Produkujemy za malo, aby cos z tego miec. Niecale 3m szesciennych, z czego 1mln idzie dla Polski.
@Sledzik8: prawda, nasze zasoby tego gazu są za małe na nasze pokrycie potrzeb,
a hel jest odpadem z wydobycie gazu ziemnego, którego też musimy sprowadzać
nasze wydobycie helu nie pokrywa naszego polskiego zapotrzebowania, a co dopiero cokolwiek mamy eksportować





















Pokaż mi proszę działający w Polsce dobry system ochrony zdrowia.
I nie mydl mi oczu Luxmedem/Medicoverem/Enelmedem, bo te placówki nie zoperują ci wady serca, pękniętego wyrostka albo nie zajmą się leczeniem raka, bo im się nie opłaca