Faceci po 30tce którzy pracują zdalnie. Gdzie wy znajdujecie nowych znajomych, koleżanki czy kolegów? Jestem strasznie zdesperowany brakiem nowych relacji. Jestem sam jak palec. Relacje podupadły, ludziom nie chce wychodzić się z domu. Jak żyć?
#zycie #zwiazki #relacje
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od urodzenia, czyli 25 lat mieszkam na Ursynowie. Powoli mnie męczy życie w Warszawie. Skończyłem #studbaza i chciałbym się przenieść do innego dużego miasta, ale powiedzmy takiego tier 2, gdzie życie płynie trochę wolniej. Pod uwagę biorę trzy miasta:

1. #katowice
2. #poznan
3. #lodz

Które

ktore miasto

  • Katowice 34.9% (102)
  • Poznań 40.4% (118)
  • Łódź 24.7% (72)

Oddanych głosów: 292

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derton778: Poznań to rozsądny kompromis pomiędzy ultra-turystycznym Krakowem, mega zatłoczonym Wrocławiem, a mniejszymi miastami typu Szczecin, Bydgoszcz. Masz w sumie wszystko, czego możesz chcieć od miasta, ale z TOP 5-6 największych miast to chyba w Poznaniu jest najspokojniej, najciszej, najmniej żulersko i chyba najczyściej.

Katowic też bym nie lekceważył, ale zbyt słabo znam to miasto żeby polecić lub odradzić. Co do Łodzi to wiadomo, klimat upadłego Detroit, który wielu ludziom
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam rozterke nad hmm sposobem bycia, ubierania sie?
zarabiam miesięcznie ponad 13k na czysto, mam telefon xiaomi redmi note chyba 7, kupuję t shirty na wyprzedazy w h&m, reszte garderoby tez zreszta - po prostu nie widze potrzeby wydawania pieniedzy na zbedne pierdoły, wiec kupuje nowe ubrania jak obecne juz wygladaja na "stare", ale wydaje na to tak malo, jak tylko sie da. mieszkam w sporym miescie, i jakos
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LonNon: ,,Nie wiesz kolego czy ci za miesiąc raka nie wykryją” Nie zgadzam się z tym twierdzeniem, ponieważ jeśli nie poddaję się żadnym badaniom, to nie ma takiej możliwości, aby wykryto mi ewentualny nowotwór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@30062018: Ja mam 28 lat i oszczędności miałem tylko jak zbierałem na samochod. Od momentu jak go kupilem to nigdy nie mialem wiecej niz kilakanscie tys w 1 momencie (po dostaniu pensji)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mkk141: Szkoda nerwów nawet by w lato wychodzić, tyle tych dziewczyn się kręci, tylko doła idzie złapać. Kołchoz i granie na kompie reszte dnia i tak się żyje w okresy letnie
  • Odpowiedz
@mkk141: Ja mam 34 lata i gdybym tak szczerze miał powiedzieć czy moje życie było choć trochę fajne, ciekawe, to moja odpowiedź byłaby: nie. Nędzne, samotne życie, przepełnione pracą i to już praktycznie od dzieciństwa i nauką, która niestety nic mi nie dała w kontekście zawodowym. Mieszkam w wynajmowanym, nędznym mieszkaniu, będąc biedny szans u kobiet nie mam, marne perspektywy na przyszłość. Człowiek próbuje coś zmienić, a tu od lat
  • Odpowiedz