Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gdynianine

Gdynianine

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1201
  • Znaleziska 1029
  • Mikroblog 172
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2

343

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 20 godz. i 17 min temu
  • 165
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
Gdynianine
Gdynianine 13 godz. i 42 min temu via iOS
  • 0
@cabis: ten gościu kupił sobie s63 w najdzikszej sportowej wersji i pruł się że się wyrywa jak byk na rodeo jak wciska gaz a myślał że będzie się prowadzić jak limuzyna Maybacha

347

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

10 czerwca 1942 roku 50 więźniów z karnej kompanii Auschwitz II-Birkenau podjęło zbiorową ucieczkę podczas robót ziemnych. Udała się dziewięciu, w tym przyszłemu aktorowi Augustowi Kowalczykowi. Następnego dnia Niemcy rozstrzelali 20 i zagazowali 320 więźniów w odwecie.

real_scoria
z
przystanekhistoria.pl
dodany: 10.06.2026, 10:50:19
  • 177
  • #
    historia
  • #
    rocznica
  • #
    auschwitz
  • #
    polska
  • #
    wwii
Gdynianine
Gdynianine 13.06.2026, 15:11:39 via iOS
  • 0
Tak tak zagazowali w komorze która miała drewniane drzwi jak w wychodku
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

360

Agresywny inwalida na wózku w Poznaniu

Od kilku dni agresywny inwalida bez wyraźnej przyczyny napada na przechodniów i kierowców w centrum i na Grunwaldzie. Zastawia przejścia, blokuje ulice i pasy, wulgarnie obraża, pluje i wyzywa.

spere
z
x.com
dodany: 03.06.2026, 17:33:27
  • 95
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    poznanmiastodoznan
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
Gdynianine
Gdynianine 05.06.2026, 10:26:34 via iOS
  • 0
Aktion T4 tyle w temacie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

509

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Pamiętacie rekordzistę z Krakowa, który zebrał 5 tysięcy butelek i dostał 2400 zł zwrotu, a Minister Klimatu stawiała go za wzór? Według nowej interpretacji Ministerstwa Finansów, mężczyzna popełnił przestępstwo skarbowe, bo od zarobku nie odprowadził 12% PIT. MF twierdzi, że zbieranie butelek z kos

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 02.06.2026, 13:18:10
  • 110
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Gdynianine
Gdynianine 02.06.2026, 15:08:31 via iOS
  • 11
@lazarus-x: bo w tym kraju zawsze musisz być w niepewności i strachu
Sterax33
Sterax33
Sterax33
02.06.2026, 03:21:03
  • 2204
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdynianine
Gdynianine 02.06.2026, 15:04:43 via iOS
  • 0
Ale przecież poloki i tak kranówy nie piją jeszcze kręcą nosem co widac po debilach z worami w kolejkach do przekrętomatów zdd
  • Odpowiedz

3090

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Dwa miliardy złotych przychodu i niewiele ponad 11 mln zł podatku dochodowego - ta niepokojąca relacja (niektórzy nazywają ją wprost "skandalem") to wyniki wykazane za ubiegły rok w naszym kraju przez polską odnogę cyfrowego giganta - spółki Meta (m.in. Facebook i Instagram).

otonavauni
z
biznes.interia.pl
dodany: 19.05.2026, 11:17:57
  • 438
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    ekonomia
  • #
    antykapitalizm
  • #
    bekazlibka
Gdynianine
Gdynianine 20.05.2026, 11:01:06 via iOS
  • 0
@Sark: leasing na auto do w-------a chyba cie p------o

514

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
Gdynianine
Gdynianine 19.05.2026, 06:54:38 via iOS
  • 4
Spotify jeszcze rozumiem ale na c#uj subskrybować netflixa na dłużej niż miesiąc? Przecież tam jest dosłownie kilka filmów godnych uwagi, reszta to jakieś czarno-homo-brudne ścierwo z fabułą na jedno kopyto, to już lepsze cda premium przynajmniej tam są stare dobre filmy a nie ta propaganda co próbują nam wcisnąć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

348

Czekolady mniej, a cena wyższa. Sąd zdecydował na korzyść klientów

Czekolady mniej, a cena wyższa. Sąd zdecydował na korzyść klientów

Niemiecki sąd przyznał rację konsumentom w głośnej sprawie dotyczącej zmniejszenia tabliczki czekolady. Producent czekolady Milka amerykański koncern Mondelēz International został oskarżony o wprowadzanie klientów w błąd poprzez zmniejszenie wagi popularnej tabliczki Alpenmilch z 100 do 90 gramów

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 18.05.2026, 07:16:45
  • 52
  • #
    niemcy
  • #
    czekolada
  • #
    milka
  • #
    waga
  • #
    cena
Gdynianine
Gdynianine 19.05.2026, 06:42:06 via iOS
  • 6
Przecież milka to wgl czekolada nie jest tylko jakieś g---o dla dzieci, czekolada to ma prosty skład i minimum 70% kakao a tamten syf ma może z 1% a reszta to cukier I inne syfy…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

278

Dlaczego muzyka jest coraz prostsza?

Dlaczego muzyka jest coraz prostsza?

Zespół naukowców zbadał ponad 20 tysięcy utworów z ostatnich 400 lat. Ich wniosek? Muzyka zachodnia w tym jazz i klasyka staje się coraz prostsza i coraz bardziej do siebie podobna. Czy więc muzyka głupieje? A może harmonia zrobiła miejsce na inne elementy?

Roszp
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 13:43:23
  • 82
  • #
    muzyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    tonskladowy
Gdynianine
Gdynianine 17.05.2026, 14:11:59 via iOS
  • 2
Wszystko jest coraz prostrze i prostackie bo wszystko już wymyslono dziekuje można się rozejść
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1944

Izrael zbombardował centrum medyczne w Libanie.

Pokaż treści 18+

"Najbardziej humanitarna armia świata".

MagicznyMariusz
z
x.com
dodany: 17.05.2026, 10:53:55
  • 76
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Gdynianine
Gdynianine 17.05.2026, 14:07:09 via iOS
  • 0
@heniek_8: daj numer z ciekawości zadzwonie i z min pogadam

1156

Polacy tracą miliony na kaucji i kolejkach. Sprawdź swój koszt. Licznik kaucji

Polacy tracą miliony na kaucji i kolejkach. Sprawdź swój koszt. Licznik kaucji

Z twittera. Sprawdź w czasie rzeczywistym, ile miliardów PLN marnujemy w kolejkach do butelkomatów. Ile roboczogodzin, ile pieniędzy. Dość ciekawe alternatywne koszty systemu kaucyjnego.

whocaressleep
z
kuacjazabutelkipodatek.xyz
dodany: 14.05.2026, 19:29:23
  • 318
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    ekologia
  • #
    smieci
Gdynianine
Gdynianine 16.05.2026, 09:31:32 via iOS
  • 0
@terenn: są napoje gazowane w szklanych bezzwrotnych butelkach np cola 330ml jak już musisz wypić cos slodkiego na mieście

850

Psiarze się zesrali.

Psiarze się zesrali.

Restauracja wrzuciła post, w którym tłumaczy dlaczego nie chce u siebie psów. Psiarze się zesrali i robią wojnę na ocenach Google. Nigdy tam nie byłem ale nie dajmy psim mamom wygrać.

PabloEscobar
z
facebook.com
dodany: 10.05.2026, 09:23:09
  • 125
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    psy
  • #
    patologiazewsi
  • #
    madki
  • #
    lewackalogika
Gdynianine
Gdynianine 10.05.2026, 16:16:44 via iOS
  • -1
@Turbonekro: i ch#j ci w łeb tak samo jak innym
Gdynianine
Gdynianine 10.05.2026, 16:19:03 via iOS
  • 2
@grajkoo: otwórz swoją knajpę, udostępnij swój kibel za darmo dla yebanych turystów z chodnika i sprzątaj po nich osrane muszle i dokładaj do zayebanego mydła i srajtasmy

233

Facet hoduje gatunek skorupiaków starszy od dinozaurów

Facet hoduje gatunek skorupiaków starszy od dinozaurów

Hodowla triopsów (przekopnic) to fascynujący projekt, polegający na wylęgu prehistorycznych skorupiaków z suszonych cyst. Wymaga wody destylowanej, stałej temperatury i oświetlenia. Larwy wykluwają się po około 1-3 dniach, a dorosłe osobniki żyją około 12 miesięcy, osiągając 4-5 cm długości.

Jariii
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 09:02:48
  • 38
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    biologia
  • #
    natura
  • #
    ciekawostki
  • #
    przyroda
  • #
    zoologia
Gdynianine
Gdynianine 03.05.2026, 19:31:37 via iOS
  • -21
Zakop to g---o
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

583

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

A dokładnie 471 milionów euro! = 2 miliardy złotych. W Monaco. Nie żeby na Ukrainie była jakaś wojna czy pomoc finansowa tam wysyłana

login-znaki-alfanumeryczne
z
brusselstimes.com
dodany: 21.04.2026, 16:40:00
  • 209
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
Gdynianine
Gdynianine 22.04.2026, 07:58:33 via iOS
  • 1
@tomasz-jedon: nie wiedział bo żadnego holokolo nie było

1429

System kaucyjny kosztuje 4 mld zł rocznie.

System kaucyjny kosztuje 4 mld zł rocznie.

Zgadnijcie kto za to płaci?

zwirz
z
polskieradio24.pl
dodany: 18.04.2026, 05:23:54
  • 289
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    kaucja
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 11:05:43 via iOS
  • 5
@marcin-cw: zamknij dupe już

3214

InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski

InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski

Byłem odebrać przesyłkę z paczkomatu, no i po zakończeniu procesu wita mnie taki komunikat jak na screenie. Wszystko wygląda na to że właściciel InPostu chce przeszczepiać patologiczne zwyczaje z USA do Polski. Patologiczne dlatego że tam napiwki często sa obowiązkowe i wliczne w wynagrodzenie.

HeavyFuel
z
wykop.pl
dodany: 17.04.2026, 12:13:04
  • 414
  • #
    paczkomaty
  • #
    inpost
  • #
    biznes
  • #
    polska
  • #
    zalesie
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 04:36:28 via iOS
  • 0
@Cztero0404: nie musisz się powtarzać 10 razy zamknij dziure już
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 04:46:23 via iOS
  • 3
@misiozaur: masz rację i nie, jak pracowałem x lat temu w Warszawie jako kucharz to miałem 6k na rękę na uop a kelnerzy mieli najniższe na śmieciowkach, ale byli mocno ogarnięci i zaangażowani w pracę więc farmili napiwki. Dzisiaj pomazana Julka z gołą dupą nie umie otworzyć butelki wina albo musi iść się zapytać na kuchnię czy w omlecie jest jajko
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 09:33:41 via iOS
  • 0
@typiczna_autentykacja: to jedz normalnie z talerza na miejscu a nie jak jakiś ukrainiec ze styropianu plastikową łyżką przywiezione przez niedomytego hindusa na rozje banym rowerze
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 09:38:55 via iOS
  • 0
@Bobel2: uczyłeś się q--a a mieszkasz ze starą w wieku 30+ XDD
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 10:39:09 via iOS
  • 0
@Snuq: po to aplikacja że w czasie gdy jakiś cap stoi i stuka w ten ekran kod 15 min to ja sobie zdalnie otworzę wezmę i pójdę
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 10:40:47 via iOS
  • 0
@tereska-kaczmek: Ale daj mu do ręki pieniązka a nie przez jakieś zje bane bliki i aplikacje
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 10:42:58 via iOS
  • -1
@FidoDido_lalala: po to chciałeś paczkomat żeby odebrać sobie paczkę po robocie jak cię nie ma w domu a teraz narzekasz że musisz te paczkę sam odebrać? XDD

391

Nowa karta i duże zniżki dla mundurowych. Ale związki alarmują: za wolno

Nowa karta i duże zniżki dla mundurowych. Ale związki alarmują: za wolno

Tańsze bilety PKP, paszporty z dużą zniżką i pierwszeństwo w przedszkolach to tylko część przywilejów. Dymania zwykłych obywateli ciąg dalszy.

mrooczek
z
gazetaprawna.pl
dodany: 16.04.2026, 14:39:30
  • 83
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    panstwozdykty
  • #
    prawo
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 05:16:33 via iOS
  • -1
Od jakiegoś czasu i obserwowanych wydarzeń mam wrażenie że obniżyli jakiś próg wejścia do policji że aż strach że taki debil chodzi pod bronią, a wojsko to już wgl śmiech na sali. Drużyna ukraków doświadczona w boju rozpierdloliła by cały Polski batalion w kilka minut bo Polski żołnierz z piłką pod koszulką myśli że jest wyszkolony jak raz w roku pierdlolnie sobie armatką na poligonie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2773

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?

Odznaczona przez Karola Nawrockiego 17-letnia "naukowczyni" Kornelia Wieczorek twierdzi, że współpracowała z Netherlands Institute for Neuroscience jako "Research Assistant". Sama instytucja - po zapytaniu mailowym - zaprzecza jednak, by taka osoba kiedykolwiek pracowała dla Instytutu.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 17.04.2026, 13:31:56
  • 366
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
Gdynianine
Gdynianine 18.04.2026, 04:15:59 via iOS
  • -1
@TeresaKorolInvestments: po co wgl jakieś nawiązanie do of, każda wzmianka o tym k-------e puszczona w eter powoduje zainteresowanie a potem nagle Ziobro zdziwienia że Polska w top 5 pod względem wydatków na degeneracje

830

Zawsze bałeś się zaciągnąć hamulec w pociągu?

Zawsze bałeś się zaciągnąć hamulec w pociągu?

Szybki poradnik od maszynisty, w jakich sytuacjach można bez wahania zaciągnąć hamulec w pociągu.

Nietutejszy1988
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 19:19:20
  • 95
  • #
    mojdzienwkade
  • #
    kolej
  • #
    pkp
  • #
    pociagi
  • #
    polska
Gdynianine
Gdynianine 13.04.2026, 14:59:18 via iOS
  • 0
Przypuszczam bez oglądania że w awaryjnej sytuacji
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

371

oleole.pl nie chce wymienić pamięci ram w ramach reklamacji ustawowej.

oleole.pl nie chce wymienić pamięci ram w ramach reklamacji ustawowej.

Cześć Mirki i Mirabelki!!! Mam problem z reklamacją w sklepie oleole.pl Nie mogę doprowadzić do wymiany wadliwego modułu pamięci ram, choć sklep uznał reklamacje za zasadną nie chce wysłać mi nowego zestawu kości. Zamiast tego proponuje zwrot pieniędzy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt niekorzystn

inko-gnito-1441810
z
wykop.pl
dodany: 07.04.2026, 09:09:23
  • 154
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    oleole
  • #
    reklamacje
  • #
    rekojmia
  • #
    ram
Gdynianine
Gdynianine 07.04.2026, 13:13:43 via iOS
  • -1
Jaka wgl trzeba mieć siejke w głowie żeby kupować na jakichś stronach typu oleole albo srerli
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 12.03.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 24.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking