Wszystko
Najnowsze
Archiwum
15
Ukraiński działacz mówi o połączeniu lig. "To nie jest tajemnica"

Szef ukraińskiego klubu Sokół Kijów kreśli także wizję... połączenia lig polskiej i ukraińskiej. Ale najpierw inwestor z Ukrainy zainwestuje w klubie z Sanoka, a we władzach klubu i sztabie pojawią się Ukraińcy. "Kierownictwo polskiej ligi hokejowej jest gotowe połączyć się z ligą ukraińską"
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Nie Kiss & Ride, lecz Kiss & Skate. Katowice postawiły na nietypowe rozwiązanie

Strefy Kiss & Ride od lat funkcjonują przy dworcach, szkołach i przystankach komunikacji publicznej. Ich zadanie jest proste umożliwić kierowcom szybkie i bezpieczne wysadzenie lub odebranie pasażera bez konieczności długiego postoju. Katowickie lodowisko podebrało ten pomysł.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- 4
- 1
źródło: HKkjROyXcAAjE5i
Pobierz- 5
źródło: 9079097-ezgif-2-48a0b7fcb5
Pobierz- 2
- 3
- 3
#hokej Finowie zrobili mistrza po jednym golu w dogrywce. Szkoda Szwajcarow.
#hokej Kto ogląda finał?
#hokej
Finlandia - Kanada to praktycznie finał.
Finlandia - Kanada to praktycznie finał.
@depresyjnydziad: nie zgodze sie. Szwajcaria jest bardzo mocna.
#hokej
Co ta Szwajcaria
Co ta Szwajcaria
- 5
Mozna Vegas nie lubić, ale to jak objechali Colorado nie dając im meczu i łojąc do zera to szacun. Stawiałem, że będzie podobnie jak z Minnesota, ale nie sądziłem że dostaną takie lanie.
Na ten moment wygląda na to, że finał Vegas - Canes. Montreal nie dojeżdża, Dobes im serii nie uratuje jak chłopaki się nie obudzą w ofensywie. Statystyka z ostatnich 3 gier Montrealu mówi wystarczająco o ich ofensywie. Tak czy
Na ten moment wygląda na to, że finał Vegas - Canes. Montreal nie dojeżdża, Dobes im serii nie uratuje jak chłopaki się nie obudzą w ofensywie. Statystyka z ostatnich 3 gier Montrealu mówi wystarczająco o ich ofensywie. Tak czy
#hokej
Czesi zabójczy z kontry
Czesi zabójczy z kontry
#hokej Chore z jakich pozycji Szwajcarzy trafiali. Kosmiczny poziom w ich wykonaniu.
#hokej Oglądam elitę i już mnie d--a boli, że jesteśmy tak słabi w tak pięknym sporcie xD
@PROponujek: ja !












Z tym że sezon NHL właśnie się skończył