Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@wielkifanrapu: ok oski
@wielkifanrapu: bardzo dobrze, ze realizujesz marzenia! Sam poleciałeś? Jak sobie radzisz na miejscu? Nie ukrywam, ze podoba mi sie koncepcja, ale nie wiem czy umiałbym samemu być na wakacjach i nie czuć się jak przegryw
Mieszkam w wiosce pod Skierniewicami. Chciałbym się przenieść do dużego miasta. W opcję wchodzą tylko dwie opcje: #lodz albo #warszawa. Wiem, że Warszawa jest o wiele lepszym miastem, ale biorąc pod uwagę koszty mieszkań to w Łodzi mieszkałbym w dobrej lokalizacji, a w Warszawie na dalekich obrzeżach. Nocne życie mnie nie za bardzo obchodzi, bardziej sporty walki + strzelnica. Które z tych dwóch miast byście wybrali?
#
#
które z tych miasat
- Warszawa 54.3% (100)
- Łódź 45.7% (84)
@derton778: sam sobie odpowiedziałeś w trakcie. Nie zależy ci na nocnym mieście a jak mieszkasz w wiosce pod skierniewicami to obrzeża WWA będą idealne. W chwile moment dojedziesz do centrum porobic sobie coś ciekawego a tak to i tak będziesz miał tam lepiej. A Łódź? pls
konto usunięte via Wykop
- 1
@derton778: nie bez powodu wszyscy uciekają z łodzi i są tanie mieszkania. Ja bym wybrał Warszawę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Anonim (nie OP): kwestia kapitału społecznego.
Ja stricte patusów nie znam. No dobra, jeden znormalniał i prowadzi jakieś 2 gastro typu buda z kurczakami i kebab w innej lokalizacji. Natomiast znam dawnych łobuzów (oskarki, lepsze normiki, choć nikt w tamtych czasach tak nie mówił, po prostu z dobrych domów), takie "szkolne gwiazdy", "popularni", i oni życie sobie ułożyli (dzięki dynaminie, socjalizacji, kontaktom). Znam również ludzi, którzy studia pokończyli, ale byli np.
Ja stricte patusów nie znam. No dobra, jeden znormalniał i prowadzi jakieś 2 gastro typu buda z kurczakami i kebab w innej lokalizacji. Natomiast znam dawnych łobuzów (oskarki, lepsze normiki, choć nikt w tamtych czasach tak nie mówił, po prostu z dobrych domów), takie "szkolne gwiazdy", "popularni", i oni życie sobie ułożyli (dzięki dynaminie, socjalizacji, kontaktom). Znam również ludzi, którzy studia pokończyli, ale byli np.
Nic dziwnego, że nasze kochane Państwo, stało się państwem z dykty, skoro nawet (nieważne jak na to spojrzymy) na jednym z popularniejszych portali internetowych jest większy kwik o to, że kobiety są jakie są, niż o to, że rząd rujnuje nasz kraj.
Drodzy faceci (tak jestem jednym z was) sami doprowadziliście do tego syfu. Godząc się na fikołki płci żeńskiej, godząc się na stwierdzenie "lepszej nie znajdę", godząc się na "wychowywanie cudzego dziecka",
Drodzy faceci (tak jestem jednym z was) sami doprowadziliście do tego syfu. Godząc się na fikołki płci żeńskiej, godząc się na stwierdzenie "lepszej nie znajdę", godząc się na "wychowywanie cudzego dziecka",
źródło: 1
Pobierz@znajdz_zycie: ta dwie minuty xD już po pierwszym zdaniu oszczedziłem sobie czytania tego gówna i widze ze dobrze zrobiłem xD
- 0
@czescmampytanie: dobra, przejdę na twój poziom bo widzę, że nie ogarniasz. Nawet ci to wytłumaczę bo żal mi ściska serce jak czytam twoje wpisy. Tam nie ma słowa o ruchaniu, ani o braku ruchania.
Więc jak zamoczyłeś kija raz, dwa czy nawet sto razy, to uwierz mi nie stałeś się guru podrywania lasek i nie udzielamy się na twoim ulubionym tagu "przegryw"
PS. Jak byś nie zauważył to stoję po
Więc jak zamoczyłeś kija raz, dwa czy nawet sto razy, to uwierz mi nie stałeś się guru podrywania lasek i nie udzielamy się na twoim ulubionym tagu "przegryw"
PS. Jak byś nie zauważył to stoję po
11
Raport ONZ. Aż 735 mln ludzi na świecie głoduje

Aż 783 miliony ludzi na całym świecie stanęło w obliczu głodu w 2022 roku. Chodzi o m.in. następstwo pandemii COVID-19, powtarzających się wstrząsów p
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Życie wcale nikogo nie zmusza do ogarniania go tylko tym wszystkim wyszczekanym dzieciom się chce, ale naprawde kto był cwany to jako 19latek zaczynał top studia lub jakiś fach w ręku (lekarskie,medyczne,prawnicze itp ) łacznie z administracją. I tak siedzi dzień w dzień jak zdałniony szczur najlepiej ukrytym w pokoiku między setkami innych pokoi robiąć ciągle to samo ma wyczesane totalnie!! (taki schemat wywalczyło sobie jakies 70proc społeczeństwa) bo są nie do
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Świat gothic jest spoko jak jesteś bysiorem albo wybrańcem Innosa. Inaczej jesteś iebany w dupe przez obóz, do którego dołączysz i gościnnie przez pozostałe, do których nie dołączysz. Jako zwykły rolnik czy myśliwy, prędzej czy później zabiją Cię bandyci, cieniostwór, poszukiwacz, ork czy zębacz. Smutne :(
@mirko_anonim przecież nie musisz pracować w korpo i mieszkać w mieście. Nie tylko ty tak czujesz, bo miasto, to nie jest nasze naturalne środowisko, to normalne.
- 13
czasem tak sobie myślę
ale zaraz potem przychodzi druga myśl
czy to jedzenie które jem jest jeszcze zdatne do spożycia?
ale zaraz potem przychodzi druga myśl
najwyżej
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@viciu03 p--------z. Wszystko zależy od tego co to za odmienności.
konto usunięte via Wykop
- 0
@RobinSchudl: sam p--------z. Bez zatolerowania każdego rodzaju odmienności między innymi przegrywy nie będą mogły żyć wśród zwykłych ludzi
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@viciu03: przeca życie jest chvjowe maxxx, tylko ludzie kołpują że nie jest. Jeszcze do niedawna przeciętny wiek rodzenia dzieci to było poniżej 20 lat, gdzie człowiek jest jeszcze głupi i naiwny i wierzy że świat jest piękny.
Obstawiam że to że teraz rodzi się mniej dzieci to w dużej mierze efekt tego, że ludzie są już po peaku buzzu hormonalnego i są w stanie trzeźwo ocenić że nie warto robić
Obstawiam że to że teraz rodzi się mniej dzieci to w dużej mierze efekt tego, że ludzie są już po peaku buzzu hormonalnego i są w stanie trzeźwo ocenić że nie warto robić
@viciu03: ludzie sami sobie tworzą piekło na ziemi.
- 0
Gdzie poznajcie nowych ludzi?
- Mam już ekipę ludzi, nie zależy mi na nowych 28.1% (39)
- W pracy 10.8% (15)
- W szkole / na studiach 4.3% (6)
- Przypadkowo, gdzieś na ulicach 4.3% (6)
- Przez internet 5.8% (8)
- Na imprezach, w klubach 3.6% (5)
- Jestem samotny i nie umiem zdobywać znajomości 43.2% (60)
- 12
Pewnie #niepopularnaopinia ale polecam spokojne życie. Domek przy plaży, spokojna praca, brak stresów, nie grozi żaden zawał i inne gówna. Jak ktoś ma dzieci też dobrze dla nich.
Może i się zarobi trochę mniej, z drugiej strony też mniej się wyda, ale nie to jest najważniejsze.
Nieprzypadkowo ludzie na południu dłużej żyją.
#zycie #praca #zarobki
Może i się zarobi trochę mniej, z drugiej strony też mniej się wyda, ale nie to jest najważniejsze.
Nieprzypadkowo ludzie na południu dłużej żyją.
#zycie #praca #zarobki
źródło: IMG_20230709_202318
Pobierz@PiotrFr jakbym była twoim dzieckiem to naprawdę chciałabym żeby stary wrzucał mnie do internetu w samych gaciach, szczególnie na portal z taką reputacją jak wykop.pl
@PiotrFr: Priorytety zmieniają się z wiekiem. Np. chyba każda osoba na studiach/świeżo po szkole ma parcie na jak największe zarobki. O rodzinie i spokoju myśli się troszkę później. Najważniejsze, żeby robić w danym momencie życia to, co dla nas najważniejsze ;) Edit: Co to za mamuśki? :)
- 0
Czy uważacie i czujecie się ludźmi wolnymi? W sensie takim, że czujecie, że jesteście w miejscu w swoim życiu, w którym chcecie być, że macie w razie czego bez problemu możliwość pewnych zmian, gdybyście ich potrzebowali i generalnie nie czujecie się przez nic ani nikogo wstrzymywani itd
#pytanie #rozkminy #ankieta #zycie #wolnosc
#pytanie #rozkminy #ankieta #zycie #wolnosc
Czy nazwał byś się osobą wolną?
- Tak 36.6% (15)
- Nie 63.4% (26)
konto usunięte via Wykop
- 0
@viciu03: facet w Polsce nie ma możliwości uznać się za wolnego
Co najwyżej mając kupę kasy może sobie spróbować kupić wolność. Ale to i tak jest wtedy udawana wolność.
Co najwyżej mając kupę kasy może sobie spróbować kupić wolność. Ale to i tak jest wtedy udawana wolność.
konto usunięte via Wykop
- 1
@viciu03: Jak nie pracowalem na etacie i mialem wlasna firme gdzie moglem sobie przez tydzien piznac telefon w kat i nic nie robic wtedy bylem prawdziwie wolnym czlowiekiem.
- 11
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Też nie macie kompletnie energii i jedyną przyjemność sprawia wam leżenie w łóżku/spanie? Brak ochoty nawet na oglądanie filmów czy granie w gry. Wstawanie rano do pracy i spędzanie tam codziennie 8 godzin to koszmar.
#rozowepaski #niebieskiepaski #wykop30plus #zycie #pytanie
─
Też nie macie kompletnie energii i jedyną przyjemność sprawia wam leżenie w łóżku/spanie? Brak ochoty nawet na oglądanie filmów czy granie w gry. Wstawanie rano do pracy i spędzanie tam codziennie 8 godzin to koszmar.
#rozowepaski #niebieskiepaski #wykop30plus #zycie #pytanie
─
@mirko_anonim: nie mamy tak
@mirko_anonim: idz do psychologa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Ludzie, którzy zachwycają się tą okrutną naturą są jednymi z gorszych do dyskusji.
- 0
konto usunięte via Wykop
- 1
@smooker:
Uwielbiam to przerażenie spowodowane u niektórych robakami xD Ludzie jedzą tak obrzydliwy syf czasami produkowany z rzeczy przez które by zwymiotowali, a przeszkadza im, że ktoś robaka zmieli. A media wkładają każdemu do głowy pewnie obrazki z chin, gdzie trzeba brać do ręki usmażonego pająka i to wpierdzielać xD
Uwielbiam to przerażenie spowodowane u niektórych robakami xD Ludzie jedzą tak obrzydliwy syf czasami produkowany z rzeczy przez które by zwymiotowali, a przeszkadza im, że ktoś robaka zmieli. A media wkładają każdemu do głowy pewnie obrazki z chin, gdzie trzeba brać do ręki usmażonego pająka i to wpierdzielać xD
- 9
Pojechałem do rodziny na kilka dni by uciec na chwilę od tłumów turystów nad morzem.
Wracam sobie z zakupów i taka akcja.
Pielgrzymka rowerowa z Szczecina h** wie gdzie pewnie do matki boskiej częstochowskiej.
700
Wracam sobie z zakupów i taka akcja.
Pielgrzymka rowerowa z Szczecina h** wie gdzie pewnie do matki boskiej częstochowskiej.
700
źródło: temp_file6010204251192802631
Pobierz- 4
źródło: temp_file6334743516309076888
Pobierz@Caracas: jak masz filmik to podeślij na policję.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#zycie #niebieskiepaski #pytanie
Panowie, co było dla was najważniejsze w wieku 25 lat? Jak żyliście? Melanż, robota, hobby, kobiety? :)
Panowie, co było dla was najważniejsze w wieku 25 lat? Jak żyliście? Melanż, robota, hobby, kobiety? :)


























#zycie