Petycja zebrała blisko 200 000 podpisów, ale Google mimo sprzeciwu użytkowników wprowadza restrykcje na pliki APK. Autor zachęca do odwiedzenia keepandroidopen.org, gdzie znajdziecie informacje o obejściu blokad i dalszym sprzeciwie wobec Google. Dziękuje społeczności Androida za walkę o otwartość.
Jakie 3 gry ukończyliście ostatnio? U mnie to: -Pragmata -Directive 8020 -House of Ashes Teraz ogrywam Fable 2 a w kolejce jest Wiedźmin 3 z dodatkami ( ͡°͜ʖ͡°) #gry #gownowpis
@oliwia-los: ogólnie to dobrze by było rozdzielić czy w momencie zawierania kilku pierwszych miało się swiadomość takich rezczy jak RRSO, wpływ na bik itp, bo ktoś kto na początku odraczał płatności mogł wtedy tego jeszcze nie wiedzieć. Ale poszło.
Przypominam o możliwości dodawania mojego profilu do obserwowanych, aby byc na bieżąco z treściami któe publikuję w sieci typu Internet, na portalu typu wykop.pl Ta opcja dalej jest dostępna, można śmiało naduszać, i to darmowe jest całkowicie, bo ja mam serduszko dobre, i nie biorę za to ani złotówki jeszcze. z fartem
@Famine: natura ogólnie ciekawie zaprojektowała wiele rzeczy w ekosystemie. A co do kształtu to jest chyba najbardziej optymalny i wiekszosc zabawek sie na nim wzoruje :D Chociaż u mężczyzn przyrodzenie potrafi mieć bardzo zróżnicowany wygląd mimo iż opiera się niby na tej samej zasadzie w budowie.
Jeżeli jesteście ciekawi jaki jest stan na MARZEC zaparkowanych na przejściu samochodów przy ul. Rakietników, których straż miejska nie holuje, bo się boi, to spieszę z odpowiedzią: bez zmian. Natomiast od strony formalnej możemy się dodatkowo dowiedzieć, że była tu policja, która również nie zamierza nic z tym zrobić. Kartka za wycieraczką to maksimum możliwości służb porządkowych w takiej sytuacji.
@adrninistrator: ja nie mówie co ma być, tylko czy ? Jeżeli służby nie zdecydowały się na odholowanie auta, to chyba tylko raz mogą za to samo dać mandat dopóki auto nie było stamtąd ruszane. Tak przynajmniej kiedyś mi mówił strażnik miejski chociaż dotyczyło sie to samego parkowania na zakazie nie utrudniającym nikomu ruchu.
Mam pytanie o rozmiar Adidas gazelle, jeśli ktoś je ma. Nie wiem jaki zamowic rozmiar, bo widzę duże rozbieżności. Mam stopę 26.6cm zwykle kupuje rozmiar 41, zalando proponuje mi z tego modelu 41 1/3, natomiast eobuwie 43..
Jak wypada rozmiarówka w tym modelu? Normalnie brać swój zwykły, czy jakiej kombinacje?
@Shyvana: no niestety adidas i chyba pare innych marek mają jakieś dziwne rozmiarówki, moje comforty po przyłożeniu wydają sie sporo większe, ale jak juz noge się wsadzi to się okazuje ze są tak jak inne 42. W ogóle jak Ty na taką stopę zakładasz 41 które chyba jest na ok 26,5 cm to nie uciska Cię ?
⬜⬜⬜⬜⬜
🟨🟩⬜🟨⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/