@wielkifanrapu: bardzo dobrze, ze realizujesz marzenia! Sam poleciałeś? Jak sobie radzisz na miejscu? Nie ukrywam, ze podoba mi sie koncepcja, ale nie wiem czy umiałbym samemu być na wakacjach i nie czuć się jak przegryw
  • Odpowiedz
Mieszkam w wiosce pod Skierniewicami. Chciałbym się przenieść do dużego miasta. W opcję wchodzą tylko dwie opcje: #lodz albo #warszawa. Wiem, że Warszawa jest o wiele lepszym miastem, ale biorąc pod uwagę koszty mieszkań to w Łodzi mieszkałbym w dobrej lokalizacji, a w Warszawie na dalekich obrzeżach. Nocne życie mnie nie za bardzo obchodzi, bardziej sporty walki + strzelnica. Które z tych dwóch miast byście wybrali?

#

które z tych miasat

  • Warszawa 54.3% (100)
  • Łódź 45.7% (84)

Oddanych głosów: 184

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derton778: sam sobie odpowiedziałeś w trakcie. Nie zależy ci na nocnym mieście a jak mieszkasz w wiosce pod skierniewicami to obrzeża WWA będą idealne. W chwile moment dojedziesz do centrum porobic sobie coś ciekawego a tak to i tak będziesz miał tam lepiej. A Łódź? pls
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): kwestia kapitału społecznego.
Ja stricte patusów nie znam. No dobra, jeden znormalniał i prowadzi jakieś 2 gastro typu buda z kurczakami i kebab w innej lokalizacji. Natomiast znam dawnych łobuzów (oskarki, lepsze normiki, choć nikt w tamtych czasach tak nie mówił, po prostu z dobrych domów), takie "szkolne gwiazdy", "popularni", i oni życie sobie ułożyli (dzięki dynaminie, socjalizacji, kontaktom). Znam również ludzi, którzy studia pokończyli, ale byli np.
  • Odpowiedz
Nic dziwnego, że nasze kochane Państwo, stało się państwem z dykty, skoro nawet (nieważne jak na to spojrzymy) na jednym z popularniejszych portali internetowych jest większy kwik o to, że kobiety są jakie są, niż o to, że rząd rujnuje nasz kraj.

Drodzy faceci (tak jestem jednym z was) sami doprowadziliście do tego syfu. Godząc się na fikołki płci żeńskiej, godząc się na stwierdzenie "lepszej nie znajdę", godząc się na "wychowywanie cudzego dziecka",
znajdz_zycie - Nic dziwnego, że nasze kochane Państwo, stało się państwem z dykty, sk...

źródło: 1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czescmampytanie: dobra, przejdę na twój poziom bo widzę, że nie ogarniasz. Nawet ci to wytłumaczę bo żal mi ściska serce jak czytam twoje wpisy. Tam nie ma słowa o ruchaniu, ani o braku ruchania.

Więc jak zamoczyłeś kija raz, dwa czy nawet sto razy, to uwierz mi nie stałeś się guru podrywania lasek i nie udzielamy się na twoim ulubionym tagu "przegryw"

PS. Jak byś nie zauważył to stoję po
  • Odpowiedz
Życie wcale nikogo nie zmusza do ogarniania go tylko tym wszystkim wyszczekanym dzieciom się chce, ale naprawde kto był cwany to jako 19latek zaczynał top studia lub jakiś fach w ręku (lekarskie,medyczne,prawnicze itp ) łacznie z administracją. I tak siedzi dzień w dzień jak zdałniony szczur najlepiej ukrytym w pokoiku między setkami innych pokoi robiąć ciągle to samo ma wyczesane totalnie!! (taki schemat wywalczyło sobie jakies 70proc społeczeństwa) bo są nie do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Świat gothic jest spoko jak jesteś bysiorem albo wybrańcem Innosa. Inaczej jesteś iebany w dupe przez obóz, do którego dołączysz i gościnnie przez pozostałe, do których nie dołączysz. Jako zwykły rolnik czy myśliwy, prędzej czy później zabiją Cię bandyci, cieniostwór, poszukiwacz, ork czy zębacz. Smutne :(
  • Odpowiedz
czasem tak sobie myślę

czy to jedzenie które jem jest jeszcze zdatne do spożycia?


ale zaraz potem przychodzi druga myśl

najwyżej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viciu03: przeca życie jest chvjowe maxxx, tylko ludzie kołpują że nie jest. Jeszcze do niedawna przeciętny wiek rodzenia dzieci to było poniżej 20 lat, gdzie człowiek jest jeszcze głupi i naiwny i wierzy że świat jest piękny.

Obstawiam że to że teraz rodzi się mniej dzieci to w dużej mierze efekt tego, że ludzie są już po peaku buzzu hormonalnego i są w stanie trzeźwo ocenić że nie warto robić
  • Odpowiedz
Pytanko – gdzie poznajcie nowych ludzi?
#pytanie #rozkminy #ludzie #relacje #zycie #znajomi #szkola #praca #gownowpos

Gdzie poznajcie nowych ludzi?

  • Mam już ekipę ludzi, nie zależy mi na nowych 28.1% (39)
  • W pracy 10.8% (15)
  • W szkole / na studiach 4.3% (6)
  • Przypadkowo, gdzieś na ulicach 4.3% (6)
  • Przez internet 5.8% (8)
  • Na imprezach, w klubach 3.6% (5)
  • Jestem samotny i nie umiem zdobywać znajomości 43.2% (60)

Oddanych głosów: 139

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pewnie #niepopularnaopinia ale polecam spokojne życie. Domek przy plaży, spokojna praca, brak stresów, nie grozi żaden zawał i inne gówna. Jak ktoś ma dzieci też dobrze dla nich.
Może i się zarobi trochę mniej, z drugiej strony też mniej się wyda, ale nie to jest najważniejsze.
Nieprzypadkowo ludzie na południu dłużej żyją.

#zycie #praca #zarobki
PiotrFr - Pewnie #niepopularnaopinia ale polecam spokojne życie. Domek przy plaży, sp...

źródło: IMG_20230709_202318

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrFr: Priorytety zmieniają się z wiekiem. Np. chyba każda osoba na studiach/świeżo po szkole ma parcie na jak największe zarobki. O rodzinie i spokoju myśli się troszkę później. Najważniejsze, żeby robić w danym momencie życia to, co dla nas najważniejsze ;) Edit: Co to za mamuśki? :)
  • Odpowiedz
Czy uważacie i czujecie się ludźmi wolnymi? W sensie takim, że czujecie, że jesteście w miejscu w swoim życiu, w którym chcecie być, że macie w razie czego bez problemu możliwość pewnych zmian, gdybyście ich potrzebowali i generalnie nie czujecie się przez nic ani nikogo wstrzymywani itd
#pytanie #rozkminy #ankieta #zycie #wolnosc

Czy nazwał byś się osobą wolną?

  • Tak 36.6% (15)
  • Nie 63.4% (26)

Oddanych głosów: 41

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smooker:

Uwielbiam to przerażenie spowodowane u niektórych robakami xD Ludzie jedzą tak obrzydliwy syf czasami produkowany z rzeczy przez które by zwymiotowali, a przeszkadza im, że ktoś robaka zmieli. A media wkładają każdemu do głowy pewnie obrazki z chin, gdzie trzeba brać do ręki usmażonego pająka i to wpierdzielać xD
  • Odpowiedz
Pojechałem do rodziny na kilka dni by uciec na chwilę od tłumów turystów nad morzem.

Wracam sobie z zakupów i taka akcja.

Pielgrzymka rowerowa z Szczecina h** wie gdzie pewnie do matki boskiej częstochowskiej.

700
Caracas - Pojechałem do rodziny na kilka dni by uciec na chwilę od tłumów turystów na...

źródło: temp_file6010204251192802631

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@TFGM: Mam dwubiegunowkę. W momencie, w którym to pisałem, aktywny był pierwszy biegun. W pewnym momencie się zamienili, teraz steruje mną drugi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Mwv6: W tygodniu zapitalasz, nie zapominaj o hobby, ono też procentuje.
A w weekendy wyjazdy i zabawa. Tak robi większość ludzi, stara sie ogarniać.
Rezygnując z zabawy lub siedząc tylko na necie cos sobie odbierasz a raz w życiu jesteś młody, prawda?
  • Odpowiedz