Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Powrót do Polski - KOSZT ŻYCIA W USA -Dom, samochód, rachunki, jedzenie i jakie

Proza życia w USA.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@mirko_anonim: spokojnie, jakby ktoś Cię okradł, napadł albo pobił to nikt by nic nie widział
@mirko_anonim: wyluzuj, wcale nie jesteś taki wyjątkowy
- 3
Mam w planach przeprowadzkę do dużego miasta żeby znaleźć pracę. Jak się za to najlepiej zabrać, lepiej najpierw szukać pracy i ewentualnie ogarnąć mieszkanie po znalezieniu pracy czy lepiej najpierw wynająć mieszkanie i dopiero szukać pracy? Byłaby to moja pierwsza praca na stałe bo dotąd pracowałem tylko dorywczo. Mógłbym ewentualnie najpierw trochę dojeżdżać na ewentualne rozmowy o pracę bo mam ok. 85 km, tylko zastanawiam się jak by zareagował ewentualny pracodawca jak
konto usunięte via Wykop
- 1
@Leotard00: ja najpierw szukał bym pracy. Czasy troche sie zmienily, w CV nie musisz pisac gdzie mieszkasz, co wiecej na 'zachodzie", jest to wrecz nie wskazane, jest to informacja prywatna. Potencjalny pracodawca musi zakladac ze skoro jestes zainteresowany pracą, to bedziesz w niej codziennie, nie obchodzi go ile masz dojezdzac. No i czysta kalkulacja, mniej cie to bedzie kosztowalo
- 1
@Panzerhund: o to spoko, myślałem, że na to patrzą.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kopyto96: Zgadzam się, najlepiej odziedziczyć/dostać jakiś w miarę ok (dom/mieszkanie) i ułatwia to życie o wiele mocniej niż dobre studia, czy samorozwój. Studia i dość dobra praca zaczynają profitować przeważnie bliżej 40, niż 25, a wtedy na dzieci jest przeważnie zbyt późno.
@Kopyto96: bzdura. To zmiana pokoleniowa. Jak się nie ma kasy to się robi dzieciaka, żeby mieć zajęcie. Jeśli masz kasę to nagle możesz korzystać z życia. Podróże, drogie zabawki, wydajesz kasę na hobby i nie myślisz o dziecku.
- 63
źródło: 0Mh2QjDUytgPJms5
Pobierz8
Zamieszkaliśmy nad morzem w Bułgarii!

Zamieszkalismy w Bułgarii nad morzem! Słoneczny Brzeg! Czy da się tutaj żyć? Zobaczymy! Zapraszamy na wycieczkę po Turcji!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7-8 tygodni urlopu w roku i to rozłożone na 3 części to ideał według mnie,
Tym sposobem da radę dalej zarabiać niezłe siano 38-45k£ w środkowej Anglii i nie mieć wrażenia że traci się życie siedząc jak desperat całą zimę w UK gdy leje i jest szaro i zimno,
Styczeń/luty 5 tygodni
gdzieś z dala od Europy żeby było ciepło i słonecznie. Np. Kuba, Afryka Zachodnia Madagaskar, Australia,
Wracasz
Tym sposobem da radę dalej zarabiać niezłe siano 38-45k£ w środkowej Anglii i nie mieć wrażenia że traci się życie siedząc jak desperat całą zimę w UK gdy leje i jest szaro i zimno,
Styczeń/luty 5 tygodni
gdzieś z dala od Europy żeby było ciepło i słonecznie. Np. Kuba, Afryka Zachodnia Madagaskar, Australia,
Wracasz
- 5
Zwróć uwagę, że to co cenisz w śnie, jest uczuciem zbliżonym do nieistnienia.
#rozkminydlazabawy #zycieismierc #zycie #sen
#rozkminydlazabawy #zycieismierc #zycie #sen
źródło: sen
Pobierz- 63
@mannoroth: potwierdzam, tak trzeba robić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Returned to dotyczy tylko katolików
- 1
@ciemnienie: no tak, jako była nauczyciekla nie wiem nic. Widać że traktujesz dziecko jako zastępstwo tożsamości, częste u matek co nie mają nic innego w życiu
5
83. Negocjowałem ze śmiercią życie swojego syna

Śmierć przyszła do mnie w nocy zapytać czy ma go zabrać. -- *SUBSKRYBUJ KANAŁ:* https://youtube.com/@nietechiny?sub_confirmation=1
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie to życie jest nudne, wszystko sprowadza się do tego że trzeba pracować
Przychodzisz 16 do domu i już nic się nie chce, na popołudnie to wgl wstajesz i do pracy
#pracbaza #zycie
─
Jakie to życie jest nudne, wszystko sprowadza się do tego że trzeba pracować
Przychodzisz 16 do domu i już nic się nie chce, na popołudnie to wgl wstajesz i do pracy
#pracbaza #zycie
─
@giggle556: to raczej wegetacja. Spokojne życie to jak jesteś zdrowy ale masz czas na realizację pasji, czas wolny i te sprawy, a tutaj chłop jasno daje do zrozumienia, że wraca o 16 i już nic mu się nie chce robić
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
5 rzeczy na które DJ musi być przygotowany

Robota DJa to ciężki chleb, aby wyżyć
z- 0
- #
- #
- #
- #
Polska zawsze mi sie wydaje cud kraina i nostalgia za wszystkim szczegolnie zwiazanym z dziecinstwem gryzie. Gryzie do momentu kiedy polece na tydzien i wtedy to przechodzi, na jakis czas i okazuje sie ze ten wyidealizowany kraj istnieje tylko w mojej glowie. Po miesiacu czy dwoch nostalgia wraca i konczy sie ponownie na kolejnych odwiedzinach. Obserwujac grupy Polakow nie tylko z UK, a takze innych krajow - wydaje sie byc ze ta
@taki-tam-czlowiek: Dawno się wyleczyłem z tej choroby. Wystarczy sobie uświadomić, że idealizujemy miejsce w którym spędziliśmy dzieciństwo, a to poza jakimiś skrajnymi wyjątkami zawsze jest okres w życiu, który dla każdego jest sielanka. Z czasem okazuje się, że idealizowanie Polski jest błędem logicznym, bo tak na prawdę tęskni się za czymś co bezpowrotnie minęło i fakt że mialo to miejsce tu a nie gdzie indziej nie ma żadnego przełożenia na
a po przyjezdzie jak widze te bloki, Januszy, te domu wybudowane w polu to mi sie rzygac chce i dostaje depresji.
@ksos I następnie wracasz do UK patrząc z radością na angielskie domy socjalne, chavsów oraz nieskończone ilości śmieci na ulicach ( ͡º ͜ʖ͡º)
4
98. Współpraca (Chiny) zamiast konkurencji (USA)

W Chinach jest takie powiedzienie 'podwójne zwycięstwo' gdzie obie strony odnoszą korzyści zamiast jedna strona eliminuje drugą stronę. -- *SUBSKRYBUJ KANAŁ:* https://youtube.com/@nietechiny?sub_confirmation=1
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: cope
@GalAnonimowy: w celu polepszenia komfortu psychicznego to dobry krok, ale żeby to wywołało jakąś rewolucję w życiu no to trochę za mało. Więc co to ma być jak nie cope? jesteśmy dorośli, trochę bądźmy obiektywni. Jeżeli autorowi wpisu chodzi o poprawę samopoczucia psychicznego to niech próbuje być pozytywnym, oby dostarczyło to zadowalającej dawki endorfin życzę tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) , nie mniej jednak taką osobę
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Brzmi jak pasta z 2010 xDDDD kogoś kto nigdy nie był na studiach xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Większość znalazła sobie kogoś na studiach i są do teraz.
@mirko_anonim: widzę, że kolega skończył studia relatywnie niedawno ( ͡° ͜ʖ ͡°)




















@giorgioborgio: XDDDD
źródło: 4D84B80C-EEA2-42A6-8810-243FD5EA09B0
Pobierz