Wszystko
Najnowsze
Archiwum
11
Tak naprawdę wygląda zapłodnienie. Zdjęcie obala mit o ścigających się plemnikac

Jak naprawdę wygląda zapłodnienie ludzkiej komórki jajowej? Czy plemniki ścigają się, aby do niej dotrzeć? Jak się okazuje, prawda jest zupełnie inna. Dowodem na to jest to zdjęcie, opublikowane niedawno w mediach społecznościowych, gdzie wywołało spore poruszenie.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
konto usunięte via Wykop
- 3
@Mar3czek: rok 2019 był 15 lat temu ;C
- 3
Miało być o wideo, a wyszły luźne przemyślenia
https://youtu.be/kYfNvmF0Bqw
Chyba jedno z najlepszych przemyśleń na jakie się natknąłem. Polecam odsłuchać, niecałe 2 minuty, a może zmienić perspektywę patrzenia na świat.
W
https://youtu.be/kYfNvmF0Bqw
Chyba jedno z najlepszych przemyśleń na jakie się natknąłem. Polecam odsłuchać, niecałe 2 minuty, a może zmienić perspektywę patrzenia na świat.
W
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie ma większego cierpienia w głowie niż nieszczęśliwa miłość
Wiem co napiszecie, że jestem zjeb$*@4 mając szczęśliwą żonę i trójkę dzieci w przedszkolu/podstawówce, duże mieszkanie w centrum miasta, tytuł naukowy i dwa nowe samochody, pracując może 3 godziny dziennie, czego więcej chcieć?
Jej.
Nie ma większego cierpienia w głowie niż nieszczęśliwa miłość
Wiem co napiszecie, że jestem zjeb$*@4 mając szczęśliwą żonę i trójkę dzieci w przedszkolu/podstawówce, duże mieszkanie w centrum miasta, tytuł naukowy i dwa nowe samochody, pracując może 3 godziny dziennie, czego więcej chcieć?
Jej.
@mirko_anonim: w dupie się przewróciło od dobrobytu, ot cała zagadka
- 2
Anonim (nie OP): Jedno jest pewne - nie możesz dłużej tkwić w takiej sytuacji. Zdecyduj się albo-albo, bo się tylko zamęczasz, a nic z tego nie wynika. Jeśli jesteś gotowy na rozbicie rodziny, rozwód, alimenty dla żony i dzieci, opiekę naprzemienną i fundowanie małym dzieciom traumy związanej z rozwodem to jasne, idź do tamtej, w końcu najważniejsze żeby tatuś poczuł się dobrze, kij tam z dziećmi i z tym co będą
651
Bylo sobie zycie

Życia wielki cud, jest jak piosenka co refren ma, barwe dźwieków i nut, zgrany chór dobrze zna, a w zespole tak znakomitym, małą nutą też warto być
z- 99
- #
- #
- #
hey na koniec miesiąca mam #wyprowadzka z #warszawa do #szczecin wraz #rozowypasek
Znacie jakiegoś dobrego ziomka z większym samochodem który przewiezie kilka kartonów? Albo ktoś jedzie tą trasą niebawem? :)
Żadne wielko gabarytowe rzeczy, tylko pudełka.
Ewentualnie firmę transportową/przeprowadzkwą do polecenia? Zaufana osoba krzyknęła mi 2400zł za przewóz rzeczy. To ponad budżet którym dysponuje. W najgorszym wypadku będzie trzeba powysyłać wszystko kurierem, ale to
Znacie jakiegoś dobrego ziomka z większym samochodem który przewiezie kilka kartonów? Albo ktoś jedzie tą trasą niebawem? :)
Żadne wielko gabarytowe rzeczy, tylko pudełka.
Ewentualnie firmę transportową/przeprowadzkwą do polecenia? Zaufana osoba krzyknęła mi 2400zł za przewóz rzeczy. To ponad budżet którym dysponuje. W najgorszym wypadku będzie trzeba powysyłać wszystko kurierem, ale to
źródło: Zrzut ekranu 2023-06-21 091438
Pobierz@Wakacje_na_Trisolaris zobacz stronkę relocer. Maja oferty za 1 pln z miasta do miasta musisz auto przewieźć i za paliwo nie płacisz. Są tez samochody dostawcze
@Wakacje_na_Trisolaris nie wiem, czy jest sens się bawić w coś innego.
źródło: temp_file.png7041862100949197640
Pobierz- 180
@kendal: Michael był totalny wygryw. Ruchał Jane, mógł być totalnym bucem i odpałem w pracy a i tak wszyscy byli dla niego życzliwi lub w miarę życzliwi - fajny był odcinek gdzie Josh przejął władzę w oddziale i zaczęły się dymy co pokazało że Michael jest niby głupi ale jednak utalentowany w swojej pracy.
@interpenetrate: dla mnie to wygryw bo gosc przychodzil tam jak uczen do szkoly - nic nie robil, a jak już to wymyslal przypały. A hajs leciał
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kolega poprosił mnie, żebym zrezygnował z wyjazdu
najlepszego przyjaciela
@mirko_anonim: Co to za brednie?
- 14
Anonim (nie OP): To co zrobiła ta laska to jedno.
Ale twój kumpel też dał sobie wejść na głowę. Dla swojego komfortu żeby nie mieć popsutego humorku panienki postawił na szali waszą znajomość.
Także ten. Pogrzeb pogrzebem, a pantoflarstwo swoją drogą.
Ale twój kumpel też dał sobie wejść na głowę. Dla swojego komfortu żeby nie mieć popsutego humorku panienki postawił na szali waszą znajomość.
Także ten. Pogrzeb pogrzebem, a pantoflarstwo swoją drogą.
- 5
- 19
@pikpoland: Ale teraz pomyślą, że drzewo jest do góry nogami, bo banany rosną na odwrót :P
konto usunięte via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: mam ponad 40 lat a nie mam problemow o ktorych piszesz. Nie mam zmeczonych oczu, bo spie odpoweidnia ilosc godzin i dbam o sen, nie jestem zemczony zyciem bo mam motywacje i dyscypline. Nie mozesz zrobic dobrej sylwetki w wieku 30 lat? To jest latwiejsze niz majac 40. Majac 30 lat mozesz swoje zycie zmienic jeszcze 150 razy, wywrocic do gory nogami i zmienic kariere. Samotne wakacje? Nie ma
Ale najprawdopodobniej jestem bezpieczny, bo skoro przez 36 lat mnie żadna nie chciała z którą miałbym wspólną chemię, to już tak będzie do końca życia.
@mirko_anonim: trzeba przyznać, że jesteś niepoprawnym optymistą jeśli w swojej sytuacji jeszcze widzisz jakieś szanse poprzez pisanie "najprawdopodobniej"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kopyto96 odporność nie zależy tylko od trybu życia, ja dbam o siebie a i tak łapię infekcje częściej niż średnia bo mam choroby przewlekłe. Sporo ludzi też łapie paskudztwa przynoszone przez kaszojady ze żłobka/przedszkola. Dzieciak potrafi co drugi tydzień coś przywlec.
@DEMONzSZAFY stąd napisałam "nie zależy tylko od", w sensie, że są też czynniki poza Twoją i opiekunów kontrolą (np. bycie dzieckiem dwojga alergików).
- 0
Zgadzasz się z zacytowanym fragmentem?
- Tak, w zupełności 56.0% (14)
- Nie, znajomości, ludzie, to klucz do spoko życia 44.0% (11)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ile trupów na FB o których wiesz?
- Zero 40.7% (24)
- 1 do 2 30.5% (18)
- 3-5 16.9% (10)
- 6-9 5.1% (3)
- 10-15 3.4% (2)
- 16-30 0% (0)
- więcej 3.4% (2)
@masz_fajne_donice tyle są warte życzenia na fb, tacy mili i troskliwi i życzą wszystkiego najlepszego a nawet nie wiedzą że osoba nie żyje od dawna
konto usunięte via Wykop
- 2
@masz_fajne_donice: Zero, bo regularnie robię czystki + mam tylko tych, z którymi mam bliskie kontakty.
31
Two Heads, One Body... Even same genitaI is shared (Incredible life of Sohna and

Pomyśl o tym następnym razem, jak cie wkurzy brat/siostra, a ty możesz opuścić pomieszczenie.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #





















Znudziło mi się życie. Nic nie sprawia radości. Każdy dzień wygląda tak samo. Wracam z pracy, robię trening i idę spać o 21.
#zycie
─
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi