Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KIaudik
Profil firmowy

KIaudik

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10869
  • Znaleziska 1496
  • Mikroblog 9373
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 8
pearl_jamik
pearl_jamik
4 godz. i 3 min temu
  • 1
A może by nam w zamian za pomoc oddali lwów?

#ukraina #wojna #polityka #polska #lwow #ankieta

Niech oddadzą Lwów za pomoc jako udzieliliśmy?

  • Chętnie 30.6% (11)
  • Zły pomysł 69.4% (25)

Oddanych głosów: 36

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik 3 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 4
@pearl_jamik: Polska od 3 lat pomaga homeopatycznie
  • Odpowiedz

47

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Państwowa rosyjska telewizja wysłała dziennikarzy na białorusko-polską granicę po to aby szczuć na broniących granicy polskich strażników. Bezczelni ruscy dziennikarze podchodzą do płotu i prowokują strażników. Prawicowe środowiska w Polsce milczą o tej prowokacji.

KIaudik
z
x.com
dodany: 5 godz. i 33 min temu
  • 21
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    uchodzcy
  • #
    kanalzero
KIaudik
KIaudik 20 godz. i 52 min temu
  • 38
JEDYNE MEDIA, które się jakkolwiek zainteresowały sprawą skatowanego na śmierć Polaka jest białoruska NEXTA i Lewacka Gazeta Wyborcza

Mariusze z brighton nigdy sie nie dowiedzą od stanowskiego o tej sprawie, jak rosja bestialsko skatowała Polaka i wrzucili go do dziury w ziemi i wbili kija z kartką. Człowiek ten nie dostał należytego pochówku, rosja nie przeprosiła za to morderstwo.
Konfederacja, brauny czy pisy nie mają interesu w tym żeby domagać się godności
@KIaudik 236

Rosjanie pochowali skatowanego przez nich Polaka, dostał kij i kartke.

więcej
KIaudik - JEDYNE MEDIA, które się jakkolwiek zainteresowały sprawą skatowanego na śmi...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
Autor
13 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@turfa8: do budy
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik 22 godz. i 4 min temu
  • 84
No i co się w związku z tym w Polsce stanie?
Czy prawactwo typu konfa, pis, brauny cokolwiek o tym gdziekolwiek napisało? Czy skrytykowali rosje, że otwarcie morduje ludzi w Polsce? Oczywiście że nie.
Czy stanowski i kanał zero i inne prawakoidalne gnidy coś o tym morderstwie wspomną? Oczywiście że nie.
Będzie o tym w republice? NIE NIE BĘDZIE XD

Połowa tego kraju jest opanowana przez prawakoidalnych cuckoldów, którzy nie widzą nic złego
KIaudik - No i co się w związku z tym w Polsce stanie? 
Czy prawactwo typu konfa, pis...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
Autor
21 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 21
@dumbass223: Zaklinacz mew juz sie nie moze doczekac zeby zwalic wine na tuska, ze UKRAINA zabila rosjanina w Polsce.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
Autor
21 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
już od godziny 11 o tym trąbią lokalne grupy lewe i prawe i nie


@winsxspl: Nie widac https://x.com/K_Stanowski
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
Autor
20 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
Stanowski jest lokalny? dobrze wiedzieć


@winsxspl: A dlaczego prawactwo nie wypowiada sie na ten temat? Nie dostali prikazow z rosji?
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
Autor
20 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 29
lokalne się wypowiada. nie interesuje mnie co mówią w default city


@winsxspl: Wow, a jak chodzi o jakas p------e na ukrainie to caly prawakoidalny aparat n--------a jednym rytmem to samo 5 sekund po tym jak news pojawi sie na twitterze.

Po prostu rosji wolno wiecej, prawactwo pozwala
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik 21 godz. i 51 min temu
  • 5
SILNICZKU COS PEDZIOL O STANOSKIM!!!

#kanalzero #bekazprawakow #heheszki #humorobrazkowy #polityka
KIaudik - SILNICZKU COS PEDZIOL O STANOSKIM!!! 

#kanalzero #bekazprawakow #heheszki ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
wczoraj, 16:57:24
  • 1
#polityka
vZGLSjkzfn - #polityka

źródło: gTu8oQMODTZdGRs0jzfyGE3pUuI8NNi1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik wczoraj, 17:00:14 via Wykop
  • 0
@vZGLSjkzfn: Represje ukraincow w 2 RP nie roznily sie zbytnio o tych jakie polacy doswiadczali od niemcow.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik 30.05.2026, 01:36:18
  • 182
A pamietacie ta gownoburze kiedy rosja zlapala Polaka na Ukrainie, wziela go w niewole a potem go zakatowali tam na smierc za to, ze nie mowil po rosyjsku? Pamietacie to oburzenie mariuszy z brighton i innych zakletych zolnierzy i patriotow?
No ja tez nie pamietam, bo nikt nie dawal o to najmniejszego j-----a.
Ale suwerenny kraj nazywajacy jedna jednostke z setki tysiecy imieniem oun to juz jest miedzynarodowy skandal xD

Polactwo to
KIaudik - A pamietacie ta gownoburze kiedy rosja zlapala Polaka na Ukrainie, wziela g...

źródło: image

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
Autor
30.05.2026, 01:41:36 via Wykop
  • 4
@Famine: Uloz zdanie
Zesraj sie nie
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
Autor
30.05.2026, 02:01:38 via Wykop
  • 2
ok Mykola. Wolno wam tam z okopu marnować transfer Starlinka na portalu wykop peel?


@Wykopek_Jeden: do budy matecki

W GRU to właśnie trzeci dzień mają libację bo lepszego sabotażu by nie wymyślili xD


@Famine: Sabotaz: polaczkom sie nie podoba nazwa jednej jednostki w suwerennym kraju xD
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
Autor
30.05.2026, 02:14:00 via Wykop
  • 2
Suwerenność jest tylko wtedy, gdy Polak ma siedzieć cicho jak p---a?


@Famine: a co takiego wielki husarz zrobil zeby powstrzymac rosyjska inwazje na europe?
polactwo nie jest nawet w top 10 krajow, ktore wyslaly pomoc ukrainie XD
Kilka razy wiecej oddali Norwedzy (specjalnie z duzej), ktorzy sa ulamkiem tego czym jest polska gospodarczo.
Polak to zwierze pod kontrola ruskiej propagandy, nie macie wlasnego rozumu nawet. Gdyby wam ruscy pol kraju
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
Autor
30.05.2026, 02:42:25 via Wykop
  • 3
@Rozmemlany: Gardze polactwem, to co ja mialem napisac? Ze super ze polaczki sie kloca z ukraincami o gowno, a w dupie mieli doslowne morderstwo polaka przez rosjan?
Glupi narod cuckoldow, niczym sie nie roznicie od ruskich, jak was ktos po mordzie palnie to go kochacie
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
Autor
30.05.2026, 03:01:35 via Wykop
  • 3
Na przyklad mogles nic nie pisac, tylko wyjechac na ta ukraine skoro tak ci sie polactwo nie podoba a oni juz tak


@Rozmemlany: nie mieszkam w polaczkolandii bo bym ocipial.
Czlowiek madrzeje dopiero po tym jak nie ma z wami nic doczynienia, to samo bylo z kosciuszko i innymi polakami.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik 26.05.2026, 16:53:14
  • 6
TO JEST TEN CZAS
WY K---A UPALARZE COSCIE ZROBILI Z TA KRAINOM

#pogoda #lato #zima #upalarze #zimiarze #heheszki #wykop #przegryw
KIaudik - TO JEST TEN CZAS
WY K---A UPALARZE COSCIE ZROBILI Z TA KRAINOM 

#pogoda #l...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samilss
Samilss
Samilss
27.05.2026, 01:19:39 via Wykop
  • 1
@KIaudik: skandaliczne zachowanie upalarzy
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik 23.05.2026, 18:15:24
  • 0
SUTY JAK SALAMI
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik 21.05.2026, 20:05:20
  • 11
Koles z bulgarii btw xD

#p0lka #przegryw #redpill
KIaudik - Koles z bulgarii btw xD 

#p0lka #przegryw #redpill

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
21.05.2026, 20:30:48 via Wykop
  • 4
@KIaudik: piękną opinię wyrobiły sobie krajowe p0lczyska.
  • Odpowiedz

877

Inżynier z Palestyny obciął głowę 14 letniemu chłopakowi w Niemczech.

Pokaż treści 18+

Inżynier z Palestyny obciął głowę 14 letniemu chłopakowi w Niemczech.

Młody chłopiec wszedł do pustego domu okupowanego przez palestyńczyka i został przez niego brutalnie zamordowany, a jego głowa obcięta. Palestyńczyk próbował uciekać przed policją, aż wkońcu rzucił się na policjantów z nożem.

KIaudik
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 01:21:17
  • 202
  • #
    niemcy
  • #
    palestyna
  • #
    izrael
  • #
    imigranci
KIaudik
KIaudik 18.05.2026, 11:24:48
  • 67
Dobrze sie zestarzalo xDD

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #usa #ukraina
KIaudik - Dobrze sie zestarzalo xDD 

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #usa #ukrai...

źródło: HIlpRksXcAA6TlM

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Selina_
Selina_
17.04.2026, 19:32:10
  • 20
Ja i mój chłopak
#femboy #pokazmorde
Selina_ - Ja i mój chłopak 
#femboy #pokazmorde

źródło: 17764544173381025508779373356329

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik 17.05.2026, 18:46:45 via Wykop
  • 0
@Selina_: Dwa suby, ktore bym zaprosil na film :3
  • Odpowiedz

472

Rosja poluje na wysłanników ONZ na Ukrainie.

Rosja poluje na wysłanników ONZ na Ukrainie.

Terroryści z rosji atakują urzędników i wysłanników ONZ, których wysłano na Ukraine w celu zbadania zbrodni wojennych. Sami stali się ofiarami takowych zbrodni, będąc pod ciągłym ostrzałem dronowym przez rosje.

KIaudik
z
x.com
dodany: 15.05.2026, 14:01:23
  • 57
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    usa
KIaudik
KIaudik
Autor
15.05.2026, 18:22:21 via Wykop
  • 8
@Mariaci: jak oni to robią to chociaż media coś o tym powiedzą i jest o tym głośno.
Jak ruska szarańcza robi to regularnie od kilku lat to jest cisza jak makiem zasiał.
I ruscy dronuja również pomoc ONZ z pomocą humanitarna i medyczna dla cywili
KIaudik
KIaudik
Autor
16.05.2026, 20:38:11 via Wykop
  • 0
@10procent: Te filmy pochodza z ruskiego telegrama, nie wiadomo po co ruscy to umiescili u siebie.
KIaudik
KIaudik 15.05.2026, 00:50:39
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
Autor
15.05.2026, 19:21:59 via Wykop
  • 0
ale jeśli obecna sytuacja się utrzyma to iran wygrał wojnę. Czemu? Bo cele usa nie zostaną zrealizowane. Na przełom się nie zanosi


@cebulowy_krezus: Przeciez iran jest teraz odciety od swiata zewnetrznego usa im wszystkie statki blokuja. Bez handlu morskiego sa jeszcze bardziej w dupie od krajow arabskich. xd
  • Odpowiedz

283

Słodziki zakłócają pracę układu regulującego apetyt w mózgu.

Słodziki zakłócają pracę układu regulującego apetyt w mózgu.

Badacze z uniwersytetu Keck USC zbadali wpływ słodzików na układ regulujący sytość i apetyt. W badaniu wzięło udział 75 osób, które zaczęły regularnie pić napoje diet i zero. Badanie odkryło, że regularne picie napojów z słodzikami powodowało znaczący wzrost poziomu głodu i aktywność mózgu.

KIaudik
z
keck.usc.edu
dodany: 12.05.2026, 17:57:11
  • 213
  • #
    medycyna
  • #
    dieta
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ciekawostki
  • #
    odchudzanie
KIaudik
KIaudik
Autor
14.05.2026, 07:44:16 via Wykop
  • -1
ale to i tak lepszy wybór niż kilka łyżek cukru i insulina wywalona w kosmos.


@Anamo: Schudlem wlasnie 2 kg w ciagu niecalych 3 tygodni rzucajac cole zero, przestawilem sie na herbate z cukrem.
Duzo mniej mi sie chce jesc i latwiej mi sie najesc nawet 2 marchewkami.
Jest mnostwo innych badan naukowych, ktore dowodza ze rzucenie slodzonych napoi slodzikami prowadzi do spadku wagi, apetytu itp
KIaudik
KIaudik
Autor
14.05.2026, 07:53:14 via Wykop
  • -1
@vingrosz: To mit z cukrem i kola, uzaleznienie dotyczy kofeiny bardziej.
Jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, zebym zjadl pare cukierkow a potem znowu je jadl, bo mnie ciagnie wrecz przeciwnie
KIaudik
KIaudik
Autor
14.05.2026, 07:54:02 via Wykop
  • -2
@Pieskor: Herbata z mala iloscia cukru zwyklego jak wolisz.
I tak tego cukru nasypiesz ulamek ile masz w zwyklej coli.
Zwykla cola ma w sobie kwas fosforowy ktory niweluje wiekszosc slodkiego smaku.
KIaudik
KIaudik
Autor
14.05.2026, 07:59:06 via Wykop
  • 0
wymień chociaż 1 właściwość prozdrowotną cukru


@znowuzapomnialemhasla: Nie da sie go zjesc duzo samego w sobie, bardzo szybko nasyca.
Najgorsze to jak ktos cie sprzedaje syrop z kwasem fosforowym, ktory nieweluje slodycz wtedy szkodzi.
A samego cukru nie da sie zjesc na tyle zeby mogl zaszkodzic, trzeba go z czym polaczyc np z tym kwasem albo z tluszczem.

Jak sobie robie herbate, to ona ma mniej niz 2 g cukru
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 14.01.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 06.03.2026

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 27.10.2025

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 20.03.2026

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking