slop............
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

863

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 377
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
asfinfo
asfinfo
asfinfo 09.06.2026, 15:40:35 via Wykop
  • 0
@PrzodownikPracyZaGrosze: "Semper fidelis" bracie:D

24

Obowiązek posiadania apteczki w osobówce nie wszedł w życie. Komunikat ministers

Obowiązek posiadania apteczki w osobówce nie wszedł w życie. Komunikat ministers

"Od 1 czerwca 2026 r. nie wchodzi w życie obowiązek wyposażenia samochodów osobowych w apteczki pierwszej pomocy"

darino
z
rmf24.pl
dodany: 01.06.2026, 12:08:39
  • 41
  • #
    apteczka
  • #
    pierwszapomoc
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
asfinfo
asfinfo
asfinfo 03.06.2026, 10:13:02 via Wykop
  • 3
@cepheus: w biedzie, lidlu, action między 17 a 19 pln....

549

Policja publikuje wizerunek rowerzysty, który popchnął starszą panią we Wrocławi

Policja publikuje wizerunek rowerzysty, który popchnął starszą panią we Wrocławi

Ta sprawa bulwersuje opinię publiczną od kilku dni. 11 maja na wrocławskich Pilczycach rowerzysta popchnął starszą panią. Jak ktoś go rozpozna to prośba o informację zgodnie z artykułem - pomżmy namierzyć chorego i osadzić gdzie jego miejsce!!!

priom
z
msn.com
dodany: 22.05.2026, 11:54:19
  • 116
  • #
    rower
  • #
    wroclaw
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    hobby
asfinfo
asfinfo
asfinfo 22.05.2026, 17:52:09 via Wykop
  • 5
@kevik3:PEDAŁKI minusują słowa rosądku.... lycra za bardzo ciśnie w ośrodek myślenia?
asfinfo
asfinfo
asfinfo 22.05.2026, 17:54:02 via Wykop
  • 14
@PanBalon: jakiś PEDAŁ dał Ci minusa, mam nadzięję że jak się zestarzeje jakiś inny pedalarza potraktuje go tak samo albo gorzej.....

930

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę

Pokaż treści 18+

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę
pieczk
z
x.com
dodany: 17.05.2026, 17:01:58
  • 256
  • #
    codziennyrowerowydzban
  • #
    polskiedrogi
asfinfo
asfinfo
asfinfo 17.05.2026, 21:52:23 via Wykop
  • -3
@Matkasiedziztylu: ale każdy kiedyś wysiada z samochodu i wtedy jest pieszym , w sumie w wszyscy jesteśmy pieszymui a pedalrskie bydło w stosunku do pieszych zachowuje sie skandalicznie........... j---ć "padałów"
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfinfo
asfinfo
asfinfo 17.05.2026, 20:23:20 via Wykop
  • 0
@arcxa: słuchanie opini kobiet na temat przyjaźni to pierwszy stopień do tego żeby żadnej prawdziwej przyjaźni nie mieć, proszę o minusa od każdego kto się nie zgadza, proszę.....
  • Odpowiedz

1214

Youtuberzy bojkotują drukarki Bambu. Społeczność open source rusza do ofensywy

Youtuberzy bojkotują drukarki Bambu. Społeczność open source rusza do ofensywy

Sprawa zaczęła się od małego projektu open source, który przywracał funkcje usunięte przez firmę w jednej z aktualizacji. Reakcja Bambu Lab, próba zablokowania tego projektu, wywołała efekt Streisand. Społeczność programistów zjednoczyła się wokół twórcy modyfikacji

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 14.05.2026, 15:44:48
  • 128
  • #
    drukarki3d
  • #
    bambulab
  • #
    opensource
  • #
    afera
  • #
    youtube
  • #
    software
asfinfo
asfinfo
asfinfo 14.05.2026, 21:53:49 via Wykop
  • -6
@nusch: Soft sprzętu nie zmieniony. Po lokalnej sieci można drukować z dowolnej slicera bez czarów. Dzieciaki robiądym bo ktoś kto płaci na utrzymanie chmury nie życzy sobie dostępu do tej chmury przez niekontrolowany przez niego soft. Kupując drukarkę dostęp do chmury nie jest wyszczególniony w umowie zakupu. Kurtyna opada. Koro broni swoich pieniędzy. Ktoś kręci niesłuszny dym. Zobaczymy co z tego wyniknie.

462

Lubisz jeść macane pieczywo? Lidl zabrał głos w sprawie dozowników

Lubisz jeść macane pieczywo? Lidl zabrał głos w sprawie dozowników

Serio pytanie nie przeszkadza Ci, że przed Tobą kilka osób wybierało te same bułki rękami? W wielu krajach są dozowniki bierzesz pieczywo bez dotykania całej reszty. U nas dalej standard: macać, odkładać, wybierać. Zapytałem Lidla, czy planują coś z tym zrobić. POMOCY w lajkowaniu komentarza

timoneq
z
facebook.com
dodany: 27.04.2026, 18:21:59
  • 241
  • #
    sklep
  • #
    lidl
  • #
    zakupy
  • #
    jedzenie
  • #
    biedronka
asfinfo
asfinfo
asfinfo 28.04.2026, 20:29:56 via Wykop
  • 1
ciężkostrawne żytnie z masą kamieni to "samo zdrowie" to oksymoron


@siehu: żal słuchać takiego p*erdolenia: "ciężkostrawne żytnie z masą kamieni to "samo zdrowie" to oksymoron"

490

Katowice uchwaliły mikro Strefę Czystego Transportu. "Farsa na miarę możliwości"

Katowice uchwaliły mikro Strefę Czystego Transportu. "Farsa na miarę możliwości"

Zakończyła się batalia o SCT w Katowicach, którą UE wymogła na mieście po absurdalnych pomiarach nad autostradą zamiast w Śródmieściu. Katowice nie poszły śladem innych polskich miast i ograły UE - wprowadziły mikorstrefę i zwolniły z niej mieszkańców nie tylko Katowic, ale też ponad 40 miast wokół.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 28.04.2026, 08:51:29
  • 80
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    katowice
asfinfo
asfinfo
asfinfo 28.04.2026, 14:23:13 via Wykop
  • 1
@HipokratesHipokryta: "warszafka" się UŚMIECHA! razem z rafalalą.......

502

FreeCAD 1.1 liczne usprawnienia po ostatniej rewolucji

FreeCAD 1.1 liczne usprawnienia po ostatniej rewolucji

Rozwój darmowego programu FreeCAD nie zwalnia. Celem tego artykułu jest przedstawienie najważniejszych zmian w stabilnym wydaniu FreeCAD 1.1, którego premiera miała miejsce 25 marca 2026 r.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 25.03.2026, 10:46:52
  • 102
  • #
    cad
  • #
    freecad
  • #
    inzynieria
  • #
    projektowanie
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
asfinfo
asfinfo
asfinfo 26.03.2026, 07:15:38 via Wykop
  • 3
@hukot: "darmowy" bo "PAN dał", jutro PAN może zabrać.....
nightmeen
nightmeen
20.03.2026, 20:23:56
  • 323
To jeden z moich ulubionych nieczynnych mostów kolejowych w Warszawie. Kiedy jeszcze tam mieszkałem, przez kilka lat codziennie mijałem go, jadąc ścieżką rowerową do pracy i z powrotem. Z czasem stał się stałym punktem mojej trasy, czymś znajomym i swojskim, do czego człowiek zaczyna się przywiązywać, nawet nie zauważając kiedy.
Lubiłem go fotografować i właśnie w tym materiale chciałem przedstawić zdjęcia, jakie mi się udało mu wykonać. Często zatrzymywałem się obok, patrzyłem na
nightmeen - To jeden z moich ulubionych nieczynnych mostów kolejowych w Warszawie. Ki...

źródło: DSC_0123

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
asfinfo
asfinfo
asfinfo 21.03.2026, 08:53:33 via Wykop
  • 2
@nightmeen: Krótszy o trochę innej konstrukcji ale też już nim raczej pociągi nie pojadą:-(
asfinfo - @nightmeen: Krótszy o trochę innej konstrukcji ale też już nim raczej pocią...

źródło: pi

Pobierz
  • Odpowiedz
asfinfo
asfinfo
asfinfo 21.03.2026, 15:33:09 via Wykop
  • 0
zaginięcia ethana cartera


@qciek: inspiracją do tej gry są akurat między inny te miejsca wraz ze słynnym 'mostem toma gruza" ;-)
asfinfo - >zaginięcia ethana cartera

@qciek: inspiracją do tej gry są akurat między ...

źródło: c1

Pobierz
  • Odpowiedz
asfinfo
asfinfo
asfinfo 21.03.2026, 15:33:39 via Wykop
  • 0
@qciek:
asfinfo - @qciek:

źródło: c2

Pobierz
  • Odpowiedz
asfinfo
asfinfo
asfinfo 21.03.2026, 15:34:03 via Wykop
  • 0
@qciek:
asfinfo - @qciek:

źródło: c3

Pobierz
  • Odpowiedz

792

InPost odpala konkurencję dla Allegro! 24h otwartych zapisów do bety aplikacji.

InPost odpala konkurencję dla Allegro! 24h otwartych zapisów do bety aplikacji.

O 20:30 InPost odpalił możliwość zapisania się do testów ich marketplace'u - konkurencji Allegro. Zapisy otwarte przez 24h przez stronę https://inpost.pl/testujznami Konkurencja to dobra rzecz, zwłaszcza w obliczu ostatnich antykonsumenckich praktyk Allegro.

ValandilNW
z
inpost.pl
dodany: 16.03.2026, 19:59:43
  • 208
  • #
    allegro
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
asfinfo
asfinfo
asfinfo 17.03.2026, 17:21:20 via Wykop
  • 5
Bez normalniej strony to niech sobie to w dudę wsadzą. Robienie zakupów tylko przez "apkę" jest dla komórko-zombiaków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

283

"Pilny apel policji. 13-latka wyszła z DPS i nie wróciła"

"Pilny apel policji. 13-latka wyszła z DPS i nie wróciła"

"Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie prowadzą intensywne poszukiwania 13-letniej Karoliny Jarzębak. Dziewczynka w poniedziałek, 23 lutego około godz. 14.30, wyszła z Domu Pomocy Społecznej w Jordanowie i do tej pory nie wróciła. Funkcjonariusze opublikowali rysopis."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 23.02.2026, 17:43:12
  • 64
  • #
    zaginieni
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    malopolska
  • #
    policja
asfinfo
asfinfo
asfinfo 24.02.2026, 19:37:03 via Wykop
  • 2
@zubrzpuszczy: nie rozumiem skąd minusy to JEDYNY DPS wJordanowie i zapadły "śmieszne" wyroki: https://krakow.tvp.pl/90503782/zakonnice-skazane-za-znecanie-sie-nad-podopiecznymi-w-dps-jordanow
asfinfo
asfinfo
asfinfo 24.02.2026, 19:37:33 via Wykop
  • 1
@zubrzpuszczy: jaka patologia to minusuje?!

692

Wstyd na cały kraj. Każdy zobaczy tę twarz. Ujęcia z restauracji

Pokaż treści 18+

Wstyd na cały kraj. Każdy zobaczy tę twarz. Ujęcia z restauracji

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Kamera zamontowana w jednym z lokali w Elblągu zarejestrowała okropny czyn. Młoda kobieta, wykorzystując nieuwagę personelu, podeszła do kasetki z pieniędzmi, a następnie wyciągnęła gotówkę i oddaliła się w nieznanym kierunku. Towarzyszył jej mężczyzna.

radzioso532
z
o2.pl
dodany: 20.02.2026, 10:38:41
  • 165
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
  • #
    kradziez
asfinfo
asfinfo
asfinfo 20.02.2026, 19:57:35 via Wykop
  • 22
Rysy twarzy, włosy i styl ubrania mocno wskazują na babę z Kaukazu. Ten jegomość też taki gruzińsko-ormiański.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1169

MAMY ROBIĆ ZA ŚMIECIARKĘ?! KLĘSKA SYSTEMU KAUCYJNEGO!

MAMY ROBIĆ ZA ŚMIECIARKĘ?! KLĘSKA SYSTEMU KAUCYJNEGO!

Od oficjalnego startu systemu kaucyjnego w Polsce minęło już kilkanaście tygodni. Miało być nowocześnie, ekologicznie i prosto, a jest chaos. Polacy stoją w kolejkach do automatów, które nie chcą przyjmować plastikowych butelek i puszek.

Turpizm
z
youtube.com
dodany: 20.02.2026, 14:46:54
  • 411
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
asfinfo
asfinfo
asfinfo 20.02.2026, 19:12:00 via Wykop
  • 3
@srodowa_noc: kurcze, w sumie miło poznać kogoś z równoległego świata....
asfinfo
asfinfo
asfinfo 20.02.2026, 19:13:00 via Wykop
  • 7
@Aperitiff: tylko że każda spalona butelka to 50gr dla tuska.....

4559

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat

ale nie teraz, bo sortownie same wyłapują to co trzeba - branża komunalna podsumowuje system kaucyjny.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 09.02.2026, 11:27:26
  • 600
  • #
    ekologia
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    polska
asfinfo
asfinfo
asfinfo 09.02.2026, 19:58:30 via Wykop
  • 2
@Kexu: czyli....
asfinfo - @Kexu: czyli....

źródło: obraz

Pobierz

2319

Dzietność w kraju na poziomie 1.1 - domyślam się czemu

Pokaż treści 18+

30 lat czekania... Największa decyzja życia... Jest i ono... psiecko. A ludzie przyklaskują.

Kapersky
z
streamable.com
dodany: 12.01.2026, 18:11:35
  • 1530
  • #
    p0lka
  • #
    p0lki
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    neuropa
asfinfo
asfinfo
asfinfo 13.01.2026, 19:32:43 via Wykop
  • 2
@Teraz_albo_nigdy: oglądałem gościa zanim ona się pojawiła. Specyficzny ale autentyczny, odkąd ona jest to żal dupę ściska. Sztuczna z debilnymi opiniami, przestałem zaglądać. A teraz jeszcze to "psiecko" i jego miny...... w sumie może ze względu na starą sympatię to jego wiadomość do widzów: : "proszę ratujcie, niech o 23 czeka zatankowany do pełna, odpalony samchód i co by się nie działo nie zatrzymujcie się jak wsiąde, NIGDY!:,.,,,,,
Huntress
Huntress
24.12.2025, 17:53:54
  • 860
Jak co roku, tradycyjnie przypominam, że grzybowa nie ma podjazdu do króla stołu wigilijnego - BARSZCZU CZERWONEGO (z Uszkami - specjalnie z dużej) i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma po co

#oswiadczenie #swieta #wigilia #jedzenie #takaprawda
Huntress - Jak co roku, tradycyjnie przypominam, że grzybowa nie ma podjazdu do króla...

źródło: 648_432_barszcz-czerwony-z-uszkami

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfinfo
asfinfo
asfinfo 25.12.2025, 10:07:56 via Wykop
  • 0
@Huntress: KAŻDA ZUPA jest lepsza od tej buraczanej wody, KAŻDA.
  • Odpowiedz

233

Kraków. Kierowca autobusu zatrzymał się pomiędzy zamkniętymi rogatkami

Kraków. Kierowca autobusu zatrzymał się pomiędzy zamkniętymi rogatkami

Jak relacjonuje mieszkaniec, autobus został uwięziony na przejeździe kolejowym, a kierowca miał "wykonywać chaotyczne i niezrozumiałe manewry, odmawiając wyłamania rogatki i zjazdu z torów, mimo krzyków i próśb pasażerów". Interweniował pasażer, który wyłamał rogatkę.

goferek
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 23.12.2025, 17:42:32
  • 93
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    polskiedrogi
asfinfo
asfinfo
asfinfo 23.12.2025, 20:40:45 via Wykop
  • 23
@duzy_gracz: chyba już ponad 3kpln w sumie wychodzi. CHORE! powinno być dokładnie jak mówisz. Wcale nie tak trudno jest wjechać na tory podczas zamykania się szlabanu.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.04.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 31.08.2023

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 15.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking