Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
viciu03
viciu03

viciu03

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5149
  • Znaleziska 39
  • Mikroblog 5110
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 11
viciu03
viciu03
viciu03 23 godz. i 35 min temu
  • 1
#ubereats to jest jakiś żart xD
Stwierdziłem że zamówię jakieś jedzenie i akurat pojawiła się promka dostępna do wykorzystania do godziny 16:40 30% na zamówienie od 75 zł. Myślę sobie zajebiście.
Składam zamówienie, wchodzę w podsumowanie wysyłam zamówienie, kasa z banku pobrana ale nagle pojawia się komunikat "coś poszło nie tak" i komunikat ten nie znika pomimo odświeżania. Wyszedłem z aplikacji zamknąłem ją, wszedłem jescze raz z myślą że pewnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magik88
Magik88
Magik88
23 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@viciu03: rób sobie sam promki na Glovo. ja co 3-4 zamówienie zgłaszam, że czegoś nie dostałem i dostaje rabaty do zamówień, polecam. Oni tego nie sprawdzają, w chuju to mają, byle spokój był
  • Odpowiedz
Rietas
Rietas
16 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Magik88: Nie sprawdzają, grożą kurierowi że jego obciążą i to on musi sie tłumaczyć, że dostarczył żeby nie płacić za Twoje żarcie. Chory system.
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 przedwczoraj, 19:45:28
  • 0
Pytanie do osób wynajmujących pokój/mieszkanie z innymi współlokatorami (najlepiej jeśli jest dość mała lodówka bo tego będzie dotyczyło pytanie)

Jak radzicie sobie jeśli chodzi o gotowanie? Bo ja zawsze lubiłem w domu rodzinnym ugotować więcej na 2-3 dni i mieć spokój. Teraz niestety jakiś czas wynajmuje pokój w mieszkaniu w którym mieszka jeszcze jedna osoba i mamy stosunkowo małą, białą, standardową lodówkę którą ma ze 3 regały z niewielką wysokością przerwy pomiędzy

Jak sobie radzicie/radziliście?

  • Gotuję każdego dnia po jednej porcji 44.4% (4)
  • Gotuję na 2-3 dni (dam tipa w komentarzu) 55.6% (5)

Oddanych głosów: 9

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
przedwczoraj, 19:58:59 via Wykop
  • 0
@krzysiekGD: Może powiedz mi gdzie zmieszczę drugą lodówkę w małym mieszkaniu i jeszcze mniejszym pokoiku który zamieszkuję?
Btw każda rozkmina jest dobra, nie ma złych rozkmin
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
Autor
przedwczoraj, 20:04:53 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: @vateras131 ogólnie mam wrażenie że przy wynajmie mieszkań szczególnie jeśli wynajem jest na pokoje, te lodówki z reguły są dość małe, nie ma takich fajnych, konkretnych jak w "normalnych" domach czy mieszkaniach.
Jeszcze to jest mieszkanie 4 pokojowe. Więc póki jesteśmy we dwójkę no to dobra powiedzmy że do zniesienia, ale jakby były 4 pokoje weź znajdź miejsce
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 12.06.2026, 11:27:16
  • 1
#pytanie #ankieta #rozkminy #dziecko #dziecinstwo #rodzicielstwo #rodzina #patologia

Czy trudna sytuacja życiowa jednego z rodziców może być usprawiedliwieniem do kiepskiego rodzicielstwa?
Przykład: Kobieta jest matką ale oprócz tego ma męża alkoholika, który skutecznie utrudnia życie rodziny. Kłótnie i wyzwiska między nią a nim to standard.
Jeśli chodzi o wychowanie dziecka to kobieta zapewnia mu wszystkie potrzeby

Jak uważacie?

  • Tak, najważniejsze że materialnie wszystko jest 7.1% (1)
  • Pół na pół 35.7% (5)
  • Nie, to żadne usprawiedliwienie (mogła nie rodzić) 57.1% (8)

Oddanych głosów: 14

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZAPRASZAM_DO_POLONEZA
ZAPRASZAM_DO_POLONEZA
12.06.2026, 11:36:33 via Wykop
  • 1
@viciu03: nie, to żadne usprawiedliwienie. Powinna się rozstać z toksycznym partnerem dla dobra dziecka.
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
12.06.2026, 11:39:55 via Wypiek
  • 1
@viciu03 nie jest akceptowalne, dziecko najbardziej w życiu potrzebuje rodzica, wsparcia i bliskości. Z biedy wyjdziesz, a konsekwencje psychiczne będą się ciągnęły długo, bardzo długo. I mówię to ja, dziecko nieobecnego i nieczułego rodzica, który ciagle był w pracy.
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 30.05.2026, 00:49:34
  • 0
Czy masz na tyle dobrą pracę i ogólnie stabilną sytuację finansową, że w każdym miesiącu możesz sobie kupować co chcesz, na co masz ochotę, nie patrząc na ceny i wystarcza ci kasy spokojnie na cały miesiąc?
#pytanie #ankieta #rozkminy #pieniadze #praca #zakupy

Masz taką możliwość?

  • Tak i jezcze zostają mi z tego oszczędności 38.5% (15)
  • Tak ale mam wtedy na styk, zero oszczędzania 2.6% (1)
  • Czasem tak, czasem nie, w zależności od miesiąca 15.4% (6)
  • Nie, muszę patrzeć na ceny by starczyło od 1 do 1 20.5% (8)
  • Nie, ale nie starcza mi nawet gdy patrzę na ceny 23.1% (9)

Oddanych głosów: 39

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scorp_gfx
scorp_gfx
30.05.2026, 00:53:07 via Wykop
  • 1
@viciu03: zarabiam zdecydowanie wiecej niz srednia krajowa a i tak pod koniec miesiaca patrze w biedronce czy moge sobie pozwolic na ten ser czy mam kupic tanszy... ehhh... cos robie nie tak
  • Odpowiedz
Bejro
Bejro
30.05.2026, 09:44:34 via Wykop
  • 1
@viciu03: Raczej tak, ale bardziej skupiam się na tym aby mieć takie wydatki tylko w ograniczonych okolicznościach, na ceny jakoś bardzo nie patrzę no ale zakupy robię w Lidlu a nie lokalnych delikatesach bo tak wydałbym 3x tyle a to już by pewnie zabolało. W restauracji też jakoś się nie skupiam i zdarzy się wydać 1000 zł dziennie w wakacje czy weekend ale istotne jest tu, że ma to miejsce
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 17.04.2026, 19:39:23
  • 0
Hej, orientuje się ktoś czy na stacjach benzynowych typu Orlen np, kupię kompletną ładowarkę do telefonu? Kompletną, w sensie nie tylko sam kabel z wejściem typu C ale też wtyczka.
#pytanie #telefony #orlen
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
17.04.2026, 19:40:06 via Wykop
  • 0
@viciu03: https://coub.com/view/4aui4y
  • Odpowiedz
sberatel
sberatel
17.04.2026, 20:43:27 via Wypiek
  • 0
@viciu03 kupisz
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 10.04.2026, 23:02:55
  • 1
Pewnie mało kto będzie kojarzył, ale na #tiktok był taki profil Projekt: Viola, na którym syn (Mateusz jeśli dobrze pamiętam) pomagał i motywował swoją mamę, panią Violę właśnie, do ćwiczeń, schudnięcia i generalnie pozbycia się otyłości. Pani Viola wrzucała często tiktoki ze spacerów.
Mieli też kanał na #youtube ale z tego co widzę filmy zostały ukryte albo usunięte.
Mega mnie ciekawi co się tam stało bo ostatni tiktok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
10.04.2026, 23:10:36 via Wykop
  • 0
@Szandor-Lavay: nie, na spokojnie. Twoja w zupełności mnie zaspokaja ^^
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 16.03.2026, 22:28:34
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03 05.03.2026, 01:40:38
  • 0
#ankieta #pytanie #internet #relacje #emocje #chatgpt #sztucznainteligencja

Czy uważasz, że sztuczną inteligencja czyli te wszystkie czaty gpt i inne, są dobrymi doradcami w kwestiach związanych z szeroko pojętymi relacjami między ludźmi, uczuciami, emocjami itd i na ogół warto stosować się do ich analiz i rad?

Jak sądzisz?

  • Tak 20.0% (10)
  • Nie 80.0% (40)

Oddanych głosów: 50

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
05.03.2026, 01:55:19 via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: też mi się tak wydaje ja zauważyłem że jeśli chodzi o relacje itd to on strasznie psychologicznie analizuje rzeczy a tu często są emocje a nie psychologia
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 24.12.2025, 21:11:07
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
24.12.2025, 21:11:48 via Android
  • 1
@viciu03: nawzajem
  • Odpowiedz
Anhed
Anhed
24.12.2025, 21:14:29 via Wykop
  • 3
@viciu03: jestem w takiej sytuacji, wybieram opcję 2. Od czasu do czasu przyjadę do domu coś pomóc, zamienić ze 3 zdania. Ale relacji nie mamy żadnych, to że teraz taki jestem jest w większości spowodowane zachowaniem matki i jej toksycznej "tresury", niech mi teraz nie robi wyrzutów sumienia bo nie chcę z nią pogadać albo nocować na świętach w domu.
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 07.12.2025, 00:32:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
07.12.2025, 12:30:25 via Wykop
  • 0
@kanidz: @Cztero0404 kształt miał właśnie podobny jak ten z linka, drwalski, więc możliwe, że to on. Dziś będę szedł do Lidla na zakupy bo teraz mieszkam blisko tego sklepu, to sprawdzę go
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 01.12.2025, 01:23:31
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
01.12.2025, 01:28:45 via Wykop
  • 0
@vriri: o kurde to ile wody wy pijecie? XD U mnie to różnie, zależy jaki mam dzień ale średnio ze 3 litry wody dziennie
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
Autor
01.12.2025, 01:35:19 via Wykop
  • 0
@MonsieurLaBoule: no niby mają apki te zakupy na dowóz ale podejrzewam że wychodzi to drożej niż nawet zakupy samodzielnie i powrót uberem. Plus nie lubię jakichś mega dowalonych zakupów tam robić bo szkoda mi potem tych kurierów żeby całe torby jedzenia i jeszcze zgrzewki z piciem wnosili. No i moim ulubionym sklepem jest lidl a on nie ma opcji dowozu :/
Też zauważyłem że sklepy w tych dostawach mają skłonność
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
Autor
01.12.2025, 01:37:18 via Wykop
  • 0
@MonsieurLaBoule: u mnie kran to tylko z przymusu jak kasy nie ma np xd Miałem epizody że próbowałem z tymi butelkami filtrującymi itd ale dla mnie każda woda ma troche inny smak, który jest ważny. Dlatego Cisowianka np jest dla mnie 20 poziomów wyżej niż kranówa
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
Autor
01.12.2025, 01:47:42 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: to fakt, co by nie mówić prawko czy auto to często duże ułatwienie a przede wszystkim usprawnienie, nawet z prawem jazdy pracę łatwiej znaleźć.
Ja niestety nie wiem czy będę mógł mieć prawko przez spore problemy ze wzrokiem, a że z finansami u mnie na razie jeszcze jest tak, że starcza od 1 do 1 raczej, to jeszcze spora kolejka różnych wydatków nim przyjdzie czas na podjęcie próby zrobienia
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
Autor
01.12.2025, 03:04:32 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: U mnie akurat jeśli o wzrok chodzi jest to mieszanka – połączenie standardowej wady wzroku (gdzie jedno oko widzi znacznie gorzej od drugiego), astygmatyzmu i oczopląsu spowodowanego uszkodzonym nerwem wzrokowym od urodzenia. I właśnie ten oczopląs stanowi największy problem.

@SendMeAnAngel co do picia, u mnie akurat jest to głównie woda. Kawy nie lubię a herbaty rzadko pijam, ewentualnie napar z pokrzywy bo mam problem z retencją wody w
  • Odpowiedz
Wrrronika
Wrrronika
18.11.2025, 01:09:02
  • 1

Treść została ukryta...

Wrrronika - Z naszej pięknej #wykopaka (owej) Black Listy, która jest nieproporcjonal...

źródło: fuck-off-angry-pepe-mad-pepe-nycrp

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03 19.11.2025, 12:47:30 via Wykop
  • 4
@Wrrronika: Ja swego czasu również wrzucałem dość obszerny wpis, który wyjaśniał sytuację i był również wpisem przeprosinowym. Czy ktoś w historię którą tam opisałem uwierzył czy nie, to już nie moja sprawa.
Rzecz jasna nie oczekuję żadnego przebaczenia czy powrotu ale niektórym osobom warto dać spokój i uświadomić sobie, że nie zawsze osoba widniejąca na czarnej liście to zły człowiek. Czasem po prostu nie wszystko układa się po naszej myśli
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 26.10.2025, 18:56:45
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
26.10.2025, 19:07:58 via Wykop
  • 0
@kacappylon: a nie wiem, Biblii nie czytałem – wiem raczej tyle co z jakichś lekcji religii ewentualnie od babci czy z kościoła jak jescze za dzieciaka bardziej regularnie do niego chodziłem.
Natomiast na mój chłopski rozum, jeśli np drobny kieszonkowiec miałby trafić do identycznie strasznego i potwornego miejsca co jakiś zabójca, seryjny morderca, zamachowiec itd, to coś mi tu nie gra

@KosmicznyBarszcz a dzięki, obczaję :)
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 20.10.2025, 23:26:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03 19.10.2025, 10:46:22
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
19.10.2025, 13:23:47 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: Na androidzie niby masz opcję edycji tekstu w ustawieniach konta w zakładce Napisy, ale co z tego jak da się tylko edytować a nigdzie nie widzę opcji żeby wprowadzić jako domyślne
viciu03 - @pastaallacarbonara: Na androidzie niby masz opcję edycji tekstu w ustawien...

źródło: 1000005480

Pobierz
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 17.10.2025, 23:12:22
  • 1
Czytam sobie o leku aż tu nagle... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#youtube #internet #panzlombardu #lombard #primemma #heheszki
viciu03 - Czytam sobie o leku aż tu nagle... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#youtube #internet #panzlomb...

źródło: 1000005467

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
17.10.2025, 23:47:01 via Wykop
  • 0
@CH3j: niby tak ale nie znałem tej jednostki wcześniej za to znałem Daltona z serii Prawdziwy Lombard, więc mnie tam rozbawiło xd
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 16.10.2025, 07:41:38
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viciu03
viciu03
viciu03
Autor
16.10.2025, 07:54:42 via Wykop
  • 2
@camelinthejungle: No właśnie, w tym chyba problem – predyspozycje a zainteresowania to dwie różne rzeczy, przez co mogę odkryć że mam predyspozycję w danym zawodzie, który może być nawet dobrze płatny, ale nie będzie mnie jarał. A chyba ciężko jest być szczęśliwym na dłuższą metę pracując w zawodzie którym jskkolwiek się nie "jarasz". Więc mogę znaleźć dobrą pracę w fajnej branży, mieć za nią fajną kasę a i tak być
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
Autor
16.10.2025, 09:47:27 via Wykop
  • 0
@PruderyjnyPejoratyw: W przypadku ruchu kolejowego wszędzie są dość wysokie wymagania zdrowotne. Więc wszelkie jakkolwiek powiązane zawody typu dyżurny ruchu czy np najpierw konduktor a potem kierownik pociągu, odpadają ze względu na wzrok.
Teoretycznie praca dyspozytora byłaby spoko, np dyspozytor drużyn trakcyjnych (maszynistów) czy drużyn konduktorskich. Ale wymóg jest taki że żeby pracować jako dyspozytor wcześniej musisz przepracować jakiś czas jako właśnie ten maszynista
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03
Autor
16.10.2025, 11:35:04 via Wykop
  • 0
@PruderyjnyPejoratyw: w moim przypadku nie da się nic zrobić. Rozwiązanie byłoby gdybym miał zwykłą wadę wzroku, typu niedowidzenie albo nadwzroczność. Wtedy jest często opcja korekcji laserowej.
Ja natomiast poza samą wadą wzroku mam oczopląs – niekontrolowane drgania gałek ocznych, które może się nasilać np w sytuacjach stresowych, utrudnia m.in. utrzymanie wzroku w jednym punkcie czy utrzymanie kontaktu wzrokowego itd.
U mnie oczopląs spowodowany jest uszkodzeniem nerwu wzrokowego które jest od
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 11.10.2025, 22:09:54
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wash-and-go
wash-and-go
11.10.2025, 22:12:56 via Android
  • 1
@viciu03 już są ale nic nie zrobią, oni oglądają to age of empires i śmieją się
  • Odpowiedz
TechnoScorpion
TechnoScorpion
13.10.2025, 12:12:12 via Wykop
  • 0
@viciu03: imo minęliśmy się. Nasza cywilizacja trwa ile? 12k lat? Obce były przed nami i będą po nas, raczej mała szansa, że będą istnieć równolegle.
  • Odpowiedz
viciu03
viciu03
viciu03 22.09.2025, 22:02:23
  • 0
Jak ktoś jest z Kielc lub okolic i lubi stand up to mam do odsprzedania na jutro, a właściwie prawie dziś, 2 bilety na Sochę, bo mi coś wypadło i szkoda żeby przepadły.
Za 2 bilety 240 zł wychodzi. Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam
#kielce #swietokrzyskie #standup #sprzedam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7

Jeśli zajadasz emocje, to i Ozempic nie pomoże

Jeśli zajadasz emocje, to i Ozempic nie pomoże

Badanie wskazuje, że osoby, które objadają się w celu radzenia sobie z emocjami, mogą nie odnosić tak dużych korzyści ze stosowania hitowych leków odchudzających.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 17.09.2025, 06:14:27
  • 19
  • #
    otylosc
  • #
    odchudzanie
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    ozempic
viciu03
viciu03
viciu03 19.09.2025, 23:59:40 via Wykop
  • 0
Wystarczy tytuł przeczytać żeby wiedzieć o co chodzi, dość logiczna sprawa. Jeśli ktoś cierpi na zaburzenia odżywiania typu BED czyli właśnie kompulsywne objadanie, to nie pomoże ozempic. Podobnie nie pomoże operacja bariatryczna, trzeba najpierw przede wszystkim ogarnąć głowę na psychoterapii.
Mega poważny problem swoją drogą to kompulsywne objadanie, a nadal mało się o nim mówi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 10.07.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking