famir96
Mirki czy chodzenie regularnie na siłkę ze 3x w tygodniu musi się wiązać z byciem ciągle zmęczonym przez cały tydzień czy robię coś źle? Po każdym pójściu na drugi i kolejny dzień chodzę obolały, zaspany i zdemotywowany, a to chyba nie powinno tak wyglądać? Rozumiem czuć coś 1 dzień po, ale nie kuźwa non stop. A znowu jak zmniejszę ciężary to czuję, że są za lekkie i mam wrażenie, że w ogóle
- Dzejkop2399










































