Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Errad

Errad

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 135789
  • Znaleziska 32544
  • Mikroblog 103245
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 89
ciastko_do_kawy
ciastko_do_kawy
01.06.2025, 17:30:27
  • 554
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 02.06.2025, 15:10:59 via Wykop
  • 0
@ciastko_do_kawy:
Warto wspomnieć, że drony zbudowali na terenie Rosji.
  • Odpowiedz
Pardo
Pardo
Pardo
30.05.2025, 09:21:32
  • 1
Holandia - Znając angielski na poziomie komunikatywnym mogę sobie normalnie aplikować gdzieś do prywatnego ogłoszenia, iść na rozmowę kwalifikacyjną, a potem również prywatnie wynająć u kogoś kawalerkę? Bez żadnego bawienia się w agencje? Pierwszy raz jadę za granicę, dogadać się dogadam ale nie wiem co najlepiej na start, bo różne historie o agencjach i ich mieszkaniach słyszałem

#holandia #emigracja #pracazagranica
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 01.06.2025, 09:32:07 via Wykop
  • 0
@Pardo:
Wszystko jest możliwe jeżeli masz dużo szczęścia, sprytu i pieniędzy, ale na wynajęcie mieszkania w Holandii niebędąc w Holandii są marne szanse. W Holandii jest kryzys na rynku nieruchomości i ludzie z zewnątrz są na końcu listy.
Jakbyś już coś znalazł to musiałbyś wyłożyć mnóstwo pieniędzy z góry.
Do tego dochodzi np kwestia wyrobienie BSN, jak jedziesz przez agencję to organizują Ci wizytę w Parafii(Gemeente) do kilku dni po
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
29.05.2025, 11:08:04
  • 6
Czy jest sens grania w grę, która mnie nuży? Otóż mam za sobą 32 godziny w Assassin's Creed Origins i przyznam się wam, że już mam po prostu dość. Cały czas to samo. Myślę nad tym, żeby usunąć i może kiedyś do niej wrócić.
#gry #steam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 29.05.2025, 15:27:30 via Wykop
  • 0
@kluha666:
Możesz spróbować gier dla autystycznych ludzi jak np Space Engineers czy Starbound z modem Frackin' Universe.
W obu mam przegrane setki godzin i nawet nie wiem kiedy to minęło.
  • Odpowiedz

280

Windows vs. Steam OS

Windows vs. Steam OS

Szokujące porównanie tego samego sprzętu pracującego na różnych systemach operacyjnych.

editores
z
youtube.com
dodany: 25.05.2025, 21:46:36
  • 176
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    konsole
  • #
    komputery
  • #
    heheszki
  • #
    grypc
Errad
Errad 26.05.2025, 20:52:40 via Wykop
  • 2
@Mazowia:
Tyle, że SteamOS to właśnie jest system ogólnego przeznaczenia. Od ponad roku z powodzeniem używam Steam Decka jako komputer stacjonarny.
Errad
Errad 27.05.2025, 14:35:47 via Wykop
  • 0
podobnie jak bootowanie SD, by uruchomić go ponownie w DM, zalogować się w netflixie i dopiero móc oglądać film to przegięcie.


@NaMoment:
Nie bardzo rozumiem na czym polega problem. Przecież można sobie wrzucić Chrome do biblioteki(robi się to klikając prawym klawiszem myszy i wybierając "add to steam"), ustawić netfliksa jako stronę startową, 5 minut roboty i potem tylko wybierasz z biblioteki.

SD czy temu podobne warto kupić w momencie jak ma
_Alessandro_
_Alessandro_
25.05.2025, 12:53:42
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 25.05.2025, 17:03:29 via Wykop
  • 0
@_Alessandro_:
Gadanie. Mam dobre geny, dziewczęta mnie uwielbiają, a moje życie nie jest z tego powodu jakieś lepsze.
  • Odpowiedz
goldboy
goldboy
24.05.2025, 10:01:33
  • 3
Czy ma ktoś z Was tak jak ja, że marzy o emigracji nie dlatego, że jest mu jakoś źle w Polsce, ale po prostu z chęci przeżycia czegoś nowego? W sumie nie żyje mi się źle w Polsce, ale uważam, że się świat jest za mały żeby siedzieć całe życie w jednym kraju. Czuję potrzebę poznania nowej kultury, nowego jezyka, poznania nowych krajobrazów. Ktoś tak jeszcze ma?

#emigracja #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 24.05.2025, 13:54:47 via Wykop
  • 2
@goldboy:
To jest właśnie najlepszy powód żeby emigrować tylko problem pojawia się kiedy za bardzo się to spodoba.
Sam mieszkałem już w czterech miejscach za granicą i w Polsce nie mogę się odnaleźć, jestem uzależniony od bycia gdzieś indziej i czuję się jak zwierz w klatce.
  • Odpowiedz
git_commit
git_commit
23.05.2025, 07:22:03
  • 4
#blackpill #zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow

nie moze znalezc milosci


Nie moze znalezc chada milionera* nie uwierzę, że przy takiej nadpodaży facetow w tym kukoldystanie kobieta moze miec realne problemy ze znalezieniem partnera ze swojej ligi https://www.threads.com/@eurotravelerpean/post/DJ8zis3oQ1G?xmt=AQF0I8QQ-kAmbehSpfG8gJ03Vz6Zt3povPtmMmocEsZ5Lg

Czy OP-ka pisze prawdę?

Czy OP-ka pisze prawdę

  • Nie - szuka modela milionera, ma miliard beciakow 92.9% (79)
  • Tak - nawet beciaki jej nie chca 7.1% (6)

Oddanych głosów: 85

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 23.05.2025, 14:28:15 via Wykop
  • 2
@git_commit:
Threads to absolutny ściek pełen engagement-baitów i botów żeby nabijać zasięgi temu czemuś.
Ten wpis to jest np to pierwsze, nikt normalny nie napisałby czegoś takiego:

Nie wiedziałam, że brak relacji może aż tak zniszczyć komuś psychikę ale teraz widzę, jak bardzo presja społeczna potrafi zaboleć.

Bo co z tego, że jesteś fajna, skoro świat krzyczy, że "już powinnaś mieć rodzinę".
  • Odpowiedz
heksengerg
heksengerg
21.05.2025, 18:00:24
  • 12
Codziennie buzie myje szarym mydłem, natłuszczam zwykłym kremem nivea, staram się jak najmniej dotykać czy wyduszać, a tego i tak przybywa. Jakiś pomysł?
#twarzboners #kosmetyki #uroda
heksengerg - Codziennie buzie myje szarym mydłem, natłuszczam zwykłym kremem nivea, s...

źródło: temp_file5492452238275502927

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 22.05.2025, 15:14:40 via Wykop
  • 0
@heksengerg:
Sport może pomóc, serio.
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
20.05.2025, 17:41:00
  • 1183
Redaktorka: Czy nie uważa pan, że ceny mieszkań są absurdalnie wysokie?
Wróblewski: W stosunku do czego?
R: No do zarobków.
W: No, eee, a gdzie w Europie mieszkania są tańsze w stosunku do zarobków?
R: No z tego co wiem to... wszędzie.
W: [zmienia wątek]
mickpl - Redaktorka: Czy nie uważa pan, że ceny mieszkań są absurdalnie wysokie?
Wrób...

źródło: zero

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 21.05.2025, 16:05:00 via Wykop
  • 0
@mickpl:
W Czechach są dużo droższe
  • Odpowiedz
Pandzior
Pandzior
18.05.2025, 16:25:27
  • 0
Co biorą #mikrokoksy na stawy?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 20.05.2025, 18:02:28 via Wykop
  • 0
@Pandzior:
MSM- metylosulfonylometan- siarka organiczna.
  • Odpowiedz
raszko754
raszko754
19.05.2025, 21:15:27
  • 3
Mirki może kojarzycie gościa, nagrywał swoją redukcje gdzieś w tamtym roku ćwicząc tylko w domu i robiąc pompki. Polak, miał mało subów i cytował fragmenty pisma świętego w każdym odcinku, nagrywał w pokoju. Typ miał genialną sylwetke szczególnie klatke. Od dłuższego czasu nie mogę go znaleźć, nie pamiętam nazwy kanału i nic na gównej mi się nie wyświetla.
#mikrokoksy #silownia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 20.05.2025, 17:59:37 via Wykop
  • 0
@raszko754:
Ja wprawdzie często przekonuję ludzi, że można zbudować świetną sylwetkę tylko ćwicząc z masą własnego ciała, czego jestem przykładem, ale tutaj na pewno było srogo kłute :P
  • Odpowiedz
ludecki12
ludecki12
18.05.2025, 18:00:14
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 19.05.2025, 14:49:46 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2025, 21:03:35
  • 5
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prowadzę dzienniczek randkowania i wygląda na to, że Piechociński nadal ma rację xd

Przez ostatnie pół roku zagadałem do 37 kobiet przez internet (FB, Twitter, reddit, tinder i inne apki). Zainteresowanych odpisywaniem było 13, z czego na normalną rozmowę (a nie pisanie w stylu jedna odpowiedź dziennie) skorych było 5. Z tej piątki 4 już kogoś miały i szukały kogoś do gadania (wtf czemu z chłopem nie gadają lub
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 18.05.2025, 15:31:28 via Wykop
  • 1
Z tej piątki 4 już kogoś miały i szukały kogoś do gadania (wtf czemu z chłopem nie gadają lub dziecku nie opowiadają swoich głupotek xD).


@mirko_anonim:
Jakbyś był odpowiednio dobrym samcem to na gadaniu by się nie skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
CH3j
CH3j
17.05.2025, 22:15:18
  • 6
I po pierwszej wizycie w ich domu żałujesz że poznałeś je w złej kolejności
#zwiazki #rozowepaski #heheszki #demorywatory
CH3j - I po pierwszej wizycie w ich domu żałujesz że poznałeś je w złej kolejności
#z...

źródło: 1000062686

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Errad
Errad 18.05.2025, 15:29:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 22
  • Strona 9 z 22
  • >
  • "All you need is love, all you want is sex, all you have is porn"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking