@jakeiscool: mam tak samo z partnerem tylko, że my się tak spiwniczyliśmy że nie mamy już żadnych potrzeb społecznych XD jeśli lubicie to polecam gry online gdzie można tworzyć gildie (np. jakieś mmosy, arenówki, cokolwiek), czasami powstają z tego przyjaźnie na lata
  • Odpowiedz
@viciu03: „Cały czas jesteś aktywny, jako potencjalny, gotowy do wykorzystywany, punkt kreowania rozwoju przyszłości. Jako punkt, najczęściej jesteś używany w roli przekaźnika. Prostymi słowami. Przekaznik odpowiada głównie za podtrzymanie ciagu zdarzeń, po odebraniu zadania najczęściej innego przekaźnika. Przekazuje je dalej poprzez bezpośrednie doprowadzenie do wymaganych zdarzen lub pośrednie. Pośrednio, gdy fizyczna obecność przekaźnika wymagana jest w danym miejscu żeby sprowokować potrzebne zdarzenie. Ciekawe ze jako przekaznik wplywasz na zdarzenia w
  • Odpowiedz
#podroze #wakacje #zycie
Co sądzicie o ciągłym lataniu za granicę na wakacje, zwiedzeniu itp? Czy teraz to po prostu stało się modne? Znajomi latają nawet 3 razy w roku a ja w sumie nigdy nie byłem i nawet jest mi trochę głupio. Podróże kształcą czy chodzi o chwalenie się przed znajomymi?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate: można ocipiec kiedy każdy dzień wygląda tak samo. Masz poczucie, że wszystko stoi w miejscu. Po pewnym czasie czujesz odrealnienie, jesteś otumaniony, fizycznie czujesz jakby jakąś mgła, ciężka chmura, podążała za tobą. Myślenie o sensie życia, o ogromie wszechświata niszczy mnie od kilku lat. Uważam, że stworzenie, które jest w fazie najwyższej inteligencji, dąży do destrukcji, ale to temat na inną dyskusje.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: a nie uważasz, że najlepszym połączeniem jest ten dynamizm, o którym piszesz i właśnie filozofia? czyli korzystanie z życia (hedonizm, yolo, przygoda) i pewna pogłębiona refleksja nad swoim istnieniem i światem? daje to chyba bardziej komplementarne poznanie rzeczywistości i większą satysfakcję z próby zrozumienia swojego istnienia. obie skrajności mogą być złe.
  • Odpowiedz
Podajcie swoje triki jak uniknąć utraty kasy lub zostać oszukanym w temacie bankowości

Oto moje
Pierwsza zasada, jak ktoś dzwoni z banku to się rozlanczam odrazu, ewentualnie sam zadzwonię lub się osobiście przejdę do banku.

Druga zasada, na kartach powpisywane fałszywe piny z tyłu, i zdarty kod 3 cyfrowy CVV,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

transakcje kartą i tak muszę potwierdzić w aplikacji także nie muszę zdrapywać cvv

każda płatność kartą online musi być zatwierdzona i potwierdzona pinem na zweryfikowanym urządzeniu, w aplikacji bankowej


@domestos-z-szaletu: @kureci_paratko: Nie musi. To jest zależne od sklepu w którym kupujecie czy ma zaimplementowaną taką funkcjonalność.

Teraz zgadnijcie gdzie ktoś użyje danych ze skradzionej karty, w miejscu gdzie takie potwierdzenie będzie wymagane czy nie ( ͜͡
  • Odpowiedz