Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Luvac
Luvac

Luvac

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31935
  • Znaleziska 31306
  • Mikroblog 629
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

597

Polacy bezlitośni dla rządu. Fatalne oceny ochrony zdrowia [SONDAŻ]

Polacy bezlitośni dla rządu. Fatalne oceny ochrony zdrowia [SONDAŻ]

Jak wynika z najnowszego sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski ponad 82 proc. Polaków negatywnie ocenia wpływ obecnej koalicji rządzącej na sytuację w polskiej ochronie zdrowia

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.04.2026, 11:45:01
  • 114
  • #
    sondaz
  • #
    zdrowie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polityka
Luvac
Luvac
Luvac 12.04.2026, 23:29:28 via Wykop
  • -2
@Famine: dokładnie .... albo trzymać męża dwa lata na oiomie .... władza się zmienia, a nic sie nie zmienia
Luvac
Luvac
Luvac 12.04.2026, 23:34:12 via Wykop
  • -2
to jest taktyka... po wie, że wyborcy pisu wymrą pierwsi:p
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luvac
Luvac
Luvac 13.04.2026, 15:55:39 via Wykop
  • -2
@Kot_w_butach7: skomplikowane, ale nadal taktyczne, szachy 5d :p
Luvac
Luvac
Luvac 13.04.2026, 15:59:00 via Wykop
  • -2
@z-a-k: co konkretnie, to daleko nie szukając. Ogłaszali, że orban wygrywa, miomo że ani przez sekundę to nie było prawdą

372

Afera senatora Lenza i kłamstwa, że izba przyjęć była pusta.

Afera senatora Lenza i kłamstwa, że izba przyjęć była pusta.

Politycy KO bronią senatora Tomasza Lenza, twierdząc, że izba przyjęć szpitala w Aleksandrowie Kujawskim była pusta, gdy na oddział chirurgii trafił krewny polityka. Twierdzą, że nikt nie ominął kolejki. Wirtualna Polska zweryfikowała te twierdzenia. Okazuje się, że ti kłamstwo

gheost1410
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.04.2026, 07:53:08
  • 48
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    po
  • #
    ko
  • #
    polityka
Luvac
Luvac
Luvac 12.04.2026, 23:00:59 via Wykop
  • -24
@Blaskun: i tak żadna afera nie przebije pisu. pis to inny poziom:p tutaj był niby pusty oddział, a w pisie cały pusty stadion przerobiony na szpital z pełnym personelem...a nie przepraszam, manekiny się tam leczyły:p ....po musi sie bardziej postarać, bo nigdy poprzednikow nie dogoni
Luvac
Luvac
Luvac 12.04.2026, 23:10:08 via Wykop
  • -8
@tpop77-tpop77: a usmiechałeś się jak mąż witkowej 2 lata na OIOMIe leżał, gdzie średnia dla reszty to kilkanaście dni? Albo jak manekiny na stadionie przerobionym na szpital z pełnym personelem się leczyły?:p po jeszcze musi się duzo nauczyc, jak sie obywateli w uja robi:p
Luvac
Luvac
Luvac 13.04.2026, 05:10:40 via Android
  • -10
Ogolnie, to drażni mnie, ze pierdół sie teraz czepiasz, a jak pis ci do ryja srał na grubo, to udawałeś, że to czekolada. Po mi nie odpowiada, ale na pewno jest mniejszym złem niż pis, nie ta skala absurdu afer. O to mi chodzilo w moim komentarzu, o skale absurdu, ale oczywiscie tobie to trzeba prostymi zdaniami pisać, kaczy zwisie
Luvac
Luvac
Luvac 13.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • -1
@akatasz: "co tam uśmiechamy się" to nie jest krytyka tego, co robi PO tylko przytyki do wyborców. Krytykować partię oczywiście można, a nawet trzeba jak coś odwalają, ale teksty o uśmiechaniu się mnie gotują po prostu, bo nadal jak porownuje te partie, to wychodzi mi, że nie ma na kogo głosować i po mniejsze zło
Luvac
Luvac
Luvac 13.04.2026, 15:54:08 via Wykop
  • -1
@Khorne_: nowości nie ma i spodziewałem się tego, ale nadal jak porownuje te partie, to wychodzi mi, że nie ma na kogo głosować i, że po to mniejsze zło. Teksty typu "uśmiechajcie się" to nie krytyka parti, tylko przytyki do jej wyborców i to mnie wkurza. Głupie działania partii można i trzeba krytykować, ale komentarz na który odpisywałem, krytyką partii nie jest.

411

TV Republika przyznaje, ze Orban przegrał

TV Republika przyznaje, ze Orban przegrał

Mam z tym tytułem jakąś cichą satysfakcję, że najwięksi kłamcy i największa szczujnia w Polsce muszą przyznać niewygodny dla nich fakt.. A już spodziewałem się alternatywnej rzeczywistości, w której Orban wygrałby na Węgrzech - wg Tfupubliki jako jedynego medium na świecie... Nie zdziwiłbym się

shadow_82
z
tvrepublika.pl
dodany: 12.04.2026, 20:16:41
  • 124
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    polityka
Luvac
Luvac
Luvac 12.04.2026, 23:13:21 via Wykop
  • 15
@z-a-k: a w czym nie...

1545

"A ty, Areczku, poczekasz". Lawina komentarzy po publikacji WP

"A ty, Areczku, poczekasz". Lawina komentarzy po publikacji WP

We wtorek Wirtualna Polska ujawniła, że osoba z rodziny senatora KO została poddana zabiegowi w publicznym szpitalu bez kolejki, dokumentacji i zgody na ten zabieg. Publikacja wywołała ogromną lawinę oburzenia w mediach społecznościowych. "To kolejny przykład pokazujący, dlaczego rządzących nie obch

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.04.2026, 09:15:52
  • 119
  • #
    senatorko
  • #
    tomaszlenz
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    pis
  • #
    afera
  • #
    polityka
Luvac
Luvac
Luvac 09.04.2026, 14:20:49 via Android
  • 0
Słaaaaabo, za pisu to sobie stadion na szpital zamienili i manekiny tam trzymali, zeby im nikt miejscowki nie zajął:p:p
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

647

Koniec wątpliwości: PGZ stawia na Borsuka i Ratela. Niemiecki Lynx odpada

Koniec wątpliwości: PGZ stawia na Borsuka i Ratela. Niemiecki Lynx odpada

Polska Grupa Zbrojeniowa nie rozważa rezygnacji z produkcji Bojowego Wozu Piechoty Borsuk oraz Ciężkiego Bojowego Wozu Piechoty Ratel na rzecz zagranicznych konstrukcji. Z odpowiedzi wynika, że PGZ nie prowadzi rozmów w sprawie pozyskania licencji na niemiecki wóz bojowy Lynx.

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 08.04.2026, 09:06:04
  • 204
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
  • #
    niemcy
  • #
    informacje
Luvac
Luvac
Luvac 09.04.2026, 08:50:49 via Android
  • 1
@uzytkownik_wykop_pl: z wytycznymi polskiego betonu... Uparli sie na pływalność kosztem pancerza, teraz mysla o ciezkiej wersji borsuka, ktory stawia na pancerz. Mam nadzieje, ze z safe to sie uda. No i opyli sie moze troche za granice

21

Czy Trump może wyłączyć zdalnie nasze F-16 i inne uzbrojenie ?

Czy Trump może wyłączyć zdalnie nasze F-16 i inne uzbrojenie ?

Sprawy obronne są zawsze związane z ryzykiem. Najczęściej myślimy o tym, jak na nasze działania odpowie przeciwnik. Do tego musimy jednak dodać teraz "czynnik amerykański". Co będzie, jeśli Amerykanie z ekipy Trumpa nie dotrzymają umów zbrojeniowych? Czy mogą nam "wyłączyć" sprzedany już sprzęt? Co

sub_zero_1
z
onet.pl
dodany: 08.04.2026, 21:22:40
  • 8
  • #
    uzbrojenie
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    wojna
  • #
    nato
  • #
    polska
Luvac
Luvac
Luvac 09.04.2026, 07:43:07 via Android
  • 8
Nie muszą wyłączać, wystarczy, że przestaną serwisować, przysyłać części i amunicję. Przecież nic do tego sprzetu raczej nie jest produkowane w Polsce. W przypadku konfliktu uslyszymy tylko, ze mamy oddac czesc naszego terenu, bo trzeba konczyc wojne, zeby sobie trump kolejną odhaczył
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1081

Oddała butelki, ale 54 zł z kaucji nie odzyskała

Oddała butelki, ale 54 zł z kaucji nie odzyskała

Pani Maria z Bydgoszczy przez sześć tygodni uzbierała kilka bonów z butelkomatów o łącznej wartości 60 zł. Kiedy chciała je wykorzystać podczas zakupów w Lidlu, usłyszała od kasjerki, że odzyska jedynie 6 zł, ponieważ pozostałe bony przekroczyły termin ważności

freedomseeker
z
polsatnews.pl
dodany: 05.04.2026, 13:23:32
  • 273
  • #
    pseudoekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    kaucjazabutelki
  • #
    afera
Luvac
Luvac
Luvac 05.04.2026, 17:57:11 via Android
  • 71
@borowik-zwyczajny: sam się uśmiechaj hipokryto, w 2019 roku jak było głosowanie w europarlamencie, to twój pis w większości też głosował ZA wprowadzeniem tego śmieciowego prawa w całej UE (Dyrektywa 2019/904). Mało tego, w Polsce zostaje ono wporwadzone w 2023 roku, przez Morawieckiego i Rząd PIS. Ciesz się, że ktoś z obecnego rządu przysiadł do tych przepisów, bo w pisowskim projekcie ustawy byś jeszcze smierdzące opakowania po mleku oddawał.
szczegóły masz
Luvac
Luvac
Luvac 06.04.2026, 07:32:07 via Android
  • 3
@pioter_ciemiezca: oczywiscie, ze niedobry, ale grafika i teksty o usmiechaniu sie, to manipulacja, przypisujaca wine jednej partii
Luvac
Luvac
Luvac 06.04.2026, 07:37:47 via Android
  • 0
@invit: ogolnie uwazam caly ten system za zły, ale chcialem pokazc hipokryzje wyborcow pisu i autora grafiki, ktora całą wine zwala na jedną partię, co jest kłamstwem i manipulacją

35

Wspólny apel Orbana i Ficy do UE o zawieszenie sankcji przeciw Rosji.

Wspólny apel Orbana i Ficy do UE o zawieszenie sankcji przeciw Rosji.

Premierzy Węgier i Słowacji zaapelowali do Unii Europejskiej o zawieszenie sankcji przeciwko rosyjskiemu sektorowi energetycznemu.

Dentoray
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.04.2026, 18:52:10
  • 15
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    uniaeuropejska
Luvac
Luvac
Luvac 05.04.2026, 10:07:35 via Android
  • 0
@NoName4891: i od razu niech sie przyłączą do rosii, zeby nie trzeba bylo sie zastanawiac z kim trzymają

282

Polska znów sięga po europejski kredyt. Pieniądze pójdą na budownictwo mieszkani

Polska znów sięga po europejski kredyt. Pieniądze pójdą na budownictwo mieszkani

Budowa mieszkań komunalnych i nisko czynszowych lokali w końcu z fazy politycznych obietnic przejdzie w fazę realizacji. Jest na to duża szansa. Wszystko dzięki blisko 4 mld zł, które Bank Gospodarstwa Krajowego ma otrzymać z Europejskiego Banku Inwestycyjnego. A to nie jedyne pieniądze, które mają

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 30.03.2026, 09:08:39
  • 141
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Luvac
Luvac
Luvac 31.03.2026, 05:36:42 via Android
  • -4
@dziacha: jednym z argumentow niskiej dzietnosci jest brak tanich mieszkan, wiec chyba nie ma wyjscia, trzeba budowac. Nawet jak sie rozplyną, to zwiększona ich liczba powinna obnizyc ceny

15

paliwo po 7zł? dlaczego nikt nie pamieta?

paliwo po 7zł? dlaczego nikt nie pamieta?

 Porównajmy sytuacje sprzed 4 lat - dużo nie dużo, matematyka nie kłamie, dołożym kursy brayłki ropy, kursy dolara. Jak to było liczone  A żeby wam wytłumaczyć kontekst to przytocze tylko fakty - tak już kiedyś było było bo był ten sam gość w tle:https://bliskopolski.pl/iii-rp/afery/afer

zimne_piwo
z
wykop.pl
dodany: 29.03.2026, 19:49:30
  • 9
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    po
  • #
    pis
  • #
    paliwo
  • #
    ropa
Luvac
Luvac
Luvac 30.03.2026, 05:24:17 via Android
  • 1
Po drodze jeszcze w 2024 roku benzyna zmienila sie z e5 na e10, ktora jest chyba tansza w produkcji. To poglebia roznice cen on do benzyny i miedzy latami.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

540

Kabel za 4000 dolarów kontra tani przewód z Amazona. Ośmieszyli audiofilów

Kabel za 4000 dolarów kontra tani przewód z Amazona. Ośmieszyli audiofilów

Z jednej strony przewód Amazon Basics RCA Cable za kilka dolarów. Po drugiej stronie ekskluzywny Kimber Kable KS 1036, którego cena przekracza 4000 dolarów.Różnice w testach? Brak. Ale za 4000$ dostajemy przewodniki ze srebra, diamentowe matryce i zaawansowaną izolację FEP.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.03.2026, 15:00:04
  • 185
  • #
    audiovoodoo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    audio
Luvac
Luvac
Luvac 30.03.2026, 05:03:52 via Android
  • 9
@werfogd: bez obaw, do prawdziwych audiofili nie trafiają żadne argumenty

247

Obniżka cen paliw. Jest decyzja Karola Nawrockiego

Obniżka cen paliw. Jest decyzja Karola Nawrockiego

Prezydent Karol Nawrocki podpisał rządowe ustawy, mające na celu obniżenie cen paliw na stacjach.

neo78
z
money.pl
dodany: 27.03.2026, 19:29:38
  • 130
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    motoryzacja
  • #
    polityka
Luvac
Luvac
Luvac 28.03.2026, 16:38:15 via Wykop
  • 38
@Arkadian: co ty pitolisz, to pis popiera trumpa, z którym żymianie robią co chcą
Luvac
Luvac
Luvac 28.03.2026, 16:41:14 via Wykop
  • 0
@Parker_: to matrioszka, trump siedzi w izraelskiej, a nawrocki u trumpa:p
Luvac
Luvac
Luvac 28.03.2026, 16:43:38 via Wykop
  • 2
@razooor: właśnie na olej napędowy, to na min stoi cały transport i pośrednio ceny w sklepach

383

GUS dowalił nowymi tablicami. Emerytury w dół, bo żyjemy za długo

GUS dowalił nowymi tablicami. Emerytury w dół, bo żyjemy za długo

Nowe tablice dalszego trwania życia od 2026 r. obniżą wyliczenia emerytur. Dłuższe życie = niższe świadczenia. ZUS już zaciera ręce.

Nick7C5
z
money.pl
dodany: 25.03.2026, 14:37:52
  • 121
  • #
    emerytury
  • #
    zus
  • #
    gus
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    swiadczenia
Luvac
Luvac
Luvac 26.03.2026, 10:11:29 via Wykop
  • -1
@Kanusz_Morwin_Jikke: przecież PO zrównało w 2012 roku, wprowadziło przepisy o stopniowym podnoszeniu wieku emerytalnego. Niestety pis pod publiczne usunął to prawo, prawdopodobnie dzięki temu wygrali któreśtam wybory
Luvac
Luvac
Luvac 26.03.2026, 11:01:17 via Wykop
  • -1
@Chris_Karczynski: fakt przesadzili troche, ale przynajmniej po równo. Z perspektywy faceta to w sumie tylko dwa lata, ale 65 to już i tak duzo
Luvac
Luvac
Luvac 26.03.2026, 11:02:58 via Wykop
  • 1
@nabis21: przynajmniej coś się działo w temacie, stopniowe podnoszenie, to można by było się zatrzymać w jakims momencie, lub poprawki wprowadzać, a tak uj, nie ma nic

480

Rząd przyspiesza budowę elektrowni jądrowej. Nowe przepisy skrócą inwestycję naw

Rząd przyspiesza budowę elektrowni jądrowej. Nowe przepisy skrócą inwestycję naw

Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o przygotowaniu i realizacji inwestycji w energetykę jądrową. Zmiany mają umożliwić wykonywanie wstępnych robót budowlanych, etapowanie inwestycji i lepszą koordynację decyzji administracyjnych. Według rządu nowe regulacje mogą skrócić czas budowy e

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 25.03.2026, 13:13:06
  • 120
  • #
    ciekawostki
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    atom
  • #
    energetyka
  • #
    prad
Luvac
Luvac
Luvac 26.03.2026, 09:53:25 via Wykop
  • -3
@typ53B: Podejrzewam, że najpierw trzeba posprzątać po pisie, dlatego to tyle trwa. Skoro w ostatnim tygodniu rządów pis zdążył jeszcze państwowe działki kolegom posprzedawać, żeby później Państwo musiało za grube miliony je odkupić pod elektrownie, to tam są niezłe machloje naszykowane.
Luvac
Luvac
Luvac 26.03.2026, 10:01:36 via Wykop
  • -2
@levisik: sporo było problemów z lokalizacją, ludzie w okolicy się buntowali, myśleli, że trzecia ręka im wyrośnie, troche zajeło doedukowanie społeczeństwa

678

Podnoszą opłaty za śmieci, padły stawki od kwietnia. Wszystko przez system kaucy

Podnoszą opłaty za śmieci, padły stawki od kwietnia. Wszystko przez system kaucy

To zjawisko nie jest odosobnione i zaczyna dotykać największe polskie metropolie. Unia Metropolii Polskich już latem 2025 roku alarmowała, że przemodelowanie obiegu opakowań doprowadzi do wzrostu kosztów w systemach gminnych .

rychu-nalepa
z
biznesinfo.pl
dodany: 25.03.2026, 23:22:24
  • 146
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
Luvac
Luvac
Luvac 26.03.2026, 09:28:17 via Wykop
  • 7
@Rumuncajz: sam się uśmiechaj hipokryto, w 2019 roku jak było głosowanie w europarlamencie, to twój pis w większości też głosował ZA wprowadzeniem tego śmieciowego prawa w całej UE (Dyrektywa 2019/904). Mało tego, w Polsce zostaje ono wporwadzone w 2023 roku, przez Morawieckiego i Rząd PIS. Ciesz się, że ktoś z obecnego rządu przysiadł do tych przepisów, bo w pisowskim projekcie ustawy byś jeszcze smierdzące opakowania po mleku oddawał.
szczegóły masz

383

Nawrocki chciał się bić z posłem KO na pięści?

Nawrocki chciał się bić z posłem KO na pięści?

Propozycja Karola Nawrockiego dla posła KO Jarosława Urbaniaka miała paść w czasie jednego z posiedzeń komisji finansów

CipakKrulRzycia
z
onet.pl
dodany: 24.03.2026, 15:31:39
  • 166
  • #
    polityka
  • #
    patologiazmiasta
Luvac
Luvac
Luvac 25.03.2026, 11:41:15 via Wykop
  • 1
@ifnot: dowody? a po co dowody? pisowi nigdy dowody nie byly potrzebne do oczerniania konkurencji i chapaliście jak pelikany każdą "aferę" ...dajcie się teraz innym nacieszyć:p

3564

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci

Dzieci se mogą grać po ciemku a ty areczku parkuj dalej. Krulowa ma w dupie przepisy dla maluczkich. Sytuacja ponoć notoryczna. Pomożemy uśmiechniętej pani wojt wbić trochę fejmu? Żeby pytania od prasy się zaczeły, żeby cieplej trochę się zrobiło

Buckshot_00
z
szczeciner.pl
dodany: 24.03.2026, 11:50:19
  • 232
  • #
    kolbaskowo
  • #
    konfitura
  • #
    malgorzataschwarz
  • #
    areczek
Luvac
Luvac
Luvac 25.03.2026, 11:04:53 via Wykop
  • 1
@Akuzativ94: zaraz pisiory ci powiedzą, że to była "wyjątkowa sytuacja" :p:p A wójta j---ć, chamstwo trzeba piętnować niezależnie od partii, chociaż i tak nic nie przebije tych z pisu.
Luvac
Luvac
Luvac 25.03.2026, 11:32:21 via Wykop
  • 1
To nie afera pokroju wywalenia z granatnika na komendzie głównej bez konsekwencji, ale i tak piętnować trzeba, bo się należy za chamstwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

376

Skazana na 6 lat działaczka KO z Kłodzka: Czuję się ofiarą

Pokaż treści 18+

Skazana na 6 lat działaczka KO z Kłodzka: Czuję się ofiarą

Mimo wyroku ponad 6 lat więzienia kobieta nie przyznaje się do winy i przekonuje w mediach, że sama padła ofiarą sytuacji. Przynajmniej już wiemy co oznaczały trzy gwiazdki w ośmiu gwiazdkach: nie "pis" a "psy"

wokeulski
z
tysol.pl
dodany: 24.03.2026, 06:20:35
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    pedofilia
Luvac
Luvac
Luvac 24.03.2026, 12:22:31 via Wykop
  • -1
@Riolet: otototototot, albo by już na węgrzech siedziała

528

Prezydent bez wsparcia dyplomacji. MSZ odcina się od wizyt na Węgrzech i w USA

Prezydent bez wsparcia dyplomacji. MSZ odcina się od wizyt na Węgrzech i w USA

Prezydent Karol Nawocki w najbliższych dniach odbędzie serię ważnych wizyt zagranicznych - dziś spotka się w Budapeszcie z Viktorem Orbanem, a w piątek uda się do Stanów Zjednoczonych. Jednak, jak ustalił reporter RMF FM Kacper Wróblewski, podczas tych podróży nie będzie mu towarzyszyć żaden przedst

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 23.03.2026, 10:09:22
  • 157
  • #
    msz
  • #
    sikorski
  • #
    pis
  • #
    nawr0cki
  • #
    polityka
Luvac
Luvac
Luvac 23.03.2026, 14:41:39 via Wykop
  • -1
@Bijelodugme: o jajach nic nie wspominaj, odpadły mu jak trump obrażał sojuszniczych i Polskich żołnierzy, a nałroki mu przyklaskiwał

799

Rząd obiecał skończyć z Pegasusem. Zamiast tego go zalegalizował

Rząd obiecał skończyć z Pegasusem. Zamiast tego go zalegalizował

Statystyki kontroli operacyjnej, które mówią same za siebie

etepetete
z
bezprawnik.pl
dodany: 22.03.2026, 15:49:24
  • 129
  • #
    afera
  • #
    po
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
Luvac
Luvac
Luvac 22.03.2026, 20:23:19 via Android
  • -8
@XeNinja: ... Bo pegasus to dobre narzedzie dla służb walczacych z terrorystami i gangusami... Problem polegał na tym, ze zostalo uzyte politycznie, nielegalnie, niezgodnie z przeznaczeniem, zeby podsluchiwac opozycje i ich plany i wygrac nieuczciwie wybory.
Co do armii "uchodzcow" to sie zgodze. Nie ogarneli na czas tematu, ze to ruski atak i prowokacja. Nie podobaly mi sie jakies durne akcje z pizzami. Uchodzca sie jest w pierwszym kraju gdzie
Luvac
Luvac
Luvac 22.03.2026, 20:24:42 via Android
  • -5
@Jan12221: mysle, ze kazdy myslacy czlowiek to wie. Roznicą jest to, kto postrzega jaką partię jako mniejsze zło
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • Strona 2 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 21.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking