Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NightFalcon
NightFalcon

NightFalcon

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59
  • Znaleziska 56
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8

397

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

W Długokątach Małych w powiecie żyrardowskim kierowca cofając ciężarówką przejechał 36-latka w biały dzień.

siedzewrobo
z
miejskireporter.pl
dodany: 25.06.2026, 22:17:38
  • 177
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    rower
  • #
    rowery
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon przedwczoraj, 15:32:42 via Wykop
  • 3
@Arv_: Rowerzyści to dziwny naród - oni jadą i na nic nie patrzą... jadą środkiem drogi i mają pretensje, że się trąbi na nich - a przecież należy zachować metr odległości przy wyprzedzaniu, a gościu nie ciągnie naczepy tym rowerkiem, aby środkiem jechać. O jeździe obok ścieżki rowerowej i wymuszeniach nie wspomnę, bo to chyba taki standard ludzi, kiedy gacie nerwy dup*ne uciskają... Ale nigdy nie zapomnę sytuacji, jak ktoś
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon przedwczoraj, 15:35:50 via Wykop
  • 0
@JIMMYZ: traf na takiego de*la na rowerze, co mu wszystkie nerwy gacie uciskają i idź siedzieć za niego.... Zawsze powtarzałem, że piesi i rowerzyści oddają swoje życie obcym osobom, a sami mają totalnie wywalone na to, co się dzieje dookoła nich...
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon przedwczoraj, 15:50:06 via Wykop
  • 5
@Arv_: jestem prawie pewien, że ciasne gacie się wepchnęły za naczepę podczas manewru cofania, bo miały pierwszeństwo. Wszystko zgodnie z zasadą "a ch*j - jadę! - co będzie to będzie!". Oni nic nie widzą, na nic nie patrzą, nigdy nie hamują, tylko walą w drzwi aut, w ludzi....

15

Siemens Mobile upadł, choć kiedyś wyprzedzał rynek. Historia marki, która miała

Siemens Mobile upadł, choć kiedyś wyprzedzał rynek. Historia marki, która miała

Zanim smartfony przejęły świat, niemieckie telefony uchodziły za sprzęt dla tych, którzy cenili solidność, logikę i technologię bardziej niż modny wygląd. Mieliście jakiegoś siemensa?

pixel-nerd
z
pixelnerd.pl
dodany: 25.06.2026, 14:54:34
  • 10
  • #
    siemens
  • #
    niemcy
  • #
    telefony
  • #
    upadek
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon przedwczoraj, 05:03:47 via Wykop
  • 4
Bez przesady, siemiens był poprawny i tyle.... królem solidności była Nokia, ale była ciut droższa, więc kogo nie było stać na nokię, kupował siemensa (gorsze w sumie wszystko, ale na papierze porównywalne parametry :P). Kto chciał przyszpanować kupował np. Sony Ericsona z mp3 i innymi bajerami (rok ok 2005)... Nie mówię o telefonach za kilka tysięcy, bo mało kogo na nie było stać, a jeszcze kroili wtedy na każdym rogu i bramie...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

602

Zaczyna się pseudo wybielanie pana Dawidka...

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ursynow/warszawa-dawid-kacprzyk-zwrocil-czesc-pieniedzy-szpitalowi-st9102396

Bombardino-Crocodilo
z
wykop.pl
dodany: 18.06.2026, 11:45:56
  • 71
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    afera
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 18.06.2026, 19:57:41 via Wykop
  • 1
na moje oko to rodziny zmarłych pacjentów szpitala z tego okresu powinni się skrzyknąć i oskarżyć szpital i konkretne osoby o jawne działanie na szkodę pacjentów, odmowę ich leczenia itp.... Za te 500 tys to można było kilka osób wyrwać spod kosy, uratować może kilka kończyn przed amputacją itp... A ta kasa, podobnie jak pewnie w większości została przepalona. To, że ją zarąbał to powinien jego najmniejszy problem.... Swoją drogą cały pion
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

432

Jak Rosja zakłóca sygnał GPS nad Polską

Jak Rosja zakłóca sygnał GPS nad Polską

Rosja wykorzystuje satelitę do zakłócenia GPS w Polsce wynika z ustaleń naukowców. Trójka badaczy przeanalizowała dane od 2019 roku, które wykazywały występowanie krótkiego zagłuszania sygnału przez kilkadziesiąt stacji jednocześnie. Przełom dokonał się w lutym 2026 roku, gdy zakłócenie odnotowane

lyncz
z
cyberdefence24.pl
dodany: 16.06.2026, 12:59:43
  • 47
  • #
    rosja
  • #
    gps
  • #
    nawigacja
  • #
    technologia
  • #
    kosmos
  • #
    satelita
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 16.06.2026, 19:14:23 via Wykop
  • 13
Ruskie to ruskie... dokąd mają na wódkę i chleb, to pójdą za putinem nawet w ogień... Im tylko porządny wpie...dol tylko przemówi do rozsądku... EU się z nimi bawi, jak matka z łobuzem - za te wszystkie akcje już dawno wszystkie kraje powinny się zebrać i przejąć Królewiec, zrobić z tego Państwo i wcielić do EU. Myślę, że to akcja na 2-3 dni, nawet by nie zdążyli wytrzeźwieć, a już by było
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2623

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 260
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 11.06.2026, 05:08:52 via Wykop
  • 0
uważam, że lekarze doją, ile się da, bo czują na karku coś dziwnego, coś niebezpiecznego i to ostatni moment, aby wydoić nas wszystkich.... Zbliża się era SI - a lekarze są świetną grupą do zastąpienia - tak samo jak tłumacze, informatycy i wiele innych... Wystarczy, że pojawi się firemka, która się wyłamie i wliczy potencjalne odszkodowania za błędy w koszty i będziecie mieć pozamiatane... Oczywiści - SI się myli - ale lekarze
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

459

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Mimo protestów mieszkańców, trwają prace nad betonowym parkiem Białostocka, mieszkańcy chcą park, ale z zielenią. Prezydent zdania nie zmienia i nadal forsuje swój projekt z zaporami czołgowymi. Mieszkańcy chcą park, ale z zielenią i torem dla rolkarzy, który nie będzie co chwilę przecinał się z

findi
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 12:34:29
  • 110
  • #
    sosnowiec
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    parkology
  • #
    polityka
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 10.06.2026, 18:46:07 via Wykop
  • 3
A ja powiem inaczej - nie wierzę obu stronom! Takie projekty powinny być poddane ankiecie, referendum, badaniom społecznym... Wiele razy się spotkałem z tym popularnym hasłem "mieszkańcy protestują" - a raptem chodzi często o np 20 osób/10 000. Oczywiście jedna osoba nie powinna też decydować - to nie jest też monarchia....
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Uważaj OD 3 CZERWCA Zmiany Dla Kierowców ! RZĄD DOKRĘCA ZNOWU ŚRUBĘ!

Uważaj OD 3 CZERWCA Zmiany Dla Kierowców ! RZĄD DOKRĘCA ZNOWU ŚRUBĘ!

Nowy Taryfikator nowe mandaty mało? A no mało więc od 3 Czerwca kolejne zmiany by dojechać kierowców, albo w sumie wyciągnąć więcej kasy w imię "poprawy bezpieczeństwa"

Willux
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 10:30:12
  • 13
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    prawodrogowe
  • #
    samochody
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 10.06.2026, 18:36:54 via Wykop
  • 0
@klapektarasa: No ja nie jestem miejscowym zapie...em, ale mam wrażenie, że jest kilku gości w okolicy, którzy w sumie co miesiąc komuś robią szkodę, a my się na nich zrzucamy. Policja nie może im zabrać prawka, bo już nie mają. Sąd nie może im nic zlicytować, bo nic nie mają.... jednym słowem my się zrzucamy na ułamek społeczeństwa, co w kółko coś odwala.... Jesteś bogaty = wykupujesz punkty i możesz

19

8 czerwca 2026 r. uruchomiono cztery nowe OPP! [MAPA INTERAKTYWNA]

8 czerwca 2026 r. uruchomiono cztery nowe OPP! [MAPA INTERAKTYWNA]

Tylko dziś, równo w południe oddano cztery nowe odcinkowe pomiary prędkości. Lokalizacje nowo oddanych odcinków budzą wielkie kontrowersje. Sprawdź gdzie lepiej odjąć gazu i włączyć tempomat.

NewsMap_pl
z
newsmap.pl
dodany: 08.06.2026, 14:56:45
  • 45
  • #
    fotoradary
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 09.06.2026, 04:24:25 via Wykop
  • 3
@izera-grom: ehh... gów..no będzie - nic się nie zmieni.. Swoją drogą - ostatnio jakiś dziwny trend jest, aby mapy były po prostu nieczytelne... Kiedyś, jak wchodziło się na mapę - drogi szybjiego ruchy na żółto - czerwono, wojewodzkie na czarno i reszta na szaro - a teraz - wszystko na szaro, małe czcionki - w sumie to patrzę na tą mapę, przybliżam, oddalam i tak g...wno na niej widzę! Masakra

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 08.06.2026, 04:58:02 via Wykop
  • 6
Po prostu system wyklucza ludzi młodych i młode kobiety, które decydują się na dziecko. Facet do 30-stki nie ma nic i ledwo spina koniec z końcem - więc żadna witaminka na niego nie spojrzy. Kobieta do 30stki studiuje i rozpoczyna zawrotną karierę w jakiejś sieciówce czy korpo i nie zajdzie w ciąże, bo nie dostanie awansu na seniora juniora specialist od wykładania towaru... Pruchno też wiernie kibicuje systemowi skutecznie zniechęcając "bo młodzi
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

52

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!
kiero_profesjonal
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 14:36:54
  • 96
  • #
    kierowcy
  • #
    rower
  • #
    samochody
  • #
    drogi
  • #
    agresjadrogowa
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 07.06.2026, 10:52:15 via Wykop
  • -1
nie rozumiem, jednego dnia nagrania, jak to samochody jeżdżą po chodniku, drugiego nagrania, jak rower jedzie środkiem drogi wielopasmowej... Chcecie być szeryfami, to respektujcie przepisy i szanujcie siebie nawzajem... Ja osobiście nie lubię pedalarzy w rajtuzach, jadących środkiem drogi, pomimo szerokiego pobocza lub - jak w tym przypadku - drogi rowerowej. Myślę, że wasza bezkarność i swoboda doszły za daleko i ktoś powinien zainicjować ogólnokrajową akcję, aby takie dewiacje zatrzymywać w zarodku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3137

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 07.06.2026, 10:41:52 via Wykop
  • 2
to jest po prostu zwykła łapówa, aby w kampanii wszyscy śpiewali jednym głosem... To samo było za poprzedniej władzy - najwięksi beneficjenci covidowego byli głównymi gwiazdami sylwestrów i innych wydarzeń. Jak dla mnie nic się nie zmieniło i długo nie zmieni. Gadanie o głosowaniu na tych, czy na tamtych też za dużo nie pomoże, bo oni działają wg ściśle określonych schematów nadanych przez zatrudnionych socjologów - nie mamy z tym szans. Co
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

13

15 Najciekawszych Miejsc w Rzymie, Które Musisz Zobaczyć!

15 Najciekawszych Miejsc w Rzymie, Które Musisz Zobaczyć!

Jeśli planujesz wycieczkę do Wiecznego Miasta albo po prostu interesujesz się Rzymem to przedstawiamy propozycję 15 ciekawych miejsc, które warto tam zobaczyć ;)

niezwykle-miejsca-w-polsce
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 18:03:31
  • 2
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    ciekawostki
  • #
    wakacje
  • #
    turystyka
  • #
    wlochy
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 04.06.2026, 06:34:21 via Wykop
  • 0
Niech się wypowie ktoś o zdrowym mózgu, nosie i oczach... Czy naprawdę warto jechać do Rzymu? Czy nie wali tam moczem w każdej uliczce, jak np w Mediolanie? Czy da się tam zjeść obiad w ogródku przed restauracją, czy wszędzie fruwają śmieci i obserwują ciebie 'my friendy'...? Dajcie cynk, bo nie chcę zmarnować weekendu i oglądać kolejne miasto opanowane przez malarię...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17

Błędne oznakowanie, gdzie zginął policjant na motorze powalało na jazdę 100km/h

Błędne oznakowanie, gdzie zginął policjant na motorze powalało na jazdę 100km/h

Ostatnio było głośno o tym jak młody motocyklista uderzył w pojazd, który zjechał z prawoskrętu na pas do jazdy prosto. Wg portalu BRD24 oznakowanie w tym miejscu było błędne, przez co zezwalało na jazdę do 100km/h.

severh
z
brd24.pl
dodany: 30.05.2026, 12:19:28
  • 20
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    warszawa
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 02.06.2026, 20:10:19 via Wykop
  • 1
Przestańcie z motopi*ek robić na siłę świętych.... dobrze wiedzą, co się dzieje przy kraksie i przy jakich prędkościach, nikt im nie każe zapier..ać, a tym bardziej nie mam ochoty jeździć i patrzeć się tylko w lusterka i do tyłu, bo im się spieszy.... Widział oszoł*oma w aucie, mógł zwolnić, ale postanowił go wyprzedzić na odkręconej manetce... to że było ograniczenie do 100, 200 czy 500 nie oznacza, że nie mógł zwolnić -
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 02.06.2026, 20:33:58 via Wykop
  • 0
@CREATE_USER: Zawsze coś się może stać niebezpiecznego, dokładnie o to chodzi w zasadzie ograniczonego zaufania... gadasz, jakbyś nigdy nie złamał żadnego przepisu, o niczym nie zapomniał, nikt nie musiał z twojego powodu hamować.... A to robienie z motocyklistów wzorowych uczestników ruchu przypomina mi robienie lekarzy i inżynierów z wiadomo kogo... oczywiście zdarzają się wyjątki, ale statystyka jest bezlitosna...

70

Wypadek motocyklisty na Puławskiej w Piasecznie

Wypadek motocyklisty na Puławskiej w Piasecznie

Kierowca osobówki wymusza pierwszeństwo przecinając trzy pasy , w tym linie ciągłą. Motocyklista ma zielone, ograniczenie 70 kmh. Niestety, motocyklista nie przeżył.

Me_Not
z
stop-cham.pl
dodany: 29.05.2026, 15:00:06
  • 104
  • #
    motoryzacja
  • #
    motocykle
  • #
    wypadek
  • #
    informacje
  • #
    drogi
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 31.05.2026, 16:31:56 via Wykop
  • -3
pier... cie, że aż głowa boli - gostek miał w d..ie swoje życie i musiał... musiał, nosz k...wa MUSIAŁ zap...lać tym pierdzącym klamotem.... Miał pecha, bo trafił na oszo...łoma z osobówki.... Nikt nie ma radaru dookoła głowy, aby was wypatrywać, bo wy nosz kurde musicie, no musicie min 120 jechać... Jesteście na motorach wielkości pieszego, rowera, a wydaje się wam, że widać was przynajmniej jak wojsową scanie na sygnałach.... Macie w d...pie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

602

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

...a miała być w Polsce (artykuł po ang.)

lapagapa
z
reuters.com
dodany: 29.05.2026, 20:27:03
  • 107
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    usa
  • #
    gielda
  • #
    intel
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 30.05.2026, 07:49:24 via Wykop
  • 21
To, że międzynarodowe firmy wybierają po prostu tańsze i bezpieczniejsze lokalizacje to nie dziwi. Ale dziwi mnie, że 40 mln kraj kompletnie nie produkuje nic swojego! Nie mamy nic, co Francuz, Czech, Nigeryjczyk chciałby kupić.... Nie muszą to być mega technologie, najnowsze scalaki, ale cokolwiek (rower, garnek, silnik....). Polski biznes polega tylko na imporcie, lub tłuczeniu czegoś na starej maszynie z Niemiec....
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 30.05.2026, 07:54:25 via Wykop
  • 14
@Adkos: Przekazanie technologii da im dużo - to oni mają już próby lądowania na księżycu, a nie Polska... Ich jest dużo i są głodni - czyli tani! Niech jeden umie tylko garstkę tego, co polski inżynier, ale ma wsparcie 100 swoich do jednego zadania, więc finalnie i tak jest bardziej wydajnie... Krzywo, prosto, byle ostro...
123xD
123xD
123xD
25.05.2026, 18:19:03
  • 142
Mamy tu na tagu 218000 wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech ktoś poleci gierkę PC dla człowieka po trzydziestce:
- możliwe granie w krótkich sesjach, 1-3 min
- szybko się włącza
- wciągająca fabuła
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 26.05.2026, 03:53:26 via Wykop
  • 1
@123xD: command & conquer - te stare gierki z czasów PS1. Mega!
  • Odpowiedz

476

Kradzież kabli ze stacji ładowania. Złodziej odpracuje i zwróci wartość mienia

Kradzież kabli ze stacji ładowania. Złodziej odpracuje i zwróci wartość mienia

Kradzież kabli ze stacji ładowania Powerdot. Wartość skradzionych elementów wyniosła blisko 15,5 tys. zł. Skazany musi wykonać 240 godzin nieodpłatnej pracy na cele społeczne i zwrócić operatorowi pełną wartość mienia.

d4nello
z
menworld.pl
dodany: 23.05.2026, 14:23:18
  • 126
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    policja
  • #
    prawo
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 24.05.2026, 07:43:25 via Wykop
  • 0
@James2000: Rzeczywiście to wszystko jakieś takie dziwne.... po co żulom 2m akurat tego kabla.... i wtyczka? Zabezpieczenie tych ładowarek też nie jest jakieś mega trudne...

435

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

"Oskarżenie mocno naciągane". Jestem zszokowany, jak media działają, one już wydały wyrok i wszystko rozstrzygnęły na podstawie wybiórczych informacji.

maakumba
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 10:50:53
  • 119
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    sadowehistorie
  • #
    bmw
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 21.05.2026, 16:17:51 via Wykop
  • 1
No rzesz kur*a ja pie*le.... Media wydały wyrok na podstawie nagrania i ciągu przyczynowo - skutkowego. Taki biegły chyba się specjalizuje w wyciąganiu takich Majtczaków z tarapatów i dlatego tak pie*li, aby nie urazić uczuć swoich potencjalnych, przyszłych klientów. Czy taki biegły bierze 2 miliony za robotę i połowę rozdaje reszcie biegłych i sędziemu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

930

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę

Pokaż treści 18+

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę
pieczk
z
x.com
dodany: 17.05.2026, 17:01:58
  • 256
  • #
    codziennyrowerowydzban
  • #
    polskiedrogi
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 18.05.2026, 03:36:53 via Wykop
  • -4
@misiozaur: ogólnie jakaś g-wno moda powstała na to pedałowanie. Kiedyś, aby przejechać się rowerem wystarczył składak, albo byle jaki góral, szosówka. Teraz musisz mieć rower za min. 5 tysi i ciuchy jajo okórczne za pies wie ile... Ile dróg przez ostatnie lata przebudowano dla pedalarzy, zwężono, ujęto pasów dla aut - efekt: zakorkowane centra miast, wąskie drogi dojazdowe do wiosek i puste drogi rowerowe, po których tylko okazyjne ktoś przejedzie
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 18.05.2026, 03:45:18 via Wykop
  • 12
@text: pedalarze mają nawet wyjechane na swoje bezpieczeństwo i walą przez skrzyżowanie na pełnej bez rozglądania się... Nie zliczę, ile razy na rodnach czy małych miasteczkach wylecieli tacy przed maskę "bo mają pierwszeństwo". Na skrzyżowaniu z podporządkowanej wyleci i jeszcze zakole robi, jakby 4 przyczepy ciągnął. To, że jeżdżą środkiem drogi i nie ma jak wyprzedzić grupy, to pominę, bo chyba to taki ich standard... Nie rozumiem, dlaczego tak wszyscy

536

Mafia śmieciowa rozbita. Policja zatrzymała 14 osób na gorącym uczynku

Mafia śmieciowa rozbita. Policja zatrzymała 14 osób na gorącym uczynku

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 14 osób podejrzanych o udział w nielegalnym procederze pozbywania się odpadów komunalnych na terenie Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim. W akcji, przeprowadzonej na polecenie łódzkiego wydziału Prokuratury Krajowej, wzięło udział

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 11.05.2026, 06:25:54
  • 30
  • #
    nidzica
  • #
    centralnebiurosledcze
  • #
    mafiasmieciowa
  • #
    aresztowania
NightFalcon
NightFalcon
NightFalcon 11.05.2026, 20:37:08 via Wykop
  • 2
@ovejaNegra: Dlatego wysypiska i spalarnie powinny być obok największych producentów - przy miastach, a nie na wsiach :) Nie ma problemów ze zgodą mieszkańców (zrozumienie i akceptacja ze strony urodzonych enginerów i prezesuf). No i kury zdrowe jaja niosą na wsi :) A co do Twojego poziomu inteligencji nawet się nie odniosę, bo szkoda słów - i tak nie pojmiesz...
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Night Falcon

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking