Można powiedzieć o Gothicu sporo złego. Że drewno, że kiepsko zoptymalizowany, że g---o widać w ciemności, że mimika postaci to żart. Ale no j----y wciąga jak cholera. Gram od 2 dni i oderwać się nie mogę. Koncepcja tego że na początku jesteś nikim i musisz mozolnie budować swoją pozycję to jest coś co motywuje do gry i więcej gier powinno się uczyć jak to robić właśnie od Gothica. Nostalgia w moim przypadku
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koncepcja tego że na początku jesteś nikim i musisz mozolnie budować swoją pozycję to jest coś co motywuje do gry i więcej gier powinno się uczyć jak to robić właśnie od Gothica.


@SteelChuckNorris: +1

Największą zaletą Gothica jest stała mapa, ze statycznie rozmieszczonymi potworami o stałej sile, tworzącymi naturalną barierę przed dalszą eksploracją, co pozwala na bardzo widoczny i bardzo satysfakcjonujący progress postaci. Żadnego skalowania siły przeciwników wraz ze zdobywanymi lvlami, żadnego
  • Odpowiedz
Warto w 2026 roku kupić używane #playstation 4 Pro? Mam konsolowe zaległości i akurat trafiłem na dobrą ofertę Olx z padami i kompletem gier, warto w to iść? Czy nie ma sensu i jak już kupować to tylko PS5?


#gry #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GodALLU: Tak, ja wlasnie sprzedalem uzywke za 190zl (wiec jeszcze mozesz na tym zarobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Sama gierka naprawde fajna, pod warunkiem ze lubisz liniowe akcyjniaki
  • Odpowiedz
Jakie gry na PlayStation 5 dla 35lvl chuopa co ma mało czasu na gry? Coś takiego jak San Andreas, Contra Anniversary czyli gry typu że se siadam gram dziś a potem za kilka dni znowu se chuop włączy i nie musi się martwić że nie ogarnia fabuły i mechaniki gry?
#playstation #retrogaming #przegryw #przegrywpo30tce
GrzegorzFlorydaOficjalnie - Jakie gry na PlayStation 5 dla 35lvl chuopa co ma mało cz...

źródło: 1000003555

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończyłem wczoraj Fable 2, dość krótka jak na grę fabularną, o ile pamiętam to jedynka była lepsza, chociaż też muszę sobie przypomnieć, zadania poboczne dużo ciekawsze niż główne, świat maly(dużo mniej regionów niż się spodziewałem) a interakcji z NPC w tym własną rodziną też dość mało. Nawet gry hazardowe są dużo bardziej nastawione na losowość niż w jedynce gdzie miało się na nie jakikolwiek wpływ. Zakończenie lub końcowa walka a raczej jej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja pierdzielę, wszędzie wyprzedane.
Dorwałem jedynie na amazon.fr. Pewnie pudło będzie francuskie, esz...
  • Odpowiedz
Postanowiłem pograć ewentualnie dostać zawału w #residentevil requiem ale chciałbym ograć tę fabułę możliwie jak najbardziej od początku w najnowszych wersjach gier. Ograć to w kolejności od RE: 2 remake po kolei tak jak to wychodziło czy jest inny lepszy sposób?
#pc #ps5 #playstation #steam #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach