Pytanie do osób wynajmujących pokój/mieszkanie z innymi współlokatorami (najlepiej jeśli jest dość mała lodówka bo tego będzie dotyczyło pytanie)
Jak radzicie sobie jeśli chodzi o gotowanie? Bo ja zawsze lubiłem w domu rodzinnym ugotować więcej na 2-3 dni i mieć spokój. Teraz niestety jakiś czas wynajmuje pokój w mieszkaniu w którym mieszka jeszcze jedna osoba i mamy stosunkowo małą, białą, standardową lodówkę którą ma ze 3 regały z niewielką wysokością przerwy pomiędzy
Jak radzicie sobie jeśli chodzi o gotowanie? Bo ja zawsze lubiłem w domu rodzinnym ugotować więcej na 2-3 dni i mieć spokój. Teraz niestety jakiś czas wynajmuje pokój w mieszkaniu w którym mieszka jeszcze jedna osoba i mamy stosunkowo małą, białą, standardową lodówkę którą ma ze 3 regały z niewielką wysokością przerwy pomiędzy











Stwierdziłem że zamówię jakieś jedzenie i akurat pojawiła się promka dostępna do wykorzystania do godziny 16:40 30% na zamówienie od 75 zł. Myślę sobie zajebiście.
Składam zamówienie, wchodzę w podsumowanie wysyłam zamówienie, kasa z banku pobrana ale nagle pojawia się komunikat "coś poszło nie tak" i komunikat ten nie znika pomimo odświeżania. Wyszedłem z aplikacji zamknąłem ją, wszedłem jescze raz z myślą że pewnie