Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SuperZenek

SuperZenek

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3574
  • Znaleziska 1780
  • Mikroblog 1794
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3

45

100 mld funtów rocznie, a to dopiero początek. Wyjście z UE okazało się klęską

100 mld funtów rocznie, a to dopiero początek. Wyjście z UE okazało się klęską

Dekadę temu ojcowie brexitu obiecywali Brytyjczykom po wyjściu z Unii Europejskiej czasy prosperity i odzyskanie przez kraj dawnej wielkości. Wyjście ze Wspólnoty okazało się jednak bolesną i kosztowną lekcją ulegania populizmowi

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 08:19:53
  • 24
  • #
    brexit
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polityka
  • #
    finanse
SuperZenek
SuperZenek przedwczoraj, 18:56:19 via Wykop
  • -7
@iron_fox2: a teraz sobię wyobraź:
- cła jak nie było tak nie będzie (to nie członkostwo w uni za nie odpowiada)
-inwestycje zagraniczne nadal by były ponieważ to również nie dzięki uni bo np. USA w uni nie są a inwestują w Polsce
-fundusze na inwestycję można zdobywać z innych źródeł nie tylko unia ma na to monopol

Rolnicy mogli by bez problemu zrzeszać się w tz. PGRy bo nie
SuperZenek
SuperZenek 22 godz. i 52 min temu via Wykop
  • -3
@derylio1: myślę że zwolennicy uni wiedzą o tej organizacji tylko tyle ile chcę im przekazać partia rządząca, nie widząc komu ma służyć ten twór. Która dyrektywa lub prawo wspiera zrzeszanie się rolników oraz dzięki niej ilość gospodars rolnych wzrasta? Może Mercosur?
SuperZenek
SuperZenek 9 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@derylio1: Dokładnie w taki sam jak ułatwia ponieważ jak zauważyłeś trafnie PGRy padły i w jakiś magiczny sposób nic podobnego nie powstało i nie powstaję.
SuperZenek
SuperZenek 9 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@kwanty: Polska nie wystrzeli w kosmos lecz będzie krajem niepodległym oraz niezmieni się w kraj afrykański tak jak nasi sąsiedzi. Może to tylko tyle albo aż tyle
SuperZenek
SuperZenek 9 godz. i 45 min temu via Wykop
  • -1
@Mambeusz_official: Czy Anglia istniała przed wejściem do UE?
czerwonykomuch
czerwonykomuch
21.06.2026, 19:16:05
  • 612
Jak czytam te wasze wysrywy tutaj, to zaczynam zauważać, że do części z was zupełnie nie dociera, że

TO NIE POLSKA JEST KLIENTEM UKRAINY, TYLKO UKRAINA - POLSKI.

Ukraina jest fantomowym państwem istniejącym wyłącznie dzięki zachodniej (europejskiej) kroplówce z gospodarką wielkości polskiego miasta wojewódzkiego.

Tymczasem
czerwonykomuch - Jak czytam te wasze wysrywy tutaj, to zaczynam zauważać, że do częśc...

źródło: IMG_2597

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 21.06.2026, 19:24:02 via Wykop
  • 144
@czerwonykomuch: Jeśli uważasz że ci co stają w obecnej sytuacji za Ukraińcami to zwykli Polacy to muszę cię rozczarować. Są to boty partyjne które klepią przekaz partii rządzącej bo im się wydaję że ktoś uwierzy w wysrywy że Nawrocki popełnił błąd. Nie popełnij i każdy kto uważa inaczej znaczy że niema pojęcia co ludzie o tym myślą i nie ważne jakie mają poglądy.
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 22.06.2026, 09:35:21 via Wykop
  • 0
@Sabr: Masz rację następnym posunięciem powinno być tak jak napisałeś blokowanie ich banderowskich ruchów czyli wykluczenie z Europy a u siebie niech wybierają kogo im się podoba to nie nasz interes a honor i patriotyzm u nas jest na pierwszym miejscu a to że komuś się to nie podoba to nie nasz problem.
  • Odpowiedz

450

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 336
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
SuperZenek
SuperZenek 22.06.2026, 09:00:12 via Wykop
  • 5
Represje władzy komunistycznej były takie same ale Polacy nie dadzą się zastraszyć.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

138

Jak Jarosław Kaczyński i PiS przez lata działali na rzecz Moskwy

Jak Jarosław Kaczyński i PiS przez lata działali na rzecz Moskwy

Spotkania z oficerem KGB, sabotowanie obronności, sojusz z koniem trojańskim Putina, destabilizacja UE, wspieranie finansowanych przez Moskwę polityków wszystko to tworzy portret partii, która mówiła o antyrosyjskości, a działała pro-rosyjsko. Mit twardego, narodowego PiS-u to fasada, za którą

Paradajek
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 18:14:07
  • 62
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    rosja
  • #
    bekazpisu
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    bezpieczenstwo
SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 20:03:48 via Wykop
  • 16
@Paradajek: A jak wytłumaczysz to że za rządów PiSu służby mundurowe a najbardziej wojsko dostawało największe podwyżki? Pisowcy to k---y ale jednak w tym zestawieniu to Tusk i jego ludzie byli i nadal są bliżej Moskwy.
SuperZenek
SuperZenek 17.06.2026, 18:31:24 via Wykop
  • 0
@aresius: jeśli wynagradzasz ludzi którzy bronią tego kraju to chyba nie poto by armia była słaba a wręcz przeciwnie czyli w tym wypadku jak najbardziej tak
SuperZenek
SuperZenek 17.06.2026, 21:02:42 via Wykop
  • 0
@aresius: To w takim razie jest wszystko w porządku skoro siedzą i nic nie robią ponieważ oni mają działać gdy przyjdziesz taka potrzeba. To tak samo jak by zarzucać strażakom że siedzą w remizie jak nic się nie pali

398

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Polska szykuje jeden z największych projektów przemysłowych ostatnich lat. Premier Donald Tusk ogłosił, że po wakacjach mają zostać sfinalizowane rozmowy z tajwańskim gigantem Foxconn dotyczące budowy fabryki półprzewodników w miejsce Intela oraz wielkiego hubu elektromobilności w Jaworznie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 16.06.2026, 09:27:57
  • 142
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    polityka
SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 20:32:08 via Wykop
  • -1
@x3rxlr: Wystarczy że rząd zacznie wspierać stawianie polskich zakładów a nie chwali się tym że zagraniczny kapitał będzie u nas miał fabrykę, odprowadzał podatki w swoim macierzystym kraju a przez cały okres swojej działalności nie odprowadzić nawet podatku od nieruchomości ponieważ pod jego budowę zostanie stworzona strefa inwestycyjna. Mogło by się wydawać że dużo od naszego rządu nie wymagamy lecz jak widać to oż tyle.
SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 20:39:15 via Wykop
  • -2
@runnerrunner: Ale ty tylko dokrecasz parę śrubek na swoim stanowisku a to że robisz to od tylu lat tylko pokazuję że twoje umiejętności są wartę tyle że podstawowy robot (ramię z kluczem) może bez problemu cię zastąpić. Jeśli rzeczywiście tyle lat tam pracujesz to już dawno powinieneś zrozumieć że wiedza na takich zakładach nie opiera się na tym jak coś stworzyć a jedynie jak złożyć do kupy w jak najkrótszym
SuperZenek
SuperZenek 17.06.2026, 18:33:48 via Wykop
  • 0
@x3rxlr: i też spoko jak właśnie ten Niemiec odprowadza podatki u siebie a później nasz wspaniały rząd podnosi podatki by odpływy uzupełnić z korszeni Polaków którzy pracują u Niemca. I może właśnie przez takie myślenie w Polsce jest jak jest

867

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

Ile jeszcze wypadków i potrąceń musi się wydarzyć, by system wreszcie dostrzegł problem? Nikt nie spodziewał się, że zwykły spacer stanie się sportem ekstremalnym, a chodnik - areną walki o zdrowie. Przez lata powrót do domu piechotą był raczej synonimem spokoju.

whimer
z
trojmiasto.pl
dodany: 16.06.2026, 09:05:16
  • 232
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    rower
  • #
    piesi
  • #
    chodnik
SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 17:42:10 via Wykop
  • 1
@MilionoweMultikonto: szkoda że ludzie nie rozumieją że zdrowie mają jedno a ich brak uwagi na to co się dzieje wokół nich może kosztować utratą go na zawszę
SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 20:22:17 via Wykop
  • -1
@MilionoweMultikonto: No właśnie nie, ludzie powinni wreszcie zrozumieć że przestrzeń publiczna to nie prywatne podwórko na którym można zatopić wzrok w telefon tracąc kontakt ze światem. Karanie wszystkich za wszystko to nie rozwiązanie problemu a jedynie tworzenie poważniejszych problemów tak jak z "pierwszeństwem" pieszego na przejściu, co dobitnie pokazuję że ludzią zaczęło się wydawać że nie muszą się rozglądać gdy wejdą na jezdnię i nie raz już widziałem sytuację że

454

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Chodzi o grupy umundurowanych mężczyzn, którzy zaczepiają i sprawdzają cudzoziemców na warszawskim Dworcu Centralnym.

aleksc
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 16.06.2026, 14:09:27
  • 247
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    imigranci
SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 17:51:40 via Wykop
  • 39
Oby więcej takich akcji aby małpy wróciły gdzie ich miejsce bo na pewno nie jest to Europa a już na pewno nie Polska.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 19:22:12 via Wykop
  • 4
@motvik: a ty tak mówiłeś do swoich? To gratuluję i w takim razie wróć skąd przyszedłeś.
donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.06.2026, 19:30:48
  • 42
Pokazuje pozycję Polski. Przecinając drogę do sracza XD

Dawno nikt tak nie zdeptał powagi tego urzędu i państwa a prawactwo w ekstazie.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Pokazuje pozycję Polski. Przecinając drogę do sracza XD

Dawno nik...

źródło: IMG_7715

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 15.06.2026, 19:39:40 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: Masz rację. Bronek skakajacy po krześle drący jape szogunie to było to albo lepiej Kwaśniewski który miał chorobę "tropikalną" ale w sumie to chyba nic nie przebije Wałęsy który "walczył" z komuną będąc współpracownikiem SB podpierdającym swoich kolegów. Chcesz coś jeszcze dodać?
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 15.06.2026, 19:52:03 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: Jak lewak takie słowa piszę to znaczy że Polska jest w dobrych rękach bo tu niema miejsca dla was.
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 16.06.2026, 09:26:31 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: I właśnie z tego powodu normalni ludzie walczyli z komuną by lewacka nie była i to właśnie pokazuję kto musi się douczyć historii Polski.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
13.06.2026, 05:00:53
  • 961
Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta, jawnie terroryzuje wybór 11 594 840 Polaków? Dlaczego przeszliśmy do porządku dziennego z faktem, że mamy Prezydenta, który postanowił szanować wyłącznie swoich wyborców?
Tymczasem PiS i PiSowskie radiowęzły dalej będą biadolić, że Tusk dzieli Polaków.

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta,...

źródło: IMG_4426

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 13.06.2026, 13:45:49 via Wykop
  • 0
@Matuuusuuu: a czy wy wreszcie zrozumiecie że tak właśnie wygląda ustrój demokratyczny i rząd oraz prezydent muszą w takim systemie dochodzić do konsensusu przy tworzeniu ustaw a nie że rząd przepychu swoją ustawę bez żadnych konsultacji a później płaczę że ustawa została zawetowana. Za poprzedniej władzy krzyczeliście konstytucja a teraz konstutucji jest dla was zła.
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 13.06.2026, 15:43:14 via Wykop
  • 0
@dworeqq: No to widać że nie masz pojęcia o ustroju jaki panuję w Polsce. Bo gdyby tak było jak twierdzisz to prezydent nie miał by prawa weta a jedynie możliwość przekazywania ustaw do trybunału konstytucyjnego. Jeśli rząd działał by w interesie Polski to ustawy były by tworzone w konsensusie z prezydentem który podpisuję te ustawy. Sprawa z ustawą o "ochronie zwierząt" dobrze pokazała że tu nie chodzi o to by
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 09:24:39 via Wykop
  • 0
@dworeqq: Bonus dla Ciebie. W systemie partyjnym obowiązuje coś takiego jak dyscyplina partyjna przy głosowaniach. Czyli posłowie danej partii mają głosować zgodnie z wytycznymi lidera partii czyli jednego urzędnika bo w innym przypadku niesubordynacja kończy się zawieszeniem lub innymi konsekwencjami dla posła który głosował inaczej niż cała partia. Gdyby każdy poseł mógł głosować tak jak uważa to miał byś rację ale jak wszyscy wiemy w systemie partyjne tak nie jest
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 11:20:36 via Wykop
  • 0
@dworeqq: skoro jest to powszechna praktyka w polskim parlamencie a nie okazjonalna praktyka to można uznać że jednak jest to element ustroju może nie uwarunkowany prawnie lecz jest to część ustroju partyjnego
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 12:41:16 via Wykop
  • 0
@dworeqq: nie nie jest jedynie posłowie muszą głosować tak jak wódz naczelny powie ale nie jest
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 15:41:17 via Wykop
  • 0
@dworeqq: a czy kierowcy ustanawiają przepisy które mogły by zmienić ten stan rzeczy? Raczej nie a posłowie mają takie kompetencje by nie być automatami do głosowania tak jak naczelnik powie tylko wtedy albo nie było by ich potrzebnych tylu w sejmie albo cała walka dwóch plemion niemiała by sensu bo każdy poseł reprezentował by ludzi co go wybrali a nie linię partii. I to jest właśnie mały szczegół między zwykłymi
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
14.06.2026, 13:07:47
  • 118
Niemcy fe, kredyt SAFE fe bo niemiecki, skandal bo zwierzęta w Warszawie dostały jedzenie z Niemiec, ale samochody niemieckie do wożenia PiSowców w niczym nie przeszkadzają

#polityka #heheszki #bekazpisu #nawrocki #4konserwy #neuropa #niemcy
Anonim5 - Niemcy fe, kredyt SAFE fe bo niemiecki, skandal bo zwierzęta w Warszawie do...

źródło: temp_file6821663135612219870

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 13:13:56 via Wykop
  • 3
@Anonim5: Nie wpadłeś na to by sprawdzić z jakiego powodu te auta są w flocie rządowej?
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 13:18:06 via Wykop
  • 2
@Anonim5: Sprawdź pierw czemu tak jest i kto zatwierdziła takie wytyczne do samochodów rządowych
  • Odpowiedz
SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 15:30:10 via Wykop
  • 0
@Anonim5: wystarczy że pluję na lewaków a wytyczne jakimi autami będzie jeździł prezydent zatwierdza rząd chyba nic więcej nie trzeba dodawać dlaczego jest to właśnie niemiecka marka
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
14.06.2026, 13:06:30
  • 10
JKM miło o susajerze
Qurvinox - JKM miło o susajerze

źródło: IMG_20260614_150414

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 13:08:30 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: Susojerzy to mały przypływające na pontonach do Europy?
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
13.06.2026, 17:45:58
  • 1049
#polityka #stanowski #bekazprawakow
gbsh - #polityka #stanowski #bekazprawakow

źródło: IMG_1057

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 14.06.2026, 00:38:52 via Wykop
  • 1
@gbsh: Czy ludzie nierozumiejących że prawo nie jest idealne właśnie dlatego ostateczne to człowiek podejmuję decyzję czy kogoś ukarać mandatem czy może pouczyć. Tak jak policja gdy złapie kogoś na łamaniu prawa może pouczyć tak i urzędnik może pouczyć. Czy wina takiej sytuacji jest po stronie polityków? Po części tak. Czy jest po stronie urzędniczki? Również trochę tak bo Pani zachowała się jak by udaremniła conajmniej karuzelę VAT a prawda
  • Odpowiedz

67

Unijny pakt migracyjny wchodzi w życie. Polskie władze podjęły ostateczną decyzj

Unijny pakt migracyjny wchodzi w życie. Polskie władze podjęły ostateczną decyzj

Polska nie będzie przyjmować migrantów z innych państw, ani ponosić kosztów z tym związanych. Wchodzi w życie Pakt Migracyjny.

OlsztynN
z
olsztynnews.com.pl
dodany: 12.06.2026, 08:03:06
  • 36
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
  • #
    news
SuperZenek
SuperZenek 13.06.2026, 00:56:23 via Wykop
  • 2
Czy jest jakiś dokument potwierdzający te słowa?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SuperZenek
SuperZenek 13.06.2026, 13:11:50 via Wykop
  • 0
@dark5: Politycy mogą się chwalić czym chcą i opowiadać historię jakie im się tylko podoba lecz ich praca polega na tworzeniu przepisów oraz podpisywaniu dokumentów które mają realne skutki w funkcjonowaniu państwa polskiego i przedstawianie tych dokumentów opinii publicznej. Jest to jeden z obowiązującymi ich pracy więc gdzie jest dokument który mówi o tym że Polska jest w jakim kolwiek stopniu zwolniona z paktu migracyjneg bo na dzień dzisiejszy są

287

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Szara strefa w branży tytoniowej rośnie w siłę. Straty budżetowe wynoszą 17 mld euro

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 10.06.2026, 15:33:58
  • 78
  • #
    podatki
  • #
    papierosy
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    polska
SuperZenek
SuperZenek 10.06.2026, 19:06:33 via Wykop
  • 41
Brak wpływu to nie strata bo nikt tych pieniędzy z budżetu nie wyciągnął. To tak jak by powiedzieć "straciłem w tym roku 10 tysięcy bo szef niedał mi podwyżki"
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

Polska zwolniona z kwoty imigrantów tylko na rok.

Zwolnienie w dalszych latach zależy od decyzji komisji. Tusk rok temu ogłosił zwycięstwo, Bosak ostrzegał.

opartyoszpadel
z
rp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:33:33
  • 102
  • #
    imigracja
  • #
    paktmigracyjny
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    tusk
  • #
    bosak
  • #
    polityka
SuperZenek
SuperZenek 10.06.2026, 05:09:55 via Wykop
  • -2
@detokstyle: to tylko potwierdza regułę że głupich ludzi jest więcej dlatego demokracja to tak ułomny ustrój
Janusz_od_kabli
Janusz_od_kabli
09.06.2026, 18:46:34
  • 8
Za 15 min idę na autobus do fabryki na nocną zmianę eh... Dramat. 9 a ja jeszcze wypłaty nie dostałem eh... Pewnie jutro równo 10 przeleją, jakby łaskę robili.

#przegryw
Januszodkabli - Za 15 min idę na autobus do fabryki na nocną zmianę eh... Dramat. 9 a...

źródło: cce9befe-887c-4705-b3b9-240cfe031ec9

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 09.06.2026, 18:49:48 via Wykop
  • 0
@Janusz_od_kabli: trzeba było czytać co się podpisuję
  • Odpowiedz

53

Wykaz umów zawartych z SAFE do 30 maja 2026 roku

Wykaz umów zawartych z SAFE do 30 maja 2026 roku

W terminie do 30 maja br. podpisano 50 umów i 12 aneksów planowanych do sfinansowania z instrumentu pożyczkowego SAFE.

Davvs
z
dziennikzbrojny.pl
dodany: 08.06.2026, 17:58:06
  • 21
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    polska
  • #
    safe
  • #
    wojskopolskie
SuperZenek
SuperZenek 09.06.2026, 12:30:01 via Wykop
  • 0
To może umowa safe też zostanie zaprezentowana a przynajmniej jakie wreszcie jest oprocentowanie tej super korzystnej pożyczki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Gdy korzystał PiS, był białoruski trop. Gdy korzysta KO to już światowy standard

Gdy korzystał PiS, był białoruski trop. Gdy korzysta KO to już światowy standard

Firma działająca w Rosji i na Białorusi nadal uczestniczy w obsłudze polskich wniosków wizowych za granicą. Problemem była, gdy współpracował z nią poprzedni rząd. Dziś obecna władza przekonuje, że podobne rozwiązania funkcjonują powszechnie na świecie.

alibaski
z
zero.pl
dodany: 09.06.2026, 07:25:47
  • 42
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    ko
  • #
    pis
  • #
    rosja
  • #
    polityka
SuperZenek
SuperZenek 09.06.2026, 12:12:56 via Wykop
  • 18
@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: Jeśli uważasz że za pisu było to działanie na szkodę państwa to tak jak najbardziej powinien
Davvs
Davvs
Davvs
08.06.2026, 16:57:13
  • 11
#bekazpisu #wojna #ukraina #polityka
Davvs - #bekazpisu #wojna #ukraina #polityka

źródło: 1000010600

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperZenek
SuperZenek 08.06.2026, 17:10:02 via Wykop
  • 1
@Davvs: #bekaztuska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking