Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko220
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tesseract

Tesseract

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14764
  • Znaleziska 12510
  • Mikroblog 2254
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 5

2373

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Producent wody Cisowianka (Nałęczów Zdrój) złożył pozew przeciwko Skarbowi Państwa i zawiadomił Komisję Europejską w sprawie absurdów w polskim systemie podatkowym. Podczas gdy państwo promuje zdrowy tryb życia, czysta woda butelkowana jest obłożona najwyższą stawką 23% VAT, a niektóre napoje z so

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22 godz. i 10 min temu
  • 207
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
Tesseract
Tesseract 3 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
ej, rzeczywiście, to o co się sapie cisowianek?


@upadlatruskawa: Przeciez macie cała mase takich napojów. Wszelkie te oranżady Hellena, Zdyszko 3 Cytryny, Cole smakowe typu Lemon itp - wszystkie te napoje sa objete preferencyjnym VATem bo zawieraja 20% soku w związku z czym sa "zdrowsze" od czystej wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesseract - >ej, rzeczywiście, to o co się sapie cisowianek?

@upadlatruskawa: Przeci...

źródło: Screenshot 2026-06-26 102505

Pobierz
Tesseract
Tesseract 3 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 3
cola ma 23% tak samo jak i woda


@trebeter: Ta Cola tez? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesseract - >cola ma 23% tak samo jak i woda

@trebeter: Ta Cola tez? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-06-26 101901

Pobierz
Tesseract
Tesseract 2 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@mindy-moo: Np ta:
Tesseract - @mindy-moo: Np ta:

źródło: Screenshot 2026-06-26 101901

Pobierz
Tesseract
Tesseract 2 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@mindy-moo: Albo ta:
Tesseract - @mindy-moo: Albo ta:

źródło: Screenshot 2026-06-26 101811

Pobierz
Tesseract
Tesseract 2 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@mindy-moo: Albo wszystkie Oranżady:
Tesseract - @mindy-moo: Albo wszystkie Oranżady:

źródło: Screenshot 2026-06-26 101703

Pobierz
Tesseract
Tesseract 2 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
z wygody? Najpierw stoja 10 min w jakies kolejce w biedronce czy lidlu, potem robia z siebie tragaża zeby to zaniesc do auta

A wystarczy woda z kranu


@Pawel993: W kolejce i tak stoje bo oprócz wody musze kupić pieczywo, kiełbase i 50 innych rzeczy, wiec to czy do wózka wrzucę zgrzewke wody czy też nie w żaden sposób nie zaoszczedzi mi czasu.
Woda w butelce jest gazowana, mineralna i
Tesseract
Tesseract 2 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
nabój mi starcza na miesiac, cala rodzina z tego korzysta ¯\(ツ)/¯


@Pawel993: Taa - przy wodzie mocno gazowanej to z 1 naboju 30l wody może zrobisz. Już widze jak starcza na miesiąc dla cełej rodziny.
Koło mnie nie nabijają taniej niż za 20zł, a po drodze nie mam, tylko musze specjalnie jechać. Za wymianę oficjalnie w sklepie to chyba 40zł wołają.

409

Bohaterscy nastolatkowie. Nie wyciągnęli telefonów, ale rzucili się na ratunek

Bohaterscy nastolatkowie. Nie wyciągnęli telefonów, ale rzucili się na ratunek

Nad stawem Barbara w katowickim Giszowcu rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny, który tonął w tym akwenie, ukrytym głęboko w lesie. Zanim na miejsce dotarli ratownicy kluczową rolę odegrali przypadkowi świadkowie - dwoje nastolatków. Wydobyli topielca i prowadzili resuscytację.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 23.06.2026, 05:12:05
  • 39
  • #
    ratownikmedyczny
  • #
    ratownictwo
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    katowice
  • #
    plywanie
Tesseract
Tesseract 23.06.2026, 08:27:35 via Wykop
  • 55
Nie wyciągnęli telefonów, ale rzucili się na ratunek


Pics or it didn't happen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

705

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

Pokaż treści 18+

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

W Nowym Dworze (dolnośląskie) pies wbiega na posesję i zagryza biegającego po podwórku chihuahua.

WielkiNos
z
tvn24.pl
dodany: 22.06.2026, 16:11:06
  • 108
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    dolnoslaskie
  • #
    polska
Tesseract
Tesseract 23.06.2026, 08:25:16 via Wykop
  • 4
@kochy: Jak to się mawia - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
A ten tu sobie chodzi i merda ogonkiem jak jego kumpla zagryzają xDDD
Tesseract - @kochy: Jak to się mawia - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
...

źródło: Screenshot 2026-06-23 102341

Pobierz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tesseract
Tesseract 23.06.2026, 07:49:12 via Wykop
  • 0
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?


@scriptum_nox: NIE, po prostu dlatego że jestes przed trzydziestką to nie pamiętasz upierdliwości podrózowana bez nawigacji i smartfona ¯_(ツ)_/¯
Dzięki temu że masz smartfona możesz sobie zawczasu wyszukać i zaznaczyć na mapie najciekawsze atrakcje i miejsca do odwiedzenia - również te mniej popularne na które sama byś sie nigdy nie natknęła.
Możesz sobie pozwolić na to, żeby iść przed
  • Odpowiedz
Tesseract
Tesseract 23.06.2026, 08:05:12 via Wykop
  • 0
Cały "pozytywny trud" jaki kiedyś wymagało podróżowanie dzisiaj załatwia Ci telefon. Nie musisz mieć książkowych przewodników, masz telefon. Nie musisz mieć map, masz telefon. Nie musisz pytać nikogo o drogę, masz telefon. Nie musisz nawet znać kilku słów czy używać podręcznego slowniak, masz telefon i google translate w telefonie. Nawet głupiej taksówki nie musisz zamawiać z interakcja, masz telefon xD


@In_thrust_we_trust: Cały "pozytywny trud" jaki kiedyś wymagało podróżowanie konno dzisiaj
  • Odpowiedz

515

Elektryczna hulajnoga ma większe prawa od roweru w polskich miastach

Elektryczna hulajnoga ma większe prawa od roweru w polskich miastach

Zgodnie z prawem hulajnogą elektyczną można jeździć po chodniku, gdy na jezdni maksymalna prędkość jest powyżej 30 km/h. Rowerem, gdy 50 km/h. Ktoś wie dlaczego?

Eldritch2077
z
sip.lex.pl
dodany: 19.06.2026, 19:03:38
  • 186
  • #
    rower
  • #
    ciekawostki
  • #
    hulajnogaelektryczna
Tesseract
Tesseract 20.06.2026, 10:33:35 via iOS
  • 2
Elektryczna hulajnoga ma większe prawa od roweru


Urojeń cyklistów ciąg dalszy xDDDD
To mają być większe prawa? Przecież zgodnie z przepisami hulajnoga może po tym chodniku poruszać z prędkością zbliżoną do prędkości pieszego (czyli 5-6 km/m), co w zasadzie mija się z celem. A rower w tym czasie śmignie sobie dalej po ulicy.
A jak chodnika w ogóle nie będzie to pozostaje chyba tylko wziąć tą hulajnogę na plecy.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tesseract
Tesseract 22.06.2026, 11:58:28 via Wykop
  • 0
@Mikoma: No jeżeli znajdziesz chodnik po którym wszyscy biegna jak Usain Bolt, to i 40km/h możesz zaiwaniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przeciwnym razie masz się dostosowac do predkości pieszych na tym chodniku.

98

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

W niedzielny poranek, 21 czerwca, służby zostały postawione w stan gotowości po zgłoszeniu dotyczącym mężczyzny wspinającego się na Varso Tower. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy. To nie pierwszy taki przypadek spektakularnej wspinaczki na wysokie budynki w Warszawie. Szczegóły w tekście

Maaatiz
z
warszawa.naszemiasto.pl
dodany: 22.06.2026, 08:50:05
  • 81
  • #
    banot
  • #
    bnt
  • #
    marcinbanot
  • #
    wspinaczka
  • #
    warszawa
  • #
    wiadomosci
Tesseract
Tesseract 22.06.2026, 11:49:00 via Wykop
  • 2
i praktycznie nikt nie przechodzi centralnie przez linię jego hipotetycznego lotu


@klamkaodokna: A dzisiaj w nocy po jego eskapadzie z bydynku wypadła szyba i spadła na zaparkowane auto - jak widać znalazło się na linii hipotetycznego lotu ¯\(ツ)/¯
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/wola/warszawa-z-biurowca-varso-tower-wypadla-szyba-uszkodzony-zostal-samochod-st9107537

491

MINI Cooper dealera MINI Inchcape Polska jeździ po drodze rowerowej

MINI Cooper dealera MINI Inchcape Polska jeździ po drodze rowerowej

Piękna kolaboracja MINI Inchcape Polska i GreenTable Bistro na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie

Rules
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:03:00
  • 60
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    motoryzacja
  • #
    konfitura
Tesseract
Tesseract 20.06.2026, 21:32:59 via iOS
  • -40
@Rules: I niby czego to ma dowodzić? Równie dobrze ktoś mógł dostać auto na jazdę testową albo jako zastępcze.
Tesseract
Tesseract 22.06.2026, 10:00:39 via Wykop
  • -1
a jaki ma zwiazek twoj komentarz z jazda po chodniku?


@spidero: Taki, że tytuł znaleziska uderza w konkretna firmę: MINI Inchcape Polska, która może nie wieć żadnego związku z ta jazdą po chodniku, bo auto do jazdy mógł dostać ktokolwiek. I tyle w temacie.

491

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 17.06.2026, 10:15:53
  • 161
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
Tesseract
Tesseract 17.06.2026, 12:58:23 via Wykop
  • 314
W trosce o ZDROWIE OBYWATELI, wprowadzono podatek CUKROWY i objeto nim również napoje zawierające 0 g cukru.
Czego nie rozumiecie ¯\(ツ)/¯
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tesseract
Tesseract 18.06.2026, 12:57:54 via Wykop
  • 0
po prostu nie rozumiesz że nazwa "podatek cukrowy" to nazwa potoczna.


@Benedylbert_Mlekogroszek: I właśnie dlatego jest powszechnie i oficjalnie używana przez państwo, w komunikacji z obywatelen, celem uargumentowania jej wprowadzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesseract - >po prostu nie rozumiesz że nazwa "podatek cukrowy" to nazwa potoczna. 

...

źródło: Screenshot 2026-06-18 145504

Pobierz
Tesseract
Tesseract 18.06.2026, 14:48:48 via Wykop
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek: Nooo .. i ile razy ta oficjalna nazwa tam występuje?
Bo zwrot opłata/podatek CUKROWY na tej jednej stronie użyty został 10 RAZY. I uzywany jest za każdym razem w komunikatach rządowych.
A na końcu wyjasnienie, że jednak nie tylko o cukry w nim chodzi. Czyli prania ludziom mózgów ciąg dalszy.

401

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Wiceszef MON Paweł Zalewski stwierdził, że po stronie ukraińskiej nie ma zainteresowania przekazaniem jej MiG-ów. Według niego, Ukraińcy chcieliby, aby te samoloty były dopasowane do bardziej nowoczesnych warunków bojowych, tymczasem Polska nie jest zainteresowana ponoszeniem kosztu ich modernizacji

ty_O
z
bankier.pl
dodany: 17.06.2026, 10:05:14
  • 225
  • #
    wojna
  • #
    lotnictwo
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    mig
Tesseract
Tesseract 18.06.2026, 07:28:12 via Wykop
  • 1
Brzmi absurdalnie, ale Polska nie przekazuje im tych samolotów za frajer, ale wymienia w zamian za transfer nowoczesnych technologii dronowych. A jeżeli jest deal i Ukraina ma coś na czym Polsce zależy, to wiadomo że się będa targowac.
Widać są mądrzejsi od naszych wspaniałych polityków, którzy oddaliby wszystko za frajer, albo kupili samoloty bez dostępu do uzbrojenia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

32

Commodore wraca z telefonem

Commodore wraca z telefonem

Legendarna marka Commodore zapowiedziała urządzenie, które ma być odpowiedzią na rosnące zmęczenie mediami społecznościowymi, niekończącymi się powiadomieniami i cyfrowym przebodźcowaniem.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 16.06.2026, 18:01:03
  • 22
  • #
    commodore
  • #
    telefony
  • #
    facebook
  • #
    instagram
  • #
    socialmedia
  • #
    tiktok
Tesseract
Tesseract 18.06.2026, 06:15:06 via iOS
  • 0
@fervi: Jak jesteś aż tak uzależniony, że nie możesz po prostu odinstalować tych aplikacji, to zawsze możesz na dowolnym smartfonie ustawić swoje konto jako konto dziecka (z ograniczeniami) i z poziomu konta rodzica zablokować konkretne aplikacje lub ustawić ich dzienny limit czasu korzystania. A hasło „rodzica” niech zna tylko żona albo kolega. Ewentualnie zapisz je na karteczce i wynieś do piwnicy. Będziesz miał pełną funkcjonalność i blokadę/ograniczenia na konkretne apki
Tesseract
Tesseract 18.06.2026, 06:18:15 via iOS
  • 0
Fajnie, ale telefony dla seniora to kosztują tak bliżej 200zł, a nie 2000zł xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Tesla na szczycie, Chiny gonią. Mamy dane o dopłatach do elektryków

Tesla na szczycie, Chiny gonią. Mamy dane o dopłatach do elektryków

Tak wyglądają dopłaty do elektryków. Na czele finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy programu NaszEauto są firmy z USA i Chin. Do chińskich marek łącznie trafiło ok. 100 mln zł wynika z danych otrzymanych przez Business Insider Polska.

Nauta
z
businessinsider.com.pl
dodany: 16.06.2026, 08:18:40
  • 12
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Tesseract
Tesseract 17.06.2026, 10:26:40 via Wykop
  • 0
Abstrahując juz od samej ideai takich dopłat, ale no K---A. Jeżeli już jest kasa wydawana z publicznych pieniedzy, to powinny być okreśnone kryteria.
Po pierwsze: TYLKO AUTA PRODUKOWANE W EU
Po drugie: przede wszystkim auta miejskie "dla mas", a nie dopłata do aut typu Porsche Taycan za 800k.

Polacy radośnie wytransferowali ponad miliard PLN za ocean, dla komuinistów i rozdali ludziom, dla który ta kasa i tak nie miała żadnego wpływu na
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 192
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Tesseract
Tesseract 17.06.2026, 08:10:15 via Wykop
  • -4
Hahahah - chyba mam DEJA VU
PiS robił wały na grube MILIARDY, ale KO przerżnie wybory bo płacili za ośmiorniczki firmowa kartą, albo wbiljali do lekarza bez kolejki xDDDDD
Mamy taką aferę "ośmiorniczki BIS". Afera kręcona z gówna, ale mega medialna i można grillować. Opłacało się cebulić na prywatnej wizycie ciule? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

867

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

Ile jeszcze wypadków i potrąceń musi się wydarzyć, by system wreszcie dostrzegł problem? Nikt nie spodziewał się, że zwykły spacer stanie się sportem ekstremalnym, a chodnik - areną walki o zdrowie. Przez lata powrót do domu piechotą był raczej synonimem spokoju.

whimer
z
trojmiasto.pl
dodany: 16.06.2026, 09:05:16
  • 232
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    rower
  • #
    piesi
  • #
    chodnik
Tesseract
Tesseract 16.06.2026, 13:19:31 via Wykop
  • 5
Czas zapytać wprost: o co chodzi z tym brakiem odpowiedzialności, gdzie zakłada się kask, by chronić siebie, kompletnie ignorując tych dookoła?

Kaski na głowach, ale pieszy zostaje bezbronny


A ktoś zabrania pieszym chodzić w kaskach? ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

702

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

Pokaż treści 18+

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

p0lka broni mordercę Vikruma Digwę i twierdzi że biali to rasiści. Obwinia Henrego o sprowokowanie ataku

uplink
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:37:28
  • 144
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
Tesseract
Tesseract 15.06.2026, 07:30:16 via Wykop
  • 18
No wiadomo, że jak ktos ci powie coś niemiłego, to pierwszą reakcją powinno byc wbicie kilka razy kosy pod żebra. ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

973

Bez opisu opis zbędny

Bez opisu opis zbędny

Straż Miejska nie zareagowała w takiej sytuacji to czego oczekiwać w przypadku nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów

love2spooch
z
facebook.com
dodany: 13.06.2026, 08:18:25
  • 136
  • #
    januszemotoryzacji
  • #
    bydgoszcz
  • #
    cotusieodpierdala
Tesseract
Tesseract 14.06.2026, 13:43:45 via iOS
  • 1
@test___: Tzn jak twoim zdaniem urzędnik ma to weryfikować przy okienku? Dostaje oświadczenie i tyle. Weryfikacja powinna być przy kolejnym przeglądzie okresowym i tyle.
Zła tablica = brak przeglądu ¯\(ツ)/¯

964

Petycja przeciwko ograniczeniom Google w używaniu plików APK

Petycja przeciwko ograniczeniom Google w używaniu plików APK

Petycja zebrała blisko 200 000 podpisów, ale Google mimo sprzeciwu użytkowników wprowadza restrykcje na pliki APK. Autor zachęca do odwiedzenia keepandroidopen.org, gdzie znajdziecie informacje o obejściu blokad i dalszym sprzeciwie wobec Google. Dziękuje społeczności Androida za walkę o otwartość.

nameisnull
z
change.org
dodany: 13.06.2026, 12:14:32
  • 122
  • #
    technologia
  • #
    android
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
Tesseract
Tesseract 14.06.2026, 10:23:06 via iOS
  • -2
@Korda: W sumie to nie widzę tu nic strasznego. Te 24h czeka się tylko raz po przełączeniu urządzenia w tryb developerski, a nie za każdym razem. Ustawiasz raz przy konfiguracji telefonu i potem możesz już instalować. A te AŻ 9 kroków to ile zajmuje? 1 minutę? Trochę robienie z igły widły.

Jak dla mnie sensowna forma zabezpieczenia dla mniej kumatych użytkowników, żeby od strzała czegoś nie zainstalowali co w mailu

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
Tesseract
Tesseract 12.06.2026, 12:44:59 via Wykop
  • 0
tych paczkomatów z allegro jest bardzo mało,


@mkorsov: Przecież Allegro Delivery to nie tylko paczkomaty One box.

Jakie metody dostawy znajdziesz w Allegro Delivery

Do punktów odbioru i

554

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!

schreder
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 05:45:27
  • 153
  • #
    xkom
  • #
    xbox
  • #
    gry
  • #
    zakupy
Tesseract
Tesseract 12.06.2026, 10:14:45 via Wykop
  • 104
BREAKING NEWS: Wykopek czekał 2 lata na gierkę i płacze bo musi jeszcze tydzień poczekać, a kolega z piwnicy obok byc może już gra!
Do tego specjalnie wziął URLOP W PRACY zeby GRAĆ W GRĘ!!111!, a gry nie ma xDDDDDD

Siędze i kisnę xD - o taki Wykop nic nie robiłem. Są jednak jeszcze prawdziwe piwniczaki wśród nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ode mnie wykop za poprawę humoru
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tesseract
Tesseract 12.06.2026, 10:50:16 via Wykop
  • 1
@staszaiwa: Ale wtedy nie obniżyłby voucherem ceny o 70zł ¯\(ツ)/¯
Tesseract
Tesseract 12.06.2026, 10:54:53 via Wykop
  • 1
@Kriter: Z drugiej strony jak X-kom nie dostał tych preorderów od dystrybutora, to skąd ma je wyczarować?
Zaproponowali mu rekompensatę albo zwrot kasy i co więcej moga zrobic?
Tesseract
Tesseract 12.06.2026, 12:30:23 via Wykop
  • -1
@Kriter: Przecież x-kom nigdzie nie gwarantuje wysyłki w dniu premiery.
Przy każdym zamówieniu w przedsprzedazy masz informacje, że wysyłka nastąpi OD jakiejś tam planowanej daty premiery, oraz że data ta może ulec zmianie.

Zaproponowali rozwiązanie w postaci rekompensaty 20zł albo zwrot kasy.
Tesseract - @Kriter: Przecież x-kom nigdzie nie gwarantuje wysyłki w dniu premiery.
P...

źródło: Screenshot 2026-06-12 142915

Pobierz

363

Sławomir Mentzen (@SlawomirMentzen) w serwisie X

Spacer dendrologiczny wcale nie musi kosztować 1,7 mln zł :) https://t.co/IzRhyN0PPR

craic
z
x.com
dodany: 11.06.2026, 17:29:17
  • 92
  • #
    spacer
  • #
    dendrologia
  • #
    polityka
Tesseract
Tesseract 12.06.2026, 11:17:38 via Wykop
  • 29
Pfff ... na tych spacerach za 1,7M to sie robiło ludziki z kasztanów i wedki z patyków.
A to to ... co to ma być? Nic dziwnego, że za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

423

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 163
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Tesseract
Tesseract 12.06.2026, 10:02:54 via Wykop
  • 11
Ukraina podpisała pakt o rozbrojeniu atomowym więc nie ma wojny gdyż w tym dokumencie stwierdzono, że tylko w przypadku wojny operacja specjalna nie jest wojną można reagować.


@zerohedge: NIE, w tym dokumencie nic takiego nie ma. Nie ma tam żadnych gwarancji obrony Ukrainy w razie wojny.
To jest w zasadzie traktat o nieagresji, w którym mocarstwa zobligowały się do niatakowania Ukrainy (powstrzymania się od stosowania groźby lub użycia siły
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.12.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.07.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 17.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.07.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking