Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Errad

Errad

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 135789
  • Znaleziska 32544
  • Mikroblog 103245
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 89

956

Hołownia pozwał Mentzena w trybie wyborczym. Jest wyrok

Sławomir Mentzen rozpowszechniał nieprawdę i musi zamieścić sprostowanie

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 09.04.2025, 12:25:06
  • 330
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
Errad
Errad 09.04.2025, 16:30:26 via Wykop
  • 9
Ten Hołownia to jednak mózg.
Polacy ze względów historycznych mają wrodzoną niechęć do konfidentów, a ten lata do sądu z pierdołami, które sąd osądza wprawdzie na jego korzyść, ale wyroki są takie trochę na siłę.
Przypomina takiego klasowego aroganta, którego Matka jest wychowawczynią więc może sobie pozwolić na więcej i daje się kolegom z klasy we znaki.
Zrobił sobie zdjęcie z nielegalnymi imgrantami w sejmie?
No zrobił, a czy formalnie byli nielegalni(bo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

216

Ofiary związane taśmą: Szokujące szczegóły potrójnego morderstwa

Pokaż treści 18+

Ofiary związane taśmą: Szokujące szczegóły potrójnego morderstwa

Zbrodnia, której dokonano w niedzielę Weitefeld, wstrząsnęła Niemcami.

RMF24
z
rmf24.pl
dodany: 07.04.2025, 11:05:58
  • 38
  • #
    niemcy
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    bezpieczenstwo
Errad
Errad 07.04.2025, 15:15:23 via Wykop
  • 9
@SaycoRa:
Tyle, że to Niemiec, ale pewnie im to w niczym nie przeszkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

608

Dlaczego w Niemieckich Lidlach jest taniej?

Dlaczego w Niemieckich Lidlach jest taniej?

Proste wyjaśnienie

jest_agrest-nie_ma
z
instagram.com
dodany: 05.04.2025, 20:07:49
  • 204
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    pdk
Errad
Errad 06.04.2025, 18:49:02 via Wykop
  • 2
@Mietowy_:
Ja jak mieszkałem w Holandii pod niemiecką granicą to jeździłem rowerem do niemieckiego.
Errad
Errad 06.04.2025, 18:54:50 via Wykop
  • -1
@Gieekaa:
No dobra, ale po co?
Żeby obiektywnie porównać koszta życia trzeba by też porównać np wysokość podatku drogowego w Polsce i w Niemczech i inne tego typu wydatki.

565

Trwa giełdowa katastrofa. Ubisoft szuka dna po premierze Assassin's Creed Shadow

Pokaż treści 18+

Trwa giełdowa katastrofa. Ubisoft szuka dna po premierze Assassin's Creed Shadow

Ubisoft wciąż gwałtownie traci na giełdzie i to w takim stopniu, że można już mówić o panice inwestorów, których nie przekonują zapewnienia francuskiego wydawcy o sukcesie Assassin's Creed Shadows (według firmy w tytuł zagrały już 3 mln osób).

rychu-nalepa
z
ppe.pl
dodany: 04.04.2025, 09:58:19
  • 168
  • #
    gry
  • #
    playstation
  • #
    gielda
  • #
    przypadkowymurzyn
  • #
    steam
  • #
    finanse
Errad
Errad 05.04.2025, 13:44:46 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

301

Rzadkie kolorowe ujęcia Berlina po II wojnie światowej

Pokaż treści 18+

Rzadkie kolorowe ujęcia Berlina po II wojnie światowej

Na początku lipca 1945r. amerykańskie ekipy operatorskie otrzymują pozwolenie na zdjęcia w Berlinie. Udaje im się wykonać unikalne kolorowe zdjęcia zniszczonej stolicy i jej mieszkańców. W Augsburgu ekipa Special Film Project 186 filmuje pokonanych Niemców, w tym Hermanna Göringa.

o5e5ek
z
youtube.com
dodany: 30.03.2025, 20:22:53
  • 74
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    niemcy
  • #
    wojna
Errad
Errad 02.04.2025, 19:03:38 via Wykop
  • 0
Tylko NSDAP nie zdobyła w sumie większości. Przejęli władzę siłą.


@konsument:
Tak tylko wspomnę, że może i nie zdobyli wymaganej większości(44% to w zasadzie dość blisko), ale wybory wygrali trzy razy pod rząd, dwa razy w 1932, raz w 1933.

653

Microsoft rzuca kłody pod nogi i utrudnia instalację Windows 11 bez internetu

Microsoft rzuca kłody pod nogi i utrudnia instalację Windows 11 bez internetu

Instalacja Windowsa 11 jest utrudniona, o ile nie mamy aktywnego połączenia z internetem i nie korzystamy z konta Microsoft. W najnowszej wersji Windows 11 Insider Preview usunięto skrypt "bypassnro", który pozwalał ominąć te wymagania.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 30.03.2025, 08:32:45
  • 333
  • #
    windows11
  • #
    microsoft
  • #
    windows
  • #
    informatyka
Errad
Errad 31.03.2025, 20:34:52 via Wykop
  • 0
@fairchild:
Mam Steam Decka na linuksie i zasadniczo w co bym nie chciał zagrać to działa bez kombinowania.
Swoją drogą używam go jako komputer stacjonarny na co dzień i działa elegancko.

1117

Migranci już w Polsce

Mieszkańcy Zambrowa boją się wychodzić z domów. "Łapią za klamki"! chodzą grupami i obserwują.

LordDarthVader
z
youtube.com
dodany: 31.03.2025, 07:02:08
  • 307
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    niemcy
  • #
    uchodzcy
  • #
    europa
Errad
Errad 31.03.2025, 16:28:57 via Wykop
  • 0
W Polsce nie ma konsensusu odnośnie uchodźców


@b4rt3k:
Jest. Konsensus jest taki, że znakomita większość ludzi ich nie chce, PiS wygrało wybory w 2015 głównie z tego powodu.
Errad
Errad 31.03.2025, 16:32:57 via Wykop
  • 0
@Totalnieprzypadkowynick:
Mówi się też o starych, schorowanych ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://dai.ly/x4me1of

1

Czym jest love bombing

Pokaż treści 18+

Czym jest love bombing

Bombardowanie miłością jest uważane za celową i manipulacyjną taktykę, która jest stosowana w celu uzyskania przewagi na

Helllena333
z
yourvoice.pl
dodany: 28.03.2025, 09:34:46
  • 5
  • #
    lovebombing
  • #
    relacje
  • #
    psycholog
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    seks
Errad
Errad 28.03.2025, 16:08:29 via Wykop
  • -2
Widząc takie artykuły czuję się jakbym znowu miał 13 lat i czytał Bravo Girl siostry.
W sumie współczuję ludziom, którzy naczytali się takiego i podobnego badziewia, nasłuchali psycholoszek z instagrama i próbują na tej podstawie kategoryzować ludzi i ich zachowania.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2165

Czarni Szwedzi. Pierwszy mieszkańcy mogli być czarnoskórzy :)

Czarni Szwedzi. Pierwszy mieszkańcy mogli być czarnoskórzy :)

Nowym serialu szwedzkiej telewizji pierwsi Szwedzi są grani przez aktorów czarnoskórych :)

Blackorange
z
holistic.news
dodany: 23.03.2025, 11:13:44
  • 416
  • #
    ciekawostki
  • #
    kultura
  • #
    film
  • #
    rozrywka
Errad
Errad 23.03.2025, 16:54:42 via Wykop
  • 2
znaleźli trupa w górach i miał śniady odcień


@orkako:
Zgaduję, że miałeś na myśli Ötziego.

414

Polskie firmy technologiczne - ciekawa lista

Polskie firmy technologiczne - ciekawa lista

Myślisz, że Polska to tylko montownie i outsourcing IT? Nic bardziej mylnego! W naszym kraju działa dużo firm, które tworzą zaawansowane technologie, znane na całym świecie. W artykule kilkanaście ciekawych firm technologicznych z polskim kapitałem, także nie tylko produkujemy pieczarki i jabłka ;)

mnvt
z
wszystkocopolskie.blogspot.com
dodany: 18.03.2025, 16:12:11
  • 103
  • #
    polska
  • #
    patriotyzm
  • #
    patriotyzmgospodarczy
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    przemysl
Errad
Errad 19.03.2025, 14:19:57 via Wykop
  • 0
DigiKey, Mouser, TME, LCSC


@Krolik:
Tak tylko wspomnę, że TME to skrót od Transfer Multisort Elektronik, jest to polska hurtownia i według mnie jest to jedna z najlepszych hurtowni elektroniki w Europie.

1147

Niemiecka TV nagłaśnia protest ekologów przeciwko elektrowni atomowej w Polsce!

Niemiecka TV nagłaśnia protest ekologów przeciwko elektrowni atomowej w Polsce!

Rządowa "DW": "3 reaktory z USA powstają bezpośrednio na Morzu Bałtyckim! TO ŻART?!? NIE!!". Aktywiści Ekologiczni "SOS Bałtyk" chcą zatrzymać budowę: "Wycięli las! OZE ekologiczniejsze! 10 lat i koszty - nierealne!". "Rząd Polski nie wie co z odpadami zrobić, a Niemcy i Hiszpania już wycofali atom"

nieco
z
youtube.com
dodany: 15.03.2025, 15:50:58
  • 146
  • #
    niemcy
  • #
    atom
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekologia
Errad
Errad 16.03.2025, 18:43:34 via Wykop
  • 1
@nieco:
Klasyczne teutońskie budowanie poczucia wyższości względem Polaków.
Tymczasem
(warto przeczytać komentarze).
Errad - @nieco: 
Klasyczne teutońskie budowanie poczucia wyższości względem Polaków. ...

380

Coraz więcej wypadków z udziałem hulajnóg. Kraków wyprzedza wszystkie miasta

Coraz więcej wypadków z udziałem hulajnóg. Kraków wyprzedza wszystkie miasta

W całej Polsce w latach 2022-2024 zanotowano 1 842 wypadki z udziałem hulajnóg elektrycznych. Poszkodowani zostali zarówno użytkownicy hulajnóg (11 zabitych, 537 rannych), jak i piesi (2 osoby zabite, 189 rannych) oraz rowerzyści (128 rannych).

goferek
z
lovekrakow.pl
dodany: 14.03.2025, 14:49:36
  • 156
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    hulajnogi
Errad
Errad 15.03.2025, 14:04:10 via Wykop
  • -1
Pojedź sobie do Niderlandów, czy Belgii to znajdziesz wielu przeciętnych rowerzystów, którzy na zwykłych (nie elektrycznych) rowerach spokojnie jadą te 25 - 30km/h. Jak codziennie robisz po 5 - 10 kilometrów do pracy w jedną stronę to kondycja naprawdę szybko się wyrabia.


@kristart:
No tak nie do końca bo w Holandii jeżdżą głównie na miejskich, nierzadko z góra trzema przełożeniami i tak z 20 km/h to raczej maksimum, poza tym
Errad
Errad 10.03.2025, 10:58:10
  • 7
#polska #usa #musk #europa #polityka #afera
Errad - #polska #usa #musk #europa #polityka #afera

źródło: jebacmuska

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

768

Białorusini to fajni ludzie

Krótki wywiad.

ntdc
z
streamable.com
dodany: 03.03.2025, 18:25:15
  • 152
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    emigracja
  • #
    praca
  • #
    czujedobrzeczlowiek
  • #
    wygryw
Errad
Errad 03.03.2025, 20:06:24 via Wykop
  • 31
@lewak_mizogin:
Ale Białorusini to mocno zbaltycyzowani- nawet bardziej niż Polacy- Słowianie.
Errad
Errad 01.03.2025, 16:27:27
  • 9
#rower
Czołem.
Jakby ktoś zastanawiał się czy kupno roweru składanego ma sens to postaram się odpowiedzieć na to pytanie.


Od roku mam Dahon Ciao P8 z 2006 r. z 20' kołami i jestem bardzo zadowolony.
Errad - #rower
Czołem.
Jakby ktoś zastanawiał się czy kupno roweru składanego ma sens...

źródło: ciao

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasz5g
Hasz5g
Hasz5g
01.03.2025, 17:30:55 via Wykop
  • 1
Szukałem dobrego składaka przez około dwa miesiące, jest ich w Holandii mnóstwo, zwłaszcza na rynku wtórnym, ale celowałem w coś markowego bo raz, że jestem silnym facetem i rowery lubią się pode mną rozpadać, a dwa, że eksploatowałbym go dość intensywnie i nie chciałem ryzykować, że złoży się w nieodpowiednim momencie i potem będą mnie musieli poskładać w szpitalu zwłaszcza, że znajomy kupił jakiś najtańszy z decathlonu i od razu sprzedał bo
Hasz5g - >Szukałem dobrego składaka przez około dwa miesiące, jest ich w Holandii mnó...
  • Odpowiedz

260

Budują na ekspresówce estakadę gigant. Samochody pojadą 80 metrów nad ziemią! Ta

Budują na ekspresówce estakadę gigant. Samochody pojadą 80 metrów nad ziemią! Ta

Będzie mieć ponad kilometr długości, dwadzieścia dziewięć metrów szerokości i osiemdziesiąt metrów wysokości. Taka gigan

starnak
z
forsal.pl
dodany: 23.02.2025, 11:36:59
  • 123
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
Errad
Errad 24.02.2025, 13:23:35 via Wykop
  • 2
@Mknobek1:
I po tych 3 miesiącach stawiają drugi raz bo zdążą się rozlecieć ;)
Errad
Errad 24.02.2025, 20:47:51 via Wykop
  • 0
@BigFeet:
A czy byłeś kiedyś w Chinach przez dłużej niż 3 miesiące żeby wiedzieć czy się te drogi nie rozleciały? Bo mogą wyglądać dobrze właśnie dlatego, że stawiają je na nowo co 3 miesiące.

2984

Dyskryminacja mężczyzn przybiera formy groteskowe.

Dyskryminacja mężczyzn przybiera formy groteskowe.

Wszedłem na portal Funduszy Europejskich dla woj. Wielkopolskiego (bez żadnych filtrów wyszukiwania) cała strona wypełniona wyłącznie ofertami dla kobiet. Co zabawne w tytułach hasła o "Równouprawnieniu" i "równych szansach". Na szczeście w ofercie "kobiety na wzrost" poza miejscami dla 52 kob

myslozbrodniarz
z
wykop.pl
dodany: 24.02.2025, 13:41:19
  • 311
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    pieklokobiet
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    red
  • #
    redpill
Errad
Errad 24.02.2025, 16:58:16 via Wykop
  • 10
Co się stanie? Oni to odczytają dosłownie i przytakną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@inozytol:
Nie uda Ci się tego zamieścić bo autocenzura nie pozwoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

528

Czemu nikt nie jeździ rowerem po Katowicach

Czemu nikt nie jeździ rowerem po Katowicach

Krótki filmik jak na Śląsku są projektowanie drogi rowerowe.

new-object
z
youtube.com
dodany: 23.02.2025, 16:14:38
  • 138
  • #
    rower
  • #
    katowice
  • #
    polska
  • #
    rowery
  • #
    rowerowekatowice
  • #
    rowerowyslask
Errad
Errad 24.02.2025, 11:22:10 via Wykop
  • -1
Co do tego, że "w Holandii nikt by nie namalował znaku roweru na ulicy" i narzekania na namalowany pas na ulicy to w Holandii robią dokładnie tak samu, plus w wielu miastach tak połowa ścieżek jest wykonana z kostki albo i kamienia. Co do parkingów za ścieżkami to w np Rotterdamie jest tak samo albo i gorzej bo np większość budynków na Noordzie z tyłu ma dziedzińce i ogródki, przez co dostawy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

360

Kolejny przykład dlaczego osiedlanie na siłę emigrantów nie działa

Kolejny przykład dlaczego osiedlanie na siłę emigrantów nie działa

Na przykładzie małej wioski w UK w której umieszczono kilkuset emigrantów mimo protestów jej mieszkańców

Tytanowy_Mateusz
z
youtube.com
dodany: 21.02.2025, 19:42:39
  • 51
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    polityka
Errad
Errad 22.02.2025, 12:54:46 via Wykop
  • -2
Kiedyś mówiono, że kibole i ich honor uratuje Polskę przed tym, coś czuję, że jednak nie.


@NaMoment:
Kiedy całkiem niedawno jakiś kolumbijczyk zaatakował Polaka tulipanem to w kilku miastach Polski powstały patrole obywatelskie więc mimo wszystko bym się nie obawiał.

391

Jesteśmy jedną z najstarszych cywilizacji na świecie!

Jesteśmy jedną z najstarszych cywilizacji na świecie!

Odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y

rafii_
z
marucha.wordpress.com
dodany: 20.02.2025, 13:14:02
  • 134
  • #
    slowianie
Errad
Errad 21.02.2025, 16:12:47 via Wykop
  • 0
gdzie każdy kto chciał mógł wejść i wyjść


@qbik:
No tak średnio bym powiedział, Madziarowie, Wikingowie i Cesarstwo Rzymskie, w sumie nawet Złota Orda, jak wchodziło tak wychodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Errad
Errad 21.02.2025, 16:18:48 via Wykop
  • 3
Tak generalnie to najstarsze ślady haplogrupy R1A-M458- uważanej za typowo Polską- w Europie są o 500-1000 lat starsze niż ślady R1B-U106 uważanej za Germańską czyli Niemiecką, Holenderską Angielską czy nawet Duńską więc tak jakby jesteśmy tu od zawsze, wbrew temu co myśli wielu Niemców.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22
  • Strona 12 z 22
  • >
  • "All you need is love, all you want is sex, all you have is porn"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking