Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Edzik123
Edzik123

Edzik123

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1958
  • Znaleziska 1799
  • Mikroblog 159
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

420

Ostre słowa Krzysztofa Bosaka o Ukrainie. "To, co robicie, jest obrzydliwe"

Krzysztof Bosak dobrze ocenia decyzję o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu. W jego opinii "Ukraina gloryfikuje tych, którzy kierowali ludobójstwem". To jest obrzydliwe i Ukrainie, rządowi w Kijowie, trzeba to wprost mówić ocenił w rozmowie z Polsat News.

Car_Roman
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 11:35:04
  • 126
  • #
    bosak
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
Edzik123
Edzik123
Edzik123 przedwczoraj, 20:06:47 via Wykop
  • 24
@thomcios: Angela Merkel?( ͡° ͜ʖ ͡°)

470

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 14:47:42
  • 187
  • #
    polityka
Edzik123
Edzik123
Edzik123 przedwczoraj, 20:04:30 via Wykop
  • 14
Maski opadły a ojkofobiczne liberalne fajnopolactwo ciągle w lesie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

447

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

TL;DR: W dyskusji na mirko padło twierdzenie, że Europa "hejtuje" nas za decyzję o odebraniu orderu "Orła Białego" Zełeńskiemu. Problem w tym, że żaden z przytoczonych artykułów z zagranicznych mediów nie zawiera takiej informacji. Po zwróceniu uwagi, autor wysłał link do losowej dyskusji na X.

kowalzmetina
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 10:18:35
  • 106
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    bandera
  • #
    wolyn
  • #
    polska
  • #
    manipulacja
Edzik123
Edzik123
Edzik123 przedwczoraj, 16:30:02 via Wykop
  • 3
@eSUBA94: coś tak zboczonego mógł napisać typ który twierdzi że lgbt ,,jest normalne"... Co trzeba mieć w łbie żeby tak napisać? Zapewne nie wiele i w wyniku braku argumentów rzucać obleśnymi odpowiedziami. Typowe dla ludzi którzy łażą na pewne marsze i drą mordę o swoich preferencjach a potem mówią ,,to normalne" ¯\(ツ)/¯

7

Dlaczego w Polsce nikt nie ratuje demografii

Dlaczego w Polsce nikt nie ratuje demografii

Współczynnik dzietności w Polsce spadł do rekordowo niskiego poziomu 1,07. W 2060 r. może nas być 26,7 mln. O 38-milio

Lama1
z
zero.pl
dodany: 20.06.2026, 13:52:15
  • 16
  • #
    dzieci
  • #
    polska
Edzik123
Edzik123
Edzik123 20.06.2026, 21:50:47 via Wykop
  • 1
Bo ważniejsze są populizmy a najlepiej sprzedają się te z obrazka czyli lpgety.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
19.06.2026, 18:27:04
  • 7
Eliza Michalik wśród liberałów, lewicy i fanów PO/KO jest traktowana nad wyraz poważnie, Mało tego, jej liberalne czyli nie imające się Biblii ,,chrześcijaństwo" jest często argumentem wśród wojujących ateistów przeciw temu co uporczywie atakują. Ciekawą ma ona logikę na najnowsze gorące tematy.
#lekarz100k #libertarianizm #polityka #michalik #dziennikarstwo #bekazlewactwa #4konserwy
Pytalski_malopolan - Eliza Michalik wśród liberałów, lewicy i fanów PO/KO jest trakto...

źródło: michalik_xd

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edzik123
Edzik123
Edzik123 19.06.2026, 18:30:59 via Wykop
  • 2
@Pytalski_malopolan: ,,przekrętów" xd Jprd.... czy przekręty pisowskie też nazywa ,,przekrętami"? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

1875

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
Edzik123
Edzik123
Edzik123 18.06.2026, 19:45:23 via Wykop
  • -1
Wykopki to ciekawe stwory. Kiedy Duńczycy mieli liberalne podejście do imigrantów z dzikich krajów to byli wyzywanie od lewctwa. Teraz zaostrzyli politykę względem obcych i co ? Ano teksty ,,Duńczycy są spoko, znam kilku" , ,,Dania zawsze była racjonalna". Łaska wykopków na pstrym koniu jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1238

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Pokaż treści 18+

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Brytyjski poseł Rupert Lowe opublikował 219-stronicowy raport sfinansowany przez ponad 20 tysięcy darczyńców. Dokument opisuje dekady zorganizowanego wykorzystywania seksualnego w co najmniej 149 dystryktach UK, za "aktywną lub pasywną zgodą" policji, opieki społecznej i polityków.

awe-spam
z
gbnews.com
dodany: 17.06.2026, 13:24:12
  • 148
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    polityka
Edzik123
Edzik123
Edzik123 17.06.2026, 20:59:32 via Wykop
  • 4
jak tam #neuropa #lgbt i reszta lewackich ,,racjonalistów"? Przecież UK jest normlane i rząd tam nie kieruje się ideologią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

437

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Kazimierz Wóycicki: Moi znajomi i ta część opinii publicznej, do której ja przynależę, oczekuje, że to polska strona przeprosi Ukrainę. Ten sam człowiek wcześniej zrównał zbrodnie ludobójstwa UPA z AK.

eMWu12
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 10:32:07
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
Edzik123
Edzik123
Edzik123 14.06.2026, 19:30:38 via Wykop
  • 11
Wóycycki czy Wójcicki w wymowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obczajcie poglądy polityczne tego liberała...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

25

Papież Leon XIV podziękował niosącym pomoc migrantom na morzu

Papież Leon XIV podziękował niosącym pomoc migrantom na morzu

Do przemyślania dla samozwańczych obrońcy wiartości chrześcijańskich z wykopków: papież dziękuje niosącym pomoc migrantom na Morzu Śródziemnym i apeluje do Europy o rachunek sumienia.

mateusz-krakowski
z
xyz.pl
dodany: 12.06.2026, 10:28:32
  • 18
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkatoli
  • #
    polityka
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    ekonomia
Edzik123
Edzik123
Edzik123 12.06.2026, 20:27:11 via Wykop
  • 8
Autorze - od kiedy pomoc w nielegalnym procederze jest zgodna z Biblią? Widać wiesz tyle o chrześcijaństwie co kościoły dające ślubom parom jednopłciowym bo w ,,biblii piszo o miłości" ale poligamicznych ślubów nie dają bo zamykają się w bańce monogamii, ciekawe czemu tak redefiniują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Edzik123
Edzik123
Edzik123 12.06.2026, 20:29:02 via Wykop
  • 4
@TenXen47: hahhahah
Ale wiesz ze wg. tej wiary małżeństwo to chłop i baba a nie biedroń i śmiszek? Jeśli akcceptujesz to co mówi papaj to nie akceptuj ślubów jednopłciowych homofobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

260

Pod Wronkami odkryto świetnie zachowany miecz wstępnie datowany na XI wiek

Pod Wronkami odkryto świetnie zachowany miecz wstępnie datowany na XI wiek

Niepozorny kawałek skorodowanego żelaza okazał się mieczem wstępnie datowanym na XI wiek. Zabytek zauważył nad Wartą Mirosław Tucholski, mieszkaniec Wronek. Miecz trafił do Muzeum Ziemi Wronieckiej, czeka na konserwację, a muzeum podkreśla wzorową postawę odkrywcy.

ArcheologiaZywa
z
archeologia.com.pl
dodany: 12.06.2026, 10:15:00
  • 41
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    polska
  • #
    wielkopolska
  • #
    sredniowiecze
Edzik123
Edzik123
Edzik123 12.06.2026, 20:23:59 via Wykop
  • 2
Wykop!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

560

Wiek emerytalny do zmiany. Polska otrzymała jasne wytyczne

Komisja Europejska zaleciła Polsce podjęcie działań mających zwiększyć stabilność systemu emerytalnego. Wśród rekomendacji znalazła się przede wszystkim ochrona przed ubóstwem KOBIET na emeryturach

MakiawelicznyAltruista
z
wnp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:48:05
  • 119
  • #
    neuropa
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    demografia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
Edzik123
Edzik123
Edzik123 09.06.2026, 19:30:14 via Wykop
  • 6
Mam mieszane uczucia - popieram zwiększenie wieku emerytalnego tj. wyrównanie ale z przyczyn demograficznych i równościowych a nie ,,bo kobietom jest gorzej" xD Kabaret.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Gdy korzystał PiS, był białoruski trop. Gdy korzysta KO to już światowy standard

Gdy korzystał PiS, był białoruski trop. Gdy korzysta KO to już światowy standard

Firma działająca w Rosji i na Białorusi nadal uczestniczy w obsłudze polskich wniosków wizowych za granicą. Problemem była, gdy współpracował z nią poprzedni rząd. Dziś obecna władza przekonuje, że podobne rozwiązania funkcjonują powszechnie na świecie.

alibaski
z
zero.pl
dodany: 09.06.2026, 07:25:47
  • 42
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    ko
  • #
    pis
  • #
    rosja
  • #
    polityka
Edzik123
Edzik123
Edzik123 09.06.2026, 17:15:50 via Wykop
  • 5
Takich cynicznych zachowań jest masa. Pushbaki za pis były nielegalne i w tej sprawie liberalna/tęczową/lewicowa scena polityczna w Polsce dostawała białej gorączki. Prawa Człowieka, Konwencje czy inne prawo międzynarodowe których Polska ma przestrzegać nie zmieniły się od tej pory a tu zonk - nagle pushbaki dobre i ci sami politycy nie domagają się respektowania prawa które Polska ma przestrzegać. Ciekawe czemu¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

328

Koreańczyk obraża białych francuzów i zostaje kulturowo ubogacony

Pokaż treści 18+

Koreańczyk obraża białych francuzów i zostaje kulturowo ubogacony

(FR) Koreańczyk poleciał do Maryslii. Narzeka na rasistowskich francuzów. Mówi "je...bać białych". A później zostaje kulturowo ubogacony przez murzynów. W dalszej części biali francuzi mówią, że swoimi filmami przynosi złą famę Marsylli, bo jest bezpiecznym miastem oprócz kilku dzielnic.

sosiwoczostkowe
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 15:13:37
  • 55
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    islam
Edzik123
Edzik123
Edzik123 08.06.2026, 18:00:52 via Wykop
  • 1
@revoolution: ale to Ty p--------z i to nie na temat xD Seri nie czytasz na wykopie jakie to koreańce nie mają wysokiego iq? W znalezisku przykład że lewacko liberalne p---------e dociera nie tylko do ciebie.

1969

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
Edzik123
Edzik123
Edzik123 08.06.2026, 17:57:51 via Wykop
  • 4
@masz_fajne_donice: od kiedy śluby jednopłciowe, inwigilacja jak w komunistycznych Chinach, ochrona lgbt ,,przed nienawiścią", wpuszczanie imigrantów na prawo i lewo i lokowanie ich w hotelach, klękanie w geście solidarności z murzynem ćpunem to wartości prawicowe? Równie dobrze możesz napisać że liberał jest za tym żeby ludzie mający kilka mieszkań udostępniali min. jedno bezdomnym - serio są ludzie nazywający się liberałami i jednocześnie będący za takim odgórnym nakazem - liberałowie ale
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
07.06.2026, 16:48:26
  • 8
Na głównej mamy coś takiego
https://x.com/vpopulimedia/status/2063332048756957644/video/1?s=46
Czy to moja wadliwa percepcja czy może weryfikacja dyrdymałów so tolerant, różnorodność naszą siła, sikhowie to mega honorowa grupa etniczna oni są ciekawie bosą inni i to wystarczy. Czy liberałowie i lewicowcy myślą że nawet taki niedomy* dzik z kraju (jego lub rodziców) gdzie kozy dupą szczekają będzie myślał jak tęczowy oszołom z farbowanymi włosami i tatuażami? (ʘ‿ʘ)
#bekazlewactwa #
Pytalski_malopolan - Na głównej mamy coś takiego
https://x.com/vpopulimedia/status/20...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edzik123
Edzik123
Edzik123 07.06.2026, 16:53:05 via Wykop
  • 3
@Pytalski_malopolan: to jawny rasizm, ksenofobia itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1863

Nakłaniają do usuwania Polaków.

Pokaż treści 18+

Nakłaniają do usuwania Polaków.

Livestream na TikToku prowadzony przez Sikhów, którzy analizują zdjęcie Henryego Nowaka, nazywają go rasistą z zimnymi oczami, usprawiedliwiają zabójcę (Singh był w porządku). Robią sondaż, czy nasrać czy nasikać na grób Henryego, obrażają Polaków i wzywają do usunięcia ich z

artos69
z
x.com
dodany: 07.06.2026, 14:19:20
  • 146
  • #
    novak
  • #
    sikh
  • #
    uk
  • #
    anglia
Edzik123
Edzik123
Edzik123 07.06.2026, 16:52:18 via Wykop
  • 40
Ludzie będący fanami tęczy, lewicy i ,,nie mających niż do imigrantów" zapraszam do komentowania. Zapraszam bo wam się nie mieści w łbe ze ludzie z różnych rejonów Świata wychowywani są w innej kulturze, mają inną percepcje/wrażliwość/czy zasady. Widać to za trudne bo lepiej wytrzeć ryj tęczową flagą. K* dowód na to że te całe sikhy to zwykłe niem dziku** o skośnych oczkach. Ciekawe jak tam im rodzinne tereny, pewnie nadal zadupie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1059

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Fajno-Polacki wice-marszałek KO teraz w Ukraińkiej TV szkaluje władze prezydencką naszego kraju i pluje na Polaków i bagatelizując ludobóstwo wołyńskie jako "ataki na ludność cywilność". Nienawiść do Polski i Polaków z strony koalicji rządzącej wchodzi na coraz wyższe poziomy pogardy.

KochanekAdmina
z
tysol.pl
dodany: 04.06.2026, 12:03:51
  • 194
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewica
  • #
    4konserwy
Edzik123
Edzik123
Edzik123 04.06.2026, 19:17:44 via Wykop
  • 10
Hhahahaha jak tam tęczowe oszołomy? hmmm? No przecież ona się nie wstydzi tęczowej flagi w debacie jak Trzaskowski i jest Polką. No właśnie widzimy. Jprd, pewnym ludziom wystarczy wmówić że walczą o mniejszości i już - hur dur traktujcie wszystkich równo dlatego 2 kobiety powinny móc się hajtnąć w Polce. Ok a czy facet może sobie wybrać czy chce być ojcem czy nie (aborcja prawna) czy takie decydowanie o własnym ciele to
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

557

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Kryzys demograficzny staje się również problemem biznesowym. - Najczęściej mówi się o tym, że zaczyna brakować pracowników. Ale ten kij ma też drugi koniec - nie rodzą się przyszli klienci.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 04.06.2026, 07:21:51
  • 361
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    dzieci
Edzik123
Edzik123
Edzik123 04.06.2026, 12:51:37 via Wykop
  • 5
Sprowadzi się ich z dzikich krajów a lewactwo z liberałami będzie zachwycone różnorodnością.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

738

Jeśli Zeleńskiemu zostanie odebrany order, to do Polski nie przyjedzie już nigdy

Tak twierdzi prezes Związku Ukraińców w Polsce - Mirosław Skórka, w porannej rozmowie w RMF. Sugeruje, że spoliczkowanie w taki sposób prezydenta Zeleńskiego doprowadziłoby do ucięcia relacji na najwyższym państwowym szczeblu

Makavlani
z
x.com
dodany: 02.06.2026, 09:32:28
  • 203
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
  • #
    rmf
  • #
    historia
Edzik123
Edzik123
Edzik123 02.06.2026, 18:08:19 via Wykop
  • 5
Wracamy z ,,na Ukrainie" czy nie bo Ukraińcom będzie przykro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1207

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu uderzy we wszystkich, tylko nie kościoły i związki wyznaniowe. Ktoś jest w stanie wytłumaczyć czym różni się wybetonowany parking pod kościołem od firmowego?

PanStrasznieZuy
z
infor.pl
dodany: 31.05.2026, 07:30:15
  • 224
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    kosciol
Edzik123
Edzik123
Edzik123 31.05.2026, 15:14:52 via Wykop
  • 2
@Gjbgghbhhjj: Co ma piernik do wiatraka?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.07.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking